Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Jak se dari napotreti ... :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Flipmode
Stálý Člen

Karma uživatele Flipmode - 82% PěstitelskáKarma uživatele Flipmode - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 17

Hele, mozna dost pozde, ale drive jsem ten thread nevidel.

1. 12-ti hodinova tma je nutnosti. Cim vetsi tma, tim lepe. I kdyz Ti to zacne kvest, snazil bych se to zatlumit as much as possible. Ale neni to zase tak dramatic..

2. Rozdil to teda je a podle me dost znatelnej. Ma vliv jak na vyvoj kytek, prisun dostatku tech pravych zivin, tak na chut produktu. Ja osobne jsem mel Bcuzz i AH a musim rict, ze podle me je Bcuzz jednoznacne lepsi. Nehlede na spoustu doplnkovych knojiv... Na kvet bych doporucil Bcuzz kvetovy stimulant, na posledni 3 tydny kvetu PK 13+14 a dale zaklad Bcuzz A+B v koncentracich okolo 4ml/litr

3. Mozna, ze je mirne prehnojena. Ale jinak si kytka do tech nejvetsich listu odklada vsechny ty sracky, takze konecky listu hnednou. Vestinou hnednou odspoda. Ja jsem treba mel jednu kytku Power Plantu, ktere odpadaly vsechny listy, predtim jeste zhnedly od kraju. A na kyti byla ca. 70g sucheho matrosku...Pokud to nemas ve velky mire, je to f klidu.

4. Fakt nevim, ale mozna, ze pujde poznat az zacne kvest.

Jinak, na 150W to je fuckt docela prales. Nemel jsi moc vysoko od kyti lampu? Ale jinak krasny kyti, takze pokud mas prostor, myslim, ze bude slusna sklizen.

Keep on growing, Mike

Old Post 21-12-2003 v 12:43 PM
Flipmode je offline   Profil uživatele Flipmode   Find more posts by Flipmode   Foto galerie člena Flipmode   Click here to Send Flipmode a Private Message   Add Flipmode to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flipmode
Stálý Člen

Karma uživatele Flipmode - 82% PěstitelskáKarma uživatele Flipmode - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 18

Jo, hele - kdyz se zamyslim nad tou dobou, asi by bylo dobry s tou tmou neco delat...Ocekaval bych, ze zacnou kvesttak do tydne od prepnuti...

Keep on growing, Mike

Old Post 21-12-2003 v 12:44 PM
Flipmode je offline   Profil uživatele Flipmode   Find more posts by Flipmode   Foto galerie člena Flipmode   Click here to Send Flipmode a Private Message   Add Flipmode to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
galen
Stálý Člen

Karma uživatele galen - 55% PěstitelskáKarma uživatele galen - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 98 

Uz kvete a jak ... :) Příspěvek č. 19

OK, diky, kyti uz kvete jedna radost, bohuzel jsem ted nemel fotacek a nove fotky tudiz budou az po novem roce.

Kazdopadne kytka zacala kvest pozdeji (asi modelem - myslim ze Herrer - trvalo to tak 14 dni) ale zato celkem brutalne.

Uz nam to doma pekne voni

Jen vypada ted trochu jako les po vychrici jelikoz nema kam rust tak jsou vsechny vrsky zlamane a posvazovane provazkem aby nerostla do lampy jelikoz mam bohuzel moc nizkou skrin ... takze je to takovej provazkovej scrog, moc zajimava vec, urcite sem dam fota jen se trochu bojim ze az ji ted necham o vanocich tyden samotnou, aby to nesrovnala a nespalila se, u nekterych vrcholku uz se ji to i povedlo.

Proste porad celkem dost roste i kdyz uz brutalne kvete, chtelo by ji to zastavit, ale to asi jen tak nejde, co? ...

Old Post 22-12-2003 v 09:22 AM
galen je offline   Profil uživatele galen   Find more posts by galen   Foto galerie člena galen   Click here to Send galen a Private Message   Add galen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
galen
Stálý Člen

Karma uživatele galen - 55% PěstitelskáKarma uživatele galen - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 98 

Konecne fotos z kvetu .... Příspěvek č. 20






Tak kytka je tak 14 dni preed sklizni, hadal bych (souhlas nebo ji mam nechat dele?) a kvete a smrdi (voni) celkem zdatne ...

Na 150 W je trochu moc velka, ale vrcholky kvetou tak jak maj, snad si jen a jen libuje ...

Na fotkach je videt ze je trosku spalena (nevyresene vetrani) ale nastesti se ji nic zasadniho nestalo ...

Tak doufam, ze se tu prestanete hadat o blbostech a neco uzitecneho mi nekdo povite, poradite nebo alespon pochvalite ))

Old Post 06-01-2004 v 12:27 PM
galen je offline   Profil uživatele galen   Find more posts by galen   Foto galerie člena galen   Click here to Send galen a Private Message   Add galen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
včelař
Stálý Člen

Karma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% PěstitelskáKarma uživatele včelař - 57% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 21

chvala tobe!

zajimalo by me jak vysoka byla kytka, kdyzs ji prepinal na kvet a kolik meri ted. podle fotek to neni moc poznat. muj prvni indoor- 70W, sem prepinal kdyz kytiz mela tak 8-10cm! a vyrostlo to tak do 15cm! jak psal hrotik ze prepinal ve 20cm a vyrostlo to do 110cm. tomu se mi nechce nejak verit
ted uz mam v pestirne novy kytky a chtel bych je nechat vyrust vetsi, ale nechci mit takovej prales jak ty
a stou sklizni uvidis za dva tydny nee, podle fotek si myslim, ze to bude chtit dyl nez 14 dni.. kolik dni ji mas preplou na kvet?

to sufan: ?

Old Post 06-01-2004 v 15:11 PM
včelař je offline   Profil uživatele včelař   Find more posts by včelař   Foto galerie člena včelař   Click here to Send včelař a Private Message   Add včelař to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
galen
Stálý Člen

Karma uživatele galen - 55% PěstitelskáKarma uživatele galen - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 98 

Příspěvek č. 22

Hmmm, tak prepinal jsem ji kdyz mela mozna tak 60 cm, takze i dost pozde a ted ma holka rek bych tak 130-140 cm, nevim, hadam, nemeril jsem, ale dost jsem to s tou vejskou prehnal, kazdopadne se podarilo i za cenu lamani ji zastavit tesne pod max. vejskou skrine a kvete ...
Na kvetu je prave dobre 50 dni, nejak se ji ze zacatku vubec nechtelo, tak nevim, hadal bych (spis doufal) ze za 14 dni bude ... ?!?
Zkusim zitra nove photos, ale kolik byste jeste rekli ze tak bude potrebovat, celkem bych to potrewboval odhadnout ....

Dik

Old Post 07-01-2004 v 09:07 AM
galen je offline   Profil uživatele galen   Find more posts by galen   Foto galerie člena galen   Click here to Send galen a Private Message   Add galen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wasmasoon
Stálý Člen

Karma uživatele Wasmasoon - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 68 

Příspěvek č. 23

Hmm,ty kyti se mi zdaji zbytecne hnany do vejsky, ta 150Wka nema moc velkej dosah...
Ted uz to bude snad jen lepse, ne?

Old Post 07-01-2004 v 23:21 PM
Wasmasoon je offline   Profil uživatele Wasmasoon   Find more posts by Wasmasoon   Foto galerie člena Wasmasoon   Click here to Send Wasmasoon a Private Message   Add Wasmasoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
galen
Stálý Člen

Karma uživatele galen - 55% PěstitelskáKarma uživatele galen - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 98 

Příspěvek č. 24

Jestli se Ti kytka vytahla z 20 !!! na 110 tak to bude spis lampou nebo odrudou, ne? To se mi skoro nezda ...
Jinak delat velky kytky pod 150 je takovej muj pokus, poradny paldy budou jenom nahore a snad budou vetsi nez u male kytky, kde prece jenom neni takoveho prostoru, nebo se mejlim?
No, uvidime, az se to zase trochu hne, dam sem dalsi foto a budeme moc vsici cucet co ze to mi z toho leze ...

Ma na to uz nekdo nazor? Jako ze mensi je rozhodne lepsi, protoze ... ???

Old Post 08-01-2004 v 11:15 AM
galen je offline   Profil uživatele galen   Find more posts by galen   Foto galerie člena galen   Click here to Send galen a Private Message   Add galen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
galen
Stálý Člen

Karma uživatele galen - 55% PěstitelskáKarma uživatele galen - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 98 

Příspěvek č. 25

to rolník: Diky, karma doputovala ...
Myslel jsem si ze uz jsem celkem zkus. grower ale nektere Tve navrhy mne zaskocili:
1. proc mam odstranovat spalene listy? Prece nicim neskodi a ziviny se do nich stale ukladaji, ne?
2. Opravdu to sklo tak pomuze? Nekde jsem tu cet ze rozdil neni ani cely jeden stupen celsia ... ?
4. Vsechny chloupky nebo pulka? Cet jsem ze tak z poloviny ...

Diky

Old Post 08-01-2004 v 13:27 PM
galen je offline   Profil uživatele galen   Find more posts by galen   Foto galerie člena galen   Click here to Send galen a Private Message   Add galen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
galen
Stálý Člen

Karma uživatele galen - 55% PěstitelskáKarma uživatele galen - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 98 

Příspěvek č. 26

Díky za kompletní a vyčerpávající rozbor/odpověď.

Listy jsou spálené jsou skutečně od tepla, asi je dám pryč, je pravda že jsou tam na nic, jen jsem si říkal že zase asi ničemu nevaděj ...

S tím sklem to asi přístě zkusím, můj problém je hlavně v tom že nemám moc čas shánět ho někde po sklárnách, ale těch 10 stupňů mne láká, tak možná někoho pověřím ... a zkusím to, i když je pravda že by se mi stejně kytka v tomhle případě spálila o to sklo místo o lampu ...
Hlavně ale nemám větrání, teda mám, ale pouze otevřenou skříní (světlo tam v noci nejde je to udělaný rafinovaně) ... takže se pak není čemu divit že to kyti moc nedává, hlavně jsem byl o vánocích dlouho pryč a kyti mi vrostla do lampy ... právě ...

Old Post 08-01-2004 v 15:37 PM
galen je offline   Profil uživatele galen   Find more posts by galen   Foto galerie člena galen   Click here to Send galen a Private Message   Add galen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
galen
Stálý Člen

Karma uživatele galen - 55% PěstitelskáKarma uživatele galen - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 98 

Příspěvek č. 27

Ale v podsatě se mi zdá že ji to i prospělo, hlavně se zastavila, jinak bz mi rostla snad až nahoru k sousedům ... někdy trochu toho mučení kytce prospívá ...

Old Post 08-01-2004 v 15:39 PM
galen je offline   Profil uživatele galen   Find more posts by galen   Foto galerie člena galen   Click here to Send galen a Private Message   Add galen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
galen
Stálý Člen

Karma uživatele galen - 55% PěstitelskáKarma uživatele galen - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 98 

Příspěvek č. 28

Mam ted svetlo celkem daleko a kytka uz neroste, takze bych hadal ze veskerou svou silu vrha do kveteni ... listy dneska zkusim teda trochu prostrihat (experimentovat se musi nedavat nebudu), mozna dam i jeste niz lampu, trochu to posetrim a v pondeli sem soupnu fota jak to pomohlo ...
Jo, jeden dotaz mne napada, myslel jsem ze kytka nekvete dobre jen na tech poradne osvicenjch vrcholvich, ale i jinde ... ale to je asi muj hlavni omyl, nebo ne? Ten stuff dolejz bude stat za nic a udelam lepe, kdyz to co je moc dole zlikviduju?

Old Post 09-01-2004 v 12:42 PM
galen je offline   Profil uživatele galen   Find more posts by galen   Foto galerie člena galen   Click here to Send galen a Private Message   Add galen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flipmode
Stálý Člen

Karma uživatele Flipmode - 82% PěstitelskáKarma uživatele Flipmode - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 29

Nechej ji jeste dozrat dost - ja bych nechal i klidne mesic. Na Overgrow jsem cetl "nechat rust az je min. 70% ochlupeni hnede" Ja jeste potom necham kyti tak tyden-dva ve tme a krasne se orosi. Pak sklidim i s koreny a susim potme, neco fermentuju....

Kazdopadne, musis prepinat drive, kytky drzet pod 150W okolo tech 30cm od lampy (pokud bude horko, pouzij sklo), pouzij kvalitni hnojky a snaz se vypestovat keriky.

p.s. Z 20 cm na 110 cm se mi moc nechce verit, pokud jo, urcite to neni moc pozitivni. Kytky musely byt silene vysoky...

Keep on growing, Mike

Old Post 11-01-2004 v 18:19 PM
Flipmode je offline   Profil uživatele Flipmode   Find more posts by Flipmode   Foto galerie člena Flipmode   Click here to Send Flipmode a Private Message   Add Flipmode to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OXI
Stálý Člen

Karma uživatele OXI - 77% PěstitelskáKarma uživatele OXI - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 90 

Příspěvek č. 30

myslim že ty kytky co tam máš jsou spíš outdoor, protože se mi zdá že se na indoor moc vytáhly, ale co jsem četl to co píše rolník, tak má určitě pravdu, s malou watáží musí buď scrog, sog, nebo ohejbat a mučit jak to jde, jinak ti to moc vyroste a už to nebude taková kvalitka

-------------BE COOL------------

Old Post 12-01-2004 v 20:08 PM
OXI je offline   Profil uživatele OXI   Find more posts by OXI   Foto galerie člena OXI   Click here to Send OXI a Private Message   Add OXI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4065030 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív