Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Oton growing_balkon+out kýble+indoor 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 17

tak to je na pič. co na to říct? VY SRNKY JEDNY ZKURVENÝ A SLIMÁCI ZASRANÝ !!!!!!!!!!!!!!!!!

Old Post 25-07-2002 v 16:20 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marigator
Stálý Člen

Karma uživatele Marigator - 29% PěstitelskáKarma uživatele Marigator - 29% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 85 

Je to boj... Příspěvek č. 18

No cece jestli te to uklidni tak je sem taky nasranej....mel sem osum kytek(ve skrini)jednu sem pri uklidu nechtene vyluxoval dalsich sest sou svine samci a jedna je hermous......se tak maximalne umlikuju k smrti..
Von ten idoor taky dokaze nasrat

Old Post 26-07-2002 v 00:01 AM
Marigator je offline   Profil uživatele Marigator   Find more posts by Marigator   Foto galerie člena Marigator   Click here to Send Marigator a Private Message   Add Marigator to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Marigator! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 19

tak sem byl pokoumat kýble, šel jsem tam ráno v 6, když jsem se vracel cestou z hospody , měl sem teda hodně nakoupíno, ale pamatuju se, že slimáci i srnky toho aspoň na tejden nechali, kromě jedný malý kytky, která zmizela, tak že zatim je to o.k.

jen ty dvě velký docela trpěly suchem, byly povadlý, tak asi budu muset zvýšit frekvenci zalejvání

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 27-07-2002 v 15:31 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X-RAY
Nový Člen

Karma uživatele X-RAY - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 20

pekny K+

a je to celkem sila takhle na balkone,az ti vyrostou....

Roll,Roll,roll a joint...

Old Post 27-07-2002 v 20:23 PM
X-RAY je offline   Profil uživatele X-RAY   Find more posts by X-RAY   Foto galerie člena X-RAY   Click here to Send X-RAY a Private Message   Add X-RAY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CypressPce
Stálý Člen

Karma uživatele CypressPce - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 70 

Příspěvek č. 21

Hele mas to pekny ale na balkone ja bych nemoh ( asi to bude tim ze bydlim v prvnim patre )
Jinak s tema srnkama kamosoj se stalo neco naprosto stejnyho ale u nej to vodneslo TNRko tagze este vo to horsi protoze si ho vobednaval u sensi seeds
tagze byl taky hodne nestastnej
Jinak posilam ti karmu

Old Post 28-07-2002 v 22:20 PM
CypressPce je offline   Profil uživatele CypressPce   Find more posts by CypressPce   Foto galerie člena CypressPce   Click here to Send CypressPce a Private Message   Add CypressPce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 22

tak sem se právě vrátil ze zalejvání, chtěl sem vyrazit ráno ve 4 ale nezvlád sem to čuměl sem totiž do noci na bednu (stalingrad)

kytky venku v kýblech byly v pohodičce, ty dvě velký už palicujou jako zblázněný, srnky snad daly pokoj, už zjistily že jim to nechutná, jen jednu malou co ještě nekvete si vzaly do parády, a trochu větví padlo za vlast

upozornění: následující věty jsou jen pro silnější povahy:
abych srnky odradil, chcal sem doma celej minulej tejden do dvou PET flašek, a naplnil sem je celý, dneska sem pak kolem kytek vše krásně pokropil mojí močkou , smrad začal působit hned, nikomu to nepřeju , doufám že kůra s močkou zabere, příště to tam zase zamořim :-)

a zjistil sem, že sem už uplně vylízanej a to neulim už asi 2 měsíce, normálně sem zapomněl, že jak sem tam byl minule cestou z hospody, tak sem odnes jeden kýbl, co srnky totálně zničili, a dneska sem tam jako pošuk běhal a hledal jednu kytku, a myslel sem že mi to někdo šlohnul,a že je to v píči atd... no a když přijedu na chatu tak vidim, že tam stojí jeden bílej kyblík, no nejsem já kokot?

PS: na balkóně už to docela vyrostlo, takovej ten růstovej boom před květem, mám to od truhlíko vysoký až po hlavu , a většina už více či méně kvete, tak to snad už neporoste, začal sem taky hnojit na květ AH

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 29-07-2002 v 10:27 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Palec nahoru Příspěvek č. 23

Otone, fakt si mě rozesmál. To bych asi udělat nemohl, mladá by o tom vědět teda nemohla. Spí se mnou pořád, kytky mi na balkoně zalejvá ( brzy foto), občas se mnou zajde na pole, ale že kvůli nim chčiju do PETflašky by asi neskousla ( z nebo s ? .... jako zakousnout?...).Hlavně, že to pomohlo, tento problém mě naštestí nepotkal ( ještě neni konec léta)
S tím kýblem je to taky dobrý,ty Matěji.

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 01-08-2002 v 17:32 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

update Příspěvek č. 24

tak že situace se razantně změnila jak na balkóně, tak venku v kýblích, a následně i ve skříni

popořadě: 1, balkón:
jak již popisuji v jiném threadu Kontrolované opylení_za jak dlouho semena??? pokoušel sem se o kontrolované opylení, ale bohužel se mi to vymklo z ruky a došlo k opylení nekontrolovanému , holt i po 6ti letech pěstování sem se projevil jako amatér, tak že se mi částečně ošukalo všech 10 kytek na balkóně, což sem zjistil asi po tejdnu,
vzhledem k tomu, že už cca polovina kytek byla dostatečně zralá a olepená, rozhodl jsem se předčasně (asi o tejden) sklidit, právě tu zralou polovinu, abych se vyhnul semenům v palicích, druhá polovina, mírně naprcaná tam ještě dozrává, potřebuje tak ještě tejden slunce
tim pádem bohužel nedošlo k vyfocení krásných truhlíků a kytek, pokusim se nafotit ten zbytek co tam zůstal, ale už to nebude tak pěkný

2, kýble outdoor:
zde nastala největší tragédie, kytky sem neviděl asi 14dní, protože občas pršelo (povodně), tak sem vyrazil až asi před týdnem, jak jsem bohužel zjistil, až na jednu kdytku, všech 7 kytek sežrali srnky, prostě sem našel jen okousaný pahejly
nu což, nedá se nic dělat, zachránil sem jednu a tu přenes na bezpečný místo (bezpečný proti srnkám ale ne proti lidem) na terasu v prvním patře na chatě, bohužel kdo jde okolo vidí 3 kytky (2 jsou tam celý léto), dá se tam sice vylézt jen po žebříku, ale i tak si myslim že je někdo ukradne, ještě tak 14 dní by potřebovaly, jedinou mou útěchou je, že hned vedle je neustále sousedka, protože je v důchodu, tak by se tam nikdo nepokoušel vylézt, ale když si v noci přinese žebř, tak to bude stejně v píči

3, skříň indoor:
no a skříň jsme celkem úspěšně sklidily minulej tejden, byly jen 2 kytky, nechaly jsme je zbytečně moc dlouho na růstu, cca 2 měsíce, a taky jsme moc nesledovali vlhkost, to vše se odrazilo na kytkách
kvalita kouření je excelentní, s výnosem to ale bude horší, myslim, že důsledkem malé vlhkosti a velké teploty ve skříni, byly kytky trochu víc vytáhlý než by měly a měly celkem malý listy, ale i tak jsou palice celkem slušný, a ještě k tomu to nebyl indoorovej model, ten nasadíme až teď na druhou pěstbu, kde se pokusíme vychytat, jak vlhkost tak kratší dobu na růstu a hlavně teplotu, fotky bohužel taky nejsou, na druhej cyklus ale určitě budou

po usušení sem dám aspoň přibližné odhady gramáže, zatim všem pěstitelům zdar

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 02-09-2002 v 08:54 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 25

Jó otone, pyl je prevít, lítá si kam chce, ale snad to nebude zas taková trágédie, alespoň můžeš semínky podělit i kámoše . Jinak sem teda zkus dát nějaký ty fotky (i když by pomalu ani nebylo třeba, protože ten popis je vyčerpávající K+).

P.S. Ale určitě je sem dej.

Old Post 02-09-2002 v 19:21 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 26

Zdar Otone, vlastně jsem tvůj thread viděl několikrát, ale ještě nikdy jsem nenašel tu skříň 2002, že Ty nás zkoušíš....?
Čus bus kámo

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 19-09-2002 v 11:12 AM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

vysvětlení Příspěvek č. 27

jo ta skříň tu vyfocená neni, protože sem jí ještě nevyfotil, a hlavně na první testovací várku sme tam měli outdoorovej model, teď jsuou tam asi tejden nový řízky blueberry, tak že snad dokumentaci udělám,

jinak vše sklizeno (balkón a outdoor kýble) zkusim to zvážit a pak se podělím, fotky bohužel nejsou stále nemám prachy na digitál a s normálním foťákem to nějak nevyšlo,,,,,

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 19-09-2002 v 12:26 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
uzzi
Stálý Člen

Karma uživatele uzzi - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 28

Fakt pěkný větvení, asi to teda taky budu muset vyzkoušet protože to vypadá fakt drsně :-) K+

Old Post 21-09-2002 v 11:52 AM
uzzi je offline   Profil uživatele uzzi   Find more posts by uzzi   Foto galerie člena uzzi   Click here to Send uzzi a Private Message   Add uzzi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7048580 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív