Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Pozor na nootropika!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Vysmátá cyklistka
Stálý Člen

Karma uživatele Vysmátá cyklistka - 0% PěstitelskáKarma uživatele Vysmátá cyklistka - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 55 

Upozornění Příspěvek č. 1

Lidičky, dávejte si opravdu velký pozor na nootropika, není to totiž žádná sranda.
Já se o nich dozvěděla tady na groweru, pak jsem ještě hodně surfila, a pak se rozhodla že i já si dám kůru a měsíc jsem jedla piracetam a enerbol.
Do toho jsem ještě přestala s kouřením marihuany, chtěla jsem si dát jenom takovou pořádnou pauzu, a nakopnout se.
A ano, opravdu mě to nakoplo - nootropika mi přímo zavařili mozek, a taky do toho možná přispěl nějakej ten fyzickej "absťák" po trávě, ať už tak nebo tak, dostala jsem psychózu.
Teď jsem zrovna vylezla z Bohnic, kde jsem byla 3 tejdny.
Věřte mi, že to za to opravdu nestojí, Bohnice jsou uplným peklem.
Teď jsem po prášcích zpomalená, a už si v životě nezapálim jointa, a nemůžu ani cokoliv jinýho.
Proto vám píšu toto varování, pořádně si to rozmyslete a
raději si dojděte k lékaři na konzultaci, než s nootropikama začnete, ok?!

Old Post 29-05-2002 v 13:01 PM
Vysmátá cyklistka je offline   Profil uživatele Vysmátá cyklistka   Find more posts by Vysmátá cyklistka   Foto galerie člena Vysmátá cyklistka   Click here to Send Vysmátá cyklistka a Private Message   Add Vysmátá cyklistka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 2

hele cyklistko, teď si mě docela vyděsila, teda ty prášky sem nikdy žrát nechtěl, ale docela mě dostal ten tvuj příběh, jako že si přestala hulit dala sis to a pak ti hráblo??? a už si nidky nezahulíš nebo co, to jako jen tak? před tim si byla v pohodě? nebo máš nějakou "slabší" psychyku normálně, nebo to bylo jen z těch prášků? to je nějak hustý ne?!

tak sem si vzpoměl na kámoše, ten to nějak přeháněl s houbama, tripama a do toho dost hulil no a taky mu nějak hráblo, dělal pičoviny, přestal chodit do háku, pak se chtěl nakonec i zabít, tak ho rodiče dali do červeňáku a pak byl ještě asi v Písku (ústavy v JČ), no a když se vrátil (byl tam si 2 měsíce), bylo vidět, že mu tam pomohli, sám by to asi nezvlád, teď je v pohodě, tripy ani houby už nežere, ale na hulení nezanevřel tak jednou tejdně si dá špíčka a je v pohodě

co se stalo tobě?!

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 29-05-2002 v 13:14 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 3

Tak to je drsny, holt s extremu do extremu .... ty nootropika si brala v predepsanem mnozstvim, nebo si to nejak prehanela ??

Old Post 29-05-2002 v 14:14 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 4

Chtěl jsem Ti vyjádřit podporu-taky jsem měl několikrát epizodku zvanou psychoza. Drž se- ten propad je hodně způsobený léky a samo taky tvůj mozek dostal na frak takže se vzpamatovává...Může to trvat třeba měsíc, ale taky třeba rok...Co naděláš, musíš být trpělivá...Jinak mohu říct, že to neznamená konec s THC, sám jsem i rok nehulil, ale člověku může po nějaké době konopa pomoci z toho hroznýho sebepozorování-rozhodně bys už neměla jíst houby a LSD...Takže hlavu vzhůru a drž se...

Old Post 29-05-2002 v 14:24 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frexam
Stálý Člen

Karma uživatele frexam - 6% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 5

Ja teda nejsem doktor ale nezda se mi ze by to bylo zpusobeny nootropikama. Ja sem zacal pred tydnem testovan Pir.. AL800 a zatim v poho. Rozhodne nepisou ze by se mohli takovy vedlejsi ucinky objevit. A byly to jediny medikamenty co si brala?
Kazdopadne ten tvuj pribeh je hustej a ja ti preju brzkou pohodu.
Ja sem zadnou psychozu nikdy nemel a taky nevim moc co si pod tim predstavit - asi se podivam na netu.
Zdarec

Old Post 29-05-2002 v 15:17 PM
frexam je offline   Profil uživatele frexam   Find more posts by frexam   Foto galerie člena frexam   Click here to Send frexam a Private Message   Add frexam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frexam
Stálý Člen

Karma uživatele frexam - 6% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 6

Tak sem nasel na http://www.extc.cz/stranky/psychoza.htm

Psychóza je mentální porucha charakterizovaná poruchou myšlení, porušenou afektivitou (nálada), sníženými rozpoznávacími schopnostmi, porušeným sociálním chováním na takovou míru, že silně ovlivňuje vnímání reality. Klasickými známkami psychózy jsou snížená rozpoznávací schopnost, halucinace, bludy a iluze.

Toxická psychóza je v podstatě drogou indukovaná psychóza přechodného charakteru, jejímiž příznaky jsou halucinace, bludy, snížená rozpoznávací schopnost, iluze, stavy paniky a paranoie. Je velmi těžko odlišitelná od schizofrenie.


Tak to je dost drsny.
Jinak na http://adagio.webpark.cz
pisou o nootropikach: Tyto léky jsou málo toxické, mohou vyvolat nespavost, projevy psychického napětí, aj

Dobra sajta fakt se podivejte.

Old Post 29-05-2002 v 15:28 PM
frexam je offline   Profil uživatele frexam   Find more posts by frexam   Foto galerie člena frexam   Click here to Send frexam a Private Message   Add frexam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 7

Ahoj ciklistko. Tvuj pribeh je docela drsnej.

chtelo by to ale opravdu vic informaci. viz dotaz, zda jsi mela neco slabsiho za poruchy uz drive. A pak by to chtelo specifikovat tu psychozu. Mnoho z nas si neumi predstavit, co ti vlastne bylo...

Jinak ja si pyracetamovou kuru davam tak jednou za dva az tri mesice, ac pravda, ze do toho tak trochu hulim a uz to praktikuji dva roky a zatim jsem ok...

snad mam ja stesti...?
nebo jsi mela ty smulu...?

Old Post 29-05-2002 v 16:27 PM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mott
Stálý Člen

Karma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 397 

Příspěvek č. 8

Piracetam jsem zkoušel a vcelku nic, ale je fakt, že jsem to nejedl místo jídla spíš podle návodu, max. 2x víc. Většinou když byl nízký tlak, chtělo se mi spát a tak... pak se pracuje samo

Indoor hydro zahrádka 400W, K2, Hash Plant.
Super original makro fotšky vlastní produkce.
Český popis hodně odrůd konopí.
Foto příslušenství a pomůcek
Moje thready na Groweru.

Old Post 29-05-2002 v 16:29 PM
mott je offline   Profil uživatele mott   Find more posts by mott   Foto galerie člena mott   Click here to Send mott a Private Message   Add mott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
havran
Nový Člen

Karma uživatele havran - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 7 

Palec dolů Příspěvek č. 9

Lidi co to tady se sebou provadite.Nedelejte ze sebe klepky.Tohle tema jsem tady ani ve snu necekal.Ja hulim hodne casto.Ale kdyz potrebuju pamet tak ganja jde stranou.Samozrejme ze nekdy prevladne ganja nad pameti ale prasky fakt ne.

Pripada mi to jak na nejake odvykaci kure:"Jednoho speka rano,pak zapit praskem a tohle opakovat dva tri roky a mate pamet jako slon".
skvely navod jak si rozprasit hlavu!!!

Nejvic je mi lito cyklistky,ktera se nechala zlakat.jasne je to spis vyjimecny pripad ale i tak bych do toho nikdy nesel.Myslel jsem ze tohle je grower a ne "Apotheke"

!!!Ale jste na tom asi uz tak spatne ze to potrebujete.
Nebudu nikomu odebirat to co !!potrebuje!! k zivotu

Nevalte to do sebe !!!Ne do hlavy.Nekdo rika ze si dava jednou zactvrt roku.Jo jenze cim dyl si v tom pojedete ta tim driv se sklepete do zeme
Zaver je ten ze vyjadruju avsolutni nesouhlas .doufam ze si ty hlavy nerozprasite.Byla by to skoda!!!!

Jinak hulte vesele a pozor : sklizen se pomalu blizi ,abyste na to nezapomneli HONEM DO LEKARNY

Old Post 29-05-2002 v 17:14 PM
havran je offline   Profil uživatele havran   Find more posts by havran   Foto galerie člena havran   Click here to Send havran a Private Message   Add havran to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MOONLIGHT
Stálý Člen

Karma uživatele MOONLIGHT - 50% PěstitelskáKarma uživatele MOONLIGHT - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 10

Zajimalo by me cyklistko, jak u tebe probihal ten ???FYZICKEJ ABSTAK???? To jsem jeste neslysel, ze by brko neco takovyho s clovekem provadelo.Nekupovala sis nahodou hasis na IPaku s trochou H......

moonlight

Old Post 29-05-2002 v 17:30 PM
MOONLIGHT je offline   Profil uživatele MOONLIGHT   Find more posts by MOONLIGHT   Foto galerie člena MOONLIGHT   Click here to Send MOONLIGHT a Private Message   Add MOONLIGHT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šebík
Stálý Člen

Karma uživatele Šebík - 15% PěstitelskáKarma uživatele Šebík - 15% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 46  

Zdraví Podiv Příspěvek č. 11

Prijde mi zajímavý, (a neni to ani nijak originalní), že se tady X krát objevila taková ta hláška typu: "Věřím přírodě. Já bych si chemii nikdy nevzal." - bavě se přitom o drogách. A přitom jsme do sebe schopný téměř bez zaváhání a jakýkoli opatrnosti naprat chemie, byť farmakologicky ověřený, co se do nás vejde. Co naplat: až vás bude bolet hlava, doporučuju udělat si čajíček z tisu červeného. To je přece přírodní... (tis je jedovatej, kdyby to někdo nevěděl - a NENÍ SÁM) - takže já bych to osobně nepřeháněl ani s důvěrou k "přírodním" látkám, ani k "chemii".

Jinak K+ pro Cyklistku, které přeju, aby byla brzy vysmátější, než kdykoliv kdy byla.

....šajni tuna prima zoncna...

Old Post 29-05-2002 v 17:33 PM
Šebík je offline   Profil uživatele Šebík   Find more posts by Šebík   Foto galerie člena Šebík   Click here to Send Šebík a Private Message   Add Šebík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jsix
Nový Člen

Karma uživatele jsix - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 18 

Zdraví Příspěvek č. 12

Tak toto je drsné...

Inak klepky sú najvačšia pi..vina popri tvrdých drogách, podľa mňa. Mám kámoša, ktorému z klepiek tak prehrablo, že mu trvalo dosť dlho, kým to rozchodil... ak to vôbec rozchodil.
Keď chcete pamäť, dajte si prestávku, už pár dní spraví zázraky, ja keď mám skúšky, tak si dám prestávku a je to v pohode... žiadne klepky, pri pomyslení na ne je mi na grc...
Máte v okolí kamarátov, ktorým z drog hrabe?Pomáhate im? Ja sa snažím, aspoň s nimi pokecať, podporiť ich v nejakých veciah, nezanevrieť na nich. Tí, ktorí chápu vedia pomôcť oveľa viac ako tí, ktorí len tárajú... Zamyslite sa...
Cyklistka, prajem veľa slnka tvojej duši...

http://www.irontown.host.sk

Old Post 29-05-2002 v 19:16 PM
jsix je offline   Profil uživatele jsix   Find more posts by jsix   Foto galerie člena jsix   Click here to Send jsix a Private Message   Add jsix to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jsix! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cube48
Nový Člen

Karma uživatele cube48 - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 18 

Ajajajjjj Příspěvek č. 13

Ježiši cyklistko, ty si brala jak Piracetam, tak Enerbol? Ten piráč stačí sám o sobě. No a ještě vysadit hůlo? Se ti nedivim, že tě to překoplo. Piráč je slušnej booster, pravda, reakce sou dost individuální, ale znám lidi, který si ho dali a už po čtvrt hodině se jim motala hlava, byli regulérně sjetý až jim z toho bylo blbě. Na druhou stranu znám případy, který zbaštěj šest piráčů denně a sou OK. Ale kombinovat ještě navíc dva přípravky? Hlavně, že je ti líp! Doufám, že budeš co nejdřív v pořádku a přeju hodně štěstí

hope 4 dope

Old Post 30-05-2002 v 00:16 AM
cube48 je offline   Profil uživatele cube48   Find more posts by cube48   Foto galerie člena cube48   Click here to Send cube48 a Private Message   Add cube48 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 14

to cyklistka: zapoměl sem ti vyjádřit podporu, tak že tímto ji vyjadřuju, a doufám že budeš co nejdřív v pohodičce!

osobně mě tvuj příběh utvrdil v tom, že další sračky si rvát do hlavy fakt nemá cenu!, už tak stačí občas ten trip a houby, ty daj mozku taky dost zabrat, a proto opatrně s tim!

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 30-05-2002 v 10:54 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Avitas
Stálý Člen

Karma uživatele Avitas - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 81 

Příspěvek č. 15

Ona to bude blbá shoda náhod. Samotný nootropika by tohle způsobit rozhodně neměly, ale můžou to spustit, pokud je to načatý, což asi bylo.

Hlavně přeju taky brzké uzdravení ! Zase se dáš dokupy a ještě srandy užiješ. Hlavně teď už opatrně. Jak správně dodávaj kolegové, žádný houby a papíry !

Každý musíme snést názor druhého. Demokracie znamená diskusi. T.G.M.

Old Post 30-05-2002 v 11:05 AM
Avitas je offline   Profil uživatele Avitas   Find more posts by Avitas   Foto galerie člena Avitas   Click here to Send Avitas a Private Message   Add Avitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roots
Nový Člen

Karma uživatele Roots - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 4 

Zdraví Nootropos Příspěvek č. 16

Ahoj Cyklistko, tvoje psychoza byla pravdepodobne v latentnim stavu a jen se akutne rozjela. Nehazel bych to vsechno na nootropika i huleni tam muze mit svuj podil. Jinak story o uletech na praskach muzou byt hodne vyvolany vlastnim ocekavanim (sebevysmazenost) jinak totiz nic moc samy nedelaj. Zkratka se i pri max. davce udela v krvi hladina a dal uz to jatra odbouravaj. Pri testech zvysovaly schopnost mysky dostat se rychleji z bludiste, ale to by toho clovek musel snist lopatu. Jsem zvidavy clovek a tak s tim mam vlastni delsi zkusenost, zvetsila se mi celkova excitace (lital jsem jak hadr na holi), po pifku a huleni jsem nebyl ospalej. Myslim ze to u lidi, kteri jsou trosku zzpoomaleny muze stat za pokus. Ale zadne zazraky, pouziva se to jako prevence proti degenerativnim zmenam mozku ve stari, lecbe vykalenejch alkoholickejch mozku a pod. Hodne stesti a zdravy.

Old Post 30-05-2002 v 13:19 PM
Roots je offline   Profil uživatele Roots   Find more posts by Roots   Foto galerie člena Roots   Click here to Send Roots a Private Message   Add Roots to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-09-2006 - Pozor na novy Overgrowonline !!!! - 15 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0510010 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív