Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Pamatujete si na svoje první zhulení?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
polorobot
Nový Člen

Karma uživatele polorobot - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 1

ja ve 20
a rad bych si za to poděkoval )

Old Post 10-08-2001 v 22:46 PM
polorobot je offline   Profil uživatele polorobot   Find more posts by polorobot   Foto galerie člena polorobot   Click here to Send polorobot a Private Message   Add polorobot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 2

já sem začal v 16 ti a mysli že je to dost brzo ale sem v pohodě a ani po tolika letech(je mi 24) nehulim nějak moc :-)

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 11-08-2001 v 13:41 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shamanjai
Stálý Člen

Karma uživatele shamanjai - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 88  

Pohodička Příspěvek č. 3

Já jsem začal už ve třinácti...

- - - ShamanJai - - -

"scars hidden inside..."

Old Post 11-08-2001 v 14:04 PM
shamanjai je offline   Profil uživatele shamanjai   Find more posts by shamanjai   Foto galerie člena shamanjai   Click here to Send shamanjai a Private Message   Add shamanjai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sativa
Stálý Člen

Karma uživatele sativa - 88% PěstitelskáKarma uživatele sativa - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 369  

Pohodička :-) Příspěvek č. 4

no ja jsem zacal v 15, hned jak sem se dostal ze zakladky, na stredni byli lepsi lidi, tak me zasvetili, oni uz byli zkusenejsi, nelituju toho, sem rad ze hulim a hulit budu jeste doufam dlouho
... ale zacit hulit myslim, ze neni nikdy pozde


Holandsko - tam a zpět a levně = NÁVOD

Miniprojekt 70W

Old Post 11-08-2001 v 15:27 PM
sativa je offline   Profil uživatele sativa   Find more posts by sativa   Foto galerie člena sativa   Click here to Send sativa a Private Message   Add sativa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keeper
Nový Člen

Karma uživatele Keeper - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 18 

Palec nahoru hulte Příspěvek č. 5

Ja zacal ve 14 ke konci plazdnin tomu bude presne rok :o))

Lidi neproklinejte me ja se tak uz narodil...

Old Post 11-08-2001 v 22:38 PM
Keeper je offline   Profil uživatele Keeper   Find more posts by Keeper   Foto galerie člena Keeper   Click here to Send Keeper a Private Message   Add Keeper to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Keeper! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 6

jo tak to máš nejlepší huličský léta ještě před sebou :-)))

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 12-08-2001 v 08:50 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OK
Stálý Člen

Karma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 277 

Příspěvek č. 7

...zacal jsem taky ve 14 a nezda se mi, ze by to bylo spatny... jako ze by se to do me nejak promitlo

-( OK )-
the fractal designed person

Old Post 12-08-2001 v 16:43 PM
OK je offline   Profil uživatele OK   Find more posts by OK   Foto galerie člena OK   Click here to Send OK a Private Message   Add OK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sesijama
Nový Člen

Karma uživatele Sesijama - 15% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 8

pánové já jsem poprvé hulil taky už v 15 ale pak jsem nějak přestel a začal zase asi před půl rokem. Je mi 22 a vůbec nelituju toho že jsem se k hulení vrátil, a navíc jsem přestal skoro chlastat. totáááááááální pohoda

Old Post 12-08-2001 v 17:30 PM
Sesijama je offline   Profil uživatele Sesijama   Find more posts by Sesijama   Foto galerie člena Sesijama   Click here to Send Sesijama a Private Message   Add Sesijama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shanin
Stálý Člen

Karma uživatele Shanin - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 9

Tak ja som s tým zacala v 15tich,hned ako som prisla na gympel,a rozhodne to nelutujem i ked mam kôli tomu problémi,som stastná ze ta mám trávicka moja...

Just keep trippin and be cool....
vivala ganja!!!!

Old Post 12-08-2001 v 18:20 PM
Shanin je offline   Profil uživatele Shanin   Find more posts by Shanin   Foto galerie člena Shanin   Click here to Send Shanin a Private Message   Add Shanin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marcus
Stálý Člen

Karma uživatele Marcus - 54% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 10

Já hulím od 15 a bráno ze zpětného pohledu bylo to docela brzo. Ale co, do života se mi to nijak nepromítlo , tak si nemusím nic vyčítat. Teď je to 7 let a cítím se skvěle. Obecně je ale lepší začínat až když má člověk trochu rozum a to v 15 asi ještě moc není, i když je to hodně individuální.

[Edited by Marcus on 15-08-2001 at 10:25 AM]

Marcus
---------------------------
Welcome to the soft parade

Old Post 14-08-2001 v 09:49 AM
Marcus je offline   Profil uživatele Marcus   Find more posts by Marcus   Foto galerie člena Marcus   Click here to Send Marcus a Private Message   Add Marcus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Marcus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mephisto
Stálý Člen

Karma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 143 

Pohodička Příspěvek č. 11

Poprvé asi před 12 lety na návštěvě v zahraničí, potom za pomoci mamky jsem něco vypěstoval na zahradě a opravdu jsem se kouření a pěstování začal věnovat asi před 5 - 6 lety. Na to že je mi 29 vám možná příde, že pozdě. Ale přeci není kam spěchat.

LEGALIZE IT !!!

Old Post 14-08-2001 v 14:28 PM
mephisto je offline   Profil uživatele mephisto   Find more posts by mephisto   Foto galerie člena mephisto   Click here to Send mephisto a Private Message   Add mephisto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pohodička Příspěvek č. 12

Mě bylo kolem 19, bylo to ke konci prváku na výšce. Dnes je to bezmála 10 let a jsem naprosto spokojený a v pohodičce.

Old Post 15-08-2001 v 08:33 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hánič
Nový Člen

Karma uživatele Hánič - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 1 

Pohodička Příspěvek č. 13

Já začal v 16 občas a asi po roce pravidelně. Je mi 23 a myslim že sem docela v pohodě na to že hulim skoro,každej den :-)

Old Post 15-08-2001 v 08:45 AM
Hánič je offline   Profil uživatele Hánič   Find more posts by Hánič   Foto galerie člena Hánič   Click here to Send Hánič a Private Message   Add Hánič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zachaliaš
Stálý Člen

Karma uživatele Zachaliaš - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 68 

Příspěvek č. 14

Poprví sem to skusil ve 14ti ale pravidelně až v 15 na střední tam už se to rozjelo

Zachaliáš

Old Post 17-08-2001 v 18:38 PM
Zachaliaš je offline   Profil uživatele Zachaliaš   Find more posts by Zachaliaš   Foto galerie člena Zachaliaš     Add Zachaliaš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Charter
Stálý Člen

Karma uživatele Charter - 51% PěstitelskáKarma uživatele Charter - 51% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 15

Tak poprvé kouřeno v 11, pak samozřejmě dlouho nic, v 18 už hooodně často hodně rááádo.
Ve 22 první pokusy s pečením a vařením. Mňammm.
No a dnes ve 27 kouřím téměř denně, ale jen "homeopatické" dávky, stačí mi to. Kromě kofeinu a nikotinu jediná droga, která se mnou prožila nonstop deset let a myslím, že je to nejrozumější řešení.

CHARTER


Old Post 19-08-2001 v 15:48 PM
Charter je offline   Profil uživatele Charter   Find more posts by Charter   Foto galerie člena Charter   Click here to Send Charter a Private Message   Add Charter to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Charter! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

for Charter Příspěvek č. 16

hele v 11 to je silnej brutal ne??? kam si dal dětství, když si hulil v 11 ganju???

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 20-08-2001 v 08:25 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2349110 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív