Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pěstování na stromech I.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
VHK
Stálý Člen

Karma uživatele VHK - 66% PěstitelskáKarma uživatele VHK - 66% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 129

Zkusím to, tady v práci máme přímo ukázkový strom - pod svícnem největší tma . Zatial

VHK

LEDNICE 70W SON-T plus Re: Povolání kuřáků marihuany ZAOKNOVKY 2003

Old Post 24-02-2003 v 05:27 AM
VHK je offline   Profil uživatele VHK   Find more posts by VHK   Foto galerie člena VHK   Click here to Send VHK a Private Message   Add VHK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele VHK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seli
Stálý Člen

Karma uživatele seli - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 152  

Pohodička Příspěvek č. 130

Tak jsem se rozhodl ze taky budu pěstovat na stromech. Tady je to sama čorka a mit policko někde 10km v p****i se mi nechce. Tak jsem byl dneska v lese a hledal pro svoji potrebu tak 15 stromu a našel. Ale chci se zeptat na par veci.

1) Jak dlouho vam trva než upravite strom? (osekat větvičky co překáží při lezení a nakonec větve pro kiti) Ja nevim co jsem našel za stromy ale jsou husty ze na mě nejde bez sekery vylezt. A ze jsem šplhal jak drevokocůr......

2) jakej je pribliznej vinos 1 kytky? (model no name, nebo GWS a jí podobný?)

Old Post 24-02-2003 v 18:03 PM
seli je offline   Profil uživatele seli   Find more posts by seli   Foto galerie člena seli   Click here to Send seli a Private Message   Add seli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seli
Stálý Člen

Karma uživatele seli - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 152  

veronika Příspěvek č. 131


Tak jeste k tem systemum zavlazovani kyblu.... Precet jsem to tady do mrte a tak jsem si to spatlal dohromady asi takle:
Na dno kible dam keramzit asi 10cm a udelam díry na odtok prebytecne vody. Zbytek zasypu krevincema smichanymi se zemí. Takle by se podle mě měla vlhkost udržet pořád né? Na dně kýble bude cca 10 cisel vody a kyti bude koreny tehat podle potreby.

Viz obrazek jestli ho sem zvladnu dat

Old Post 24-02-2003 v 18:10 PM
seli je offline   Profil uživatele seli   Find more posts by seli   Foto galerie člena seli   Click here to Send seli a Private Message   Add seli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hoveho
Stálý Člen

Karma uživatele hoveho - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 132

nerad by som tu rozputal daky vir vasni, ale co je na tom, ze odrezem vetvu? ma to byt cosi ako ked odtrhnem macicke nohu?
to akoze ublizujem tomu stromu?

nie je to trochu zvratene?
v ramci neublizovania zivemu organizmu akoze vsetci cakate, az gandza zomrie, az potom ju trhate? a nikto z vas nezastrihaval gandzu? a ak ano, tej to akoze nevadi? ale strom je daky viac citlivy a ublizi mu to?
viem, je to vela otazok, ale ked tomu nerozumiem, musim sa pytat.

hvh

Old Post 26-02-2003 v 06:11 AM
hoveho je offline   Profil uživatele hoveho   Find more posts by hoveho   Foto galerie člena hoveho   Click here to Send hoveho a Private Message   Add hoveho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viciola
Stálý Člen

Karma uživatele Viciola - 53% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 133

pár větví jeste nikoho nezabilo he heh
jinak treegrowing je nejlepsi letní pesteni co znam konecne mi ty idioti
necorujou kytky heh ehhehe a pritom je mam par metru od baraku
v zajmu vsech treegroweru bych to nerozšiřoval mezi civilsty jinak se zase kurva dostanem kde jsme byli

Tenhle rok to určitě vyroste

Old Post 26-02-2003 v 07:06 AM
Viciola je offline   Profil uživatele Viciola   Find more posts by Viciola   Foto galerie člena Viciola   Click here to Send Viciola a Private Message   Add Viciola to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Schinus
Stálý Člen

Karma uživatele Schinus - 86% PěstitelskáKarma uživatele Schinus - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 211  

jooo Příspěvek č. 134

konecne dobrej napad -STROMY urcite vyskousim

Old Post 26-02-2003 v 10:43 AM
Schinus je offline   Profil uživatele Schinus   Find more posts by Schinus   Foto galerie člena Schinus   Click here to Send Schinus a Private Message   Add Schinus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kosa
Stálý Člen

Karma uživatele Kosa - 59% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 47  

pro Viciola Příspěvek č. 135

Stejně i když to budou ty zmrdi vědět tak je určitě nenapadne
že na tomhle stromě roste konopí.A bude proně snažší hledat kyti
na zemi než lýst do závrátných výšin(z toho sou stejně posraný)

LAGALIZE TO YE WONO!!!!!!

Old Post 26-02-2003 v 19:45 PM
Kosa je offline   Profil uživatele Kosa   Find more posts by Kosa   Foto galerie člena Kosa   Click here to Send Kosa a Private Message   Add Kosa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 136

Jo z vejšky je strach-dneska sem ztratil závrať při montáži antény na streše celkem psycho (cca 7m dlouhá anténa), takže snad letos ty. stromy zkusim

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 26-02-2003 v 20:05 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kosa
Stálý Člen

Karma uživatele Kosa - 59% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 137

květáku ty nadávky si neber až ta osobně to si maj uvědomit je zloději kytiček(to ty asi nejsi)

LAGALIZE TO YE WONO!!!!!!

Old Post 28-02-2003 v 20:02 PM
Kosa je offline   Profil uživatele Kosa   Find more posts by Kosa   Foto galerie člena Kosa   Click here to Send Kosa a Private Message   Add Kosa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adas
Stálý Člen

Karma uživatele Adas - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 138

Hm je to zajimavý asi to letos taky vyzkouším hned zejtra vyrazim do lesa a zkusim si něco vytipovat. A ty tam stavíš něco jako podlážku nebo to jen visí v těch kýblech?

Old Post 01-03-2003 v 13:18 PM
Adas je offline   Profil uživatele Adas   Find more posts by Adas   Foto galerie člena Adas   Click here to Send Adas a Private Message   Add Adas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viciola
Stálý Člen

Karma uživatele Viciola - 53% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 139

to Kosa: doufam doufam heh

to Adas: jednoduše fakt na pevno přívážu pytel se zeminou ke kmeni
a připojim samozavlažovaní. Nedoporučuju uřezávat špičku
horní patra stromu " u mě buk" to v pohodě zamaskujou
a kytka hezky zplyne s okolim navic nejduležitější je si
vychytat východ a západ slunce a pak se nestačíš divit
how how how

Tenhle rok to určitě vyroste

Old Post 01-03-2003 v 14:47 PM
Viciola je offline   Profil uživatele Viciola   Find more posts by Viciola   Foto galerie člena Viciola   Click here to Send Viciola a Private Message   Add Viciola to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 140

2 Kosa
Jaké nadávky? Ať se dívam jak chci žádné nadávky na mojí osobu nevidím.

2 ostatní
Může mi někdo říct (nejlépe ten dotyčný), proč sem dostal K- za příspěvek, kde uvádim, že již nemám závrať a ty stromy letos zkusím (minulej rok mi to nevyšlo-to sem tu už psal)

Jinak se připojuju k těm co neřežou špičku, větve kolem budou chtít prořezat-neviděl bych v tom nic hrozného bude-li to v menší míře, jinak na stabilitu kýble by mohlo být dobré železné "L", které by se obrátilo a přidrátovalo delší části ke stromu a na kratší se posadil kýbl (ale zase 2-3kg zátěže navíc)

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 01-03-2003 v 16:13 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viciola
Stálý Člen

Karma uživatele Viciola - 53% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 141

to Kvetak: dik za napad, ten drát bude fakt lepší jinak divim se že si všímáš dacanů co kopou K-

Tenhle rok to určitě vyroste

Old Post 01-03-2003 v 16:30 PM
Viciola je offline   Profil uživatele Viciola   Find more posts by Viciola   Foto galerie člena Viciola   Click here to Send Viciola a Private Message   Add Viciola to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viciola
Stálý Člen

Karma uživatele Viciola - 53% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 142

sakra něco sem přehlíd, takže ty L -ka by stejne chtěly dvojmo

Tenhle rok to určitě vyroste

Old Post 02-03-2003 v 14:00 PM
Viciola je offline   Profil uživatele Viciola   Find more posts by Viciola   Foto galerie člena Viciola   Click here to Send Viciola a Private Message   Add Viciola to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kosa
Stálý Člen

Karma uživatele Kosa - 59% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 47  

Obecné Příspěvek č. 143

No dyť jo napsal jsem:ty ZMDI... a to se vstahuje jenom na ty ZMRDY nikdo si to neberte osobně(jenom Z...I)

LAGALIZE TO YE WONO!!!!!!

Old Post 02-03-2003 v 19:10 PM
Kosa je offline   Profil uživatele Kosa   Find more posts by Kosa   Foto galerie člena Kosa   Click here to Send Kosa a Private Message   Add Kosa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viciola
Stálý Člen

Karma uživatele Viciola - 53% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 144

nevim dneska sem asi trošku přebral alkohlu ale nejak te nestiham Koso mas fakt husty švihy he he

Tenhle rok to určitě vyroste

Old Post 02-03-2003 v 22:20 PM
Viciola je offline   Profil uživatele Viciola   Find more posts by Viciola   Foto galerie člena Viciola   Click here to Send Viciola a Private Message   Add Viciola to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-04-2020 - Pěstování na stromech II. - 7 odpovědí
17-08-2015 - Pěstování DMT - 6 odpovědí
16-03-2010 - Outdoor Na Stromech - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7503110 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív