Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Č A J
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
r
Stálý Člen

Karma uživatele r - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 97

Jo jo, hulení a čajík-to mají mazlíčci rádi Já osobně mám nejradši málo fermentované oolongy-Dung Ti, Jade oolong, Kuan Jin, atd-mňam mňam...člověku se úplně rozsvítí mysl a rozhýbe tělo. Jenom musím nejdřív pít čaj a pak až zahulit, jinak si čaj nevychutnám-chuťové pohárky zalepené shitem...

Old Post 13-05-2006 v 10:15 AM
r je offline   Profil uživatele r   Find more posts by r   Foto galerie člena r   Click here to Send r a Private Message   Add r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunray
Nový Člen

Karma uživatele sunray - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 98

Ruahine: presne tak nejednou se mi stalo, ze jsem si na ten caj vzpomnel az druhej den rano

Old Post 15-05-2006 v 07:13 AM
sunray je offline   Profil uživatele sunray   Find more posts by sunray   Foto galerie člena sunray   Click here to Send sunray a Private Message   Add sunray to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 99

tak to já si po brčku dám čajík strašně rád...a přijde mi, že tu jeho chuť chytám mnohem líp...nějradději mám jemný bílý čase...nomber one:
pai mu tan by Oxalis :-)

Old Post 08-07-2006 v 22:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lux
Stálý Člen

Karma uživatele Lux - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 100

ja si doma davam hlavne zelenej a bilej

mel nekdo z vas uz konopnej caj??

Old Post 08-07-2006 v 22:37 PM
Lux je offline   Profil uživatele Lux   Find more posts by Lux   Foto galerie člena Lux   Click here to Send Lux a Private Message   Add Lux to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 101

lux: jediný co jsem měl, tak byl zelenej čaj s haš olejem a kusem másla...aby Ti přešlo nějaký THC do vody, tak bys to musel dlouho vařit, tak dlouho, že by se Ti dokonce celá molekula zoxidovala...a to mi přece nechceme...nebo jsem měl konopnej grog...ale čaj ne..
je pravda, že by mohl chutnat zajímavě...ale určitě by moc nedával...

Old Post 08-07-2006 v 22:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lux
Stálý Člen

Karma uživatele Lux - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 102

to mugli: ja sem myslel ten co prodavaj na hemp shopu (bez THC)

Old Post 08-07-2006 v 23:46 PM
Lux je offline   Profil uživatele Lux   Find more posts by Lux   Foto galerie člena Lux   Click here to Send Lux a Private Message   Add Lux to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 103

2Lux: tak to sorry...podle mě by to byl pěknej humus připravovat si to sám...protože když vařím, tak pokaždý všechen materiál nechám několikrát vyvařit ve vodě, abych to zbavil všech barviv a všeho co se ve vodě rozpouští....a při představě že bych tuhle zezačátku hnusně zelenou a ke konci už jenom lehce zelenou vodu měl pít jako čaj je mi trochu blbě...
...ale jestli máte někdo návod na konopnej čaj (klidně i THC-free) tak sem s ním :-)

Old Post 09-07-2006 v 05:47 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 104

2 Omnihash: jak jsi to myslel s tou masalou mezi čajema? Něco jako yoggi tea? Nebo je to už připravený spolu s nějakým oulongem? Já znám massalu pouze jako směs koření...

Old Post 09-07-2006 v 05:49 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Galen Aldaron
Stálý Člen

Karma uživatele Galen Aldaron - 63% PěstitelskáKarma uživatele Galen Aldaron - 63% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 105

2 mugli: dovolim si odpovědět za Omnihashe. Masalu totiž s největší pravděpodobností myslel přesně jako se dělá yogi čaj. Jsou holt čajovny (hl. Dobré čajovny), kde se tomu říká Yogi čaj a připravuje se to ze směsi Yogi, černého čaje a mléka a vody a jsou jiné čajovny, kde jen používaj kořenící směs Masala. Jde o velmi podobnou směs - většinou bez pomerančové kůry, trochu jiné poměry základních surovin, s jinou zrnitostí, ale to už záleží i na výrobci ...

.. no, jinak čaje ....

Inability to accept the mystic experience is more than an intellectual handicap. Lack of awareness of the basic unity of organism and environment is a serious and dangerous hallucination. (Alan Watts)

Old Post 09-07-2006 v 15:48 PM
Galen Aldaron je offline   Profil uživatele Galen Aldaron   Find more posts by Galen Aldaron   Foto galerie člena Galen Aldaron   Click here to Send Galen Aldaron a Private Message   Add Galen Aldaron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lux
Stálý Člen

Karma uživatele Lux - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 106

4 mugli: tady se da ten caj normaln koupit http://www.hempshop.cz/NAPOJE-rid7.htm

Old Post 09-07-2006 v 21:03 PM
Lux je offline   Profil uživatele Lux   Find more posts by Lux   Foto galerie člena Lux   Click here to Send Lux a Private Message   Add Lux to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lux
Stálý Člen

Karma uživatele Lux - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 107

nasel sem dobrej E-shop s cajema a jeho prislusenstvim http://www.caj.cz/shop/default.asp

Old Post 11-07-2006 v 00:09 AM
Lux je offline   Profil uživatele Lux   Find more posts by Lux   Foto galerie člena Lux   Click here to Send Lux a Private Message   Add Lux to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mittka
Stálý Člen

Karma uživatele mittka - 56% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 108

Helou

neviete niekto ako sa pripravuje mate green na studeny sposob ? chcem to vyskusat lebo mam pocit ze na mna nejako tie je vychyrene ucinky nefunguju...niekedy skor sedativum pre mna :/

Realita je plná pesimizmu, preto žijem mimo nej ...

Old Post 12-05-2007 v 13:48 PM
mittka je offline   Profil uživatele mittka   Find more posts by mittka   Foto galerie člena mittka   Click here to Send mittka a Private Message   Add mittka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 109

mittka:

mne znamy postup pripravy ucinneho mate je takovy, ze se naplni calabas do pulky az 2/3 listkama mate, a pak se vzdycky naleje horka voda, louhuje se to, a macka a usrkava bombillou. pocet zalevu je klidne 5-6, dokud to ma nejakou chut. nekde jsem cetl ze takovej caj z mate pili lovci pred nocnim lovem, aby byli po celou noc bdeli a ostraziti. ve svetle toho je zaliti 1 lzicky mate v salku jen trapnym pokusem, a pak se hodne lidi stezuje ze to na ne neucinkuje.

Pokud nemam po ruce calabas a bombillu, delam mate tak, ze ho louhuju v salku nebo konvicce, mackam lzickou, sliju do jineho salku, a nez to vypiju, mam pripraveny dalsi nalev. Jelikoz chut mate samu o sobe nepovazuji za az tak uplne gurmanskou lahudku, pridavam citronovou travu nebo stavu, a taky trochu osladim. Treba je vyborne s karamelem, nekolik cajoven to ma taky v nabidce. Pridavky ruznych ovoci, kvetin, atd mne moc neoslovuji, nemam pocit ze by to slo ve vysledku nejak vyrazne poznat (cest vyjimkam).

o priprave na studeny zpusob nic nevim, ale mohl bys to zkusit tak jak se to dela s normalnim ledovym cajem - studenou vodu, caj a nechat to louhovat. jak dlouho, nevim. par hodin, den, dva dny... Nebo to udelat na horky zpusob, a pak zchladit, to je neporovnatelne rychlejsi.

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Naposledy upravil inf3cti 13-05-2007 v 11:16 AM

Old Post 13-05-2007 v 11:01 AM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mittka
Stálý Člen

Karma uživatele mittka - 56% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 110

inf3cti :

vdaka urcite vyskusam v najblizzej dobe...ja sa nestazujem ale ked to porovnam s inymi ludmi tak na niekoho posobi aj jedna salka alebo niekto po kave nemoze spat a ja som opacny pripad...

nefunguje to tak ze cim dlhsie sa to luhuje tym je to sedativnejsie ? mozno to je blbost ale doteraz som to tak postrehol...

ale urcite zacinam premyslat o zakupeni aspon bombilly na zaciatok

Realita je plná pesimizmu, preto žijem mimo nej ...

Old Post 13-05-2007 v 11:49 AM
mittka je offline   Profil uživatele mittka   Find more posts by mittka   Foto galerie člena mittka   Click here to Send mittka a Private Message   Add mittka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viva
Stálý Člen

Karma uživatele Viva - 0% PěstitelskáKarma uživatele Viva - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 111

jinak než pomocí bombillou se to snad ani nedělá pokud to chceš dělat jak se mákoupíš to v jakýmkoliv etnoshopu***

RASTA

Old Post 20-06-2007 v 19:47 PM
Viva je offline   Profil uživatele Viva   Find more posts by Viva   Foto galerie člena Viva   Click here to Send Viva a Private Message   Add Viva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 112

IMHO stačí koupit pražené maté, je to mírně silnější a do 0,2 hrníčku dát tak 5-6 lžiček, zalejt a nechat 15 minut odstát, barva je pak černější než kafe, ale když to osladíte, bude to i poživatelný, neusnutí na pár hodin je zaručeno

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 21-06-2007 v 08:08 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0762840 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív