Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pěstování na stromech I.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
LeTman
Stálý Člen

Karma uživatele LeTman - 20% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 58  

truhlik Příspěvek č. 97

jasne, truhlik je malej, ale co takovej hlubsi truhlik... v kybli muzes mit tak 2 kytky, aby ti dobre rostli, ale v truhliku muzes mit vic..
zajimalo by me kolik jich mate v jednom kybli ( napiste kolik ma ten kybl litru a kolik kyti v tom mate a jestli byla sklizen v pohode).
Tak hodne stesti

" Když zasadíš semínko, vyroste ti kytička,
z kytičky pak lísteček a z lístečku palička,
chlape, ty jseš hlavička! "


Gardens in the sky... a ta nadpozemská chut

Old Post 13-05-2002 v 16:56 PM
LeTman je offline   Profil uživatele LeTman   Find more posts by LeTman   Foto galerie člena LeTman   Click here to Send LeTman a Private Message   Add LeTman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bado
Nový Člen

Karma uživatele bado - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 4 

Pohodička Příspěvek č. 98

no najlepsie je tie vedra polozit na nejaky konar, tesne ku kmenu a omotat ho poriadne drotom, mne sa osvedcilo aj maskovanie, pouzivam ho uz treti rok a je fasa :-) je to obycajne listie, (lepsie je ihlicie, no nie na listnatom strome :-) ktore sa omota okolo toho vedra, a este pekna vec je ked tie rastlinky pekne vyrastu, tak davam na vedro (vrch vedra) cierny igelit, a necham dierku iba na rastlinku, takto vydrzi vlhkost vo vedre dlhsie, a nemusim liezt na stromy kazdy druhy den.. :-)) have fun..

Old Post 14-05-2002 v 10:05 AM
bado je offline   Profil uživatele bado   Find more posts by bado   Foto galerie člena bado   Click here to Send bado a Private Message   Add bado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iJoJo
Stálý Člen

Karma uživatele iJoJo - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 93 

To: mariman Příspěvek č. 99

No, 10 l URCITE staci, mnohi tu pestuju na 5 l kybloch na stromoch a hlavne Indoorky, a staci, ked si kuknes galeriu, ze fakt netreba velky kvetinac/ kybel na Riadnu Urodu :-)))

Old Post 14-05-2002 v 16:58 PM
iJoJo je offline   Profil uživatele iJoJo   Find more posts by iJoJo   Foto galerie člena iJoJo   Click here to Send iJoJo a Private Message   Add iJoJo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jipi
Stálý Člen

Karma uživatele jipi - 65% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 124  

Obecné Igelitove vrece Příspěvek č. 100

Napadlo ma, igelitove vrece(50-100l)+kladka+zemina=pribl. 70cm rastlina, pestovana v kvazi foliovniku, chranena pred vtactvom a necasom, prip. +zavlazovaci system->potom bez kladky, samozrejme diery vo vreci na urcitu cirkulaciu vzduchu, mozno prilis napadne->zafarbit spodok vreca (sorry za tu syntax idem cez wapko)

Old Post 14-05-2002 v 20:54 PM
jipi je offline   Profil uživatele jipi   Find more posts by jipi   Foto galerie člena jipi   Click here to Send jipi a Private Message   Add jipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
manton
Stálý Člen

Karma uživatele manton - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 101

samí dobrý nápadady.......
já sám s tim nemám žádnou zkušenost....nemám problém s čorkařema......
.....ale co se mi fakt nelíbí - přijde človíček, vyleze na strom, uřeže mu vršek, narve do něho šrouby, pro sychr pár hřebíků........ nevim........já bych to i za cenu, že ty kytky bych tam mít neměl, neudělal........ určitě to jde udělat míň drasticky....... ten strom je taky, jako mi všichni, ŽIVEJ......

Old Post 16-05-2002 v 11:10 AM
manton je offline   Profil uživatele manton   Find more posts by manton   Foto galerie člena manton   Click here to Send manton a Private Message   Add manton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeTman
Stálý Člen

Karma uživatele LeTman - 20% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 58  

to manton Příspěvek č. 102

_SYMBIOZA člověk a příroda_

presne si to vystih, my to vime, ze je strom zivej a kazdej se chova jinak. Osobne to mam privazany dratem ci provazem ke kmeni, zadny hrebiky NE! To je podle me zbytecny a dost brutalni. Strom je taky zivej, tak proc mu ublizovat.

Vemte si to napr. z tydle stranky:

- Ten strom vam dava svou vejskou a nepristupnosti 99.9% ochranu pred corkama.

- Bez neho byste pestovali na zemi a kazdej kdo tak pestuje vi, ze se castokrat sklizne ani nedozijete.

- Strom je taky zivej. Tece z nej smula (jeho krev), tak proc do nej vrtat hrebiky? Staci jen drat/provaz a obvazat kmen - drzi to solidne a nenicite mu zdravi.

- Pestitele Outdoor a to nejen cannabis jsou na 95% prirodomilovnici. Snad nechcete bejt v tech 5 procentech...

Zamyslete se.

" Když zasadíš semínko, vyroste ti kytička,
z kytičky pak lísteček a z lístečku palička,
chlape, ty jseš hlavička! "


Gardens in the sky... a ta nadpozemská chut

Old Post 18-05-2002 v 11:24 AM
LeTman je offline   Profil uživatele LeTman   Find more posts by LeTman   Foto galerie člena LeTman   Click here to Send LeTman a Private Message   Add LeTman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeTman
Stálý Člen

Karma uživatele LeTman - 20% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 58  

Nejsem andilek... Příspěvek č. 103

Priznavam se. Mas pravdu Time, nejake vetve jsem taky urezal. Ale hrebiky do kmene, ci podle me nejbrutalnejsi vec - tj. urezani spicky stromu NIKDY!

Kdyby to rezani vetvi okolo kytky nebylo tak dulezite, tak bych to nedelal, ale bohuzel je te celkem stezejni zalezitost. Bez slunicka to proste nejde.

Mejte se.

" Když zasadíš semínko, vyroste ti kytička,
z kytičky pak lísteček a z lístečku palička,
chlape, ty jseš hlavička! "


Gardens in the sky... a ta nadpozemská chut

Old Post 19-05-2002 v 17:37 PM
LeTman je offline   Profil uživatele LeTman   Find more posts by LeTman   Foto galerie člena LeTman   Click here to Send LeTman a Private Message   Add LeTman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
manton
Stálý Člen

Karma uživatele manton - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 30 

to time Příspěvek č. 104

hele fakt bych nechtěl sýčkovat......
ale co znam lesáky, tak se s tim nějak moc neparaj, většinou správce lesa s hajnym vyznačí ty stromy který by se "měli" pokácet, který vyhovujou........... ale co si budem říkat, kšeft je kšeft a ty dřevorubci berou všechno. mám s tim nějaký zkušenosti....... tagže puntíky na stromech... moc bych na ně nespoléhal.

Old Post 31-05-2002 v 08:13 AM
manton je offline   Profil uživatele manton   Find more posts by manton   Foto galerie člena manton   Click here to Send manton a Private Message   Add manton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeTman
Stálý Člen

Karma uživatele LeTman - 20% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 58  

zastrihavani... Příspěvek č. 105

Vemte si nuzticky, klesticky a zilteky a hura na stromecky.
TAk to je, ale rekneteme, kdo by nechtel zkusit misto znameho zastrihavani taky neco jineho, lepsiho. Ano chci se bavit o zastrihavani nasich kyticek, ale POUZE a zastrihavani tech kyticek na strome. Stromovy kyticky by mohli mit trochu jinej styl zastrihavani, preci jen je to spec. druh pesteni.
A tak by me zajimalo jak ste na tom se zastrihavanim vy. Jaka technika, jake vysledky?
Ted zrovna hodne ctu o spec. zastrihavani - FIM. Zkousite ho nekdo na strome?

Cas klesticek uz se blizi....

" Když zasadíš semínko, vyroste ti kytička,
z kytičky pak lísteček a z lístečku palička,
chlape, ty jseš hlavička! "


Gardens in the sky... a ta nadpozemská chut

Old Post 01-06-2002 v 15:16 PM
LeTman je offline   Profil uživatele LeTman   Find more posts by LeTman   Foto galerie člena LeTman   Click here to Send LeTman a Private Message   Add LeTman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ziki
Stálý Člen

Karma uživatele ziki - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 96  

Pohodička Příspěvek č. 106

Čůůs spolustromovníci, koukám že tenhle thread docela žije a tak vám taky popíšu jak sem na tom:

Týrání stromů: hřebíky ani šrouby v životě nikdy, z důvodů už popsaných výše. Řezání větví jsem taky nijak nepraktikoval, mám kytky na místech kde větve jsou dost řídký samy o sobě, takže tam slunce pere dost i tak a netřeba kryplit strom.

Pokud jde o zaštipování tak můj skunk 11 se šíleně nádherně větví i bez fimu, nad každym listem roste nová větev.. prostě ten modýlek sám o sobě je luxus takže FIM nijak nepraktikuju ale zkoušim ho na zemi a zatim nepozoruju výraznej rozdíl. Čímž nikoho samo nechci odradit.

Velikost mejch mazlíků je už taky tak kolem půl metru, nevim moc přesně protože v poslední době mam hroznou stíhu právě z lezení na ty stromy.. stalo se mi totiž pár dost haluzoidních příhod:

v pohodičce zaleju kytku, chvíli jen tak čumim do krajiny, pak slezu a jen sem seskočil ze stromu co nevidim : pes.. a hned za nim chlap. Asi mě na stromě neviděl.. no ale chvíli sme na sebe čuměli. Pak se mě zeptal co tu dělám když sem nevede cesta, tak sem něco vyblekotal že jako tak vandruju a zalezl sem sem do stínu. A von na mě vodkuď sem a jak se menuju, něco sem si vymyslel a von zas že tu nějakýmu jeho známýmu ukradli nářadí na sázení stromků tak aby věděl kdo se tu potuluje.. prostě psycho. Vypadal že tam bydlí někde poblíž a že sem asi chodí často.. no hrůza.

Další shit je v tom, že asi 20 metrů od dalšího mýho stromu si nějaký domorodci rozhodli zařídit školku na malý smrčky takže jakmile lezu na strom sem zrovna z toho místa vidět.. takže se tam vždycky kolem plížim jak partizán, koukám jestli tam někdo nejni, pořád se klepu odkuď na mě někdo začne řvát.. fakt už mě nějak ta původní radost přešla. Teď tam jen vylezu, rychle tam vyklopim obsah flašky s hnojivem a mažu zas dolů.

Rozhodně to nezabalim ale to vaše "sedim a čumim do kraje" už sem si hodně dlouho neužil. Kytky rostou perfektně, tojo ale tahle stíha kolem stojí pěkně za hovno.

No tak se mějte a ať vám pěstění přináší jen ty pozitivní zážitky.

ride hard - die free

Old Post 03-06-2002 v 20:30 PM
ziki je offline   Profil uživatele ziki   Find more posts by ziki   Foto galerie člena ziki   Click here to Send ziki a Private Message   Add ziki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ziki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

kontrola Příspěvek č. 107

zdravím TIME no doufám že ti to nepokácejí,to by bylo krutý.jinak byl jsem taky včera na kontrole svých stromovek a taky jsem vytrhl jednoho samce,zůstalo mi v kýblech 13 kyti,tak jsem zvědav kolik samců ještě bude, přidal jsem trochu dolomitu, jelikož jsem měl ph,kolem 6,teď to bude tak 6,8-7,takže by měly převažovat samičky.Nejlépe zatím roste sunset skunk,má mega obrovský listoví,a něco kolem 70 cm,další adept durban poison, ho velmi rychle dohání,supercow,roste pomaleji,ale to tak vždy,začne pořádně růst až tak začátkem léta,hlíňáček roste taky dobře takže jsem spokojen,ostříhal jsem prostřední patra od listů/nechal jsem jen dva vrchní patra,a spodní jedno patro listů,dostane se tak světla,na všechny výhonky a není potřeba zástřihů tudiž by měly bejt kyti větší praktikoval jsem to takhle i minule a dost se mi to osvědčilo/kyti se tak začnou lépe větvit,jak dorostou všechny tak do 70 cm začnu je trénovat po větvích stromu,/jednoduše ohnu kyti,a její vrcholek přivážu ke větvi,boční výhonky pak vyraší velmi rychle,a kyti je pořádně košatá/ ať vám kucííí rostou

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 06-06-2002 v 13:49 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeTman
Stálý Člen

Karma uživatele LeTman - 20% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 108

Zajimalo by me jestli budete nechavat kyti oplodnovat - tim padem byste meli seminka. Asi vetsina z vas ne. Rad bych se s nekym domluvil na nejakych seminkach na dalsi sezonu.

" Když zasadíš semínko, vyroste ti kytička,
z kytičky pak lísteček a z lístečku palička,
chlape, ty jseš hlavička! "


Gardens in the sky... a ta nadpozemská chut

Old Post 10-06-2002 v 16:42 PM
LeTman je offline   Profil uživatele LeTman   Find more posts by LeTman   Foto galerie člena LeTman   Click here to Send LeTman a Private Message   Add LeTman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seedsmacek
Nový Člen

Karma uživatele seedsmacek - 80% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 17 

uroda Příspěvek č. 109

Ja mam na stromě sativu-africkou dnes ma asi 90cm--roste jako z vody. četl jsem že ma dorust až 2-4m tak nevim jestli ji nezlomí vitr. aaaa uroda z ní ma byt 800-1000g. tak se těšim.

Old Post 18-06-2002 v 12:05 PM
seedsmacek je offline   Profil uživatele seedsmacek   Find more posts by seedsmacek   Foto galerie člena seedsmacek   Click here to Send seedsmacek a Private Message   Add seedsmacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeckob
Stálý Člen

Karma uživatele Jeckob - 22% PěstitelskáKarma uživatele Jeckob - 22% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152 

Obecné Příspěvek č. 110

Nazdar wsichni stromogroweri.Tak sem se letos rozhod,ze zkusim taky stromy,protoze mi to prislo jako dobry a hooodne sileny napad.Vyhlidli sme si s kamosem stromek-dub.Nasli sme ho hned jak sme wlezli do lesa.Zadny dlouhy hledacky,nic.Nahore jsme to pekne orezali.Slunko tam pere cely den,ze spodu nejde moc widet akorat z cesty jo, ale kdo by tohle z cesty nasel,tak mu rikam superman.Po orezani wzniklo hodne mista.Newim jak wy,ale ja mam na stromecku 5 10l-kyblu a jeste muzu tak tri pridat.Je tam 9 kyti.Dwakrat Skunk#1 a zbytek noname.Rostou moc dobre,hlawne sem cumel na ty drsne tlusty stonky.Zaliwat chodim tak co 3 dny,proste jak mi to wyjde.Hnojim to kurincema,kristalonem a obcas,kdyz neswiti slnko nastrikam bio-algeen na listy.Sem moc spokojenej,ale wic budu az zjistim pomer samci-samice.Tak se zatim wsichni mejte a at wam to roste tak jako mi a jeste lip.Hoj

Old Post 30-06-2002 v 20:41 PM
Jeckob je offline   Profil uživatele Jeckob   Find more posts by Jeckob   Foto galerie člena Jeckob   Click here to Send Jeckob a Private Message   Add Jeckob to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
manton
Stálý Člen

Karma uživatele manton - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 30 

Palec dolů Příspěvek č. 111

to Jeckob..........
jsem rád, že ses do toho dal taky...... říkáš, našel sis dub hmm...... jak takovej strom asi tak dlouho roste ???????
že by takovejch 40 - 50 let než je z něho chlapák........ pak sis vyhlídl ty po těch letech a trochu si mu probral vršek týýýýýjoo. Doufám že příde velkej mravenec co bydlí pod tim dubem a vystříhá ti na hlavě lysinu, aby ti tam vzniklo hodně místa.......................
Kde je úcta, kde je soudnost.....................

Old Post 01-07-2002 v 08:38 AM
manton je offline   Profil uživatele manton   Find more posts by manton   Foto galerie člena manton   Click here to Send manton a Private Message   Add manton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeckob
Stálý Člen

Karma uživatele Jeckob - 22% PěstitelskáKarma uživatele Jeckob - 22% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 112

A co jsem mel podle tebe delat chytraku?Taky mi toho dubaka bylo lito,ale nebylo to zas tak kruty.Takze s klidem.A delaj to zkoro wsichni.A nawic tam rostou nowy wyhonky a z tech mam radost jako z tech swejch.

Old Post 01-07-2002 v 19:47 PM
Jeckob je offline   Profil uživatele Jeckob   Find more posts by Jeckob   Foto galerie člena Jeckob   Click here to Send Jeckob a Private Message   Add Jeckob to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-04-2020 - Pěstování na stromech II. - 7 odpovědí
17-08-2015 - Pěstování DMT - 6 odpovědí
16-03-2010 - Outdoor Na Stromech - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4093520 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív