Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Jak se dari napotreti ... :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
galen
Stálý Člen

Karma uživatele galen - 55% PěstitelskáKarma uživatele galen - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 98 

Jak se dari napotreti ... :) Příspěvek č. 1

Tak jsem konecne prisel k digitalnimu fotacku a dostal se k moznonosti ukazat jak to vypada v me amaterske pestirne.

Nejdriv bych zduraznil ze jde o mou treti sklizen: Prvni nedopadla, druha dopadla, ale katastrofalni kvalita, takze doufam ze treti bude stat zato ...

Seminka jsou indoor, dovoz Holandsko, avsak bohuzel mi zustalo zatajeno o ktery model (o ktere modely) se jedna, treba to nekdo poznate z obrazku ... kazpod. to roste o dost lepe nez predtim sazene noname outdoor modely, to teda jo, kyticka na obrazcich ma teprve 17 dni a uz se chystam prepanout...

Lampa je samozrejme sodikova, ma vykon 150 W ...

K tomu otazka ... je to uz dobrej napad? Mas asi, hmmm, 40 cm a vrcholku celkem dost, zrovna zjistuju jeste pohlavi, ale asi uz celkem zbytecne ...

Naposledy upravil galen 25-11-2003 v 09:42 AM

Old Post 18-11-2003 v 13:19 PM
galen je offline   Profil uživatele galen   Find more posts by galen   Foto galerie člena galen   Click here to Send galen a Private Message   Add galen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
galen
Stálý Člen

Karma uživatele galen - 55% PěstitelskáKarma uživatele galen - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 98 

Příspěvek č. 2







Tak tady jsou ta ona fota ...

Jedu v normalnim zahradnickym substrate kde je pouze perlit a nic vic ...
Hnijim netradicne "Hnojivem pro Palmy a zelene rostliny", ktere mi prijde lepsi nez kristalon ...
A obtyden to trochu zleju phyt-aminem, to je dobra vec pro rust ...

Old Post 18-11-2003 v 13:25 PM
galen je offline   Profil uživatele galen   Find more posts by galen   Foto galerie člena galen   Click here to Send galen a Private Message   Add galen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
galen
Stálý Člen

Karma uživatele galen - 55% PěstitelskáKarma uživatele galen - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 98 

Příspěvek č. 3

Jinak mam otevrene dvere od skrine, takze sice unika svetlo, ale nemusim vetrat, teplota je celkem OK, i kdyz nekdy se mi stane ze je omylem trochu privru a pak se mi krouti listy jak je videt na obrazcich ...

Uz to taky zacina pekne smrdet, ale s tim si nastesti taky nemusim lamat hlavu ...

Old Post 18-11-2003 v 13:29 PM
galen je offline   Profil uživatele galen   Find more posts by galen   Foto galerie člena galen   Click here to Send galen a Private Message   Add galen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
galen
Stálý Člen

Karma uživatele galen - 55% PěstitelskáKarma uživatele galen - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 98 

Příspěvek č. 4



Nasel jsem tu dva pekne obrazky na disku tak je sem soupnu kdyz uz jsem u toho, jen tak pro odlehceni ...

Old Post 18-11-2003 v 13:31 PM
galen je offline   Profil uživatele galen   Find more posts by galen   Foto galerie člena galen   Click here to Send galen a Private Message   Add galen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aryan
Stálý Člen

Karma uživatele Aryan - 41% PěstitelskáKarma uživatele Aryan - 41% PěstitelskáKarma uživatele Aryan - 41% PěstitelskáKarma uživatele Aryan - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 5

No vypada to moc pekne. Ja bych je uz klidne prepnul ale zas bych ti nerad poradil blbe Zalezi kolik maj mista do vysky.
P.S.Muzes kdyztak napsat pod jakou lampou ti to roste?

Old Post 18-11-2003 v 13:41 PM
Aryan je offline   Profil uživatele Aryan   Find more posts by Aryan   Foto galerie člena Aryan   Click here to Send Aryan a Private Message   Add Aryan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
galen
Stálý Člen

Karma uživatele galen - 55% PěstitelskáKarma uživatele galen - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 98 

Příspěvek č. 6

Jasne, widis, dikas, na to bych zapomel ...

Je to sodik 150 W ... Asi to dneska vecer prepnu jestli mi to tak do sesti nekdo nerozmluvi ...

Jinak premyslim co nasadim jako hnojivo na kvet, krystalon se mi moc nechce ...

Jo a jak to, ze po kliknuti na obrazek se nezobrazi detailne a je tam jen nejaka blank page? Chyba u mne nebo ted nejak nejede growik ...

Jinak, kytka dosahne na kvetu tak asi 5/3 (skoro 2 ) vysky toho co pred prepnutim, nebo se mejlim ... ???

Naposledy upravil galen 18-11-2003 v 14:02 PM

Old Post 18-11-2003 v 13:56 PM
galen je offline   Profil uživatele galen   Find more posts by galen   Foto galerie člena galen   Click here to Send galen a Private Message   Add galen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borifield
Stálý Člen

Karma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Palec nahoru Příspěvek č. 7

hmmmm ta krasavice ti taky vyrostla pod 150W ??? a byla ze seminka nebo z rizku , pac to vypada na 100 %samici ;-))))
jinak podle bys uz prepnout moh , popr. je jeste nejak trenovat a usmernovat jak chces ...
jo a poohlidni se po lepsim hnojivu nez je krystalon , trocha penez navic ale megarozdil pro kyti a na vyber jiste je
peace man

Old Post 18-11-2003 v 16:17 PM
borifield je offline   Profil uživatele borifield   Find more posts by borifield   Foto galerie člena borifield   Click here to Send borifield a Private Message   Add borifield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
galen
Stálý Člen

Karma uživatele galen - 55% PěstitelskáKarma uživatele galen - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 98 

Příspěvek č. 8

Jo jo, pod 150 a takhle hezke, taky jsem z toho mel radost ... ))

Jsou vsak ze seminka tak doufam ze jejich pohlavi bude zenske ... ale vypadaji tak ...

To borifield>
Tak mi neco porad, co bys mi doporucoval pro kvet? Na rust jsem byl spokojen s "Palmou" - a to nadmiru, ale na kvet chci fakt neco lepsiho ale nemuzu se rozhodnout ... (forum mam prectene skrz naskrz) ...

Old Post 18-11-2003 v 16:27 PM
galen je offline   Profil uživatele galen   Find more posts by galen   Foto galerie člena galen   Click here to Send galen a Private Message   Add galen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bamboo
Stálý Člen

Karma uživatele Bamboo - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bamboo - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 9

moc pekny kyti, jenom se mi zda ze sou dole trochu ridky,myslim ty na posledni kytce. Jinak maji krasne vyrovnany vrcholky jako by si snad jel SCRoG na kvet bych klidne prepnul.
2borifield: co mas proti krystalonu nahodou krystalon kvet je na kveteni moc dobrej [me se osvedcil]
jinak necht kyti pekne kvetou

heRr jÜrgEn

Old Post 18-11-2003 v 16:46 PM
Bamboo je offline   Profil uživatele Bamboo   Find more posts by Bamboo   Foto galerie člena Bamboo   Click here to Send Bamboo a Private Message   Add Bamboo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
galen
Stálý Člen

Karma uživatele galen - 55% PěstitelskáKarma uživatele galen - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 98 

Příspěvek č. 10



Tak jsem prepnul na kvet, jsem zvedav jak to pujde dal, snad z toho bude poradnej stuff ...

Vsimnul jsem si ale dneska rano nejakejch skvrn na hornich listech, tak to sem hned postnu kdyby k tomu mel nekdo nejakou radu ...
... nekomu to neco pripomina???
(ale asi je to jenom krapet prehnojeny, rek bych)

Old Post 19-11-2003 v 09:38 AM
galen je offline   Profil uživatele galen   Find more posts by galen   Foto galerie člena galen   Click here to Send galen a Private Message   Add galen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 11

píšeš, že skříň nezavíráš. jak to řešíš, když mají mít kytí tmu?

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 19-11-2003 v 12:31 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
galen
Stálý Člen

Karma uživatele galen - 55% PěstitelskáKarma uživatele galen - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 98 

ok Příspěvek č. 12

Shrnul bych odpovedi a otazky do bodu ...

1. Otazka otevrene skrine ... musel bych to asi nakreslit (stineni dekou)
V podstate to znamena ze je tak 8 hodin v naproste tme + 4 hodiny v poloseru zpusobenem dopadem svetla z lustru, ale ta tam sviti fakt slabounce, a kdyz jsem doma (90 proc.), skrin dokonce zaviram ...
Je ta absolutni tma po tech 12 hodin nutnost? Prijdu tim o neco? (kvest takhle zacne to mam odzkousene) ....

2. Co pouzit na kvet za hnojivo? Prohlizel jsem grower a je to vsechno celkem nejednoznacne ... staci krystalon na kvet nebo je fakt lepsi investovat do AH ci B'cuzz ... je to takovej rozdil? A kdyz ne krystalon tak co teda? Nikde jsem nenasel odpoved co by mne uspokojila ...

3. Co je te kytce na tech poslednich obrazcich? Poznate to nekdo?

4. Co je to za odrudu? Ale to asi podle obrazku nikdo nepozna ...

Dik ...

PS.: Vetrani nepodcenuju, skrin je otevrena, takze teplota i kvalita vzduchu jsou celkem fajn ... az budu moc jednou navrtat vlastni skrin tak tam dam PC vetracky treba 3 ale ted bohuzel nemuzu ...

Naposledy upravil galen 24-11-2003 v 10:40 AM

Old Post 19-11-2003 v 12:52 PM
galen je offline   Profil uživatele galen   Find more posts by galen   Foto galerie člena galen   Click here to Send galen a Private Message   Add galen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borifield
Stálý Člen

Karma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 13

o krystalonu : ze zacatku jsem jel taky s nim na rust i na kvet pak jsem koupil AH a B'cuzz a rekl bych (o5 mluvim za sebe) ze rozdil tady prekvapive byl.krystalon je prumerne hnojivo , i kdyz na druhou stranu co si pamatuju tak jeho NPK v kvetu nebylo nejhorsi .presto opakuji , ze jsou lepsi hnojiva
sice drazsi ale v prepoctu na sklizne je to stejne za hubicku

Old Post 19-11-2003 v 21:20 PM
borifield je offline   Profil uživatele borifield   Find more posts by borifield   Foto galerie člena borifield   Click here to Send borifield a Private Message   Add borifield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
galen
Stálý Člen

Karma uživatele galen - 55% PěstitelskáKarma uživatele galen - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 98 

Příspěvek č. 14


Tak to vypada ze se na nas kyti snazi zautocit. Stihnul jsem poridit dneska pouze jeden slabsi snimek, tak snad priste prinesu vice obrazku vcetne nejakych detailnejsich (zacina uz celkem jiste kvest) ...

Asi budu muset zacit premyslet o ohybani a podobnych vecech nebo nam to vyroste ze skrine ... jinak asi rustu nezabranim, co? ...

Mam tak trochu obavy ze jsem to s tou vyskou prehnal a poradne vykvetou jen vrcholky palicek a zbytek bude na ... , nebo je to v pohode, co si o tom myslite ... ?

DIKY ZA RADY A PRIPOMINKY
NEJAK MI TO ALE NIKDO MOC NEKOMENTUJE ...
NEVIM CO S TIM DELAT ZDA SE MI TO NA 150 JAKO MOC VELKEJ PRALES ...

JO A NEMAM STOPNOUT PHYTAMIN? NEJSEM SI TED JISTEJ JESTLI JE PRO RUST NEBO PRO KVET A NECHCE SE MI TO TU ZASE VSECHNO PROHLEDAVAT ....

TAK DIK NEKOMU KDO SNAD PORADI

Naposledy upravil galen 26-11-2003 v 10:56 AM

Old Post 25-11-2003 v 10:01 AM
galen je offline   Profil uživatele galen   Find more posts by galen   Foto galerie člena galen   Click here to Send galen a Private Message   Add galen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

Sou hodne pekne rozvetveny, mozna uz by to mohlo jit i na kvet

Old Post 12-12-2003 v 11:43 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jungleek
Nový Člen

Karma uživatele jungleek - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 16

jestli ti tam de "tak trochu" svetlo 4 hodiny z 12ti kdy by mela bejt tma, jeste podle toho co pises tak to vypada ze celkem nepravidelne (dle toho jak svitis lustrem) tak bych se asi nedivil ze ti vubec nezacnou kvetst, ale spis porad rostou ..

Old Post 21-12-2003 v 02:53 AM
jungleek je offline   Profil uživatele jungleek   Find more posts by jungleek   Foto galerie člena jungleek   Click here to Send jungleek a Private Message   Add jungleek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9112300 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív