Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Jikoov první Indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Jikoo
Nový Člen

Karma uživatele Jikoo - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 11  

Nápad Jikoov první Indoor Příspěvek č. 1

Tak jsem si po letech studia G a asi 5 sezona Outdooru konecne rozhodl prejit na Indoor.

Mam hromadu prostoru, proto jsem vlastne nepostavil celou skrin. Rikal jsem si ze usetrim a zjednodusim si Grow kdyz se nebudu otravovat s odvetranim. Oblepil jsem tedy roh Bilo-cernou folii a na pomerne jednoduse zavesil lampu s klasickym stinitkem.

Poridil jsem 2xCFL 200 W. Modre+Cervene. Koupil jsem to sice ve svem oblibenem Growshopu ale kdyz jsem dosel domu a uzil Google, zjistil jsem ze je to v podstate Noname, cili znacku vam nedam

Hlina je nejaky znackovy original, ale je recyklovana po jednom cyklu venku. Je obohacena keramzitem a to je asi tak vse.

Semena jsem vzal od CBD 1xMagma a 1xWidow . Jsou to feminizovane semena. Tezko rict jak jsou vlastne geneticky stare. Magma ma vyssi CBD a tudiz je oznacena za Medical
http://www.cbdseeds.com/es/medical-...n/14-magma.html
http://www.cbdseeds.com/es/clasic-c...n/22-widow.html

Jsou tyden naklicene a rostou celkem hezky...Zatim jim davam jen Root juice od BB.
Nasledujici hnojky budou bud BB Grow + Bloom, Nebo BioCanna Vega+Flores.
Mam je uz nejaky cas a tak zatim nevidim duvod uvazovat o cemkoli jinem

Pojedu jen dve kytky, jako prvni experiment at ten setup prvne testnu nez zacnu zkouset zvysovat kvantitu. O tu my ani nejde. Nepotrebuju mit kila, spis se chci soustredit na produktivitu na kytku

Jediny vec co mi dela starost je teplota kdyz je lampa vypnuta, protoze behem sviceni maji kvitka asi 22C ale pri tme je tak kolem 15C.
Myslite, te jim to bude delat hodne velky problem?
Asi jim minimalne udelam zastenu at se svetlo taky lepe odrazi, ale teplotu mi to nevyresi a ja to nemam opravdu jak ovlivnit, bohuzel

Old Post 08-12-2012 v 22:43 PM
Jikoo je offline   Profil uživatele Jikoo   Find more posts by Jikoo   Foto galerie člena Jikoo   Click here to Send Jikoo a Private Message   Add Jikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jikoo
Nový Člen

Karma uživatele Jikoo - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 2


Fotas 8.den

[url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=66780]



Old Post 08-12-2012 v 22:58 PM
Jikoo je offline   Profil uživatele Jikoo   Find more posts by Jikoo   Foto galerie člena Jikoo   Click here to Send Jikoo a Private Message   Add Jikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jikoo
Nový Člen

Karma uživatele Jikoo - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 3


Widow

[url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=66780]



Old Post 08-12-2012 v 23:04 PM
Jikoo je offline   Profil uživatele Jikoo   Find more posts by Jikoo   Foto galerie člena Jikoo   Click here to Send Jikoo a Private Message   Add Jikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jikoo
Nový Člen

Karma uživatele Jikoo - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 4


Magma

[url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=66780]



Old Post 08-12-2012 v 23:05 PM
Jikoo je offline   Profil uživatele Jikoo   Find more posts by Jikoo   Foto galerie člena Jikoo   Click here to Send Jikoo a Private Message   Add Jikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

ty semena jsi tam normalne prdnul nebo sis je klicil jinde? 15 je v pohode,na jare byva jeste min

Old Post 09-12-2012 v 10:51 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Re: Jikoov první Indoor Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Jikoo


Jediny vec co mi dela starost je teplota kdyz je lampa vypnuta, protoze behem sviceni maji kvitka asi 22C ale pri tme je tak kolem 15C.
(

15 je už dost málo..Kytky zpomalí metabolismus..
Lépe je,když to nejde cca pod 18.. Nepléct indoor s outdoorem..

Old Post 09-12-2012 v 11:33 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jikoo
Nový Člen

Karma uživatele Jikoo - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 7

Semena klicim vzdy v Rockwoolu

Taky bych chtel mit tepleji, ale pokud nehreju zvlast (coz by byly vydaje navic) toho bohuzel nemam jak toho dosahnout....

[url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=66780]



Old Post 09-12-2012 v 11:38 AM
Jikoo je offline   Profil uživatele Jikoo   Find more posts by Jikoo   Foto galerie člena Jikoo   Click here to Send Jikoo a Private Message   Add Jikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jikoo
Nový Člen

Karma uživatele Jikoo - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 11  

Den 16th Příspěvek č. 8

Magma mi dela radost. Roste jako diva

[url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=66780]



Old Post 16-12-2012 v 19:33 PM
Jikoo je offline   Profil uživatele Jikoo   Find more posts by Jikoo   Foto galerie člena Jikoo   Click here to Send Jikoo a Private Message   Add Jikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jikoo
Nový Člen

Karma uživatele Jikoo - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 11  

Den 16th Příspěvek č. 9



Magma mi dela radost. Roste jako diva
Widow sla do hliny krapet pozdeji tak se ji tolik nechce

[url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=66780]



Old Post 16-12-2012 v 19:34 PM
Jikoo je offline   Profil uživatele Jikoo   Find more posts by Jikoo   Foto galerie člena Jikoo   Click here to Send Jikoo a Private Message   Add Jikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jikoo
Nový Člen

Karma uživatele Jikoo - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 10



30th den
Magma je dost progresivni a kosati se po zastrihu 2 tydny zpet

Widow je furt hodne pomala. Obe jsou hezky kompaktni.
Byl jsem ted na Svatky pryc tak jsem se jim nevenoval. Pocitam ze kazdy Grower by mi rekl ze na svuj vek jsou stale male... ale co uz.

V utery prehodim lampy a periodu

[url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=66780]



Old Post 30-12-2012 v 18:59 PM
Jikoo je offline   Profil uživatele Jikoo   Find more posts by Jikoo   Foto galerie člena Jikoo   Click here to Send Jikoo a Private Message   Add Jikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jikoo
Nový Člen

Karma uživatele Jikoo - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 11

jes

[url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=66780]



Old Post 30-12-2012 v 19:26 PM
Jikoo je offline   Profil uživatele Jikoo   Find more posts by Jikoo   Foto galerie člena Jikoo   Click here to Send Jikoo a Private Message   Add Jikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 12

Můj názor - nech je růst dýl když máš jenom 2 ať z toho něco je. Od kdy roste 30dní? Od semínka? Tu malou určitě.
Chci říct že řízek když doneseš domů má taky alespoň 10 - 15cm a začínáš počítat od 1. Tady to je trochu jiné, jasně ale nechal bych je růst.

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 30-12-2012 v 20:51 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jikoo
Nový Člen

Karma uživatele Jikoo - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 13

Od prvnich listku. Mas recht. Ale abych se priznal, jsem trochu nedockavy
Vim ze je to hloupost ale jak rikam, jen testuju co z nich bude.

O energetickych ztratach a ze to neco stoji mi rikat netreba. Nijak moc mi to nevadi protoze cena neni nijak velka

Chapu ze mi to nijak moc nezvysi karmu, ale potrebuju videt co vubec z te lampy a prostredi budu schopny vytahnout. Ale dik za nazor

[url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=66780]



Old Post 02-01-2013 v 21:02 PM
Jikoo je offline   Profil uživatele Jikoo   Find more posts by Jikoo   Foto galerie člena Jikoo   Click here to Send Jikoo a Private Message   Add Jikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 14

Zdraec, já na tom byl s řezy za 1000kč za 30dní už tak 50cm vysokej a zacinaly se delat kvety.
Jestli ti jde jen o to si to ošahat tak sem zvedavej co ztěch dvou semínek vyleze.
Jestli ti nevaděj energetický ztráty tak nanoc sezen nejakej primotop ?
Preju at ztoho naohybas poradny kere

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 03-01-2013 v 06:52 AM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dutchpro
Nový Člen

Karma uživatele Dutchpro - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 15

Magma perfektní ,chuť něco podobného do cheese výrazná zemita , děla velké palice .jo bych to prosadil do větších kvetinacu aspoň 10 litu přeju skvěle vysledky .

Old Post 29-01-2013 v 09:28 AM
Dutchpro je offline   Profil uživatele Dutchpro   Find more posts by Dutchpro   Foto galerie člena Dutchpro   Click here to Send Dutchpro a Private Message   Add Dutchpro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-06-2020 - Můj PrvnÍ Indoor - 129 odpovědí
02-12-2019 - MŮj PrvnÍ Indoor - 3 odpovědí
18-02-2017 - Muj prvni indoor - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4072000 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív