Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pěstování na stromech I.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
acid.hack
Stálý Člen

Karma uživatele acid.hack - 52% PěstitelskáKarma uživatele acid.hack - 52% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 65

A co takle:
1,vzít kýbl
2, 5-10cm o dedna dát plech s dírama
3, a pak stačí jen do vytvořeného prostoru nasypat
písek a jednou za dlouhej čas dolít vodu
Je to na způsob samozavlažovacích květináčů.
To je moje myšlenka. Co myslíte. Bude to fachčit?
Nebo jo děr by se daly knoty.

Old Post 10-12-2001 v 21:17 PM
acid.hack je offline   Profil uživatele acid.hack   Find more posts by acid.hack   Foto galerie člena acid.hack   Click here to Send acid.hack a Private Message   Add acid.hack to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acid.hack! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 66

zdravím lidi jestli vás zajímá,jak to na stromě vypadá.foto je v galerii

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 21-12-2001 v 17:14 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lokomotiva
Stálý Člen

Karma uživatele lokomotiva - 13% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 69 

Hydroponie květináč Příspěvek č. 67

Myslím že ten samozavlažovací květináč je dost dobrý nápad jen bych ho vylepšil o to že těsně nad hladinu vody bych vyvrtal nějaké otvory kvůli dešťům.

Old Post 08-01-2002 v 20:36 PM
lokomotiva je offline   Profil uživatele lokomotiva   Find more posts by lokomotiva   Foto galerie člena lokomotiva   Click here to Send lokomotiva a Private Message   Add lokomotiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

kdy sadit na strom? Příspěvek č. 68

zdravím já sadím na stromy normálně prostě stejně jako venku,většinou přesně 1.května,a zklizeň ta záleží už jen a jen na tobě,jakou kyti zvolíš,jak rychle ti pokvete,já zklízím nejpozději koncem září

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 30-01-2002 v 19:17 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

lávka Příspěvek č. 69

Koblihostrom: Popiš mi prosim tě to propojení. Neni to jen tak lano, viď ?

Old Post 06-03-2002 v 19:08 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ziki
Stálý Člen

Karma uživatele ziki - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 96  

Obecné 3 dotázky Příspěvek č. 70

Čus lidi, tak do toho tenhle rok taky půjdu. Mám ještě 3 dotázky:

1. šroubování kýblů - jak je tam na ten strom přišroubujete ? Lízt na strom s akumulační vrtačkou se mi moc nezdá, navíc vrtat díru do stromu je vůči tomu stromu dosti krutý. Myslim že pořádně to stáhnout drátem by mělo stačit, zvlášť když ten kýbl posadim na větev.

2. kácení - nevíte někdo jak je to s kácením stromů ? Voni lesníci tam vždycky na ten strom kreslej nějaký značky, myslim že zelená = OK, červená = pokácet.. ale vůbec nevim.

3. Prořezání stromu & vejška - jak tlustej je ten strom v místě kam montujete kýble ? Do jaký vejšky nad kýbl to chce prořezat větve ?

Jinak už mam předpěstěný nějaký skunky a Northern Light, byly to matky takže si nechám jen čerstvý řízky z kterejch nařežu nový matice a ty starý hustě zaštipovaný 3 měsíce starý báby půjdou na stromy - takže by toho snad mohlo bejt dost.

Nakoupil jsem u nás v pekařství 4 10tilitrový umělohmotný kýble (1 á 10,- pohoda), větve naně lepit nebudu, radši je nastříkám sprejem na hnědozeleno a dám na stromky, teď o víkendu už půjdu skouknout nějaký dobrý místa.
Kdy vy budete montovat kýble ? A jak tam nahoru pak dotáhnete substrát ?

dík za rady

ride hard - die free

Old Post 12-03-2002 v 20:15 PM
ziki je offline   Profil uživatele ziki   Find more posts by ziki   Foto galerie člena ziki   Click here to Send ziki a Private Message   Add ziki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ziki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

hmmm Příspěvek č. 71

zdravím no já pro jistotu kýble přišroubuji dvěma samořeznými šrouby cca 4 cm dlouhými a myslím že to tomu stromu nevadí,roste v pohodě dál.dále vysoko mám kytky tak jak to jen jde,kmen kde jsou uchycený kýble je cca 15 cm hrubý,a větve je nutno proříznout tak,aby ti na kytičky svítilo co nejvíce slunce,a zároveň si nepoškodil další růst oněch větví,to znamená neřezat větve hned u kmene.Jo připevnit kýble a vytáhnout nahoru substrát je docela zabíračka,ale myslím že se to vyplatí,až pak k podzimu budete zklízet pořádný ,,stromový,,paldy.Jo a jak už jsem psal je dobrý volit takovou odrudu která rychle dozrává,jelikož koncem září už začíná dost hustě foukat a zatím co jsem sadil později kvetoucí modely na stromy,pokaždý měly nějaký větve polámaný takže teď už sadím jen modely o kterých vím že zrají koncem srpna max.v polovině září.Mnoo ale vše už se tady tuším psalo takže pánové hledat,hledat.....

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 13-03-2002 v 15:44 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ziki
Stálý Člen

Karma uživatele ziki - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 96  

Obecné Příspěvek č. 72

Tak sem se byl včera projít kolem našeho městečka a koukal po stromech. Jen mě překvapilo, že všechny smrky co sou uprostřed lesa maj spodní větvičky úplně uschlý a je prakticky nemožný na ně vylíst. Takže jsem si vyhlídl dva smrky na okraji lesa, jeden je takovej lesík zhruba 50 x 20 metrů a kolem je pole, tak snad se tomu vyhnou i houbaři, čórky a další havěť.
Druhej strom je taktéž na okraji lesa a louky, je to celkem mladej porost, stromek má krásný větve skoro až odspoda. oba stromy sou otočený na jih.
Kýble už mám ready, nastříkaný na zeleno a tak příští sobotu to tam půjdu přidělat. To šroubování asi vynechám, myslim že drát to udrží - houpání se na kýblích oželim :-)

Pořád z toho mam ještě trochu strach - nestalo se vám někdy že vás tam na stromě viděl myslivec nebo nějakej lesník ? Fakt nevim co bych mu asi říkal

ride hard - die free

Old Post 17-03-2002 v 17:30 PM
ziki je offline   Profil uživatele ziki   Find more posts by ziki   Foto galerie člena ziki   Click here to Send ziki a Private Message   Add ziki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ziki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Im-2Pac
Stálý Člen

Karma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 75  

Obecné bla bla Příspěvek č. 73

Ani nevim naco odpovidám a nevim jestli už to někdo nepsal přede mnou, ale já jsem si udělal takovou mini kladku přes kterou tahám můj kýbl s rostlinkama do koruny stromu. Konec provazu mám záháknutej za větev a funguje to úplně v pohodě

Im-2Pac

Old Post 22-03-2002 v 21:39 PM
Im-2Pac je offline   Profil uživatele Im-2Pac   Find more posts by Im-2Pac   Foto galerie člena Im-2Pac   Click here to Send Im-2Pac a Private Message   Add Im-2Pac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mios
Stálý Člen

Karma uživatele Mios - 70% PěstitelskáKarma uživatele Mios - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 74 

Obecné A je to tu Příspěvek č. 74

Dal som si predpestovať nejaké raslinky. Už mam kyble, stroby , klince , drôty a ja zavlažovanie - zavesena flaša z hadičkou. Takže stromové kytičky - voňavé paličky.

Hlavne nech je pohoda!

Old Post 23-03-2002 v 21:42 PM
Mios je offline   Profil uživatele Mios   Find more posts by Mios   Foto galerie člena Mios   Click here to Send Mios a Private Message   Add Mios to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Upozornění Příspěvek č. 75

Hele lidi jestli máte problém se stromama, že mají větve moc vysoko tak to by se dalo vyřešit. Ptal jsem se na to bratrance co pracuje jako lesák a on řikal, že se pro ně dělaj speciální boty co maj na vnitřní straně takový špíchály a s těma se tam dá parádně vylézt. Měly by se dát sehnat v obchodě s lesnickejma věcma. Jo a taky povídal, že by mi nedoporučoval takové ty boty co měli dřív telefoňáci - vypadají asi jako klepeta roháče obecného, jednou to zkusil a na stromě se mu do sebe zahákly a on nemohl pěkně dlouho slézt. Akorát nevim, když se tam poleze trochu častějš jestli ten strom nebude oholenej jako májka :-)

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 31-03-2002 v 22:58 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 76

Pokud někoho zajímají ty samozavlažovací květináče (co mají zásobu vody na týden), tak se mi podařilo jejich fotky umístit do Galerie. Hlíny je v něm 15-20 litrů a vody 10-15 litrů podle toho. Do jednoho dávám 1-2 kytky.

nemo

Old Post 01-04-2002 v 03:26 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

Příspěvek č. 77

Pekelně to tam foukááá. Před pár dny tak moc, že jsem to musel zabalit. Když jsem viděl špice ostatních stromů, jak se kejvaj a asi jsem se tak kejval taky!
To hledání je krutý. Koblih řek dál v lese. Ale myslim, že to musí být strom trochu samotář, aby měl prostor na spodní větve.

Old Post 05-04-2002 v 21:16 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannaman
Nový Člen

Karma uživatele cannaman - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 14 

Nápad strom Příspěvek č. 78

...samotář?.. ono je možná lepší když je pár stromů pohromadě a ty si vybereš ten zhruba uprostřed... protože na nej neni videt z žádný strany, jen ze shora :-))

Old Post 06-04-2002 v 07:30 AM
cannaman je offline   Profil uživatele cannaman   Find more posts by cannaman   Foto galerie člena cannaman   Click here to Send cannaman a Private Message   Add cannaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 79

zdarec, tak sem to tu konečně přečet celý, tak nejdří chvály: obdivuju kohbliháče a další stromáče, jak to máte vychystaný s jakým nasazením do toho jdete

nejdřív sem byl rozhodnutej, že letos taky zkusim nějakej ten strom, ale po přečtení všech příspěvků sem zjistil, že na to skrátka nemám, prostě sem moc posranej, že z toho stromu spadnu a při nejmenším budu mrzákem, tak že od toho upouštim, a budu pokračovat klasicky + balkón

všem stromákům přeju hodně zdaru!!!

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 21-04-2002 v 08:05 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ziki
Stálý Člen

Karma uživatele ziki - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 96  

:-)) Příspěvek č. 80

Lidičky musím se vám pochlubit jak jsem perfektně pověsil v sobotu svůj třetí kýbl. Představte si hlubokej les. Představte si v jeho středu mítinku s 2metrovejma smrčkama a křoviskama. A teď si představte smrk na okraji lesa a tý mítinky, kam vítr nefouká, slunce tam z jihu pere o106, větve jsou tak akorát. A tam, 15 metrů nad zemí roste slečna jménem SKUNK 11. Držte jí palce ať dožije sklizně a mě držte palce ať seženu foťák.

Prostě stromový pěstění je největší hardcore a když se vám to podaří pověsit nějak epesně tak vás to neskutečně hřeje u srdce. TIME, Koblih a další ví o čem mluvim a vy ostatní - ještě není pozdě přemístit pozemní kytky HIGH.

Pro goebel: Fakt bych to s tou závlahou tak nehrotil. Nejlepší zavlažování = perlit do hlíny a jednou za 2 tejdny tam vylíst s PET lahví s vodou a hnojivem. V jednoduchosti je krása.

[Edited by ziki on 23-04-2002 at 12:29 PM]

ride hard - die free

Old Post 23-04-2002 v 11:26 AM
ziki je offline   Profil uživatele ziki   Find more posts by ziki   Foto galerie člena ziki   Click here to Send ziki a Private Message   Add ziki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ziki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-04-2020 - Pěstování na stromech II. - 7 odpovědí
17-08-2015 - Pěstování DMT - 6 odpovědí
16-03-2010 - Outdoor Na Stromech - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7234880 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív