Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Osmý Indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Palec nahoru Souhlas..... Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od NoNamess
zdravim partaku:
tak se těšim až rozjedeme další nový a zdravější drip ( je toho škoda ale co se da dělat)..
sem zvědavej jak nám to pujde z novým řezníkem(ha)
těšim se na nový modely......tak brzy čus NoNamess







to mi povídej

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 14-02-2009 v 12:18 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
peri
Nový Člen

Karma uživatele peri - 40% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 18

Myslím že sis to posral sám...na to že to je osmý grow, tak celkem začátečnická chyba...hážeš svoji špínu na ostatní.Roste to jako plevel nechápu jak ti to mohlo pochcípat....a házet to na matkáře je fakt ubohý.Kdybys snad viděl že jsou ve špatným stavu tak bys je nekupoval neee?

Old Post 14-02-2009 v 18:38 PM
peri je offline   Profil uživatele peri   Find more posts by peri   Foto galerie člena peri   Click here to Send peri a Private Message   Add peri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Palec nahoru Next Round Osmý Indoor Příspěvek č. 19

Dnes přivezeno 10 SMBOG + 2 náhradníky,které ale na 100% nebudou potřeba protože klony jsou jedním slovem NEUVĚŘITELNÉ !!! .Nikdy v životě jsem takové neviděl a to sem jich měl mnoho ,všechny stejně veliké,silné stonky,ale hlavně obrovské krásně bílé a husté kořenové valy ,prostě krása.Jde vidět,že tomu Hlava opravdu rozumí.Ještě jednou díky mistře

Foto dodám až budu pokládat na rohože.

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Naposledy upravil MANHUNTT 01-03-2009 v 11:25 AM

Old Post 28-02-2009 v 20:23 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HOBBY
Stálý Člen

Karma uživatele HOBBY - 90% PěstitelskáKarma uživatele HOBBY - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 20

MANHUNTT:taky sem ještě takoví řezi neviděl.....těším se na foto...
měj se...

hobbyho vnitrni

Mas problem? Si smutny? Chces pochovat?
Tak prijd k nam......."Pohrebni sluzba!"

Old Post 01-03-2009 v 03:30 AM
HOBBY je offline   Profil uživatele HOBBY   Find more posts by HOBBY   Foto galerie člena HOBBY   Click here to Send HOBBY a Private Message   Add HOBBY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Re: Next Round Osmý Indoor Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od MANHUNTT
Dnes přivezeno 10 SMBOG + 2 náhradníky,které ale na 100% nebudou potřeba protože klony jsou jedním slovem NEUVĚŘITELNÉ !!! .Nikdy v životě jsem takové neviděl a to sem jich měl mnoho ,všechny stejně veliké,silné stonky,ale hlavně obrovské krásně bílé a husté kořenové valy ,prostě krása.Jde vidět,že tomu opravdu rozumí.Ještě jednou díky mistře

Foto dodám až budu pokládat na rohože.


..hej woe , nedelej mi zas takovou reklamu , pockej co z toho vybouchne , potom delej zavěry , hezky klony nedelaj super urodu ,je to jen zaklad , sem zvedav a tesim se , hodne stesti , uvidime , dik Hlava

Old Post 01-03-2009 v 06:23 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od apfel
aby ses neposral.. můžou vypadat jak chtěj,ale genetika je základ,a tu HARY měl zkráka nejlepšííííííííííí!


...ty woe , uz sem se posral , z toho tvyho chroniku a pak z toho cos mi dal naposled ERSB , myslim ze jsem si dlouho tak nevyfoukl mozek z hlavy ...no parada ... co mas dalsiho na rade ?? myslim ze kazdej z nas ma nejakej dobrej model , nekdo jeden , nekdo 5modelu , hmm ,srat na to , hlavne si musime pomahat , jinak jsme v prdeli a mocipani si nas povodej........a my se nesmime fakovat ale drzzet pohromade ....jinak se muzem akorat porad hadat az do soudneho dne a na to kazdej sere .... howk Hlava


...ty woe tady lezi nejaky obrovsky brko , pojd sem ty jedna ..............škrt ---prásk ----ooooouaaaoooo----end . sleep-,....

Old Post 01-03-2009 v 06:35 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EXODUS
Grower Team

Karma uživatele EXODUS - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 863 

Team Member: MOD

Palec nahoru SMBog Příspěvek č. 23



citace:
Původní příspěvek od apfel
aby ses neposral.. můžou vypadat jak chtěj,ale genetika je základ,a tu HARY měl zkráka nejlepšííííííííííí!

Jo máš pravdu, že je genetika základ, a proto je tohle nejlepší odrůda co jsem kdy jel vevnitř a NIKDO mě to nerozmluví ani ty Hlavo.
citace:
Původní příspěvek od Hlava
..hej woe , nedelej mi zas takovou reklamu

Promiň Hlavo, ale já musím protože od tebe mě nikdy nic nezklamalo !


MANHUNTT: Máš se na co těšit. Prostě lahůdka !










ps: Fota bych sem nedal, ale pořád chybí "Galerie Indoor Odrůd"

Our Country 07/Monstrous Cannabis Outdoor 08/HTC Bio Outdoor Project 09
"Cannabis Utilisation Project"
Galerie Outdoor Odrůd/Mandala Seeds Gallery
Sweet Seeds Grow
________________________________________________________________________
Stal jsi se zde novým členem? Tak, prosím, pozorně čti, než začneš přispívat ! ! !/Upozornění pro záčínající Outdoor thready ve "Fotogalerii pod Sluncem" ! ! !/Trestné body/FAQ



www.karmagenetics.com - www.ogas.ca - www.seedshare.net - www.icmag.com

Old Post 01-03-2009 v 11:34 AM
EXODUS je offline   Profil uživatele EXODUS   Find more posts by EXODUS   Foto galerie člena EXODUS   Click here to Send EXODUS a Private Message   Add EXODUS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
donTomás
Nový Člen

Karma uživatele donTomás - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 24

Soucítím s MANHUNTEM, ale uplně teď vidím ty výrazy v obličejích těch lidí, co popírají jeho výnosnost Ale abych byl fér, tak se mi to taky nechce věřit. Shit, OFF TOPIC, sry

Old Post 02-03-2009 v 21:09 PM
donTomás je offline   Profil uživatele donTomás   Find more posts by donTomás   Foto galerie člena donTomás   Click here to Send donTomás a Private Message   Add donTomás to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Palec nahoru Foto Klonů. Příspěvek č. 25



Tak mi to přeci jenom nedalo a ty neuvěřitelné krasavice jsem dnes vyblejsknul proto že to jsem nikdy neviděl aby mi prorostly za tři dny skoro všechny klony skrze RW kostku ,prostě profi práce od pana mistra Hlavy,opravdu smekám.Je to ukázková práce jako z nějaké knihy a to mi psal že byly tak na 65 %,protože jsme se trošku zdržely s předáním.nedovedu si představit jak budou vypadat klony na 100% .Tak že máme s kámošem už jasno,kdo je tady lamka a kdo profík ,nechci se už vracet ke starému problému,ale na konec jsem strašně moc rád že to takhle dopadlo .jinak by jsme asi nikdy v životě neviděly jak to má vypadat .Vše bylo nové a profi:už jenom přístup ze strany Hlavy(první dojem-super týpek),řezy byly všechny dle objednávky,tzn.chtěl jsem 10 SMBOG,mám je + 2 náhradníky které jak jsem psal netřeba,kámoš 10 * ppp,má je,+ 2 náhradníky,to se nám nikdy možná na jednu výjimku nestalo!!!!za druhé:přeprava klonů byla luxusní,pěkně rozdělené v "sadbovači"s neuvěřitelnýma krásnýma bílýma KOŘENAMA!!!vše ve stejné výšce v krásně upravené rw kostičce která nádherně bez jakéhokoliv násilí zapadla do velké rw kostky!!!!....to se nám také nikdy nestalo ..........ještě jednou díky pane mistře,za takovou práci ...............


a teď k věci:v podstatě se nic nezměnilo .......krom toho že nejsou vůbec žádné problémy s udržením života klonů

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 03-03-2009 v 17:44 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 26

škoda tech keců okolo,zase to smrdí pomlouvačností k...

to jsou kostky 7,5cmx7,5cm?

Old Post 03-03-2009 v 19:53 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Nápad pouze fakta!!! Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od Machoman
škoda tech keců okolo,zase to smrdí pomlouvačností k...

to jsou kostky 7,5cmx7,5cm?



je mi jedno čím to smrdí ,hlavní je PRAVDA ...................jj kostky jsou to ty menší(7.5*7.5)




P.S.jinak pomluva je něco Úplně jiného kolego

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 04-03-2009 v 15:03 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Hydroponie 1.Den 18/6 Příspěvek č. 28


Dnes položeno na rohože.Ph- 5.80.Ec- 1.25

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 05-03-2009 v 18:20 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Palec nahoru 8.DEN 18/6 Příspěvek č. 29






Ec- 1.40
Ph- 5.80

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 12-03-2009 v 18:54 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

Zdarec, koukám že ti to už zas šlape jak má. Až teď jsem si všimnul, že používáš ty slabý kapiláry. Používáš nějaký přípravek na odsolování? Já mám ty silnější a nikdy jsem s ucpáváním problém neměl, navíc jedu občas AtaClean od Atami, přípravek na odsolení a pohoda, doporučuju.
S těmahle nitěma bych se ucpání docela bál

Old Post 13-03-2009 v 07:34 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 31

Ahoj,jo to máš pravdu,párkrát se mi stalo že se ucpaly.Mám to pod stálou kontrolou tak je hned měním.Mám ty slabé po celou dobu a ucpaly se tak 3 *víc né.nemůžu si dovolit dát tam silnější,protože čerpadlo které mám má slušný výkon a moc by mi to zalévalo,nehledě na to že mám ještě pořád pouze časovač na minutu a i když mám menší průměr,tak ze začátku zalévám ručně.Protože ta minuta je moc,jinak neodsoluji ničím.po každé sklizni vezmu celý systém na zalévání a namočím ho do vany s horkou vodou a nechám to nějakou dobu zapnuté...........

Naposledy upravil MANHUNTT 15-03-2009 v 12:50 PM

Old Post 13-03-2009 v 14:28 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 32

Ahoj MANHUNTT. Ako dlho plánuješ nechať rastlinky na raste?

Marihuana je dar.

Old Post 13-03-2009 v 23:07 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-04-2017 - 1st indoor 400W - 53 odpovědí
03-04-2017 - 1st Indoor - 133 odpovědí
01-06-2015 - 1 pokus indoor :D - 14 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3824830 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív