Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Venek 2008
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
SID
Stálý Člen

Karma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 260  

Venek 2008 Příspěvek č. 1




Zdravím všechny pěstitele. Pokusím se tak trochu zdokumentovat letošní sezonu. 11.4. jsem zasel po sěsti kusech od těchto modelů: kříženci Northem Light,White Rusian,Shaman plus šest kousků No Mame.Semínka vysévám do substrátu" pro výsev a množení". Jako sadbovače používám rozstříhané plato od vajec,ty potom dám do vaničky s pískem umístněné na jižním okně,zalévám odstátou vodou. Za čtyři dny se derou na svět první nedočkavci.Snad zítra přidám další foto.SID.

kouří táta kouří máma kouří dcera kouří syn proč by nemohl prach a broky hulit taky Temelín ?

Venek 2008

Venek 2009

Venek 2010

Naposledy upravil SID 22-04-2008 v 23:30 PM

Old Post 22-04-2008 v 23:01 PM
SID je offline   Profil uživatele SID   Find more posts by SID   Foto galerie člena SID   Click here to Send SID a Private Message   Add SID to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SID
Stálý Člen

Karma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 260  

Příspěvek č. 2




Díky. Přidám pár nových fotek. Po pěti dnech vzešlo dvacet tři semen.Na rostlinky foukám větráčkem z počítačovýho zdroje(12v 3w) krásně je to rostančí. Na třetí fotce je palička White Rusian z minulýho roku bylo to pěstovaný z řízku v asi patnácti litrovým kýbli. Dnes jsem udělal pár novejch fotek jak bude čas tak je sem šoupnu. Zatím čau SID.

kouří táta kouří máma kouří dcera kouří syn proč by nemohl prach a broky hulit taky Temelín ?

Venek 2008

Venek 2009

Venek 2010

Old Post 23-04-2008 v 23:52 PM
SID je offline   Profil uživatele SID   Find more posts by SID   Foto galerie člena SID   Click here to Send SID a Private Message   Add SID to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
d!Ne74
Stálý Člen

Karma uživatele d!Ne74 - 42% PěstitelskáKarma uživatele d!Ne74 - 42% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 3

Použití plat na vejce je výbornej nápad. Máš to pěkný, jenom si řikám, k čemu ten písek? Aby kumuloval teplo? Kdy to chceš vystrčit ven? Ještě do půlky května podle předpovědí budou dost nízký ranní/noční teploty, takže ven bych to ještě nestrkal, zbytečně to zpomalí růst.

Old Post 24-04-2008 v 20:25 PM
d!Ne74 je offline   Profil uživatele d!Ne74   Find more posts by d!Ne74   Foto galerie člena d!Ne74   Click here to Send d!Ne74 a Private Message   Add d!Ne74 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SID
Stálý Člen

Karma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 260  

Příspěvek č. 4




Zdravím.

Přidám nějaký fotky z 23.4.

Dosel jsem jedno W R tak jsou roslinky v plném počtu

a dvakrát trochu z blízka

Jinak ty platíčka používám proto,že substrát pro výsev má málo živin
je jenom pro prvních pár dnů a proto ho je potřeba jenom miminální množství. Jak trochu zesílý přesadím je do kelímků se substrátem pro zelené rostliny.
Ten písek tam mám proto,že to jinak hrozně rychle vysychá takhle je to pořád pěkně vlhký a tím jak se voda odpařuje z toho písku se zvětší i vlhkost vzduchu což je další plus.To,že tolik nekolísá teplota u kořenů mě nenapadlo určitě na tom něco bude dík.
Ven půjdou nejdřív po půlce května mám vyskoušený,že raději o dva týdny dýl jak o týden dřív.Před pár lety jse mi stalo,že my kytky zapadaly sněhem posledního května,kupodivu to tenkrát přežily.

Dík za připomínky a dotazy jak bude něco novýho tak to sem přidám

SID.

kouří táta kouří máma kouří dcera kouří syn proč by nemohl prach a broky hulit taky Temelín ?

Venek 2008

Venek 2009

Venek 2010

Naposledy upravil SID 25-04-2008 v 00:33 AM

Old Post 25-04-2008 v 00:22 AM
SID je offline   Profil uživatele SID   Find more posts by SID   Foto galerie člena SID   Click here to Send SID a Private Message   Add SID to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X_eXc_X
Stálý Člen

Karma uživatele X_eXc_X - 91% PěstitelskáKarma uživatele X_eXc_X - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 158  

Příspěvek č. 5

Cau, at se dari, SIDe, konecne, co bych Ti potom pomahal zikvidovat, kdyby se nedarilo ) Musim to zkontrolovat osobne

150W - Noname x Pwp a Orange Bud

Lednička s komínkem aneb ...

[-]

Old Post 30-04-2008 v 00:10 AM
X_eXc_X je offline   Profil uživatele X_eXc_X   Find more posts by X_eXc_X   Foto galerie člena X_eXc_X   Click here to Send X_eXc_X a Private Message   Add X_eXc_X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SID
Stálý Člen

Karma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 260  

Příspěvek č. 6




Dík a čau.


Konečně jsem se dostal k tomu abych kytí přesadil do větších sadbovačů.
Použil jsem substrát "pro palmy a zelené rostliny"do kterého jsem přidal trochu starý vápený omítky.
Přidám nějaký fotky jsou z pondělí 5.5. Jo taky jsem jěště něco dosel.



Na první fotce jsou rosliny před přesazením,ty malý úplně vpravo
jsou Beladony ty šly do země jako poslední(29.4.) zatím vzešly tři.








Na druhý fotce je vidět jak kořínky prorostly skrz to platíčko
(chtělo to přesadit o týden dřív)








No a na konec přesazené kytičky,zálivka jenom lehkým rošením.



Zatím čau SID.

kouří táta kouří máma kouří dcera kouří syn proč by nemohl prach a broky hulit taky Temelín ?

Venek 2008

Venek 2009

Venek 2010

Old Post 06-05-2008 v 00:41 AM
SID je offline   Profil uživatele SID   Find more posts by SID   Foto galerie člena SID   Click here to Send SID a Private Message   Add SID to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SID
Stálý Člen

Karma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 260  

Příspěvek č. 7

Zdravím a děkuju.


Zdá se,že kytí přesazení snesly bez problémů a mají se čile k světu.
Zrovna jsem je dal na chvilku ven na sluníčko atˇse holky otužujou.
Udělám pár fotek a až to bude možný tak je sem přidám(mám problémy s počitadlem).
Jo jinak v noci asi celkem slušně mrzlo ještě v osum hodin byly trávníky celý ojíněný.

Zatím čau SID.

kouří táta kouří máma kouří dcera kouří syn proč by nemohl prach a broky hulit taky Temelín ?

Venek 2008

Venek 2009

Venek 2010

Old Post 07-05-2008 v 08:13 AM
SID je offline   Profil uživatele SID   Find more posts by SID   Foto galerie člena SID   Click here to Send SID a Private Message   Add SID to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SID
Stálý Člen

Karma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 260  

Příspěvek č. 8




Přidám fotky z prvního slunění.





Na druhý fotce je taková zajímavost:dvě semínka nevzešly a když jsem tam chtěl dát jiný tak tohle bylo naklíčený proto jsem ho zahrnul a je z toho takováhle kytí.Jsem zvědavej co stoho nakonec vyroste.







Třetí fotka sem sice nepatří ale nedá mi to se nepochlubit.

čau SID.

kouří táta kouří máma kouří dcera kouří syn proč by nemohl prach a broky hulit taky Temelín ?

Venek 2008

Venek 2009

Venek 2010

Old Post 12-05-2008 v 20:40 PM
SID je offline   Profil uživatele SID   Find more posts by SID   Foto galerie člena SID   Click here to Send SID a Private Message   Add SID to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SID
Stálý Člen

Karma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 260  

Příspěvek č. 9




Zdravím pěstitele.

Postupně jsem zasel 42 semen:

10 ks. northen light (kříženec)
11 ks. white rusian (kříženec)
10 ks. shaman (nevím jakej)
6 ks. no name (něco z lonˇska)
4 ks beladona (taky o ní nic nevím)

Po jednom seminku od beledony a rašnu nevzešlo.
Ostatních 40 rostlinek se má čile k světu.
Poprvé jsem do zálivky přidal TRISOL nemám s chemickejma hnojkama vpodstatě žádný zkušenosti tak jsem zvědavej.


Foto:pokus o makro+pokus o bonsaj

čau SID.

kouří táta kouří máma kouří dcera kouří syn proč by nemohl prach a broky hulit taky Temelín ?

Venek 2008

Venek 2009

Venek 2010

Old Post 14-05-2008 v 21:04 PM
SID je offline   Profil uživatele SID   Find more posts by SID   Foto galerie člena SID   Click here to Send SID a Private Message   Add SID to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trafo
Stálý Člen

Karma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 10

Zdravim. K tem bonsajím....zapracuj na tom z jaky strany se mas na konkretni bonsaj divat. Vyber jednu stranu. Jo a ty koreny u ty první bych lehce zakril. Ano sice jsou to prave ty korenovy nabehy co urcujou z casti cenu bonsaje, ale tim, ze je prikryjes je podporis. A zkousej ohybat i mensi vetyvky a vic strihat aby se vytvareli mensi jehlice a tim se opticky bonsaj zvetsila. Ja se o bonsaje zase nejak nezajimam, ale otec na nich docela jede .

Trafo

BzZzum BzZzum Trafo

Old Post 14-05-2008 v 21:43 PM
Trafo je offline   Profil uživatele Trafo   Find more posts by Trafo   Foto galerie člena Trafo   Click here to Send Trafo a Private Message   Add Trafo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SID
Stálý Člen

Karma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 260  

Příspěvek č. 11








Zdravím pěstitele.


Přidám nové foto a pár informací:

Při pročítání Groweru jsem narazil na spoustu zajímavejch nápadů,tak jsem se rozhodl některé vyzkoušet.


Foto č,1 a 2 : Samozavlažovací květináče. Knot jsem udělal ze starýho prostěradla (sice jsem knoty koupil ale zdají se mi krátký).Na tom kelímku od solviny jsem to otestoval a funguje to bezvadně,tak jsem dal knoty i do větších květináčů.









Foto č 3 :Naposled spolu.Postupně rostlinky přesazuju,něco do květináčů,něco půjde do přírody,něco rozdám po známejch (zrovna v sobotu povezu dvě kytí sedumdesátiletý babče aby měla něco na mazání).







Foto č. 4 : Zmutovaný W R.Pomalu začíná dělat normální lístky (škoda).











Foto č. 5 : Přesazenej šamánek.Substrát jsem použil vlastní směs: letitýho kompostu,kompostovaného kozího hnoje,dřevěného popela,písku a dolomitu.
Shaman je F2 kříženec svetlejší a tmavší varianty.










Foto č. 6 : N L. Pár rostlinek si nechám v záloze v menších květináčích.











Foto č. 7 : Pokus o FIM(nemám s ním skušenosti tak uvidíme).


Trafo: Dík za info.Zkusím ty kořeny přihrnout a ty slabší odstraním,větve zatím moc nestříhám aby mohutněl kmen.

čau SID.

PS:dík za karmy.Názory postřehy komentáře vítány.

kouří táta kouří máma kouří dcera kouří syn proč by nemohl prach a broky hulit taky Temelín ?

Venek 2008

Venek 2009

Venek 2010

Naposledy upravil SID 23-05-2008 v 07:14 AM

Old Post 23-05-2008 v 00:50 AM
SID je offline   Profil uživatele SID   Find more posts by SID   Foto galerie člena SID   Click here to Send SID a Private Message   Add SID to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

2 SID
Zatím co jsem četl tak to vypadá dobře.......můžu jen chválit

Old Post 28-05-2008 v 16:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BlackStar
Stálý Člen

Karma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 179 

Příspěvek č. 13

Pokračuješ pěkně, jen bych to už hodil do země, nebo něčeho většího!

Old Post 28-05-2008 v 18:49 PM
BlackStar je offline   Profil uživatele BlackStar   Find more posts by BlackStar   Foto galerie člena BlackStar   Click here to Send BlackStar a Private Message   Add BlackStar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SID
Stálý Člen

Karma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 260  

Příspěvek č. 14










Zdravím a děkuju.

Minulý víkend jsem spolu s kámošem zasadil deset rostlinek do přírody.
Celkem na tři políčka,dvě v malinách(2 a 4 kousky),jedno v kopřivách na jižním svahu sluníčko tam svítí celý den(4 kousky).
Taky jsem dosazoval do květináčů(ty černý mají objem asi 8L používám je už třetím rokem a jsou dostatečný.
Rostlimky snesly přesazení bez problémů.Od každého modelu mám po dvou kusech v těchto květináčích a po dvou v malých od solviny(chci vyzkoušet co se dá vypěstovat v takhle malým objemu).
Zatím nehnojím akorát jsem podruhé přidal do zálivky TRISOL.Podle toho co jsem vyčetl na stránkách výrobce se jedná o stimulant podporující tvorbu kořenů,tvorbu silic a pryskyřic,zvyšovat odolnost proti houbovým chorobám,suchu a pod.Jinak v kýbli mán naložený kopřivy během čtrnácti dnů je začnu přidávat do zálivky.

Foto:č.1 N.L. políčko v malinách.

č.2 šaman stejné pollíčko.











č.3 a 4 pokus o FIM stříhal jsem moc vysoko,snad se mi to příště povede líp.
















č.5 a 6 šamani.























č.7 W.R.




















č.8 a 9 tak takový překvapení mě čekalo když jsem se vrátil dnes domů(věřím,že se rychle spamatují).

Zatím čau SID.

kouří táta kouří máma kouří dcera kouří syn proč by nemohl prach a broky hulit taky Temelín ?

Venek 2008

Venek 2009

Venek 2010

Naposledy upravil SID 01-06-2008 v 21:40 PM

Old Post 01-06-2008 v 20:49 PM
SID je offline   Profil uživatele SID   Find more posts by SID   Foto galerie člena SID   Click here to Send SID a Private Message   Add SID to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ortaniel
Stálý Člen

Karma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 442  

Příspěvek č. 15

Ty vole kroupy :-O
Tak ty bych fakt nečekal. U nás ani pořádně nechcalo, jen asi hodinku silnéjší bouře s blesky v 5 ráno (Beskydy)... jen já chuj jí zaspal
A přitom já bouřky rád .. nicméně přeji hodně zdraví kráskám! Aspoň budou na konci silnější tělem i duchem

Ortanielův 2008 outgrow - Himalaya Gold, MIX'07

SPT Valašsko 2009 - White Skunk, White Widow, Pure Power Plant, MIX'07

Úsporky 125W a 200W - Afghan, Kalichakra, Mountain Jam, Shit

SPT Valašsko 2010 - Purpurea Ticinesis x Cinderella99, SHIT, MIX'07

2012 - T.H. Seeds - Mendocino Madness

2013 - Beskydské fialovění - Holands's Hope a Purple#1
Vstávej semínko holala, bude z tebe fiala

Old Post 01-06-2008 v 21:48 PM
Ortaniel je offline   Profil uživatele Ortaniel   Find more posts by Ortaniel   Foto galerie člena Ortaniel   Click here to Send Ortaniel a Private Message   Add Ortaniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SID
Stálý Člen

Karma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 260  

Příspěvek č. 16









Zdravím pěstitele

O víkendu jsem oběšel políčka tak přidám pár fotek.Všech deset rostlinek přesazení přežilo a mají se k světu.


foto č.1-W.R. zatím nabírá největší tempo.







foto č.2-políčko v kopřivách.Sázeli jsme do děr zeminu jsem nechal původní smíchanou s hnojem a dolomitem,celkem jsme si mákly.
















foto č.3 těchle potvor je letos všude plno snad se nám nepustí do kytek.









foto č.4a5 políčko v malinách tady je půda trochu písčitější.



















foto č.6-7-8-rostliny jsem zastřihl na tři až čtyři patra a ztěch záštipků jsem skusil udělat řízečky tak jak jsem to tady vyčetl třeba se něco chytí.

Zatím čau.


P.S: ostatní kytí se pomalu ale jistě zotavují po těch kroupech.

kouří táta kouří máma kouří dcera kouří syn proč by nemohl prach a broky hulit taky Temelín ?

Venek 2008

Venek 2009

Venek 2010

Old Post 09-06-2008 v 21:27 PM
SID je offline   Profil uživatele SID   Find more posts by SID   Foto galerie člena SID   Click here to Send SID a Private Message   Add SID to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-11-2012 - Venek 2012 - 112 odpovědí
20-06-2012 - Kambu Venek 2011 - 106 odpovědí
19-02-2011 - venek 2010-sklizeno - 18 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2250130 seconds with 41 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív