Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » InDoor #4
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
growmajk3
Stálý Člen

Karma uživatele growmajk3 - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 17

Zdarec...
mám na tebe dotaz... ten Double gum se neujal...?
že každej update je jen o Skunku... já ho ted jedu out a chtěl jsem čerpat poznatky o téhle odrůdě z tvého indooru... zatím čus...

Old Post 10-06-2009 v 20:09 PM
growmajk3 je offline   Profil uživatele growmajk3   Find more posts by growmajk3   Foto galerie člena growmajk3   Click here to Send growmajk3 a Private Message   Add growmajk3 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele growmajk3! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

7. Den květu Příspěvek č. 18






_________________

growmajk3: Ale jj, taky jsem si všiml že sem házím samý Skunk. Ale pak budu fotit až budu vědět že jsou to holky. Teď toho tam moc vidět nejde.

Tak že za těch pár dní se toho dosti změnilo tedy aspoň v posledních dnech.
Každý den se dívám na kytky jestli už ukázaly Preflowers. Dneska koukám na Skunk #1 a rostou bílé chloupky co jsem hodně rád, žádný kule tak že si myslím že hermafroditi nehrozí.

Ale na to Double Gum u 3 kytek už docela viditelné pylové váčky, tak že šli zatím ven. Koukám dál a na jedné kytce na ty největší co roste jak divá, blizny co mě hodně překvapilo protože jsem myslel že se vyklube kluk. U jedné kytky bohužel jsem objevil oboje, zatím jsi nejsem úplně jistý ještě se chvíli bude slunět tak budu bedlivě pozorovat, ale nejspíš hermafrodit. Ostatní zatím nic moc neukázali ale nejspíš těch kluků tam ještě pár bude.

Skunk #1 mě hodně překvapuje Sensi Seeds asi nelže. Všechny kytky jsou opravdu silné, krásně se větví a všechny jsou skoro totožné tak že i stabilní.
U Double Gum jsem toho moc neočekával bylo to jako doplňující levná varianta. Tyto geny nejsou skoro vůbec stabilní je tam hodně fenotypů, asi se ozvali rodiče. Jedna je velká jedna je zakrslá prostě nic moc. Ale nebudu ještě předbíhat výsledek může být hodně překvapující a nejspíš i rozmanitý.
_________________

Teplota: 27°C D , 19°C N

Vlhkost: 50 %
_________________

< Double Gum ještě nevím co s ní udělám musím jí nějak ohnout jinak poroste kdo ví kam. A to jsem jí taky štípl , asi málo jak vidím. Aspoň bude cool cola.








< Skunk #1 docela mě fascinuje jak je hustá a můžete si všimnout toho brutálního stonku












< Skunk #1 už ji leze hromadu větviček













< Skunk #1 trošku jsem ohýbal, a až teď jsem si všiml že se mi to u té jedné větvičky uvolnilo

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 10-06-2009 v 21:05 PM

Old Post 10-06-2009 v 20:45 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

12. Den květu Příspěvek č. 19






_________________

Tak jak jsem odnášel Double Gum, tak mi nakonec zůstali jen dvě holky. Co zas tak nevadí protože mám 5x Skunk #1. Tak že dohromady mám 7 kytek.
Tento InDoor konečně vypadá hodně nadějně, doufám že se dostanu na dobré čísla.
Jak jsem mohl tak jsem jim všem ohnul větvičky. Na fotkách to jde vidět.

Na zálivku dostali už AH na začátek květu potom Cannazym, G/B E, Repro forte to je tak vše.
_________________

Teplota: 29°C D , 22°C N

Vlhkost: 44 %
_________________




< Všechny kytky














< Duble gum











< Skunk #1













< O5 všechny kytky

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 15-06-2009 v 21:35 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 20

Zdar Men,
chci se zeptat, jak si spokojenej s Canna Profesional mixem?
Ho teď jedu taky a musím furt lítat zalévat...Předtím jsem jel kokos a to bylo relativně "bezúdržbový", ale tu Teru proleju 2dcl a už to teče ven a za dva dny je na trout a hlavně mi to nechce fakt chlastat.
Ale jinak kytizzz v tom vypadaj spokojeně (jak u tebe, tak u mě).
V čem si pěstoval předtím a jaký jsou rozdíly?
Díky za info,
Rasta

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 15-06-2009 v 22:39 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mewik
Nový Člen

Karma uživatele Mewik - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 21

čus nějak jsem nepostřehl pod jakou watáží to pěstuješ...

Old Post 16-06-2009 v 10:35 AM
Mewik je offline   Profil uživatele Mewik   Find more posts by Mewik   Foto galerie člena Mewik   Click here to Send Mewik a Private Message   Add Mewik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 22

Rasta_pasta: No používal jsem Plagron Royalty Mix a rozdíl jsou v tom že od Canna je tam méně perlitu a Canna je jemnější, Plagron tam měl hodně větviček atd..
No s vysycháním jsem nic nepostřehl, já zalívám každý druhý den. To s tím zalíváním že to hned proteče se mí stává taky, ale vždycky do hlíny párkrát píchnu špejlí a je to v cajku. Ale jinak mi víc vyhovuje než Plagron. Ale oboje jsou to kvalitní zeminy.

Mewik: No je to hned v prvním příspěvku je tam Osvětlení, svítím 400W + zářivky.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 16-06-2009 v 16:06 PM

Old Post 16-06-2009 v 15:47 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

16. Den květu Příspěvek č. 23






_________________

Kytičky krásně rostou. 2 Rostlinky Skunk #1 jsem přesadil do 6,5l květináčů. Ještě mám jeden větší květináč tak že v nejbližší době přesadím ještě jednu. Ostatní zůstanou v 3,5l květináčích.
Na příště těch 6,5l květináčů koupím víc.

Jinak není co dodat koukněte na fota.
_________________

Teplota: 30°C D , 23°C N

Vlhkost: 40 %
_________________







< Všechny kytky











< Double gum








< Pěkný pohled na rostlinky











< Skunk #1

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 19-06-2009 v 16:47 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Vapír ONE v5.0 Příspěvek č. 24



Ještě vám musím doporučím vaporizér který jsem si před pár dny pořídil.

Je to Vapír one který mě hodně překvapil. Chuť vaporizovaného materiálu je opravdu luxusní. Dnes jsem vaporizoval i mátu a připadalo mi to jako kdybych pil čaj.
Cannabis je stejně silný jak když normálně hulíte z dýmky. Ale zkouření z vaporizeru je o hodně příjemnější, dám si pár balonků a je mi fajn.
Žádné nepříjemné stavy, i kdyš jsem se z toho zkouřil opravdu hodně tak jsem se pořád cítil fajn. Takhle jsem si nezahulil už dlouho.

Všem doporučuji.








< Vapír a balonek.

Old Post 19-06-2009 v 17:09 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

21. Den květu Příspěvek č. 25






_________________

Kytičky už začínají dělat malinké paličky. Dokonce bych řekl že se začínají mírně cukrovat a vonět. Čichnul jsem si k Double Gum překvapila mě ta hodně nasládlá vůně, něco mě to strašně připomínalo ale za boha jsem si nezpoměl co. Jedna kytka od Skunk #1 je docela monstrózní je snad největší ze všech, ale dobře jsem jí ohnul tak že krásně pasuje mezi ostatní.

Ještě tam mám docela vlhko ale to bude asi tím deštěm co je venku. Ještě to snad ničemu nevadí.
_________________

Teplota: 24,5°C D , 19°C N

Vlhkost: 69 %
_________________





< Skunk #1 větvička













< Double Gum pěkné foto












< To je ta velká kytka Skunku












< Skunk #1

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 24-06-2009 v 17:10 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

26. Den květu Příspěvek č. 26






_________________

Tak všechny kytky krásně kvetou, jak jinak že. Kromě toho velkého vlhka. Doufám že se zlepší co nejdřív počasí. Aby mě náhodou nenavštívila plíseň, to by mě hodně mrzelo.

Jinak včera jsem jim dal už poprvé PK 13/14 možná proto se docela rozjeli.
_________________

Teplota: 28,9°C D , 20°C N

Vlhkost: 72 %
_________________








< Duble Gum krásně voní pravdu bych řekl že po žvýkačce.













< Double Gum













< Skunk #1 - Trichomy, doporučuji zvětšit. >>> Full

















< Skunk #1 zatím bych řekl že největší pálka

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 29-06-2009 v 21:55 PM

Old Post 29-06-2009 v 21:16 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vagabund
GROW-PIRATES

Karma uživatele vagabund - 98% PěstitelskáKarma uživatele vagabund - 98% PěstitelskáKarma uživatele vagabund - 98% PěstitelskáKarma uživatele vagabund - 98% PěstitelskáKarma uživatele vagabund - 98% PěstitelskáKarma uživatele vagabund - 98% PěstitelskáKarma uživatele vagabund - 98% PěstitelskáKarma uživatele vagabund - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 159  

Příspěvek č. 27

Zdar pane, zaujímalo by ma či sa ti v tom dlhom potrubí na zvlhčovačke nezráža para a nemáš tam vodu, plánujem tiež taký rozvod pary a mám trochu obavy že by mohol byt v tom problém. Díki za odp. nech to rastie...


INDOOR 3x600W 20 x WW & 35 x INDOORMIX-SensiSeeds

SHIVA SHANTI v komposte alias OBLUDA!!!

Old Post 29-06-2009 v 22:19 PM
vagabund je offline   Profil uživatele vagabund   Find more posts by vagabund   Foto galerie člena vagabund   Click here to Send vagabund a Private Message   Add vagabund to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od vagabund
Zdar pane, zaujímalo by ma či sa ti v tom dlhom potrubí na zvlhčovačke nezráža para a nemáš tam vodu, plánujem tiež taký rozvod pary a mám trochu obavy že by mohol byt v tom problém. Díki za odp. nech to rastie...
jj Srážela se pára, ale měl jsem pod tím vždy misku do které to odkapávalo. A když bylo teplo tak se to odpařoval i z té misky tak že to bylo OK.
Ale jestli by si to chtěl udělat ve větším tak by to chtělo nějaký spád aby se ta voda vracela zpátky a netekla ti všude.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 21-07-2009 v 23:06 PM

Old Post 30-06-2009 v 14:13 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skunkor
Street Fighter

Karma uživatele Skunkor - 91% PěstitelskáKarma uživatele Skunkor - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 29

Kámo luxusní to máš:-D
Jinak tady jaack.herrer:-D
asi už víš ne?:-)

Old Post 01-07-2009 v 02:44 AM
Skunkor je offline   Profil uživatele Skunkor   Find more posts by Skunkor   Foto galerie člena Skunkor   Click here to Send Skunkor a Private Message   Add Skunkor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Skunkor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

33. Den květu Příspěvek č. 30






_________________

Tak jsem na fotky co jsem vyfotil i já docela čuměl. Tenhle grow už vypadá opravdu k světu.

Jinak u hnojiv u AH jsem šel už na poslední fázi. Teď dávám každé druhé zalívání PK 13/14 ať mají z čeho růst. Každou zálivku dávám G/B E, Cannazym ale to střídám s E + od AH protože to docela rychle dochází. Tak to by bylo tak všechno.

Jinak příště už bude new foťák tak snad to i na těch fotkách bude poznat.
_________________

Teplota: 27°C D , 20°C N

Vlhkost: 45 %
_________________



< Skupinové foto











< Double Gum fakt luxusní kytka. Ale bohužel z 10semen 2 holky a jen jedna takhle vypadá .













< Skunk #1














< Skunk #1

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 06-07-2009 v 13:56 PM

Old Post 06-07-2009 v 13:49 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

34. Den květu Příspěvek č. 31






_________________

Tak jsem zkoušel new foťák a fotí opravdu drsně. Aspoň budou kvalitní fotky na sklizeň.
_________________

Teplota: 28°C D , 21°C N

Vlhkost: 40 %
_________________

< Double Gum








< Makro Double Gum







































< Skunk #1

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 07-07-2009 v 17:53 PM

Old Post 07-07-2009 v 17:42 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

38. Den květu Příspěvek č. 32






_________________

No co dodat kvetou . Krásně bobtnají. Mají před sebou ještě něco kolem +- 15 dní.

Příští týden mi možná přijde new sodík "400 W GIB Flower Spectre XTreme Output" tak ještě na posledních pár dní na ně bude svítit nové slunce .
_________________

Teplota: 24°C D , 18°C N

Vlhkost: 38 %
_________________
< Skunk #1










< Double Gum













< Double Gum













< Skunk #1













< Double Gum

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 11-07-2009 v 19:51 PM

Old Post 11-07-2009 v 14:41 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-04-2017 - 1st indoor 400W - 53 odpovědí
03-04-2017 - 1st Indoor - 133 odpovědí
27-02-2015 - Prvni indoor 400w - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0247930 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív