Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Moc teplo v boxe, Vysoká teplota ve skříni : Problémy SEM
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 30 31 32 33 34 »
Autor
Téma 
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 497

Ono to nejak strasne neni citit. No ak ho tam nemas,a diery na pritah mas vyssie(co tak vypada na jednej z fotiek) tak ti vzduch cirkuluje len od vysky tych dier po odtah.Vzduch podnim viac menej stoji,a ked nato svieti svetlo tak to ohrieva.

Old Post 11-10-2017 v 16:08 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pěstník
Stálý Člen

Karma uživatele Pěstník - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 498


tak mám ho tam pod lampou cca uprostřed skříně jen pořídím o něco menší jelikož bere dosti místa jiný jsem totiž při ruce neměl, takže teplota se drží krásně kolem těch 29°C a pod lampou okolo 31°C což je řekl bych celkem ok ... ale bez něj bych byl určitě zase na 40°C. Hlavní ale je že filtr funguje a smradu se bát nemusím . pošlu sem fotky a když tak mi můžete ještě poradit jak to lépe vyřešit . Každopádně moc díky za rady.

Old Post 11-10-2017 v 18:09 PM
Pěstník je offline   Profil uživatele Pěstník   Find more posts by Pěstník   Foto galerie člena Pěstník   Click here to Send Pěstník a Private Message   Add Pěstník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pěstník
Stálý Člen

Karma uživatele Pěstník - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 499


Jo pytel na okna viz první obrázek pojistka proti sousedům

Old Post 11-10-2017 v 18:11 PM
Pěstník je offline   Profil uživatele Pěstník   Find more posts by Pěstník   Foto galerie člena Pěstník   Click here to Send Pěstník a Private Message   Add Pěstník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pěstník
Stálý Člen

Karma uživatele Pěstník - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 500


3

Old Post 11-10-2017 v 18:13 PM
Pěstník je offline   Profil uživatele Pěstník   Find more posts by Pěstník   Foto galerie člena Pěstník   Click here to Send Pěstník a Private Message   Add Pěstník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pěstník
Stálý Člen

Karma uživatele Pěstník - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 501

Jinak pro ty co nemají Cooltube stínítko. jakou teplotu máte u vrcholů kytek ?

Old Post 11-10-2017 v 18:18 PM
Pěstník je offline   Profil uživatele Pěstník   Find more posts by Pěstník   Foto galerie člena Pěstník   Click here to Send Pěstník a Private Message   Add Pěstník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 502

ten ventas bych zkusil dat na druhou stranu, takhle fouka jakoby proti pritahu... mozna to jeste nakej stupen srazis kdyz si pohrajes s jeho umistenim a nasmerovanim.

Jo a misto toho alobalu radsi sezen bilou barvu (nebo nakou folii)... hlinik rychle oxiduje a ztraci tak odrazivost ikdyz se naoko treba zda ok.

A asi bych poresil i nejak zaveseni toho svetla... z fotek vypada ze je napevno a kytky podlozeny aby byla vzdalenost ok - to by ses z toho za chvili posral.

pytel na okne... myslim ze spis pritahne pozornost nez naopak. Leda na chvili kdyz zrovna lezes do boxu aby nebyla videt ta zare

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 11-10-2017 v 21:49 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pěstník
Stálý Člen

Karma uživatele Pěstník - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 503

Tak jsou tam žaluzie a pytel je samozřejmě zevnitř Takže vidět nejde vůbec a v noci nejde vůbec vidět světlo ani z přítahů takže je to ok . Sousedi nemají šanci zjistit že je na okně pytel . Jinak s tím umístěním větráku máš pravdu taky jsem nad tím už přemýšlel že by bylo lepší dát ho na druhou stranu .

Old Post 12-10-2017 v 06:47 AM
Pěstník je offline   Profil uživatele Pěstník   Find more posts by Pěstník   Foto galerie člena Pěstník   Click here to Send Pěstník a Private Message   Add Pěstník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 504

čus je 30 stupňů u kytek přez den katastrofa když v noci maj 25 stupňů ??

Naposledy upravil Michaelos 12-10-2017 v 16:59 PM

Old Post 12-10-2017 v 16:19 PM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 505

Preziju,ale nieje to ideal.

Old Post 12-10-2017 v 16:56 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 506

chtěl jsem to řešit velkou vlhkostí,máte někdo zkušenosti co se lampě stane když na ní pujde pára nebo jí trefí rozprašovač ?????

Old Post 12-10-2017 v 17:09 PM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 507

Vysoka vlhkost moc nepomoze.Teplota najlepsie ked neprekroci 30 stupnov. Chyba musi byt inde,neni mozne aby 220m3/h vetrak neuchladil 250w vybojku.Ked das vetrak na vyssi vykon co sa stane? Skusal si?

Old Post 12-10-2017 v 17:59 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 508

Jak píše blazini, není možný, abys to neuchladil. Někde bude chyba

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 12-10-2017 v 18:03 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 509

Mám cfl 85 W , ve skříni je běžně 25 stupňů u lampy až 34 , plánuju tam dát pc ventilátor jako odtah teplého vzduchu od lampy,plánuju i tu zvlchčovačku jenom potřebuju vědět jestli ta pára může jít i na lampu
Poprášil jsem vnitřek skříně rozprašovačem a vlhkost během několika minut vrostla ze 40 procent na 80 procent za půl hodiny vlhkost jenom 50 procent pak zase jenom 40,to bych to musel prášit 20krát denně

Naposledy upravil Michaelos 14-10-2017 v 11:38 AM

Old Post 13-10-2017 v 15:41 PM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 510

Ale asi koupim tenhle větrák a nasměřuju přímo na lampu aby se vzduch kolem ní ochladil jestli to stačí,odtah by mi odsával i vlhkost


https://www.specialnizahradnictvi.c...entilator-15cm/

Naposledy upravil Michaelos 15-10-2017 v 20:07 PM

Old Post 15-10-2017 v 19:28 PM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 511

Koupil jsem Lumatek 400V 600W a překvapilo mě, jak moc to topí ! Topí to o dost víc než klasický 240V výbojky... no teď jsem si uvědomil, že je to už nějakej čas co jsem měl novou výbojku a ty vždycky topěj o něco víc ze začátku, ale tohle mě docela nemile překvapilo... svítí to teda jako o ranec víc... to bezesporu a to nejedu ani na super lumen ještě a i pro voko je to jasný, dáš 20 čísel pod výbojku ruku a nevidíš jí, jak je bílá, je to morda, ale topí to jak čert :/ větším odtahem já teplotu nikdy neřešil... copak mám pak nechat kytky ve 40 % RH ? nesnášim když jsou skrapatělý a vysušený vzduchem... navíc si i myslím, že z toho vznikají deficity, protože ten vzduch nepřirozeně tahá vodu z kořenů přes celou kytku... a tím přílišně zatěžuje metabolismus a celou kytku.

And I'm stoned!

Naposledy upravil Negative Creep 17-10-2017 v 12:58 PM

Old Post 17-10-2017 v 12:17 PM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nebulman
Stálý Člen

Karma uživatele Nebulman - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 512

Zdar. Mám objednaný box HOMELAB / GROWLAB 80 - 80X80X180CM. Uchladí mi v ňom 250w hps ventilátor tt100 ??? Či radšej dať 150w hps? Nechcem aby bolo box počuť v noci z vedľajšej izby preto tt100 ten ešte odhlučnením. Dik.

Old Post 09-11-2017 v 14:24 PM
Nebulman je offline   Profil uživatele Nebulman   Find more posts by Nebulman   Foto galerie člena Nebulman   Click here to Send Nebulman a Private Message   Add Nebulman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 30 31 32 33 34 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0364080 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív