Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pěstování na stromech I.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 81

zdravíčko no ziki myslím že to s tím zaléváním tak jednoduchý nebude,,nasypu perlit a zajdu zalít jednou za dva týdny,, hmm no po mý zkušenosti i se značným množstvím perlitu musím chodit zalévat když je pořádný pařák max.jednou za tři dny,po čtvrtém dnu když neprší a paří sluníčko jsou kyti většinou povadlý,takže pozor ať vám neuschnou,ps.když je dobrý počasí a občas sprchne,na strom se nemusí,ale když bude hyc raději po těch třech dnech doporučuji zalít

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 23-04-2002 v 13:32 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ziki
Stálý Člen

Karma uživatele ziki - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 96  

RE: Příspěvek č. 82

No jo, trochu sem to přehnal, jen sem prostě chtěl vyjádřit svůj názor že je zbytečný na ty stromy montovat nějaký hi-tech zařízení když tam stačí vylíst s PET lahví, případně jí tam zapíchnout (jak je popsáno výše).

ride hard - die free

Old Post 23-04-2002 v 22:27 PM
ziki je offline   Profil uživatele ziki   Find more posts by ziki   Foto galerie člena ziki   Click here to Send ziki a Private Message   Add ziki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ziki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kono
Nový Člen

Karma uživatele kono - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 16 

Obecné to je super Příspěvek č. 83

JO tohle fakt doporučuju skqělá věc na stromě.
Stálé slunce, je to intymčo, téměř 100% jistota že to nikdo za vás nesklidí.
Udělat si tak na tom stromě takový malý posezení špeka do pusi a koukat a koukat na květinku jak roste a nikdo o ní nevý. Prostě jako báseň.........

Jen doufám že nespadnu, toho špeka rači vypustím.
Tak zatim...

Old Post 24-04-2002 v 11:18 AM
kono je offline   Profil uživatele kono   Find more posts by kono   Foto galerie člena kono   Click here to Send kono a Private Message   Add kono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jugador
Stálý Člen

Karma uživatele jugador - 69% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 51  

Dotaz souhlas! Příspěvek č. 84

no jo, přidávám se k vyřčeným otázkám ... opravdu mě to láká, až do nedávna jsem si myslel že je to jen fáma že to nekdo delá a že to snad ani není v lidských silách, ale když tohle slyším tak mě to láká! kamarád mi navrhoval to zkusit a asi do toho pudu, stejne mam tunu naklíčenejch semen na nic! ... za pokus to stojí!
... rasta with you, man!

Old Post 24-04-2002 v 18:47 PM
jugador je offline   Profil uživatele jugador   Find more posts by jugador   Foto galerie člena jugador   Click here to Send jugador a Private Message   Add jugador to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannaman
Nový Člen

Karma uživatele cannaman - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 14 

Hydroponie perlit Příspěvek č. 85

..potřeboval bych poradit
zřejmě je dobrý do kýble, kterej chci davat na strom, dát perlit, aby to chvilku beze me vydrželo :-) ..a tak sem se chtel zeptat, kde se dá koupit? ...byl jsem v growshopu, měli všechno možný jenom ne perlit.. myslite že by ho mohli mit v OBI ?? dik..

Old Post 24-04-2002 v 20:11 PM
cannaman je offline   Profil uživatele cannaman   Find more posts by cannaman   Foto galerie člena cannaman   Click here to Send cannaman a Private Message   Add cannaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannaman
Nový Člen

Karma uživatele cannaman - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 14 

Hydroponie problém Příspěvek č. 86

..zdravím.. 2 all
Mam taky kytičky v kýblech na stromě a mam problém s vodou, když víc zaprší, tak se tam dost dlouho drží, i když tam mám dost dir. Co myslíte vadí to kytičkám?

Old Post 05-05-2002 v 16:13 PM
cannaman je offline   Profil uživatele cannaman   Find more posts by cannaman   Foto galerie člena cannaman   Click here to Send cannaman a Private Message   Add cannaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannaman
Nový Člen

Karma uživatele cannaman - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 14 

Obecné klíčení Příspěvek č. 87

..nazdar
Myslím že když je máš teprve tejden, tak že ještě nějaký určitě vyklíčí,ale asi to nebude všech zbylejch 24 ..no ale jestli tam máš jenom jeden kýbl, tak by ti to co vyklíčí, mohlo stačit ..tak se měj.. a lez opatrně

Old Post 05-05-2002 v 20:04 PM
cannaman je offline   Profil uživatele cannaman   Find more posts by cannaman   Foto galerie člena cannaman   Click here to Send cannaman a Private Message   Add cannaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannaman
Nový Člen

Karma uživatele cannaman - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 14 

Obecné 2 TIME Příspěvek č. 88

čau time jak to roste?
No já tam mam asi 5 direk tak v průměru 6-7mm, no možná se to vsákne, já tam koukal hned po dešti, takže... no uvidím za tejden :-( .. Ale taky mam ještě jinej problém a to slimáky nebo co.. Jdu takhle skontrolovat políčko a kytičky nikde..tak jdu kouknout na to druhy a kytičky nikde ..prostě fuč a to za dva dny..!!

Měl sem s sebou nějaky sazeničky, tak jsem je tam dal a kolem nich jsem dal kelimky a tak prostě.. no doufám, že to vydrží aspoň ten tejden..abych si na ně mohl pořídit nějakou chemii..tak se měj..

Old Post 05-05-2002 v 20:12 PM
cannaman je offline   Profil uživatele cannaman   Find more posts by cannaman   Foto galerie člena cannaman   Click here to Send cannaman a Private Message   Add cannaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

uužžžžž je čas kucííí Příspěvek č. 89

zdravíčko tak jsem 1.května nasadil 15 kyti na stromky.Přidal jsem další dva kýble,a ještě dva přidám jak vyřeším kde na ně bude nejlépe pařit oskar.Nasadil jsem durban poison,supercow/nyní vylepšená/sunsetskunk,/jeden kýbl testovací/pak hlíňáček,hmm lahůdka,super skunk,no a ještě něco od kámošů.Jsem zvědav jak se jim bude letos dařit,jo a ještě jedna vychytávka,když jsou pořádný kroupy můžou vám kytičky ůplně zničit,a tak jsem nad kyti dal kus pletiva aby se jich na ně moc nedostalo.Cannaman no jak píšeš že se ti v kýbli hromadí voda i když tam máš díry,taky se mi to stalo u jednoho kýble a bylo to tím že v něm nebylo dost perlitu,půda pak ztěžkla a ucpala díry pomůže když přimícháš něco málo písku nebo perlitu,a když občas jak polezeš kyti zkontrolovat,párkráte pošťáráš do oněch děr cos do kýblů nadělal,nějakým drátem nebo klacíkem.Tak a´t vám to lidi roste,jako mě loni,

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 06-05-2002 v 13:42 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ziki
Stálý Člen

Karma uživatele ziki - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 96  

Dotaz Okusaný Příspěvek č. 90

Tak mě ze 3 stromovek 2 rostou hodně v pohodě, ale jedna má prostě okraje a špičky listů takový jakoby vokousaný nebo votrhaný.. tak 0.5 cm kraje , hlavně dole ale na pár místech i na horních patrech. nevíte co to může bejt ? Srnky a slimáci snad ne, napadli mě ptáci nebo veverky ale ... tomu se mi samotnýmu nechce věřit. Obě dvě zbylý kytky ve stejnym lese jsou v pořádku. Nemáte nějakej nápad ? Jinak vám samo přeju ať vám rostou.

ride hard - die free

Old Post 08-05-2002 v 19:52 PM
ziki je offline   Profil uživatele ziki   Find more posts by ziki   Foto galerie člena ziki   Click here to Send ziki a Private Message   Add ziki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ziki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

okůsaný hmmm Příspěvek č. 91

zdravíčko ziki no tak mě potkalo to stejný u jedný kyti jsou dosti poničené lístečky a jo jsou to ptáci zbyly mi v kýbli po nich stopy,na ně pomůže ¨to samý jako na zemi a to ,,označit,,si teritorium no ale chcát na stomě po kýblech je docela o hubu he he

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 09-05-2002 v 13:42 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ziki
Stálý Člen

Karma uživatele ziki - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 96  

Nápad RE Koblihostrom: Příspěvek č. 92

Tak ptáci říkáš ? No dneska jsem se s nima teda vypořádal dle tvé rady Detaily snad radši popisovat nebudu, nebylo to nic moc. Každopádně doufám že se to zlepší. I když by to byla fakt pohoda přijít ke stromu a kolem by se váleli sjetý ptáci co popadaly ze stromu

ride hard - die free

Old Post 10-05-2002 v 10:31 AM
ziki je offline   Profil uživatele ziki   Find more posts by ziki   Foto galerie člena ziki   Click here to Send ziki a Private Message   Add ziki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ziki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeTman
Stálý Člen

Karma uživatele LeTman - 20% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 93

caues kluci,
premejslim, ze dam na strom pred kybl jeste 80cm kvetinac, do kteryho bych dal 3 kyti. Mam jen obavu, ze je kvetinac celkem nizkej, takze bude voda hned pryc. Co na to rikate?

PS: Jo jeste mensi prihoda:
Ve ctvrtek jsem zalival a co se nestalo na ceste zpet. Hned jak jsem vyjel z lesa, tak sem potkal myslivce s hafanem. Rek sem si, asi ho jde vyvencit. Ale po 5min ceste z kopce jsem potkal fizli, ktery jeli nahoru(tj. smerem k lesu). Docela jsem dostal hrachy a frcel jsem domu. Ted jen premejslim, jestli je ten rambajs kvuli mimu strom. pesteni. Celkem se tam obavam jit... dneska to jdu zkusit...
Myslite, ze je to v pohode?


" Když zasadíš semínko, vyroste ti kytička,
z kytičky pak lísteček a z lístečku palička,
chlape, ty jseš hlavička! "


Gardens in the sky... a ta nadpozemská chut

Old Post 12-05-2002 v 09:05 AM
LeTman je offline   Profil uživatele LeTman   Find more posts by LeTman   Foto galerie člena LeTman   Click here to Send LeTman a Private Message   Add LeTman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeTman
Stálý Člen

Karma uživatele LeTman - 20% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 58  

OPRAVA Příspěvek č. 94

Tim slovem kvetinac myslim truhlik, kterej ma 80 cm dylku.

" Když zasadíš semínko, vyroste ti kytička,
z kytičky pak lísteček a z lístečku palička,
chlape, ty jseš hlavička! "


Gardens in the sky... a ta nadpozemská chut

Old Post 12-05-2002 v 18:22 PM
LeTman je offline   Profil uživatele LeTman   Find more posts by LeTman   Foto galerie člena LeTman   Click here to Send LeTman a Private Message   Add LeTman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 95

zdravím tak LeTmane truhlík na strom nedávej zkoušel jsem to a kyti hned byly suchý musel bys je chodit zalévat každý den

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 12-05-2002 v 20:30 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mariman
Stálý Člen

Karma uživatele mariman - 79% PěstitelskáKarma uživatele mariman - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 94 

Dotaz to Koblihostorm Příspěvek č. 96

Plechový kyblíky 10l ?????
to vypadá spíš na bonsaje ne???
deseti litrový kbelíky je podle mě málo, já takhle ještě nepěstoval, ale kámoš pěstoval, měl to dóst vychytaný, pěstoval to v pytlech!!!! a pokud vím tak kyťule měl dóst přes 2m!
jinak stromečky jsou v klidu, veverky asi fuckt nehulí !!!

Old Post 13-05-2002 v 11:08 AM
mariman je offline   Profil uživatele mariman   Find more posts by mariman   Foto galerie člena mariman   Click here to Send mariman a Private Message   Add mariman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-04-2020 - Pěstování na stromech II. - 7 odpovědí
17-08-2015 - Pěstování DMT - 6 odpovědí
16-03-2010 - Outdoor Na Stromech - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6788520 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív