Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Č A J
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 113

jj ja pozoruju lehky zmeny nalady i u piti normalniho caje dostupneho v kazde lepsi samosce (Lipton, yellow label) je fakt vybornej, doporucuju!! clovek ma jakoby lepsi naladu, takovy lehky bzucivy pocit v hlave, ostrejsi smysly a bystrejsi mysl, a samozrejme to cloveka naspeeduje,

jak rikam caj je moje neoblinenejsi droga (a alkohol je az na tretim miste)

Naposledy upravil 21-06-2007 v 11:03 AM

Old Post 21-06-2007 v 10:57 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 114

čaj piju hlavně v zimě, hlavně zkoušim nějaký ty nový chutě atak.. jinak když bliju tak si do něj namačim piškoty.. taky dobrý..

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 23-06-2007 v 19:00 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viva
Stálý Člen

Karma uživatele Viva - 0% PěstitelskáKarma uživatele Viva - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 115

já miluju sypaný čaje ...nejlepší je podle mě:malý budha

RASTA

Old Post 26-06-2007 v 11:24 AM
Viva je offline   Profil uživatele Viva   Find more posts by Viva   Foto galerie člena Viva   Click here to Send Viva a Private Message   Add Viva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lux
Stálý Člen

Karma uživatele Lux - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 116

Viva: haha malý budha to je šupa čaj...to mi připomnělo že už jsem ho rok neměl
nevim jakej čaj mam nejradši já rád experimentuju a tak ale hodně dobrá byla železná bohyně (oolong) jinak jsem ještě měl geimanchu a to je čaj s praženou rýží...na první pohled to vypadá jak popcorn ale je to rýže

Old Post 26-06-2007 v 11:48 AM
Lux je offline   Profil uživatele Lux   Find more posts by Lux   Foto galerie člena Lux   Click here to Send Lux a Private Message   Add Lux to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 117

já miluju ze sypaných čajů asi čaj čtyř světadílů nebo lapacho-jahoda
Stejně si myslím, že nejlepší čaje jsou z toho, co si nasbíráme, nevím třeba lipovej, heřmánkovej nebo divizna .... Z čeho všeho jste už zkoušeli udělat čaj???

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 26-06-2007 v 21:32 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viva
Stálý Člen

Karma uživatele Viva - 0% PěstitelskáKarma uživatele Viva - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 118

pěstuju si mátuvynikající
jinak čaj dělám ještě z heřmánku, meduňky, atd...s medem

RASTA

Old Post 28-06-2007 v 13:10 PM
Viva je offline   Profil uživatele Viva   Find more posts by Viva   Foto galerie člena Viva   Click here to Send Viva a Private Message   Add Viva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukas04
Stálý Člen

Karma uživatele lukas04 - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 119

Čaj objednávam z internetových e-shopov, alebo kupujem v čajovňach. Najlepšie sú pre mňa pu-erh, alebo gunpowdery..

4Viva: Čaj sa robí len z čajovníka. Z mäty je len nápoj.

Old Post 28-06-2007 v 16:26 PM
lukas04 je offline   Profil uživatele lukas04   Find more posts by lukas04   Foto galerie člena lukas04   Click here to Send lukas04 a Private Message   Add lukas04 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vochomurka
Stálý Člen

Karma uživatele Vochomurka - 61% PěstitelskáKarma uživatele Vochomurka - 61% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 120

Ja piji čaj každý den ráno, ten červený z penymarketu za 20kč.............

Hulte!!

_nou nejms out_ - Zgouřeno


Old Post 28-06-2007 v 17:34 PM
Vochomurka je offline   Profil uživatele Vochomurka   Find more posts by Vochomurka   Foto galerie člena Vochomurka   Click here to Send Vochomurka a Private Message   Add Vochomurka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lux
Stálý Člen

Karma uživatele Lux - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 121

viva: mátu? myslim si správně že to je cesmína paraguayská? jestli jo tak kde jsi sehnala semínka?

Old Post 28-06-2007 v 19:38 PM
Lux je offline   Profil uživatele Lux   Find more posts by Lux   Foto galerie člena Lux   Click here to Send Lux a Private Message   Add Lux to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukas04
Stálý Člen

Karma uživatele lukas04 - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 122

Lux, Viva myslí Mätu, nie Maté.

Old Post 28-06-2007 v 20:03 PM
lukas04 je offline   Profil uživatele lukas04   Find more posts by lukas04   Foto galerie člena lukas04   Click here to Send lukas04 a Private Message   Add lukas04 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lux
Stálý Člen

Karma uživatele Lux - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 123

lukas, viva: jeee a jo jsem slepej

Old Post 28-06-2007 v 22:28 PM
Lux je offline   Profil uživatele Lux   Find more posts by Lux   Foto galerie člena Lux   Click here to Send Lux a Private Message   Add Lux to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viva
Stálý Člen

Karma uživatele Viva - 0% PěstitelskáKarma uživatele Viva - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 124

přesněsemínka koupíš v květinářství

RASTA

Old Post 02-07-2007 v 14:44 PM
Viva je offline   Profil uživatele Viva   Find more posts by Viva   Foto galerie člena Viva   Click here to Send Viva a Private Message   Add Viva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bobo
Nový Člen

Karma uživatele Bobo - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 125

Jsem majitelem obchodu s kavou a cajema a muzu rici ze zelene caje sou nejlepsi od firmy www.dobrecaje.cz nikde jinde nekupujte..a uz ne pres web caje znacky Oxalis..je to starej stuchlej hnus..i jejich kavy sou na pobliti...prej prazi polskou kavu ktera je stuchla..takze opatrne..

Old Post 30-09-2009 v 13:55 PM
Bobo je offline   Profil uživatele Bobo   Find more posts by Bobo   Foto galerie člena Bobo   Click here to Send Bobo a Private Message   Add Bobo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 126

:::Bobo::: Musím stebou nesouhlasit sice se v kávě nevyznám ale čaje jsou mé...mezi oblíbené značky patří právě "OXALIS" a z jejich sypaných čajů mám nejrači bílý čaj "SILVER TIPS" a zelené např. "CHUN MEE-vzácné obočí" sice mají divné názvy a však chuťově jsou vynikající je to jen můj názor a nikomu jej nevnucuji tak to neberte jako navádění ke koupi tohoto výrobku....

Old Post 23-12-2009 v 11:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 127

hehe nejlepší čaje sem dělával v létě když sem se šel projít ven do lesa nebo tak různě :P

Old Post 23-12-2009 v 12:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 128

Le Touareg,Vzpomínka na Istambul,Kupuju přimo z čajovny=)

Old Post 24-12-2009 v 08:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1152470 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív