Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pěstování na stromech I.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
manton
Stálý Člen

Karma uživatele manton - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 113

to Time
stromy jsou stromy, co je to za pojem "komerční" ????
to je jako říct: prasata se chovaj na porážku - jsou komerční, tak jim klidně můžu vypíchnout oko, stejně je zabijou. ??? smrk je stejně živej, jako buk.

to Jeckob
člověk si vždycky své chování omluví......... ale argument "delaj to zkoro wsichni" to je fakt smutný.....
kdyby si tohle řekli všichni...........tak si to asi dokážeš představit.......

závěrem:
mrzí mě, když slyšim huliče mluvit o klidu a míru, jak inklinují k přírodě...... bla bla bla..... nekonzumní život..... atd...., ale jak se jedná o zajištění vlastní konzumace marihuany........ óóóó přírodo, střež se pěstitele......

Old Post 02-07-2002 v 08:37 AM
manton je offline   Profil uživatele manton   Find more posts by manton   Foto galerie člena manton   Click here to Send manton a Private Message   Add manton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
manton
Stálý Člen

Karma uživatele manton - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 30 

Palec nahoru Příspěvek č. 114

to Time
tak to beru...... K+
zas jeden napravenej.....

Old Post 02-07-2002 v 08:52 AM
manton je offline   Profil uživatele manton   Find more posts by manton   Foto galerie člena manton   Click here to Send manton a Private Message   Add manton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeckob
Stálý Člen

Karma uživatele Jeckob - 22% PěstitelskáKarma uživatele Jeckob - 22% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 115

Ok,byl to mozna spatnej argument,ale ja sem ten strom nezabil.Jen sem mu proriz wrsek.Sice mu to uskodilo,ale nadruhous stranu zacne rust do wsech okolnich wetwi a tak.Na celem swete se kacej tolik stromu a ohodne starsich,wetsich a wzacnejsich nez je dub.Kaci se we welkem a zbytecne.Jen aby si uz tak bohati naplnili swoje kapsy jeste wic.Tak se tady do mne nepoustej kwuli par uriznutym wetwim.Jestli ti to pomuze tak pestuju bonsaie.Mam tam taky par dubu,takze je muzu wysadit na pamatku zesnulejm wetwim,tak jako to udela TIME se smrckama.OK?

Old Post 02-07-2002 v 18:31 PM
Jeckob je offline   Profil uživatele Jeckob   Find more posts by Jeckob   Foto galerie člena Jeckob   Click here to Send Jeckob a Private Message   Add Jeckob to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
manton
Stálý Člen

Karma uživatele manton - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 116

to Jeckob
nechtěl jsem nikoho soudit ani mi to nepřísluší....... sám nejsem vzorovej........ chtěl jsem tim říct, že se mi nelíbí pěstování na stromech, protože většinou dochází k jejich poškozování. a u mě je strom víc než ganja........
(doufám, že mi rozumíte jak sem to chtěl říct)

Old Post 03-07-2002 v 06:35 AM
manton je offline   Profil uživatele manton   Find more posts by manton   Foto galerie člena manton   Click here to Send manton a Private Message   Add manton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 117

zdary tak jsem byl shlédnout ty mý krásky a už se klubou samičky.Zatím se oběvilo 5 samic,nějaký kyti jsem ještě donesl přisadit,jelikož samců bylo dosti.Samičky jsou z hlíńáčku můj brzy kvetoucí modýlek.Jej kucíí jak tady řešíte,,ubližování stromům,, no mě se to nezdá zas nějak strašný,sic jsem musel uříznout u jednoho smrku vršek,ale stromy pravidelně s kyti přihnojuji,a nevypadá to že by si nějaký ztěžoval,ba naopak když jsem na něj zase z jara lezl,jsou mnohem hustější než okolní smrky,dost jsem čuměl,kolik mají nových výhonků,vrcholek toho uřízlýho stromu jsem zkusil naroubovat,tak uvidíme jestli se chytnou,byl by to dost zajímavý smrček.K tomu přořezávání,tak to taky není tak hustý,já uřezal větve vždy kus od konce,né ůplně u kmene,a začínají taky hezky rašit,stromy porostou dále,jen dřevo z nich nebude tak dobře použitelné,a tak možná se i dožijí déle než ostatní,

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 03-07-2002 v 13:58 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeckob
Stálý Člen

Karma uživatele Jeckob - 22% PěstitelskáKarma uživatele Jeckob - 22% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152 

Obecné Příspěvek č. 118

Jo,jo, presne tak.Stromy porostou dal a tech nowejch wyhonku,no jejej.
to Koblihostrom-Daj se uz ted rozpoznat samci a samice?Nebo si necim zastinowal?

[Edited by Jeckob on 04-07-2002 at 08:08 PM]

Old Post 04-07-2002 v 19:05 PM
Jeckob je offline   Profil uživatele Jeckob   Find more posts by Jeckob   Foto galerie člena Jeckob   Click here to Send Jeckob a Private Message   Add Jeckob to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 119

zdarec no hlíňák to je můj brzy kvetoucí model,tak nahodil květ už teď,zklidit bych ho měl tak max koncem srpna,jinak jiný modely ještě ani neukázali samce,jsou hold pozdější

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 05-07-2002 v 21:43 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeckob
Stálý Člen

Karma uživatele Jeckob - 22% PěstitelskáKarma uživatele Jeckob - 22% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152 

Hlinacek Příspěvek č. 120

Aha,aha.Zakze hlinacek brzo kwete jo?To je fajn.Na tech twech fotkach w galerii wypada fakt good.Kolik z nej dostanes gecek?

Old Post 06-07-2002 v 11:28 AM
Jeckob je offline   Profil uživatele Jeckob   Find more posts by Jeckob   Foto galerie člena Jeckob   Click here to Send Jeckob a Private Message   Add Jeckob to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GreenDay
Nový Člen

Karma uživatele GreenDay - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 1 

Palec nahoru Propably Good idea ??? Příspěvek č. 121

A co takhle vzít plastový pytel, pár čísel od spoda do něj udělat nejaké ty díry (kvůli hladiny vody), ten strčit do pytle od brambor nebo jiného textilního aby se neprotrhl naplnit ho hlínou a přidělat ho na nějakej ten smrk??? Myslím že na stromě bude držet lépe než kíbl. Nevím jen mě to tak nepadlo. Dva roky po sobě mi sklidili ganju na mojí zahradě! Teť už budu ty hajzly střílet!!!!!!!!!! :-) :-( :-/

Old Post 07-07-2002 v 17:35 PM
GreenDay je offline   Profil uživatele GreenDay   Find more posts by GreenDay   Foto galerie člena GreenDay   Click here to Send GreenDay a Private Message   Add GreenDay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 122

zdravím Jeckobe no kolik počítám tak 150g z kytky,to je dobrý na to že kvete tak brzy,jinak nejvíce toho bude asi z durbanu má asi 60 větví,150 cm ještě sic není v květu,ale už tak to vypadá dosti slibně,mám na stromech teď tři durbíky,z jednoho počítám tak 200-300 g suchýho

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 08-07-2002 v 13:48 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeckob
Stálý Člen

Karma uživatele Jeckob - 22% PěstitelskáKarma uživatele Jeckob - 22% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152 

Durbík Příspěvek č. 123

To si jako myslel wazne s tema 60 wetwema?Jestli jo tak je to fakt sila.To musi byt pekny kerik.Neco jako bidbud ne?Kolik tak muzu dostat ze skunku#1.Cetl sem o negde na nirwane,ale bylo to indoor a uz newim kolik toho bolo.Neco mezi 100-150g myslim.Bude letos naky foto toho durbanu?

Old Post 11-07-2002 v 19:24 PM
Jeckob je offline   Profil uživatele Jeckob   Find more posts by Jeckob   Foto galerie člena Jeckob   Click here to Send Jeckob a Private Message   Add Jeckob to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seli
Stálý Člen

Karma uživatele seli - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 124

Jeste otazecka. Bylo by mozny kyti zasadit, tak měsíc se více mene starat, a nechat svemu osudu az do sklizně? Teda jestli to v tom kybli prezije jenom z destovejch srazek?

Old Post 26-11-2002 v 21:59 PM
seli je offline   Profil uživatele seli   Find more posts by seli   Foto galerie člena seli   Click here to Send seli a Private Message   Add seli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kosa
Stálý Člen

Karma uživatele Kosa - 59% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 47  

Stromečky Příspěvek č. 125

Nevim co je na tom pravdy,ale slyšel jsem že když kytky zasadíte do větve stromu tak by kytky měly po sléze dostáva živyny od stromku.Říkam ještě jednou že nemám o této zprávě moc informací a prosím o radu a o pravdu. Děkuji Kos(k)a

LAGALIZE TO YE WONO!!!!!!

Old Post 09-02-2003 v 20:44 PM
Kosa je offline   Profil uživatele Kosa   Find more posts by Kosa   Foto galerie člena Kosa   Click here to Send Kosa a Private Message   Add Kosa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeckob
Stálý Člen

Karma uživatele Jeckob - 22% PěstitelskáKarma uživatele Jeckob - 22% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 126

No tak tohle už asi nepůjdeKrutost sama.Ale nápad je to dobrejSi to představte.Vezmu padesát řízanů, vylezu na strom naroubuju, příjedu o pár měsíců později s náklaďákem a dva dny to budu z toho stromu ořezávat

Old Post 13-02-2003 v 19:38 PM
Jeckob je offline   Profil uživatele Jeckob   Find more posts by Jeckob   Foto galerie člena Jeckob   Click here to Send Jeckob a Private Message   Add Jeckob to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blockhead
Stálý Člen

Karma uživatele blockhead - 82% PěstitelskáKarma uživatele blockhead - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 127

hodně štěstí s pěstovánim na stromě, bacha ať vám to nezkouřej lesní zvířátka nebo ať vám ten strom nepokácej ) to by nasralo

Old Post 15-02-2003 v 13:13 PM
blockhead je offline   Profil uživatele blockhead   Find more posts by blockhead   Foto galerie člena blockhead   Click here to Send blockhead a Private Message   Add blockhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kosa
Stálý Člen

Karma uživatele Kosa - 59% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 47  

Palec dolů Strom Příspěvek č. 128

Já sem si myslel že to bude kravina ale moji kámoši z toho
koření maj asi bujnou fantazii.Hehehe
Nevim kde to sebrali...

Old Post 23-02-2003 v 20:59 PM
Kosa je offline   Profil uživatele Kosa   Find more posts by Kosa   Foto galerie člena Kosa   Click here to Send Kosa a Private Message   Add Kosa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-04-2020 - Pěstování na stromech II. - 7 odpovědí
17-08-2015 - Pěstování DMT - 6 odpovědí
16-03-2010 - Outdoor Na Stromech - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5692670 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív