Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Rychlerostouci odrudy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Jerry-Junglist
Nový Člen

Karma uživatele Jerry-Junglist - 44% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 17

este otazka, kdyz si zklatim skrin o velikosi 150x50x50 (plus minus) bude to stacit_?

Hul to čisty, s tabakem to přece nerosteee!!

Old Post 14-05-2009 v 21:53 PM
Jerry-Junglist je offline   Profil uživatele Jerry-Junglist   Find more posts by Jerry-Junglist   Foto galerie člena Jerry-Junglist   Click here to Send Jerry-Junglist a Private Message   Add Jerry-Junglist to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H.U.L.
Stálý Člen

Karma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od Rákosníček


no o bídě bych dost pochyboval.... ty modely co tohle mají jsou třeba na out geniální - sklízíš už na konci června tzn. stihneš to 2x do roka

to, že to nejde nařezat nezmaná, že je to špatně.
př. máš velkou matkárnu a svítíš pořád 18/6 tak si tam tohle dáš do rohu a stejně ti to pokvete... tzn nemusíš hladově čekat na sklizeń z květovýho boxu...

výhod to má dost, ale nevýhod taky. Já osobně se těhle modelů dost zastávám


Jestli je tohle některá z těch samokvetoucích tak vypadá velice zdařile bohužel narozdíl od výpěstku člena Aahz (http://grower.cz/forum/showthread.p...light=%2BTundra) to by jednoho odradilo ikdyž si dokážu představit že můžou samokvětky dopadnout i takhle. Možná to zasadil moc brzo a měl počkat na léto
PS:Co je to za odrůdu Rákosníčku?

Old Post 14-03-2010 v 12:39 PM
H.U.L. je offline   Profil uživatele H.U.L.   Find more posts by H.U.L.   Foto galerie člena H.U.L.   Click here to Send H.U.L. a Private Message   Add H.U.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 19

Zdravičko

Osobně jsem nerad jak pri koukani na semena narazim na Feminizovana či Samokvetouci odrudy .. Nevim proč mám takovy nazor na takto upravene semena či genetiku ale osobne bych neobjednal nic jineho než Reguler Seminka .. Ale nechci jenom prudit protože jsem osobne zkoušel jen feminy a to od green house ale Auto Flower stim zkušenosti nemám ..

Spiš by to chtelo kdyby se našel nejaky nadšenec a objednali by se Auto flowerky třeba třicet semen a pekne by se to rozjelo v sogu at se nato divame zase jinak ..

Přirozeny vyvoj je nutnost samce a samice pro dalši rozmnožovani (rostliny Konopi) .. Ale to se spiše tyka feminu ... Ake kdo chce dale pracovat s danou odrudou bude volit reguler semena .. ALe pro spestřeni si mužete bombit tydne Auto Flowerky .... Ovšem pro kazdeho to neni

Hlavne se nenechte nikdo ovlivnit, protože když to chcete vyzkoušet tak to vyzkoušejte i když tady Scott piše že on by to nebral .... A to plati u všeho ..

Budte sami sebou, jen tak budete ceneni

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 03-04-2010 v 11:27 AM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Teahead
Stálý Člen

Karma uživatele Teahead - 81% PěstitelskáKarma uživatele Teahead - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 20

No chtěl jsem letos dát ven 10x Snow Ryder a 10x Automaria, ale potom co jem viděl fotky hotovejch, tak na to kašlu. Z jedný kytky to vypadá tak na 10 g a to snad ani za tu práci nestojí. Počkám si až vyšlechtí něco solidnějšího. Je to přece jen pořád novinka.


Příběh 1. coffeshopu v Británii a jeho majitele.
Jak správně aplikovat postřik

Old Post 07-04-2010 v 17:37 PM
Teahead je offline   Profil uživatele Teahead   Find more posts by Teahead   Foto galerie člena Teahead   Click here to Send Teahead a Private Message   Add Teahead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
money5
Stálý Člen

Karma uživatele money5 - 84% PěstitelskáKarma uživatele money5 - 84% PěstitelskáKarma uživatele money5 - 84% PěstitelskáKarma uživatele money5 - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 21

ja jsem si obědnal semena od green house automatic mary.jsem zvědavej co ztoho bude jsou to reguler. zkusim to pod 400w a jeden ks dam ven co to uděla. ale nemam jasno jak na to svitit???

Old Post 20-05-2010 v 00:51 AM
money5 je offline   Profil uživatele money5   Find more posts by money5   Foto galerie člena money5   Click here to Send money5 a Private Message   Add money5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hosip1918
Stálý Člen

Karma uživatele hosip1918 - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 22

Taky jsem přemýšlel o koupi samokvetoucí http://www.5semen.cz/shop/detail/17...oor-outdoor-5ks
ale nakonec mě odradila cena.
Někdy určitě vyzkouším,ale zatím nejsem dost zkušenej pěstitel.

Old Post 21-05-2010 v 19:43 PM
hosip1918 je offline   Profil uživatele hosip1918   Find more posts by hosip1918   Foto galerie člena hosip1918   Click here to Send hosip1918 a Private Message   Add hosip1918 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
money5
Stálý Člen

Karma uživatele money5 - 84% PěstitelskáKarma uživatele money5 - 84% PěstitelskáKarma uživatele money5 - 84% PěstitelskáKarma uživatele money5 - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 23

zkus tuhle stranku ceny přijatelny přišlo mi to do 2 dnu.v origo baleni.

http://www.semenakonopi.cz/index.php?route=common/home

Old Post 21-05-2010 v 19:48 PM
money5 je offline   Profil uživatele money5   Find more posts by money5   Foto galerie člena money5   Click here to Send money5 a Private Message   Add money5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hosip1918
Stálý Člen

Karma uživatele hosip1918 - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 24

Tam jsem si chtěl objednat aurora indica od Nirvany ale nemají ju tam.Ten výběr je moc malej všechno jen indoor

Old Post 21-05-2010 v 20:34 PM
hosip1918 je offline   Profil uživatele hosip1918   Find more posts by hosip1918   Foto galerie člena hosip1918   Click here to Send hosip1918 a Private Message   Add hosip1918 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

Zdravim nasiel som jeden automat co vyzera celkom k svetu..Super Cali Haze od short stuff ...co vy nato ??

Old Post 11-12-2010 v 16:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-05-2010 - Rychlerostoucí semena - 19 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2975100 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív