Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Druhý pokus ve foliovníku 09
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 33






tak mám za sebou další do volenou a po návratu jsem byl nadšenej ,kytky vypadaj výborně akorát je musím trochu protrhat ale vrškú je tam nespočetně.jedinej problém jsou housenky sice žerou jenom listí ale i to kytí potřebujou jednu větev ohlodali že na ní nezbyl ani lístek a paličky jsou nic moc neporadí někdo jak se jich zbavit něčím stříkat se mi to moc nechce ale možná že jim začne vadit raní zima.taky jsem jim dopřál plnohodnotnou zálivku ze zbytkú všeho co se mi tu válí takže to bylo 20 ml GS,20 ml reproforte a 80 ml bloomu na 20 litrú vody víc už nedostanou stejně už nic nemám a nový co koupím pujde výhradně na in kterej plánuju rozjet do 14 dnú.tak tady jsou fotky na jedný je vidět ta housenka a jedna je z dovči.pic

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 14-09-2009 v 21:49 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonymer
Stálý Člen

Karma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 342 

Příspěvek č. 34

Zakynthos? Krásny ostov Ako aj rastliny ..

???
FUCK SYSTEM
rise SVK unda repp

Slovak cooperation 2005
Botanic project (Out v našom podaní) 2007

Old Post 15-09-2009 v 00:31 AM
Anonymer je offline   Profil uživatele Anonymer   Find more posts by Anonymer   Foto galerie člena Anonymer   Click here to Send Anonymer a Private Message   Add Anonymer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anonymer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alko
Stálý Člen

Karma uživatele alko - 89% PěstitelskáKarma uživatele alko - 89% PěstitelskáKarma uživatele alko - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 35

ty housenky jsem mel predloni taky a nic jineho nez poctive sbirani nepomohlo, hlavne ty svine zerou jenom listi, ale nechavaji hovna v palicich tak se to neda hulit

Old Post 15-09-2009 v 08:23 AM
alko je offline   Profil uživatele alko   Find more posts by alko   Foto galerie člena alko   Click here to Send alko a Private Message   Add alko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 36




zdárek málem bych zapoměl že po návratu z dovči jsem pokosil 2 holky s pole kdesi u lesa počítal jsem že to pújde celý na hašiš ale nakonec si přeci jen něco ponechám neni to zas tak špatný ba naopak po dlouhý době se mi povedlo vypěstovat docela v pohodě ganju.pic

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 22-09-2009 v 16:11 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 37






čuz tak tady mám zas pár fotek ze skleníku kromě housenek je všechno v poho ,ty housenky mi až tak nevaděj ale ty jejich hovna všude na pálkách ty už mi vaděj snažím se je sbírat myslím ty housenky ale sou hrozně maskovaný.Jack herrer nebo co to vlastně je,je už téměř zralej tak za tejden pude pod kosu je to sice měkota ale za to pěkně ulepená a vyvoněná tak uvidíme co to bude.ztm vypadá že nejvíc toho bude z POGa tan je fakt úplně obalenej a vršky maj cca 5 cm.kosu bych viděl tak na púlku října asi tak s tejdeníma odstupama v tomhle pořadí 1.POG,2.BELLADONNA,3.BELLACIAO,4,samozřejmě S.A.G.E. na tu se těším nejvíc minulej rok to byl takovej zakrslej prcek ale húlo nej,letos je poněkud větší přesněji 282 cm ( letos nejvyšší moje kytka ).taky jsem dneska setnul všechny větve o kterejch jsem si myslel že budou stát za prt,bylo toho dost,ale snad to pomohlo vrškúm a ještě nakynou .tak ztm a mrkněte na to,pic

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 24-09-2009 v 18:11 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pete
Stálý Člen

Karma uživatele Pete - 19% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 38


Čus, taky mám stejný problém se stejnýma housenkama, každé ráno jich nasbírám minimálně tři, většinou chrápou na stonku a pak z malé zelené se vyvine taková hnědá kurva velká a ty bobky přesně jak říkáš serou hlavně na květy ani setřepat se to nedá. Kolikrát si dám bongo a čumím na tu kytku i čtvrt hodiny dokud nějakou husendu nenajdu

Old Post 24-09-2009 v 21:43 PM
Pete je offline   Profil uživatele Pete   Find more posts by Pete   Foto galerie člena Pete   Click here to Send Pete a Private Message   Add Pete to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 39

jj to jsou přesně ony.jsem zkoušel zatřepat z kytkou a docela jsem čuměl kolik malejch jich spadalo velký se dobře držej a jak řikáš hnědnou

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 24-09-2009 v 21:49 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasus
Stálý Člen

Karma uživatele krasus - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 40

koukam a co to newidim pozirajici swine zeleny no hnus no

Old Post 24-09-2009 v 23:12 PM
krasus je offline   Profil uživatele krasus   Find more posts by krasus   Foto galerie člena krasus   Click here to Send krasus a Private Message   Add krasus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SID
Stálý Člen

Karma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 260  

Příspěvek č. 41

Zdravím
Taky stěma potvorama zápasím nějak se jich letos urodilo
Myslím si že to bude od běláska protože ty my pořát poletujou kolem kytek.
Obírám je taky ručně teť už nám asi nic jinýho nepomůže.

Máš to moc pěkný čau

kouří táta kouří máma kouří dcera kouří syn proč by nemohl prach a broky hulit taky Temelín ?

Venek 2008

Venek 2009

Venek 2010

Old Post 24-09-2009 v 23:53 PM
SID je offline   Profil uživatele SID   Find more posts by SID   Foto galerie člena SID   Click here to Send SID a Private Message   Add SID to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 42






zdárek tak se to zas trochu přifouklo,no mrkněte na to sami

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 30-09-2009 v 21:10 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 43






dobrý ráno všem.tak včera jsem pokosil JH.záštipky co jsem z něj šmiknul minulej tejden mile překvapily,vzhled a hustota šišek nic moc ale chut a účinek to vyrovnaly .ostatní jedou vesele dál občas to proleju FS jinak hafec vody,housenky už nacházím jen minimálně většinu jsem jich odhalil a sebral.ztm jsem neobjevil ani náznak plísně ale jak jí znám ta se dokáže objevit ze dne na den tak to nechci zakřiknout.fakt jsem zvědavej na POGa toho nebudu mít ani kde usušit tolik materiálu jsem na kytce ještě neměl.je to cejtit po celý zahradě,vždy když někdo příjde mámě na návštěvu tak hned ví která bije ale už si za ty roky zvykli a hlavně všichni jsou v pohodě,dokonce jedna známá jí prej řekla že to mám nic moc že prej to má jednou takový,tak že tak.ztm pic

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 04-10-2009 v 06:57 AM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 44

tak jsem to minule zakřiknul,předevčírem opět nevydržela střecha a až dneska jsem se dostal k opravě a co nevidí když stojím na žebříku nad kytkama,plísen!!!!a ještě k tomu na největším vršku co mám,tak že jsem 2 napadený místa ostříhal nic jinýho s tím udělat nemúžu snad se to moc nerozjede.pic

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 08-10-2009 v 18:06 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 45




dneska proběhla další kontrola a ztm jsem další plísen nenašel ale kámoš s kterým jsem bral řezy na púl tak dneska musel právě kvúli plísni polovinu sklidit,jo zapomněl jsem říct že se objevila jen na POGU kterej to už má za pár viděl bych to příští víkend na kosu se záštipkama jsem nad míru spokojenej.pic

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 10-10-2009 v 18:24 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 46






zdárek tak dneska jsem raději pokosil POGa vlhkost a následná plísen mu moc nesvědčila tak šel ale i tak si myslím že už je tak akorát,po ostříhání listí vypadaj palice jak kdyby to bylo jetý indoor jsou maximálně orosený a tvrdý jak šutr,myslím že se mám na co těšit.zejtra to musím ještě omrknout a asi pude ještě i bellaciao a sage.sage už má všechno listí zežloutlý a taky vypadá že už by to šlo nechci riskovat jak je vlhko tak palice úplně měknou a já rád kameny.bella donna ještě chvíli musí vydržet ale plísen jsem na ní už taky objevil.mrkněte na toho POGA ale jsou to jen vršky zejtra oholím zbytek ale to už je nic moc.pic

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 12-10-2009 v 19:57 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 47






zdárek tak jsem je tam nakonec ještě nechal o víkend pude dolu sage a možná bellaciao.belladonnu tam ještě nechám teprv začala ukazovat svoje barvy asi pude příští víkend ale musím říct že vypadá teda nádherně sice šišky nejsou tak tvrdý ale myslí že to vynahradí kvalita.POG se ještě pořád suší ale už jsem neodolal a ochutnal a je to dobrútka.zejtra asi pude zrát do sklenic už je to aldente.tady jsou nějaky fotky,doporučuju zvětšit tu fialovou bellu.pic

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 23-10-2009 v 15:57 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 48




....zbytek

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 23-10-2009 v 16:09 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7978490 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív