Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » jedno semínko -> dvě kytky = twins? ...bude to růst ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
citca
Stálý Člen

Karma uživatele citca - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 34  

jedno semínko -> dvě kytky = twins? Příspěvek č. 1


servus growers,

hledal jsem, ale marne... stalo se to uz nekomu??
je to feminizovany outdoor od Nirvany

Old Post 05-05-2009 v 14:20 PM
citca je offline   Profil uživatele citca   Find more posts by citca   Foto galerie člena citca   Click here to Send citca a Private Message   Add citca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 2

Mrkni sem tam něco možná podobného bude ale nedíval jsem se tam.
Toto se někdy stává ale vetšinou přežije jen jedna.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 05-05-2009 v 15:24 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
citca
Stálý Člen

Karma uživatele citca - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 3

tak bohuzel tam nic podobnyho neni ;D no uvidime... akorat me sere, ze to udelaly 2 seminka z 5ti =/ a zrovna toho nejlepsiho modelu...
kdyby s tim mel nekdo zkusenost, tak uvitam jakoukoli radu... jestli jednu z nich killnout nebo ne - akorat se bojim, aby to ta druha pak rozdejchala.. no snad to nebudou siamsky dvojcata

Old Post 05-05-2009 v 15:30 PM
citca je offline   Profil uživatele citca   Find more posts by citca   Foto galerie člena citca   Click here to Send citca a Private Message   Add citca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Chronic_SVK_
Stálý Člen

Karma uživatele _Chronic_SVK_ - 77% PěstitelskáKarma uživatele _Chronic_SVK_ - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 4

kamo ved ja by som bol rad ked preziju vsetky tak mas 2 feminy free

<---Kill him!

Old Post 05-05-2009 v 16:48 PM
_Chronic_SVK_ je offline   Profil uživatele _Chronic_SVK_   Find more posts by _Chronic_SVK_   Foto galerie člena _Chronic_SVK_   Click here to Send _Chronic_SVK_ a Private Message   Add _Chronic_SVK_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od citca
tak bohuzel tam nic podobnyho neni ;D no uvidime... akorat me sere, ze to udelaly 2 seminka z 5ti =/ a zrovna toho nejlepsiho modelu...
kdyby s tim mel nekdo zkusenost, tak uvitam jakoukoli radu... jestli jednu z nich killnout nebo ne - akorat se bojim, aby to ta druha pak rozdejchala.. no snad to nebudou siamsky dvojcata


Myslím že k tomu není nic moc co radit, můžeš bejt rád, že máš klíčky navíc a až budou bytelnější a odolnější, tak je co nejdřív odděl pokud nejsou úplně srostlý.

Old Post 05-05-2009 v 16:51 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukhash1
Nový Člen

Karma uživatele lukhash1 - 8% PěstitelskáKarma uživatele lukhash1 - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 6

stalo se mi to u fem. semen od Alien... oba vyhonky prosperovaly, jen z jednoho byl samec (mensiho) a z druheho samice..kdybych byvaval byl vedel, ze po opyleni jedne rostliny sama sebou vzniknou samice, nechal bych si mensi vyhonek na pyl... priste budu chytrejsi;o) takze bych je nechal oba vyhonky a uvidis

Old Post 05-05-2009 v 17:47 PM
lukhash1 je offline   Profil uživatele lukhash1   Find more posts by lukhash1   Foto galerie člena lukhash1   Click here to Send lukhash1 a Private Message   Add lukhash1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johny_cz
Stálý Člen

Karma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 7



Toto se mi taky už stalo, z jednoho semínka dvě kytky, chytly se v pohodě obě dvě, ale bohužel po přesazení ven je sežrali slimáci, takže nevim jak to bylo s pohlavím.
Ale určitě bych je co nejdřív opatrně rozsadil, dokud ještě nemaj prorostlý kořínky dohromady ´=o)


aktuálně: Out 2013

Old Post 05-05-2009 v 19:49 PM
johny_cz je offline   Profil uživatele johny_cz   Find more posts by johny_cz   Foto galerie člena johny_cz   Click here to Send johny_cz a Private Message   Add johny_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 8

Kua, ale přesně tohle jsem tu už někde viděl. Ale kdybych věděl kde.

Old Post 05-05-2009 v 19:50 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 9

Ešte je tu niekde thread - Píšte, čo podivné vám vyliezlo... alebo tak nejak....

Marihuana je dar.

Old Post 05-05-2009 v 21:51 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
citca
Stálý Člen

Karma uživatele citca - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 10

diky vsem za pomoc, dvojcata jsem uspesne oddelil, tak se jim snad bude darit...
mimochodem, Zedy, koukal jsem na "Citové spojení s rostlinou" fakt mazec... taky prispeju svou troskou do mlyna..
nedavno jsem v indooru objevil svilusky, tak jsem tam zacal pobihat, prohlizet je a ty slecny se na me normalne natocily spodkama listu jako by mi to normalne chtely ukazat a dat mi najevo, ze tam maji nejakyho skudce... v tu chvili jsem si rikal: "tak ted na me jeste promluvej a me tady klepne" ;DDD
takze jsem je postrikal a druhej den byly zase vsechny ok

Old Post 06-05-2009 v 09:03 AM
citca je offline   Profil uživatele citca   Find more posts by citca   Foto galerie člena citca   Click here to Send citca a Private Message   Add citca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareckin
Stálý Člen

Karma uživatele mareckin - 85% PěstitelskáKarma uživatele mareckin - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 11

good

Old Post 06-05-2009 v 12:13 PM
mareckin je offline   Profil uživatele mareckin   Find more posts by mareckin   Foto galerie člena mareckin   Click here to Send mareckin a Private Message   Add mareckin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rives22
Stálý Člen

Karma uživatele Rives22 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Rives22 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Rives22 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Rives22 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 12

to stejný se mi u jednoho semínka stalo i letos (skunk no1. senssi seed feminized)...ale s tech dvou rostlinek měla jasně jedna na vrch, ta druhá byla takovej zdegenerovanej mrzák takže sem ji nakonec zlikvidoval

Old Post 06-05-2009 v 12:50 PM
Rives22 je offline   Profil uživatele Rives22   Find more posts by Rives22   Foto galerie člena Rives22   Click here to Send Rives22 a Private Message   Add Rives22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukyn
Stálý Člen

Karma uživatele Lukyn - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 13

http://grower.cz/forum/image.php?ac...chmentid=247831
jedna chcípla no

"Seju seju zeleninu,
ruce už mám samou hlínu,
seju seju mrkve zelí,
abychom se dobře měli"

IN: Lukyn, an architect -> Dvoudomek 2*250W (1) _(2)_ _(3)_
*Lukynova galerie*
OUT: navod: jak postavit FOLIÁK!!! ganja ráj 08 pod sluníčkem Lukynova 09 pod slunečními paprsky
"Čím hloupější sedlák, tím větší brambory."

Old Post 09-05-2009 v 10:30 AM
Lukyn je offline   Profil uživatele Lukyn   Find more posts by Lukyn   Foto galerie člena Lukyn   Click here to Send Lukyn a Private Message   Add Lukyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Archee
Nový Člen

Karma uživatele Archee - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 14

Tak se mi dnes z jednoho seminka taky vyklubaly 2 kytičky

Oddělil jsem je a doufám že porostou obě

Ničí čin se neztrácí a vždy ke svému pánovi se vrací.

Old Post 19-04-2015 v 10:08 AM
Archee je offline   Profil uživatele Archee   Find more posts by Archee   Foto galerie člena Archee   Click here to Send Archee a Private Message   Add Archee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liverone
Stálý Člen

Karma uživatele Liverone - 90% PěstitelskáKarma uživatele Liverone - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 15

tež sa mi to prave stalo


Old Post 19-04-2015 v 20:58 PM
Liverone je offline   Profil uživatele Liverone   Find more posts by Liverone   Foto galerie člena Liverone   Click here to Send Liverone a Private Message   Add Liverone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9926260 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív