Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Kvalita našich českých produktů
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
slack
Nový Člen

Karma uživatele slack - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 5  

Obecné Kvalita našich českých produktů Příspěvek č. 1

Zdravím dámy a pánové,
Zajímal by mne Váš názor a zkušenosti, případně i porovnání ohledně kvality u nás a jinde (ať už Španělsko, Holandsko, Belgie, Polsko, Slovensko, Německo a další státy).

Dlouho nad tímhle tématem rozmýšlím a pokud mohu mluvit za sebe, mám za těch 10let dost poznatků, který jsem ohledem času zpozoroval.. i když se divim, že si jich ještě spoustu pamatuju 🤣

1) za těch 10let se u nás kvalita indooru, lampy, skunku(záleží jak to označujete vy) razantně zlepšila, poslední 3 roky jsou u nás modely fakt skvělý, porovnávám napřiklad s Coffee shopama v Holandsku nebo s obchodama v Kanadě, kde jsem kouřil a sbíral zkušenosti
2) coffee shopy nebo obchody v zemích, kde je tráva legální mají naprosto stejnou kvalitu jako se v poslední době vyskytuje i u nás. Není to jen můj názor, američani, angličani, němci, rakušáci, dokonce i polaci, ktery toho maj doma mraky a vyvazej to, kam se to da, ty samy nejedenkráte priznali, ze cesky modely jsou fakt top ohledem kvalita/cena

Zajimal by mne Vas nazor na tuto vec. Starsi vlakna jsem procital, ale posledni odpovedi v roce 2010, proto jsem chtel zalozit tema aktualnejsi, snad to nikomu nebude vadit
Rad si prectu Vase poznatky, osobne kourim jen indoor, proto jsou moje poznatky vice k indooru, ale samozrejme prostor je i pro outdoor :-) diky a ať to hori 😉

Old Post 02-11-2019 v 21:47 PM
slack je offline   Profil uživatele slack   Find more posts by slack   Foto galerie člena slack   Click here to Send slack a Private Message   Add slack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 2

cau, ja treba palim taky nejakej patek ale ze zahranici sem palil snad jen hash ale nikdy travu jako palici, tak asi nemuzu hodnotit nebo porovnavat..

nicmene u nas v mestecku bydlej na hotelu ukrajinci co tu makaj po stavbach, chodej sem do hospody, bavej se s nama.. jsou v pohode(zadny hovada jaky tu kolikrat jsou) a jednou za mesic jedou domu a vzdycky potrebujou nejaky paleni na privoz. rikali ze tam maj oproti nasemu oaleni totalni shit, kolikrat berou venkace a tam jim za to trhaj ruce.. to samy polaci, ti si taky od nas vozej huleni a kolik jich do roka chytnou..

coz me vede k zaveru, ze u nas jsou dobry pestitele.

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 03-11-2019 v 19:22 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STi
Stálý Člen

Karma uživatele STi - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 3

Ja sem z pohraniči. Jezdi k nam polaci slovaci. I u nich jsem kouřil vzory a naše jsou o level vyše. Teď pracuju v německu a to same mluvi němci. Česke vzory že maji jmeno. Řikal že hodně litaj do česka radši než do holandska. Že to spoji i s našim dobrym pivkem. Ale jeden němec co už pokouřil hodně vzoru v hodně zemich tak sam tvrdil že česko mu přijde jako krajina s nejlepšima vzorama. Že u nas narazil fakt na lahudky. Tak se asi taky přiklanim k tomu nazoru že naše jsou top.

Životy jiných končí při rychlosti u
které životy druhých ožívají ........

Old Post 04-11-2019 v 03:17 AM
STi je offline   Profil uživatele STi   Find more posts by STi   Foto galerie člena STi   Click here to Send STi a Private Message   Add STi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Austenit
Stálý Člen

Karma uživatele Austenit - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 4

Ja tohle tvrdim uz leta,ze jezdit do Holandu za hulenim je zbytecny.A taky to,ze kvalita je pul genetika a pul pristupu growera.Cesi jsou hracickari a kutilove.Spousta lidi si samo opravi auto,veci v dome,atd. A tenhle pristup se prave odrazi.Proto mame i kvalitni pivo,auta a ruzny jiny veci.

Old Post 04-11-2019 v 10:58 AM
Austenit je offline   Profil uživatele Austenit   Find more posts by Austenit   Foto galerie člena Austenit   Click here to Send Austenit a Private Message   Add Austenit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
edlukas
Nový Člen

Karma uživatele edlukas - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 5

kdyz srovnam s holandskem tak bych rekl ze je to tak na stejno...a pak zalezi na púristupu growera, vzdycky ale samozrejme chutna nejvic to co si sam vypestujes .... ja delim growery na - grower - hulic/mastickar (ti co to delaji z lasky ) a grower- prodavac (a ti co to delaji pro prachy - a to se kolikrat divim co si je nekdo schopny rict za kdejaky seno)

Old Post 04-11-2019 v 11:48 AM
edlukas je offline   Profil uživatele edlukas   Find more posts by edlukas   Foto galerie člena edlukas   Click here to Send edlukas a Private Message   Add edlukas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subatomic
Stálý Člen

Karma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 6

Tak nevim, v NL jsem navstivil 4 kofiky a spis max lepsi prumer nez neco extra. Doma kdyz se mi nahodou dostane pod nos nejaky random skero tak to bejva dost dusivy, bez chuti, dobry maximalne do vapiku. Posledni dobou se setkavam spis s dobrym outdoorem nez poulicnim skerem.

Spread the word about our magical world!


Indica mix (SBR, Wappa, Marmalate)
mix 5ti odrud (SBR, 11Roses, Jägg, Wappa, Amnesia#7)
Za sedmero kytkami (SBR, 11Roses, Strawberry Glue, Sweet Deep Grapefruit)
Purple mix (11Roses,Zombie Kush, Desconocida, Brain Cake)

Old Post 10-11-2019 v 01:52 AM
Subatomic je offline   Profil uživatele Subatomic   Find more posts by Subatomic   Foto galerie člena Subatomic   Click here to Send Subatomic a Private Message   Add Subatomic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slack
Nový Člen

Karma uživatele slack - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 7

Škoda že tu nelze vkládat videa, mám pár videí oprejskanejch těchtoročních modelů já musim zaklepat, poslední roky mám fakt dobrou trávu, nikdy jsem neměl vysledky z laborky, ale například můj Hindu Kush chutnal a dával stejně jako Hindu Kush zakoupenej v Kanadě. To samý OG Kush. Ted mám cerstvě Cocoa Kush, Jambalaya Project (CheeseDawg x JH x AK) a Jambalaya Project co jsem crossnul s Northern Lightem, aby vznikla pure indica a musim se pochlubit, je to výstřel na oběžnou dráhu random skéro, jak píše Subatomic, to uz se mi dlouho nedostalo do rukou, resp. i když beru nákup, ale to jen zřídka, když potřebuju něco uvolněnějšího(já jsem totiž zatíženej na hybridy 50/50 nebo víc dominantní Indiky), tak vim od koho to je, co to je a ze to je good ja jak to nema nazev a neshoduje se to s googlem tak to nekourim, ale i kdyz nejakej kamos donese neco ze svy sklizne at uz normalne z lampy obyc a nebo hydro, je to vždycky dobrý



Old Post 10-11-2019 v 10:32 AM
slack je offline   Profil uživatele slack   Find more posts by slack   Foto galerie člena slack   Click here to Send slack a Private Message   Add slack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
biz
Stálý Člen

Karma uživatele biz - 92% PěstitelskáKarma uživatele biz - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 8

V cizine zalezi na co/koho zrovna narazis. Spis to bude borec, co ti je ochotnej strelit cokoliv, nez nekdo schopnej, co to dela pro sebe. Tohle plati i u nas, jen mas tu vyhodu, ze mas scenu zmapovanou, takze si muzes "vybrat". Co se tyce Holandska a legalnich statu, kvalitou se jim vyrovname, ale jen matrosem od lidi, co to delaj pro sebe. V cem jim nemuzeme konkurovat je nabidka.

"Generally speaking, mellow, laid-back growers tended to produce mellow, laid-back herb, whereas uptight, sinister growers tended to produce uptight, sinister herb." - DJ SHORT

Old Post 16-03-2020 v 06:58 AM
biz je offline   Profil uživatele biz   Find more posts by biz   Foto galerie člena biz   Click here to Send biz a Private Message   Add biz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele biz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 9

moje poznatky:

NL - vyzkouseno mnoho growshopu.. kvalita vzdy prumerna a kdyz uz neco za to stalo bylo to vzdy drazsi.. a ted ty jejich americke speciality za napr 40-80ecek/gram jsou k smichu... hash se tam vyplati vic nez tady.. weed moc ne...

Dansko (Christianie) - Lepsi nez amsterdam, ale zas to nema tu atmosferu celeho mesta kde si muzes zapalit speka kde chces bez strachu, kvalita se da najit dobra kdyz si prohlednes vsechny stanky a ceny jsou vic nez slusne.. hash mivaji taky kvalitni, ale mensi vyber nez v NL

USA (Washington DC) - Zde je to takzvane pololegalni (nesmi se prodavat, muze se darovat a vznikl z toho takovy mismas ze obchody nabizi k prodeji tricka/samolepky a k tomu jako darek dostanes weed, ceny drazsi kvuli daneni, nemuzes si poradne okouknout model nebo nekde i vybrat... da se vyuzit i kuryra, tam by to melo byt levnejsi kdyz si koupis vetsi mnozstvi... kvalita v shopech u drazsich nabidek byla dobra, ale stejne je to dost penez

USA (Colorado) - Raj na zemi, nejlepsi misto kde si muzes vychutnat co chces, byl jsem tam v nekolika mestech i na venkove a nabidka vzdy skvela a v Denveru jsou ceny tak dole a kdyz clovek vi kde kupovat tak vzdy ma skvelou kvalitu za dobre penize...

USA (Californie/Nevada/Washington) - to same jako Colorado akorat trosku drazsi.. ale i tam je to raj... celkove zapad USA proste vede...

New zealand - indoor jsem tam prakticky nesehnal, ale zato jsem mel nekolikrat skvely outdoor od mistnych a dalo se to... ceny na outdoor drazsi...

Australie - asi nejhorsi zeme na shaneni weed v mem pripade, prisne kontroly vsude a napr v Sydney kdyz jsme kupovali z jednoho baraku, tak se jen daly prachy pod dvere a stejnym zpusobem ti hodi zbozi v papir.kapesniku, kvalita takovy prumer a docela drahe..

UK - zde je to takova pohoda, staci wickr a delaer ti dojede autem az domu, ceny drazsi kvalita indooru skvela kdyz mas dobry kontakt...

Thajsko - slaby weed a za ten risk vseho moznyho to vubec nema zkouset...

CR - sami vime, je to o kontaktech a umu.. kvalita je tu skvela, ale porad si myslim ze nejlepsi kvalitu jsem mel v USA..

Dale rad v budoucnu vyzkousim Kanadu, Jizni ameriku, Afriku a Japonsko (proste nejakou asijskou zemi kde to bude v pohode narozdil od thajska..)

Old Post 07-05-2020 v 11:27 AM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slunce83
Stálý Člen

Karma uživatele Slunce83 - 22% Pěstitelská

Registrován: Feb 2020
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 10

Ahoj,

ceske vzory to je prosim vas co?
Muze to nekdo konkretne vyjmenovat?

Pokud vim, vetsina strejnu pochazi z Nizozemi, Spanelska anebo USA.

Old Post 22-05-2020 v 10:00 AM
Slunce83 je offline   Profil uživatele Slunce83   Find more posts by Slunce83   Foto galerie člena Slunce83   Click here to Send Slunce83 a Private Message   Add Slunce83 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 11

Skor je to o ľuďoch ktorých poznáš ako o zemi. Chodím minimálne raz ročne do Amsterdamu, dá sa tam zohnať kvalita ale človek si priplatí. V Kanade som bol pomaly 10 rokov dozadu a vtedy to tam ešte nebolo legálne a z toho čo som kúpil na ulici som sa vykúril celkom fajn ale že by to bolo čosi extra to nemôžem povedať. Z česka som si zvykol voziť vždy niečo na svoju potrebu ale odkedy moj díler prestal pestovať už nemám na nikoho schopného kontakt, ale napr v Prahe na václavaku vás natiahnu, hlavne ak vidia, že ste turista

Old Post 22-05-2020 v 16:35 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FelixBrno
Stálý Člen

Karma uživatele FelixBrno - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2020
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 12

pobavili me kluci z turecka, kdyz jsem zacal v hospe neco motat a oni se divili, ze mam travu bez seminek

Old Post 01-01-2021 v 17:12 PM
FelixBrno je offline   Profil uživatele FelixBrno   Find more posts by FelixBrno   Foto galerie člena FelixBrno   Click here to Send FelixBrno a Private Message   Add FelixBrno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ignac25
Nový Člen

Karma uživatele Ignac25 - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 13

Asi tu bude trava na dobre urovni, ale srovnávat to s zeměmi kde je to legální, je přece jen trochu zavádějící...

Ignac25

Old Post 01-01-2021 v 23:38 PM
Ignac25 je offline   Profil uživatele Ignac25   Find more posts by Ignac25   Foto galerie člena Ignac25   Click here to Send Ignac25 a Private Message   Add Ignac25 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4548900 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív