Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Elopův 400w Homebox, Plagron Cocos
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
elop
Stálý Člen

Karma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 17






další 3 denní fotoupdate




foto č.1 celek









foto č.2 také celkový pohled










foto č.3 Outsider













foto č.4 pohled se stínítkem, jak ho mám ohnuté













foto č. 5 večer po otrhání listů





už se pomalu blížím k přepnutí, kdyby byly všechny jako Favorit, tak už jsem přepnul, ale musím ještě chvíli počkat na ostatní, zvlhčovačku dostaly až 13. takže jsou dnes 20 dní na plnohodnotném růstu, vidím to ještě na týden a cvak 12/12

Elopův 400w homebox
Elopův 2. grow ve 400w HB
Elopův 3. grow ve 400w HB - právě začal

Naposledy upravil elop 02-02-2009 v 18:26 PM

Old Post 02-02-2009 v 18:16 PM
elop je offline   Profil uživatele elop   Find more posts by elop   Foto galerie člena elop   Click here to Send elop a Private Message   Add elop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sved
Stálý Člen

Karma uživatele Sved - 85% PěstitelskáKarma uživatele Sved - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 18

Zdravím teď už to vypadá, žr to je na hodně dobré cestě. Obdivuju tě, že si vydržel čekal 6 týdnů. Já bych to asi nevydržel. Budu tě sledovat. Atť se daří.
Sved

Old Post 03-02-2009 v 13:50 PM
Sved je offline   Profil uživatele Sved   Find more posts by Sved   Foto galerie člena Sved   Click here to Send Sved a Private Message   Add Sved to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

Zdar chlape. Jen se zaptám jak moc jsi spokojený s tím boxem? Opravdu neprosvítí? Má dost otvorů ku vzduchotechnické spokojenosti? Co stabilita? Dík potom smáznu M

Old Post 03-02-2009 v 14:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elop
Stálý Člen

Karma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 20

sved: těch 6 týdnů bylo nic ve srovnání s 4 měsíci a Plantaboxu, naučil jsem se trpělivosti :-)


citace:
Původní příspěvek od Mildar
Zdar chlape. Jen se zaptám jak moc jsi spokojený s tím boxem? Opravdu neprosvítí? Má dost otvorů ku vzduchotechnické spokojenosti? Co stabilita? Dík potom smáznu M


ahoj, mazat nemusíš, s boxem jsem nadmíru spokojen, protože je to lehká a jednoduchá stavebnice. Že by úplně neprosvítil, to zase ne, dovnitř opravdu nic neprosvítí, leda bys to měl na přímém slunci, stanovina opravdu nepropustí ani paprsek. Ale světlo od výbojky se odráží od podlahy a prochází skrz větrací otvory dole. Myslím že by se to dalo vykoumat posunutím květináčů blíž ke stěně, ale je to ještě míň jak lampička na nočním stolku, takže mi to vůbec nevadí. Můžu říct, že nepropustí.
Vzduchotechniku mám 275 m3 a dovolím si říct, že víc už se tam asi nevejde, do mého rozměru 1x1x2. Když mám ufo naplno, tak mi stan připomíná "tváře perníkáře" :-D. Takže to mám na nižší rychlostní stupeň a je to akorát.
Stabilita je dobrá, stan mi unese pacháč, ventilátor, potrubí a výbojku se stínítkem. Určitě by ještě něco unesl. Konstrukce vypadá chatrně, ale plášť to celé zpevní a při vysávání prachu z pasivních přítahů si klidně stan celý šoupnu i s květináčema uvnitř.

Pro toho, kdo musí občas pěstírnu sklidit celou komplet, to mohu jen doporučit, ale není to 20 minut, jak píšou, naposledy mi akce "slehla se po něm zem" trvala asi 1,5 hod. :-)

Elopův 400w homebox
Elopův 2. grow ve 400w HB
Elopův 3. grow ve 400w HB - právě začal

Naposledy upravil elop 16-02-2009 v 04:02 AM

Old Post 03-02-2009 v 15:49 PM
elop je offline   Profil uživatele elop   Find more posts by elop   Foto galerie člena elop   Click here to Send elop a Private Message   Add elop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

No řeším dilema, jestli si mám nechat nařezat na skříň z lamina (červený dub), aby mi to ladilo s nábytkem , nebo koupit boxík. Na peníze to vyjde stejně ,tak nevím :-( Ještě se zeptám ,jestli jsou i v jiné barvě nežli v černé. Třeba imitace dřeva apd? Nějak si nedovedu představit,že bych měl v pokoji černou bednu :-) Ale zase je to praktický když nastane jak ty říkáš akce "slehla se po mě zem"Jinak díky za vyčerpávající odpověď a K+. Zdarec

Old Post 03-02-2009 v 16:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elop
Stálý Člen

Karma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 22

bohužel jsem nikde jiné, než černé neviděl, ale řeknu ti to tak, že jestli tě to vyjde cenově stejně, tak jdi do Original Homeboxu, ušetříš spoustu času při vyřezávání otvorů, vymýšlení úchytů na aparaturu a jako bonbónek, nemusíš řešit vnitřní náťer nebo folii

myslím, že praktické klady převažují nad estetikou, pokud nejsi tzv. fajnšmejkr :-)

k akci "schovávaná" kladem klasické skříně je její nenápadnost, stačí vypnout ze zásuvky a je klid, abych nebyl tak jednostranný :-), ale třeba při malování je s tím stejná práce jako s ostatním nábytkem, nejsem žádný svalovec, takže nábytek vybírám hlavně podle toho, abych ho sám unesl :-) a moje minulá almara tyhle parametry rozhodně nesplňovala, proto HB :-)

PS: ještě si dovolím připomenout, že skříně ze dřeva, lamina atd. dost rezonují, takže je ještě potřeba vyřešit silentbloky (gumičky, provázky apod.) hlavně na ventilátoru a ofuku

Elopův 400w homebox
Elopův 2. grow ve 400w HB
Elopův 3. grow ve 400w HB - právě začal

Old Post 03-02-2009 v 17:21 PM
elop je offline   Profil uživatele elop   Find more posts by elop   Foto galerie člena elop   Click here to Send elop a Private Message   Add elop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elop
Stálý Člen

Karma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 23




další 3 dny v zahradě




foto č. 1 celek










foto č. 2 Outsider









foto č.3 levá část boxu

Elopův 400w homebox
Elopův 2. grow ve 400w HB
Elopův 3. grow ve 400w HB - právě začal

Old Post 05-02-2009 v 17:23 PM
elop je offline   Profil uživatele elop   Find more posts by elop   Foto galerie člena elop   Click here to Send elop a Private Message   Add elop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elop
Stálý Člen

Karma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 24




další 3 dny, už se blížím k přepnutí




foto č. 1 celek









foto č. 2 Outsider










foto č.3 další rostliny





kytky stále ohýbám, tak snad jim bude stačit jen pár dní na růstu

Elopův 400w homebox
Elopův 2. grow ve 400w HB
Elopův 3. grow ve 400w HB - právě začal

Old Post 08-02-2009 v 18:37 PM
elop je offline   Profil uživatele elop   Find more posts by elop   Foto galerie člena elop   Click here to Send elop a Private Message   Add elop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mari
Stálý Člen

Karma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 25

ahoojj, ted sem cetl tvuj setup skrine : ten sodik co tam mas 400 W Philips Master SON-T Pia Plus neni nahodou jen na kvet , podle toho jak to mas maly a ze uz to mas mesic na rustu bych rekl ze jo , viz Klecka : Vysokotlaká sodíková výbojka vhodná pro pěstování rostlin zejména ve fázi květu. smaznu dyztak. hojss

Starlight sativa

Reverzni osmoza 0,0 ec, ph 6,0
Hindu Kush sklizeno
HASH PLANT® grow č. 3 , Plagron vs Hesi
1 in 400w
Začátky + Jack Flash
GALERIE

Old Post 08-02-2009 v 22:18 PM
mari je offline   Profil uživatele mari   Find more posts by mari   Foto galerie člena mari   Click here to Send mari a Private Message   Add mari to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mari! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elop
Stálý Člen

Karma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 26

čau, je to jenom květovka, ale to nemá moc velký vliv, a malý jsou, protože je furt ohýbám dolů, o to mají víc výhonků

no a na růstu jsou ve skutečnosti už asi 2 měsíce, ale růst začali až po dodání zvlhčovačky a to bylo 13.1. tj. dnes 27 dní na růstu ve správné vlhkosti

možná tam byl i vliv toho počátečního stresu, ale mě se zdají přiměřeně vzrostlé

ale i tak o MH výbojce přemýšlím, protože mám obojetný předřadník, tak příště asi bude

Elopův 400w homebox
Elopův 2. grow ve 400w HB
Elopův 3. grow ve 400w HB - právě začal

Old Post 09-02-2009 v 05:37 AM
elop je offline   Profil uživatele elop   Find more posts by elop   Foto galerie člena elop   Click here to Send elop a Private Message   Add elop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mari
Stálý Člen

Karma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 27

15 den na rustu v kvetinacich http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=282619 , to ale jako nic ve zlym , myslim to vsecko v dobrym, muj hashplant , hoojjjj

Starlight sativa

Reverzni osmoza 0,0 ec, ph 6,0
Hindu Kush sklizeno
HASH PLANT® grow č. 3 , Plagron vs Hesi
1 in 400w
Začátky + Jack Flash
GALERIE

Old Post 09-02-2009 v 07:35 AM
mari je offline   Profil uživatele mari   Find more posts by mari   Foto galerie člena mari   Click here to Send mari a Private Message   Add mari to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mari! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elop
Stálý Člen

Karma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 28

jo v pohodě, já tvůj grow sleduji, ale také jsi sázel podstatně větší sazenice, vzpomeň jak začínal můj Outsider :-), ono jak je pořád ohýbám, tak jsou hodně do šířky, ale mě stačí, když bude vyplněn prostor výhonkama, mám 7 kytek viď, místo 9

Elopův 400w homebox
Elopův 2. grow ve 400w HB
Elopův 3. grow ve 400w HB - právě začal

Old Post 09-02-2009 v 08:01 AM
elop je offline   Profil uživatele elop   Find more posts by elop   Foto galerie člena elop   Click here to Send elop a Private Message   Add elop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elop
Stálý Člen

Karma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 29





další 3 dny, kytí jsou furt na 18/6, ještě chvilku (tak 2 - 3) dny počkám s přepnutím, už bych i mohl, ale furt mám pocit, že nenastal správný okamžik :-)


foto č. 1 celek po otrhání listů ,výhonků a naohýbání, sice to zde není vidět, ale prostor už se mi tak ze 70% pokryl výhonkama








foto č. 2 Ousider po nájezdu válcovačky :-)










foto č. 3 Favorit, je moc pěkně rozvětvený










foto č. 4 další kolega, který spolu s Favoritem a dalšími 2 rostlinami budou dovyplňovat prostor po chybějících, 3 nejmenší půjdou doprostřed






jinak se mi do ruky dostal digitální PH metr, a žádná sláva, PH roztoku 6,8 a má být 5,8 , tak jsem se rozhodl, že tenhle zbytek roztoku už nechám být a příští, přepínací, už bude podle PH metru

Elopův 400w homebox
Elopův 2. grow ve 400w HB
Elopův 3. grow ve 400w HB - právě začal

Old Post 11-02-2009 v 09:53 AM
elop je offline   Profil uživatele elop   Find more posts by elop   Foto galerie člena elop   Click here to Send elop a Private Message   Add elop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elop
Stálý Člen

Karma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 110  

1. den 12/12 Příspěvek č. 30





tak jsem to konečně přepnul, prostor není úplně vyplněn, ale to nevadí, příště už bude a ještě to naohýbám a zlámu, tak uvidíme, lámací metodu jsem převzal z outdooru a jmenuje se supercropping
odteď už to budu datovat a tím pádem to fotit vždy po týdnu

foto č.1 celek









foto č. 2 Outsider









foto č. 3 zadní hráči









foto č. 4 vlevohled




kytky jsem znovu přemístil a takhle zůstanou až do konce, jsem rád, že se mi nakonec povedlo udělat vyrovnaný grow, i když na začátku byla každá jinak vzrostlá

Elopův 400w homebox
Elopův 2. grow ve 400w HB
Elopův 3. grow ve 400w HB - právě začal

Naposledy upravil elop 14-02-2009 v 13:44 PM

Old Post 14-02-2009 v 13:34 PM
elop je offline   Profil uživatele elop   Find more posts by elop   Foto galerie člena elop   Click here to Send elop a Private Message   Add elop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelicko
Stálý Člen

Karma uživatele Zelicko - 84% PěstitelskáKarma uživatele Zelicko - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 31

hezky ti to roste uz to budes mit skoro plny

Zelí

Old Post 14-02-2009 v 17:14 PM
Zelicko je offline   Profil uživatele Zelicko   Find more posts by Zelicko   Foto galerie člena Zelicko   Click here to Send Zelicko a Private Message   Add Zelicko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elop
Stálý Člen

Karma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% PěstitelskáKarma uživatele elop - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 32

ahoj, u Northern Lights byl sekundární růst v rovině snů a přáních, takže podle dosavadních zkušeností s touhle genetikou už s žádným růstem nepočítám, ale stát se může i zázrak, protože teď poprvé hlídám PH a EC, tak uvidíme

příští kolo zkusím v růstu MH výbojku, měla by trochu urychlovat růst
teď jsem to přepnul, tak nějak i dřív, než bych ve skutečnosti chtěl, ale to bude mít vliv pouze na výnos a tohle kolo se o maximální grammáž nesnažím, vychytávám vyšší wattáž, větší box, prostě komplet nový systém

klidně by to ještě týden vydrželo 18/6, možná i dýl, ale došlo mi růstové hnojivo a zásoby SuperVitu mi možná nebudou stačit ani na tenhle grow, hodně jsem se rozhodoval, ale už nemám co hulit, půl roku jsem se snažil dovést kytky alespoň k tomu přepnutí a prostě už jsem nedočkavý a chci už konečně nějaké výsledky

také těmhle klonům už je asi 2,5 měsíce, to bude mít taky určitě nějaký vliv na jejich celkovou kondici, měsíc se rozjížděli, trpěli suchem, špatnou výměnou vzduchu, už jim dám pokoj od stresů :-)

takže takhle to je, no :-)

Elopův 400w homebox
Elopův 2. grow ve 400w HB
Elopův 3. grow ve 400w HB - právě začal

Old Post 14-02-2009 v 17:35 PM
elop je offline   Profil uživatele elop   Find more posts by elop   Foto galerie člena elop   Click here to Send elop a Private Message   Add elop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-09-2009 - Elopův 400w Homebox 3. kolo SAGE CHRONIC JH - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5873030 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív