Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Stěhování pole kvůli zlodějům
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 1

Musím se s vámi podělit o problém, který mě bohužel potkal. Mám dvě políčka od sebe vzdálená sto metrů, na kraji louky mezi křovinama. Po selekci samců mi zbylo dohromady osm kytek, z toho čtyři dvoumetrový i víc.
Jednou, někdy na začátku srpna jsem zjistil, že k jednomu políčku vedou cizí stopy, vše ale v pořádku. K druhému též šlo nějaký stádo volů, ale tam překvápko.
Dvě největší kytky pryč, třetí největší vyjmuta ze země, zpět vrácena otočena listama od sluníčka, kořeny koukaj na mě ze země. Já nasranej, to je jasný, takový péče, znáte to.Přemýšlím, o co těm lidem šlo a zda to lidi vůbec byli. Kdyby tu kytku neotočili, možná bych pochyboval. Prostě si to rozmysleli a vrátili jí tam. Dva dny na to s pěti kýblema jsem s kámošem vyrazil stěhovat. Můj pick-up(valník bez nástavby) popovážel lesem dvěstě metrů naložený kytky, kdybyste viděli ten pohled do zrcátka...Kdyby mě někdo viděl, nevim, co by si myslel. Už jsme ty holky nechali v kýblech, ve smrčí to pfrčí. Jeden kýbl neměl díry,provizorně jsem dvě kytky tam nechal, že druhej den je přesadím do děrovanýho. Další tři dny cedilo, jak byly ty záplavy, tak jsem nikam nejel, čtvrtý den tam přijedu, v kýblu pět čísel vody nad okraj zeminy, kytky plavaly. Teď už jsou víc v cajku, ale ztratil jsem minimálně deset dní, možná víc, protože dostali pěknou dardu. Za týden po přestěhování jsem začal zase brutálně hnojit, když jim dám oddech, tak nestihnou dozrát. Myslíte, že jsem udělal dobře, takhle brzo po šoku z přesazení hnojit? Vše mám od semínek zdokumentováno, jen co to vyvolám(zítra tam jdu), máte to tu.Ještě jedna prosba.
Chlapi nevíte, jak sem nacpat fotky, když nemám kámoše, kterej by mi to udělal, když já na to nemám vybavení? Ve firmě takový jsou, ale těm to ukázat nemůžu. Dík za každou konstruktivní radu.
Salám alejkum.

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 21-08-2002 v 14:05 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 2

a sakra, tak to je jasný, že ti to někdo objevil, tak sem zvědavej jestli se ti to po přestěhování ještě chytne, když už určitě kvetou a jaký to na nich nechá následky..

já už bych asi dvoumetrový kytky nedokázal přesadit jinam, spíš bych je už sklidil

fotky sem můžeš normálně postovat, do galerie, když je upravíš třeba do jpg nebo gif a nesmí mít asi velikost nad 150Kb, normálně když píšeš příspěvek do galerie tak tam máš i okýnko pro vložení obrázku, máš tam browse, najdeš na disku obrázek a pak postneš celej příspěvek a von se ten tvuj obrázek z tvýho počítače nahraje na grower, zdar

[Edited by oton on 21-08-2002 at 08:36 PM]

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 21-08-2002 v 19:30 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 3

Já si myslím, že bys je taky chtěl přesadit, vždyť jdou do palic teprve měsíc a něco. I když přesazovat kytky takhle velký není žádná prdel, to je jasný, už kvůli technickým problémům. No zatím se chytli, chtěl jsem tam jet včera, ale byli na příjezdový cestě nějaký lidi, tak tam sjedu dneska.
Díky za radu, určitě se bude hodit.
Zdarec kámo

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 22-08-2002 v 09:34 AM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ziki
Stálý Člen

Karma uživatele ziki - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 96  

Obecné Příspěvek č. 4

Jen k těm fotkám: pochopil sem správně že je máš klasicky vyvolaný na fotografickym papíře a chceš je dostat na grower ? jestli jo tak mi pošli PMko a určitě se dohodnem, mam doma docela dobrej scaner tak bys mi je moh poslat poštou, já ti je naskenuju, papírový fotaz pošlu zpátky a ty digitální ti pošlu emailem.. zadachse samozřejmě :-)

tak čus a ať se ti kytky chytnou

ride hard - die free

Old Post 24-08-2002 v 15:34 PM
ziki je offline   Profil uživatele ziki   Find more posts by ziki   Foto galerie člena ziki   Click here to Send ziki a Private Message   Add ziki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ziki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 5

ZIKI, díky moc, ale musim si to ještě nechat projít hlavou, není jen tak někomu poslat svoje jméno a adresu, ale už jsem o tom přemýšlel, nechtěl bych to zadax, aspoň bych Ti poslal koštnout něčeho z těch fotek. Ještě se ozvu, díkec.

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 03-09-2002 v 13:02 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skiller59
Nový Člen

Karma uživatele skiller59 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 6

krásná práce...

Old Post 04-06-2009 v 21:51 PM
skiller59 je offline   Profil uživatele skiller59   Find more posts by skiller59   Foto galerie člena skiller59   Click here to Send skiller59 a Private Message   Add skiller59 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Zdravím
Já jsem byl taky donucen zkusit přestěhovat kytky, když mi je někdo objevil.
Osm 2m kyti jsem vykopal na začátku květu a přestěhoval o 3km dál.
Všechno se chytlo jen se to na týden/týden a půl zaseklo.
Tobě se to hodit už nebude ale tak pro ostatní snad jo.

Old Post 05-06-2009 v 10:34 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

Ahoj no ja mám podobnou skušenost doufám že nevadí že ji tu napíšu když tak pm a smáznu.Stalo se my to před dvěma lety na začátku srpna,políčko bylo kolem 12samic no name,napůl s kamarádem.Šly jsme na místo a všimly si kluka jak se motá kolem našich miláčků,tak kámoš tam zůstal a hlídal je a já sem zatim běžel domů pro deku do které ty kytky zabalíme.Vrátím se zpátky a začaly jsme je vyndávat z hlíny,problém byl v tom že jsme neměly pořádný nástroj na vyjmutí kytek z hlíny bez poškození kořenového balu.Nakonec jsme použily kus větve od stromu taková znouzectnost.To ovšem nebylo všechno,byly velké vedra a téměř nepršelo.Hlína byla vyprahlá a nepodařilo se nám díky faktu ze používame větev místo lopaty pořádně vytahnout kořenový bal a kyti jsme poškodily.Kytky jsme všechny smotaly do té deky.Všechny rostlyny přečuhovaly tak o necelý metr,celková délka kytek asi 250cm.Vzaly jsme to pod pazu jak koberec a šli sme s tím pěknou dálku,asi 2km přes veřejná místa,dost mazec.Konečně jsme došly na místo kde nebyl přístup obyvatelstva tak jsme sadily,opet větev místo lopaty no a nepršelo ješte tak týden,díry jsme vykopaly málé,skoro nezalily.Zalét 12 kytek co měří 2 a půl metru a nosit vodu v bandaskách je asi nemožné(neměl jsem auto)a byly vedra že lidi umíraly no zbytek co se s kytkama stalo se domyslete

Old Post 09-06-2009 v 17:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
andree99
Stálý Člen

Karma uživatele andree99 - 81% PěstitelskáKarma uživatele andree99 - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 9

to: host 2
cos čekal woe?


prodávám semena

Old Post 24-07-2009 v 12:07 PM
andree99 je offline   Profil uživatele andree99   Find more posts by andree99   Foto galerie člena andree99   Click here to Send andree99 a Private Message   Add andree99 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele andree99! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C0mb4t
Stálý Člen

Karma uživatele C0mb4t - 41% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 10

Ja som tiez musel stahovat moju kvetinku!Jeden hajzel mi ju ukradol samozrejme este nedozriatu!Ale spravil chybu ze si vybral miesto kde ja chodim zo psom na prechazdku Takze som si ju nasiel naspet!

No DrugS OnlI GaNjA

Old Post 21-08-2009 v 07:13 AM
C0mb4t je offline   Profil uživatele C0mb4t   Find more posts by C0mb4t   Foto galerie člena C0mb4t   Click here to Send C0mb4t a Private Message   Add C0mb4t to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 11

Tak kvuli těmhle věcem jsem začal sadit o kytku vic ,ktera byla dokonale na očích..Prostě obětního beránka.Nejlepší je,že od dob co to dělám,nikdo nepřišel

Pro 2,5m kytky bohužel slabé maskování..

Old Post 21-08-2009 v 10:56 AM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4053230 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív