Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » Lemonova zahrada bez THC-marihuanilla
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Lemonova zahrada bez THC.. Příspěvek č. 1



AHOJ GROWEŘI A GROWERKY!Konečně mě napadlo něco pěstovat ale není to marihuana ale dobře známá marihuanilla tedy srdečník sibiřský.Objednal sem semínka u vegetatismus a za 3 dny byli seeds doma.Jednu partu semínek sem dal do hlíny a pár kluků do vaty a čekal......Do tří dnů bylo asi 10 z 25 puklích ale jejich počet zatim roste.

Naposledy upravil 14-10-2009 v 18:02 PM

Old Post 08-07-2009 v 19:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2




a samotné klíčení..

Old Post 08-07-2009 v 19:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3


Micro kytky..

Old Post 10-07-2009 v 14:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caileb
Nový Člen

Karma uživatele Caileb - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 4

pokračuj!!

Old Post 11-07-2009 v 14:09 PM
Caileb je offline   Profil uživatele Caileb   Find more posts by Caileb   Foto galerie člena Caileb   Click here to Send Caileb a Private Message   Add Caileb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5


Dneska vyfoceno.........

Old Post 12-07-2009 v 15:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od lemon skunk
Ne mám je rád a brzo pudou do velkých kvetináču a pak porostou rychlejc.Ty si měl taky marihuanillu a brzo bude i pravá ganja ale musíš počkat.
no já jí furt mám bude druhá sklizen ale taky mam sluncovky kalifornsky,santy kocici a mezkalinovej kaktus luphphora williamsi neboli peyotl

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 13-07-2009 v 14:31 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 7

ta bonsai ujde ale já měl na mysli psychotropní rostlinky těžko budeš mít z muškátu nebo rajčete náký stavy

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 13-07-2009 v 16:41 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 8

myslíš semínka máku setého papeavar somniferum? ano z máku setýho můžeš dostat upium

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 13-07-2009 v 18:44 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

No opium se vykašli

Old Post 13-07-2009 v 19:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 10

uthnul, tak to ani opium neuděláš dělá se naříznutim nezralich makovic žiletkou druhej den na nich je zaschli opium tak to spiš naběhni na to pole večer s žiletkou a rano jenom seškrábávej český opium ale nikdy sem to nedělal

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 13-07-2009 v 20:31 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

Já vím, jen říkám, že je to sračka.. a stejně na gram opia je potřeba kolem 100 nezralých makovic..

Old Post 13-07-2009 v 20:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12




Dneska bylo přesazíno a než začnete že je jich moc vtom truhlíku tak maj 1cm a až bodou větší tak bude každá zvlášt.

Old Post 15-07-2009 v 16:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13




Z nudy sem udělal papírový box a vněm svítí 9w linearní zářivka Warm white která se dáva pod kuchinskou linku.

Old Post 15-07-2009 v 19:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smah
Stálý Člen

Karma uživatele Smah - 73% PěstitelskáKarma uživatele Smah - 73% PěstitelskáKarma uživatele Smah - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Guara
Já vím, jen říkám, že je to sračka.. a stejně na gram opia je potřeba kolem 100 nezralých makovic..


jak kde jak kdy někdy stačí 20 makovic !!!

ENCOD žádá OSN, aby ustanovila právo pro každého dospělého občana světa svobodně pěstovat a držet jakoukoliv rostlinu pro osobní a nekomerční potřebu, s možností využít technického vybavení k tomu určeného. ------- Tak doufam že se ji to povede : - )
DURBAN'S MONSTRUMS <--Zde můžete pozorovat muj outdoor a jeho brutální růst (durban's) SKLIZENO !!! (zhuleno)
No name 09 <-- nejvěčí má 280cm SKLIZENO !!! (zhuleno)
a nejvěčí mazec --->http://www.youtube.com/watch?v=ptQObci0FpQ
Muj Leonotis Leonurus s panenské jihoafrické přírody !!! <--
Desmanthus illinoensis Illinois neboli Prérijní mimosa (DMT v kořenech)


Miluji přírodu ...
Miluji Cannabis ...
S lidma už je to trochu horší ...

Old Post 15-07-2009 v 21:09 PM
Smah je offline   Profil uživatele Smah   Find more posts by Smah   Foto galerie člena Smah   Click here to Send Smah a Private Message   Add Smah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15



Rostou krásně ale pomalu.

Old Post 19-07-2009 v 19:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16



Dneska vyfoceno.Vypadaj jako jahody

Old Post 26-07-2009 v 12:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7253620 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív