Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » krociskuv první indoor 15W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od 4fun
kámo, nepřípadá mi to ani přelitý ani přehnojený, spíž bych zkusil kytičku pohnojit, ale fakt minimálním množstvím, třeba 3x míň než je v návodu hnojidla (vzhledem k světlu ) , ale i tak zalejvej jednou za 2 dny a hnoj max. 1 týdně
jo a taky by to chtělo alespoň trochu větrat-přísun CO2




doufám že si uvedomuješ jakou blbost si napsal.... míň hnojit vzhledem k svetlu? takže když má někdo 600w hnojí víc než když má někdo 150w nebo 21w?

a jak se prosímtě hnojí venek ?


hnoj klidně kolik chceš (podle návodu) ale podle mě je to PH spíš si tím sem jistej.... pokud neámš PH metr tak to zkus tak jak sem to dělal já... nejdřív přidej do zálivky cítronovou šťávu (takovou tu balenou) stačí tak 5ml/litr a zalí to..... pokud se to zhorší tak kup křídu.... dost křídy a nastrouhej ju na struhadle (co nejmenším a přimíchej do půdy..... nebo vápno to je fuk....

vím je to dost selský řešení ale je to to nejlevnější... ale začni citronem..... já sem nejdřív zkusil křídu a zhoršilo se to a citronem to pak pomohlo....

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 06-11-2008 v 16:29 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4fun
Stálý Člen

Karma uživatele 4fun - 100% PěstitelskáKarma uživatele 4fun - 100% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 18

to by ses divil jak se hnojí pod 150ti watama a jak pod 600 ....
a taky jak to roste pod 150 narozdil od 600
a taky jaký jsou výnosy pos 150 než 600 asi tak hele
ale jestli si myslíš že máš pravdu tak budiž

a hlavně jsem myslel aby to zředil, aby to nepřehnojil když má tu půdu s hnojivem na 6 týdnů

1st indoor 220W úsporka, PPP a AH
2nd indoor 220W úsporka, 400w HPS - Euforia a Mazar jede

Old Post 06-11-2008 v 17:05 PM
4fun je offline   Profil uživatele 4fun   Find more posts by 4fun   Foto galerie člena 4fun   Click here to Send 4fun a Private Message   Add 4fun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od 4fun
to by ses divil jak se hnojí pod 150ti watama a jak pod 600 ....
a taky jak to roste pod 150 narozdil od 600
a taky jaký jsou výnosy pos 150 než 600 asi tak hele
ale jestli si myslíš že máš pravdu tak budiž


mám pravdu... dám ti pár příkladů

Plagron alga bloom doporučené dávkování 4ml/litr
ty jo sem asi magor ale nikde sem tam nenašel pro jakou je to watáž....

pak tady mám hnojívo Plagron FishMix dávkování 2-5ml/ litr , postřik na listy 1-2 ml ty jo hledám hledám přečetl sem návody ve věech jazycích na flašce ale zase nic.. žádná watáž.... tyyjooo to tam asi nenapsaly protože říkaly NE tam to nenapíšeme tu kupuje fruddy a ten by na foru zase kritizoval...
ok pak tady máme Atami A + Atami B na obou dvou flaškách to stejný ale ZASE sem asi slepej a nenašel sem na jakou wattaž to je.... zítra si asi pujdu koupit brýle... nebo mikroskop třeba tam je hologram


kolik watů má slunce? nevím jak mám hnojit venek.... nevíš?

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 06-11-2008 v 17:50 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4fun
Stálý Člen

Karma uživatele 4fun - 100% PěstitelskáKarma uživatele 4fun - 100% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 20

nebudu se s tebou hádat, poslední příspěvek věnovaný tobě tady,
na obale máš DOPORUČENÉ dávkování, zkušený grower si ovšem přidává podle sebe (netvrdim že já sem zkušenej G) máš pravdu hele

a to slunce má nějakejch 390000000000000000000000000 W
zdroj: http://www.vesmirweb.net/clanek.php?id=18

toť vše, krocísku přeji hodně zdaru v pěstění, vůbec neber v ohled mé příspěvky, neumim poradit

1st indoor 220W úsporka, PPP a AH
2nd indoor 220W úsporka, 400w HPS - Euforia a Mazar jede

Old Post 06-11-2008 v 18:05 PM
4fun je offline   Profil uživatele 4fun   Find more posts by 4fun   Foto galerie člena 4fun   Click here to Send 4fun a Private Message   Add 4fun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krocisek
Stálý Člen

Karma uživatele krocisek - 66% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 21


No možná že je to tím přelitím, protože kdyby to bylo hnojivem tak by to tam bylo na těch listech už dřív asi ne? Jinač včera přepnuto na květ a zatím to vypadá moc dobře až na ty listy, pomaličku, ale jistě se to zvětšuje. Větrám co chvíli skřín otvírám a fouknu čerstvý vzduch, pokoj mám větraný takže myslím že s tím by neměl být problém ale větráček už scháním :P

Old Post 07-11-2008 v 12:22 PM
krocisek je offline   Profil uživatele krocisek   Find more posts by krocisek   Foto galerie člena krocisek   Click here to Send krocisek a Private Message   Add krocisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krocisek
Stálý Člen

Karma uživatele krocisek - 66% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 22

Zkusil jsem do zálivky přidat těch 5ml/l jak jsi radil Fruddy te citronové šťávy, tak uvidíme co to udělá

Old Post 07-11-2008 v 21:14 PM
krocisek je offline   Profil uživatele krocisek   Find more posts by krocisek   Foto galerie člena krocisek   Click here to Send krocisek a Private Message   Add krocisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 23

krocisek : jo ten rozdíl uvidíš tak do 2 dnů.... aji dřív... hele pokud se to začne zhoršovat tak to radši proflušni vodou (vem kvetináč do vany a prolej to vodou ať to protoeče) ale melo by se to spíš spravit... bez PH metru se to těžce rozoduje buď je vysoký nebo nízký... a zkus to pořád nezalívat vidím že to máš zase uplně rozbahněný :-D máš odtokový díry ze spodu?

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 07-11-2008 v 21:32 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krocisek
Stálý Člen

Karma uživatele krocisek - 66% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 24

jasně že mám ale já vždycky když zaleju tak tu vodu leju i do té misky pod květinačem, protože se mi to z ní během dne vypaří, tak sem si myslel že to asi má málo vody když se to tak rychle odpaří, ale to je asi špatně

Teď nebudu tak 4 dny zalívat, potom podle stavu kytky, jo a zajímalo by mě jestli když se to zlepší po tom citronu, jestli to tak mám pak zalívat pořád tou upravenou vodou nebo normální zase...

Old Post 07-11-2008 v 23:05 PM
krocisek je offline   Profil uživatele krocisek   Find more posts by krocisek   Foto galerie člena krocisek   Click here to Send krocisek a Private Message   Add krocisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 25

no já sem pak nechával tak 1-2ml na litr.... aby se to už udržovalo to PH a zalívej jednou tak za 4 dny... a dolu do kvetináče vodu nedávej.... vždycky počkej až bude hlína ve kvetináči uplně suchá , to poznáš tak že kvetináš bude celkem lehkej , a že když strčíš prst tak 2cm tak tam bude sucho.... já to vždy nechám prosušit hodně to se mi osvětšuje šáhnu vždy tak 5cm pod půdu a pokud to tam je trochu vlhký tak to ješte den nechám... takže to vychází tak jednou za 4 dny zalití.... a ta miska pod kvetináčem slouží k tomu že když to zalíváš tak aby voda vytýkala zkrz kvetináš do té misky , já to vždy zalívám tak že dokud není ta miska plná tak pořád leju.... (me to vychází asi litr na kvetináč) takže teď tak 2 dny nezalívej, kytce to hooodně prospeje... jo a ta voda se ti vypařuje proto protože ju nemá co zachytit , ne proto že to kytka vysaje.... dit zkus si tam dát tu misku ješte 1du prázdnou, napusť ju vodou a uvidíš že se taky vypaří... samozřejmě že si ten kvetináč toho trochu vezme ale je to zbytečně moc... takže když nemáš vodu v misce tak se nic neděje!

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 08-11-2008 v 16:45 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krocisek
Stálý Člen

Karma uživatele krocisek - 66% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 26

Jasně na to jsem přišel až tedkom Říkám první grow je vždy nejtěžší, jsem začátečník tak ještě hodně věcí nevím, a chci ti poděkovat za tvé rady

Old Post 08-11-2008 v 17:12 PM
krocisek je offline   Profil uživatele krocisek   Find more posts by krocisek   Foto galerie člena krocisek   Click here to Send krocisek a Private Message   Add krocisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krocisek
Stálý Člen

Karma uživatele krocisek - 66% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 27

Jo, z těch děr vespod květináče trčí z jedne díry kořínky, jenom trošku ale určitě to vadí že? protože kořeny nesmí bejt na volným vzduchu tak co je lepší nechat je tam nebo ustřihnout nebo kytku přesadit?

Old Post 08-11-2008 v 17:13 PM
krocisek je offline   Profil uživatele krocisek   Find more posts by krocisek   Foto galerie člena krocisek   Click here to Send krocisek a Private Message   Add krocisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 28

ty kořeny tam můžeš klidně nechat oni uschnou a nic se neděje je to asi 0,1% z kořenovýho sistému a to se doopravdy nic nestane... ale pokud chceš tak ty kořeny pozohýbej dovnitř do kvetináče... ale to jenom kdyby si se hodně nudil... jinak to vubec nevadí.... hele hoď sem víc fotek... zají má me ta kytka.. .-)

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 08-11-2008 v 17:28 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krocisek
Stálý Člen

Karma uživatele krocisek - 66% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 29

No jelikož má kytka noc tak bych ji nechtěl rušit, fotky hodím zítra

Old Post 08-11-2008 v 17:35 PM
krocisek je offline   Profil uživatele krocisek   Find more posts by krocisek   Foto galerie člena krocisek   Click here to Send krocisek a Private Message   Add krocisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 30

jo klíďo... a fotky v noci vubec nevadí... pokud nenecháš otevřenej box pul hodiny tak je to v klídku... ale nechci tě přesvedčovat aby si jí rušil .-)

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 08-11-2008 v 18:12 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Příspěvek č. 31

Na myslim bloom stimulatoru od atami je davkovani i podle W/m2, jestli neni tak na necem jinem od atami na 100% je

Old Post 09-11-2008 v 10:20 AM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 32

Jo to focení v noci by kytce nevadilo, ale doporučuji fotit stejně spíš za světla, nebo těsně po začátku noci, protože později v noci ta kytky bude trošku povadlá a to už neni ono. Až jednou ale budeš mít výbojku, tak to foť jedině po tom zhasnutí, jinak ti to ten foťák nepobere pokud neni fakt dobrej.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 09-11-2008 v 11:36 AM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-03-2016 - První indor . CFL 125w - 66 odpovědí
19-05-2013 - první indoor - 8 odpovědí
03-02-2013 - První indoor 125/200 W CFL - 152 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1471690 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív