Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Vase Energitky!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Holant
Nový Člen

Karma uživatele Holant - 11% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 10  

Vase Energitky!! Příspěvek č. 1



Cus lidicky,jsem tu novej,a nez jsem se stal uzivatelem,hledal jsem a nenasel thread o energitkach,hlavne jak jste si je pomalovali a pretvorili,domnivam se,ze je to pomucka hodne hulicu,a taky trochu vypovida o Vas.Jestli tu tenhle thread jeste neni (doufam,ze neni) tak ho myslim Grower docela potreboval.Pripojuju fotky me primitivne predelane gitky..

P.S.Omluvte muj sloh

,,Emancipate yourselves from mental slavery, none but ourselves can free our minds"

Bob Marley, ,,Redemption song"

Old Post 02-03-2005 v 16:30 PM
Holant je offline   Profil uživatele Holant   Find more posts by Holant   Foto galerie člena Holant   Click here to Send Holant a Private Message   Add Holant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Holant
Nový Člen

Karma uživatele Holant - 11% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 2

Jsem rad,ze alespon nekdo odpovedel..

D_2501 : to je good napad

Yarreck: Ta EUkaliptova krabicka vypada bytelne,a dost se podoba energitce,je tu negde k sehnani?

TO ALL: Nemusite jen ukazovat obrazky,muzete rikat tipy,jak vytunit svoji gitku,zvlaste by me zajimalo jak ji utesnit,obcas se mi naky to smitko (kdyz to mam nadrceny de kolem kamososva matka a ja to musim strcit do kapsy) vysype do kapsy.Nebo piste jaky energitky ste meli nebo mate,rikejte ktery sou dobry (ne jenom gitky ale treba i jiny plechovy krabicky od sajratu,vemte si priklad z Yarrecka) .

,,Emancipate yourselves from mental slavery, none but ourselves can free our minds"

Bob Marley, ,,Redemption song"

Old Post 03-03-2005 v 09:28 AM
Holant je offline   Profil uživatele Holant   Find more posts by Holant   Foto galerie člena Holant   Click here to Send Holant a Private Message   Add Holant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 3


Taky přihodím Jetku,sice už jí nemám,ale měl jsem jí fakt rád

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 03-03-2005 v 10:26 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

gitka... Příspěvek č. 4





Gitka a tubus... ty hesla berte s rezervou, přece každá věc může být dvousmyslná... p.s. tak jednou za týden tam přidám nějakou zmatu takže tak za rok bude vážit asi kilo

Paece

Old Post 06-03-2005 v 14:04 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 5



Tak taky přidám svoji gitku. Dlouho vypadala strašně obyčejně až mě jednou přestalo bavit a překleslil jsem si jí podle svýho. je to normálně nakreslený na kompu, vytiskký, nalepený a přelepený izolepou. jinak vršek jsem si +- nakreslil sám (no za pomoci MJ ;-°), spodek je výřez aztéckýho kalendáře na barevným pozadí a na boku jsou šalvějový listy s aztéckou maskou tří tváří.

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Naposledy upravil lordWilliam 06-03-2005 v 15:00 PM

Old Post 06-03-2005 v 14:54 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 6


Dělal jsem to ve Photoshopu CS, zas tak těžký to není.
Kdyby si to teda někdo chtěl vytisknout, tak jsem to sem hodil.
Velikost by měla odpovídat normální gitce co prodávají v lekárnách.

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Naposledy upravil lordWilliam 11-03-2005 v 16:28 PM

Old Post 10-03-2005 v 14:47 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bobík
Stálý Člen

Karma uživatele Bobík - 44% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 7


To jsou moje holky

Old Post 11-03-2005 v 10:20 AM
Bobík je offline   Profil uživatele Bobík   Find more posts by Bobík   Foto galerie člena Bobík   Click here to Send Bobík a Private Message   Add Bobík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 8

No vzhledem k tomu že je to v rozlišením ve kterým jsem to dělal tak to asi nepůjde. A to ti přijde v malý kvalitě, mě teda rozlišení 1240*1754 přijde na A4 dost dobrý, ne? Možná si to nezobrazil v plným rozlišením, když klikneš na ten obr tak se ukáže na stránce k tomu určený a pak na něj klikni ještě jednou (já mám Mozillu a musím klikat úplně dolů, tak bacha na to) a zobrazí se v plným rozlišení.
Doufám že to je to cos potřeboval :-°)

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 12-03-2005 v 21:42 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elis :-i
Stálý Člen

Karma uživatele elis :-i - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 9


Tak tohle je můj originální kousek... Klasická ošmirglovaná energitka. Šmirglovaná byla před rokem, takže za tu dobu získala takovej opotřebenej vzhled Má pro mě jedinečnou hodnotu, obrušovali jsme ji tenkrát s mladým... původně byla jeho, tu dobu co jsme spolu chodili byla společná, a pak mi ji nechal... Takže je to taky taková památka... Jo a ten nápis GROW 4 PEACE jsem tam vytvořila nedávno, a plánuju ještě další podobnej tuning
Pak mám ještě jednu luxusní krabičku, stříbrnou, rozklápěcí s listem na víčku, ale v tý skladuju doma a nikde ji netahám, abych ji někde neztratila. Tu vyfotím příště, teď zrovna mi došly baterky...

Elis :-i
"Today is the first day of the rest of your life..."

Old Post 08-05-2005 v 10:55 AM
elis :-i je offline   Profil uživatele elis :-i   Find more posts by elis :-i   Foto galerie člena elis :-i   Click here to Send elis :-i a Private Message   Add elis :-i to your buddy list     Navštiv homepage uživatele elis :-i! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Pohodička MY ENERGITTE BOX Příspěvek č. 10





stickerky:
(IKEA,volteZELENE,moje stickerka vytisk.z.compu,PČR,
Ze zapalovače + FIX , Propagacni material proti drogam)

Naposledy upravil inVALIDa 01-04-2007 v 10:16 AM

Old Post 08-05-2005 v 12:11 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Profik Nula
Nový Člen

Karma uživatele Profik Nula - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 11



tak tady je moje specialni se zaviranim

Old Post 13-06-2005 v 13:00 PM
Profik Nula je offline   Profil uživatele Profik Nula   Find more posts by Profik Nula   Foto galerie člena Profik Nula   Click here to Send Profik Nula a Private Message   Add Profik Nula to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Profik Nula
Nový Člen

Karma uživatele Profik Nula - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 12


a jeste detail zavirani je to prvni energitka a ted delam dalsi casem sem dam foto

Old Post 13-06-2005 v 13:07 PM
Profik Nula je offline   Profil uživatele Profik Nula   Find more posts by Profik Nula   Foto galerie člena Profik Nula   Click here to Send Profik Nula a Private Message   Add Profik Nula to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tOfO
Nový Člen

Karma uživatele tOfO - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 13




čusik lidi!!!
tak tady je moja ale mooc sry za kvalitu foto....(je to z Nokie6600)

Old Post 14-07-2005 v 18:48 PM
tOfO je offline   Profil uživatele tOfO   Find more posts by tOfO   Foto galerie člena tOfO   Click here to Send tOfO a Private Message   Add tOfO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jamalino
Stálý Člen

Karma uživatele jamalino - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 14


Energitka to neni, ale slouzi taky fajn

Old Post 18-07-2005 v 19:48 PM
jamalino je offline   Profil uživatele jamalino   Find more posts by jamalino   Foto galerie člena jamalino   Click here to Send jamalino a Private Message   Add jamalino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L0TRIK
Stálý Člen

Karma uživatele L0TRIK - 88% PěstitelskáKarma uživatele L0TRIK - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 136 

Příspěvek č. 15


Tohle je moje energitka, přihodím další fota =p)
docela bych chtěl vědět jak se vám líbí

Old Post 25-08-2005 v 11:45 AM
L0TRIK je offline   Profil uživatele L0TRIK   Find more posts by L0TRIK   Foto galerie člena L0TRIK   Click here to Send L0TRIK a Private Message   Add L0TRIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ritch da Bitch
Nový Člen

Karma uživatele Ritch da Bitch - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 4  

Moje džitka Příspěvek č. 16





Taky přihodim, docela dlouho sem řešil otázku: ,, Jak sundat dolů nálepku ENERGIT"

"Jednoho jasného rána, až má práce bude dokončena, odletím daleko odtud, domů do Sionu."
Bob Marley

Old Post 21-10-2005 v 15:07 PM
Ritch da Bitch je offline   Profil uživatele Ritch da Bitch   Find more posts by Ritch da Bitch   Foto galerie člena Ritch da Bitch   Click here to Send Ritch da Bitch a Private Message   Add Ritch da Bitch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7738690 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív