Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Moc teplo v boxe, Vysoká teplota ve skříni : Problémy SEM
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 29 30 31 32 33 »
Autor
Téma 
Pěstník
Stálý Člen

Karma uživatele Pěstník - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 481

Ahoj kluci. Chci se zeptat ohledně tepelné pojistky. Nikde jsem nenašel konkrétní odpověď na moji otázku jelikož všichni tohle řeší s cooltube stínítkem. Také se omlouvám zda to sem uplně nepatří ale nenašel jsem tohle téma které by nebylo více jak několik let opuštěné. Takže mám box 80x50x150, lampa 250W, normální obyč. stínítko, Předřadník GIB pro V-T který má pojistku zabudovanou v sobě. Moje otázka tedy zní, je nutnost mít tepelnou pojistku i u stínidla když se nejedná o cooltube stínítko ? Na kytky svítím z cca 30cm výšky takže když se mi porouchá odtah tak si myslím že požár od kytek nehrozí jelikož je od nich poměrně vysoko. Teplota v boxu by byla bez odtahu takových 60-70°C což na požár myslím si není, sice by mi to kytky během mé několikahodinové nepřítomnosti odrovnalo ale to bych zasadil nové... Je tedy potřeba mít v mém případě pojistku i u lampy ? Nebo si nemusím dělat starosti ? Pokud mi doporučíte nějakou pojistku ke stínítku tak mi prosím rovnou pošlete prosím odkaz která by byla nejvhodnější, která by se aktivovala při teplotě něco nad 70°C. Mockrát děkuji a pěstování zdarek.

Old Post 09-10-2017 v 23:31 PM
Pěstník je offline   Profil uživatele Pěstník   Find more posts by Pěstník   Foto galerie člena Pěstník   Click here to Send Pěstník a Private Message   Add Pěstník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 482

https://www.ges.cz/cz/tepelna-nevra...ES07901022.html

A k tvojej otazke: Vzdy lepsie ked tam tu poistku mas,kytkam sa pocas 1-2 dni bez svetla nestane nic,avsak teplota 70°C+ ich spolahlivo zabije za par hodin.

Old Post 09-10-2017 v 23:58 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pěstník
Stálý Člen

Karma uživatele Pěstník - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 483

Díky moc chlape určitě pořídím tedy . Teoreticky myslíš si že když bych měl zaplou výbojku v prázdném dřevěném boxu o udaných rozměrech třeba 24h tak by mohlo dojít k požáru vlivem vysoké teploty ? Nebo taková 250W nemá šanci takovou vysokou teplotu udělat ? tohle je poslední věc kterou řeším, elektriku jsem si pozapojoval sám ale než jsem se do toho pustil tak jsem si vše snad 100x přečetl a s klidnou hlavou vše nakoupil a pozapojoval svítím už cca půl měsíce. No a přeci jenom i kdyby došlo ke zkratu tak jističe v paneláku mi proud vyhodí , vše mám v přepěťové ochraně... no ale to už je mimo téma.

Old Post 10-10-2017 v 00:33 AM
Pěstník je offline   Profil uživatele Pěstník   Find more posts by Pěstník   Foto galerie člena Pěstník   Click here to Send Pěstník a Private Message   Add Pěstník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 484

No, leda by ta lampa přímo ležela a něčem hořlavim jako je papír atd... Pokud bude viset ve vzduchu, tak i kdyby to bylo 400w tak podle mě neni šance aby od toho něco chytlo.. Hlavně mít ok kabeláž (!!!) A predradnik aby byl na něčem nehořlavém, kdyby náhodou blafl.

Old Post 10-10-2017 v 04:09 AM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 485

ja bych byl opatrnejsi. V prazdnym drevenym boxu kterej by nebyl vetranej by se teplota mohla dostatecne naakumulovat za nakej cas... nevim, netusim na kolik se takova lampa dokaze rozpalit a asi by to trvalo docela dlouho, mozna i ze by driv odesla "na prehrati", kazdopadne je porad lepsi mit to podchyceny a nespolyhat se na to ze "neni sance" aby neco chytlo

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 10-10-2017 v 15:11 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nebulman
Stálý Člen

Karma uživatele Nebulman - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 486

Zdar box bude 80x80x200 s 250w hps umiestnený v byte vedľa spálne čiže 100% musí byť ticho a bez vône. Aký typ odtahu by bol najtichsi ?
TT 125 - 280/220M3/H - Ø125MM
PRIMA KLIMA 100 - 280M3/H - Ø100MM
Ram 350 280/360m3/h tento ma zaujal ma údajne Hlučnost 28/33 db(A)

Old Post 10-10-2017 v 20:01 PM
Nebulman je offline   Profil uživatele Nebulman   Find more posts by Nebulman   Foto galerie člena Nebulman   Click here to Send Nebulman a Private Message   Add Nebulman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pěstník
Stálý Člen

Karma uživatele Pěstník - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 487


Zdravím všechny. Tak po koupi větráku TT 125 a pach filtru Prima Klima filtr ECO K2600 - 360 m3/h, jsem se těšil na to jak mi to vše povalí bez komplikací a ono ne je to snad i horší... Box 80x50x150 lampa 250w. Můžete mi prosím někdo poradit jak to že mám v boxu stále teplotu 45°C ? Mám něco špatně napojeného nebo mám přidat víc děr na odtah ? já si už fakt nevím rady... :/ Budu moc vděčný všem co mi poradí...

Old Post 11-10-2017 v 13:58 PM
Pěstník je offline   Profil uživatele Pěstník   Find more posts by Pěstník   Foto galerie člena Pěstník   Click here to Send Pěstník a Private Message   Add Pěstník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pěstník
Stálý Člen

Karma uživatele Pěstník - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 488


2

Old Post 11-10-2017 v 13:59 PM
Pěstník je offline   Profil uživatele Pěstník   Find more posts by Pěstník   Foto galerie člena Pěstník   Click here to Send Pěstník a Private Message   Add Pěstník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 489

a v místnosti kde je box máš normálně kolik? točíš to v ní nebo pryč?

Každopádně chyba někde bude a v TT asi ne... při počasí jako teď sem s tim uchladil 400w. Tak tak, ale uchladil.

Hledej netěsnosti v boxu (odtah si může nahoře přisávat zvenku boxu a dole se může vzduch točit a pak se snadno takhle vytopí) a ještě si zkus pohrát s polohou odtahu a cirkulačníma větrákama.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 11-10-2017 v 14:23 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 490

Možná blbá otázka, ale kde tu teplotu měříš? Nemáš čidlo někde blízko žárovky/nebo nepeče přímo na něj lampa?

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 11-10-2017 v 14:32 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pěstník
Stálý Člen

Karma uživatele Pěstník - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 491

Moje chyba udal jsem teplotu 30cm pod žárovou (úroveň kytek) tak tam je těch 45°C ale i tak to je pro kytky celkem Hard i když by byla všude možně teplota v boxu třeba 27°C Dole u přítahu je cca 30°C a nahoře u odtahu 33°C. Odtah mám přímo do bytu kde se teplota drží 23°C... No je to obyčejná skříň netěsnosti jsou max u dveří ale ty jsem se snažil co nejvíce zadělat molitanem.

Old Post 11-10-2017 v 14:43 PM
Pěstník je offline   Profil uživatele Pěstník   Find more posts by Pěstník   Foto galerie člena Pěstník   Click here to Send Pěstník a Private Message   Add Pěstník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 492

na 1 fotke vypada ze potrubie co ide od ventilatora je jednak aj dost dlhe a hlavne dost ohnute co urcite znizi prietok. Do toho este jak pise Ben,skontroluj netesnosti a cirkulaciu v boxe.

Old Post 11-10-2017 v 14:47 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pěstník
Stálý Člen

Karma uživatele Pěstník - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 493

nevadí třeba že má filtr max 360 m3/h a ventilátor je max 280 m3/h ? jinak už fakt netuším co dál... Bude vadit když udělám více děr na odtah i na jiných stranách ?

Old Post 11-10-2017 v 15:32 PM
Pěstník je offline   Profil uživatele Pěstník   Find more posts by Pěstník   Foto galerie člena Pěstník   Click here to Send Pěstník a Private Message   Add Pěstník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 494

Diery myslis na pritah? Tie by mali byt co najnizsie nech natahuje do boxu co nachladnejsi vzduch. Na tvojom mieste by som vyskusal najskor dat potrubie co najkratsie,napr len pachac ventilator a 30cm potrubia. Pachac ma byt najmenej tolko m3/h kolko ma ventilator,viac nevadi.

Old Post 11-10-2017 v 15:54 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pěstník
Stálý Člen

Karma uživatele Pěstník - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 495

jo jo myslím přítah mám tam 3x cca stejný průměr jako má ventilátor. já už to zkrátil snad i na těch 10cm a furt to nepomohlo. :/

Old Post 11-10-2017 v 15:59 PM
Pěstník je offline   Profil uživatele Pěstník   Find more posts by Pěstník   Foto galerie člena Pěstník   Click here to Send Pěstník a Private Message   Add Pěstník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pěstník
Stálý Člen

Karma uživatele Pěstník - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 496

Jinak k té cirkulaci to myslíte že mám dát dovnitř normální domácí větrák aby ten vzduch rozháněl v boxu ? Já tam uvnitř totiž normální větrák na ofuk nemám myslíte že to může být tím ?... Jinak jak moc má nasávat ten pacháč ? jelikož abych ucítil zda filtr nasává musím ruku dát přímo na něj jinak nejde cítit nic moc

Old Post 11-10-2017 v 16:02 PM
Pěstník je offline   Profil uživatele Pěstník   Find more posts by Pěstník   Foto galerie člena Pěstník   Click here to Send Pěstník a Private Message   Add Pěstník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 29 30 31 32 33 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6602470 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív