Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » strach ma velky oci
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Lina
Nový Člen

Karma uživatele Lina - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 11 

Palec dolů Příspěvek č. 1

Chodim na grower uz peknou chvili a da se rict,ze si pamatuju megakarmare,kdy meli jen jednu usmolenou tecku.Nebylo tu ani tolik lidicek a at se vzteka kdo chce a jak chce a ja vim,ze to W. schodis do kanalu,hodne se od dob zacatku zmenilo.Drive otevreny G se najednou stal servrem,kde se nachazeji dve skupiny lidi.Ti co ho spravuji a diky teckam pod prezdivkou jsou v mnohych ocich bohove a druha skupina jsou ti,kteri se jim mozna chteji vyrovnat a proto zakladaji nesmyslne debaty,diky jimz si chteji karmu doplnit a zviditelnit se.Rikala jsem dve,ale oni jsou tu tri.Jsou tu totiz taky lidicky,kteri sem chodi pro info,protoze maji se vsema tady jeden konicek a tim je pestovani one rostliny a u nekoho je pestovani mnohem vetsi konicek,nez samotne huleni.Chteji vsak zustat v pozadi a nemaji vubec chut se kdekoli registrovat<poskytnout o sobe pravdive,nebo lzive udaje>.
Po dlouhy dobe,kdy jsem to tady sledovala,jsem se rozhodla zaregistrovat se a opatrit si nejaky slusny model,nebot pestovani pochybnych semen se leckdy miji ucinkem a navic cekani na to, kolik z toho bude bab a kolik hosanu me uz nebavi.
Napsala jsem tedy jednomu renomovanemu v teto veci a zprvu se zdalo,ze neni problem.Probehla korespondence,cosi bylo slibeno,ale kdyz prisel cas,dotycny mlci.......
Napsala jsem tedy druhemu,o kom vim,ze by mi mohl pomoc a jeho prvni reakce byla,"kdo ze ja to vlastne jsem".O.K. dostal inf. co mel a nahle je i tenhle cl. nezvestny.
A ted se dostavam k tomu,co mam celou dobu na mysli,nejsi v KOMUNITE vyvolenych,nebo si tu jen kratce a tim se stavas NEDUVERYHODNYM.
Chapu,ze maj tyhle lidicky strach,abych treba nebyla od policie,pak at se ale zamyslej nad tematama,ktery tu leckdy sami zridej,viz tema ICQ atd.
Budu-li policajt,budu posilat tolik prispevku,fotek,zazitku a postupne se vtirnu do prizne,ye nikomu y vas neprijde divny,ze si nejaky rizky objednavam.
Mrzi me,ze jsem neco takoveho musela napsat,ale dost me to tu zklamalo.

Old Post 20-07-2002 v 09:58 AM
Lina je offline   Profil uživatele Lina   Find more posts by Lina   Foto galerie člena Lina   Click here to Send Lina a Private Message   Add Lina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dexmon
Stálý Člen

Karma uživatele dexmon - 61% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 93 

Příspěvek č. 2

teda ja musim rict ze nektere z genetik co mi rostou mam prave od jednoho "renomovaneho" cloveka odsud a to bylo v dobe kdy jsem mel par prispevku a byl jsem vlastne novy, ale tomu cloveku to pranic nevadilo a rizky mi poskytnul...na druhou stranu jsou tady lide...tedy minimalne jeden ktery pise lidem s malo prispevky at se vrati az jich budou mit vic. to je pro me dost nepochopitelny, jako by smeckar, polda nebo koho se boji, nemohl nahonit prispevky picovinama jako K+ a podobne...rek bych ze je lepsi jeden poradnej prispevek nez sto dementnich, ale to holt nektery lidi nezajima...dalo byse rici...jejich problem... rozumny lidi se vzdycanky najdou

Old Post 20-07-2002 v 11:33 AM
dexmon je offline   Profil uživatele dexmon   Find more posts by dexmon   Foto galerie člena dexmon   Click here to Send dexmon a Private Message   Add dexmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 3

milá holka, já se těm lidem vůbec nedivim, a nechápu tě, internet je tak strašně anonimní, že prostě nikdo neví kdo ty nebo já můžu bejt, a prostě to kolik máš příspěvků a jestli tady třeba s někym komunikuješ delší dobu je jediná věc čeho se můžou lidi chytit, když tady funguješ delší dobu, podezření, že jsi bengo se asi sníží, zatim se furt pohybujeme jednou nohou na nelegální půdě a tak se prostě opatrnosti ostatních nedivím, nevidim v tom nic zlýho prostě lidi sou opatrný a já kdybych měl dát řízky (kdybych je měl) někomu kdo tady má jeden příspěvek tak nevim, prostě bych se bál kdo to je a co kdyby, chápeš?! tim netvrdim, že někdo kdo má jeden příspěvek je nedůvěryhodnej nebo tu nemá co dělat, ba naopak, někoho prostě nebaví psát každej den něco, chce si tady spíš počíst nebo něco zjistit

jak jsi napsala, že většina těch co maj hodně příspěvků je naháněj kravinama jen aby je měly a taky karmy, tak je možný, že jsou tady takový, ale za sebe ti můžu říct, že mi je jedno jestli mám příspěvků 10 nebo 1000 a kolik mám karmy(na tom muj život nestojí), kvuli tomu sem rozhodně nepíšu! prostě si rád pokecám s lidma co je pěstování baví a co tomu ruzuměj, a jestli je to špatný tak ať mě šéf vyhodí z groweru, doufám že to už trochu chápeš

tim nechci nikoho omlouvat a rozhodně né někoho kdo nejdřív slibuje a pak se cuká

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 20-07-2002 v 12:03 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 4

Ono je to tak trochu i logické, že radši něco vezmeš od člověka, který má hodně karmy-dyť jí musí taky za něco dostat-stačí si přečíst nějaké příspěvky a z toho usoudit jestli to není banda několika policistů, kteří po sobě házejí karmou jako hrachem. Teda je fakt, že tohle je takové divné, ale máš takový pocit, že to je někdo od koho si můžeš bez problémů cokoli koupit (dostat), ale je taky fakt, že to může být třeba polda, i když má z karmy ušitý kabát.
Já teda nekupuji tímhle způsobem, byť jsem měl nedávno silné nutkání-a to je myslím taky způsob jak tenhle problém řešit-nic neobjednávat=žádné problémy=>nebudeš mít sice žádné extra modely, ale taky nebudeš mít klepeta na rukou.
Ale je fakt, že i kdybych něco takhle kupoval, tak bych si to nekoupil od člověka s 1 příspěvkem-já se prostě bojím a hledal bych věc o kterou bych se mohl opřít a to je v tomhle případě karma, i když je to bod ze skla, o které se mohu pěkně pořezat.

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 20-07-2002 v 22:59 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tofi
Stálý Člen

Karma uživatele tofi - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 29 

Upozornění :-) dobrý návod Příspěvek č. 5

poctivě sem si přečet všechny příspěvky a mám z toho tři dojmy .

DOjem 1. že Lina má pravdu a tak trochu ve mě možná něco takovýho taky přemejšlelo jen sem to neuměl zformulovat

DOjem 2. řízky si šéfuj od kámošů nebo aspoň od lidí z masa a kostí (ne že by zdejší komunita nebyla) který znáš.

DOjem 3. krášně ste tady popsaly váš způsob myšlení, nota bene návod jak se mezi nás má vetřít potenciální flojd

to je asi tak všechno ...

grow it, roll it, smoke it

Old Post 21-07-2002 v 12:45 PM
tofi je offline   Profil uživatele tofi   Find more posts by tofi   Foto galerie člena tofi   Click here to Send tofi a Private Message   Add tofi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lina
Nový Člen

Karma uživatele Lina - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 11 

Fakt parada Příspěvek č. 6

Mas milej Tofi naprostou pravdu,akorat s tema rizkama od lidi z masa a kosti to nejde,tady maj vsici semena co kde kdo vysasil.
to OTON a KVETAK : no hosi,chtela bych byt u policie,mit proti sobe takovy lidi jako jste vy,ale nic ve zlym,kazdej ma na vec svuj nazor.

Old Post 22-07-2002 v 15:00 PM
Lina je offline   Profil uživatele Lina   Find more posts by Lina   Foto galerie člena Lina   Click here to Send Lina a Private Message   Add Lina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Pohodička CO SI NEUDĚLÁŠ SÁM TO NEMÁŠ Příspěvek č. 7

Krásná ukázka dialektiky názorů. Ačkoliv je GROWER naprosto specifická sociální skupina - funguje na základě podobných zákonitostí jako ostatní. Z jednoho úhlu pohledu je dvěstě až třista pozitivních ocenění přispěvatele odpovídající protihodnotou za kvalitní (předpokládám, doufám) materiál. Z druhého úhlu je to zjevná a ponižující ostrakizace novějších členů a těch kdo přispívají méně.
Good Luck
Snarky
p.s. co se týká floydů - koupě řízků by mohla být považována za trestný čin (maximálně ve stadiu přípravy) jen s vypětím všech sil příslušného policejního rady.

Snark in the System

Old Post 22-07-2002 v 15:55 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lina
Nový Člen

Karma uživatele Lina - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 11 

jeste neco o karme Příspěvek č. 8

Zacinajici nemuzou ziskat nikterak valne hodnoty karmy,jelikoz tu uz bylo vse receno a tezko nekdo prijde s necim prevratne novym,za co sklidi zavratnou karmasumu.Tak si myslim,ze se karma v tyhle dobe trosku miji ucinkem.

Old Post 23-07-2002 v 09:27 AM
Lina je offline   Profil uživatele Lina   Find more posts by Lina   Foto galerie člena Lina   Click here to Send Lina a Private Message   Add Lina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuff
Nový Člen

Karma uživatele snuff - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 9

Jo plne souhlasim s linou!!!S toou karmou taky.JAk ji vlaste zacinajici mohou ziskat??Dost tezko!!!Chodil jsem sem driv pod jinou prezdivkou a ted kdyz sem se po nejakym case vratil mezi growery pod jinou..karma chybi...a nejen ta...

weed system

Old Post 23-07-2002 v 18:22 PM
snuff je offline   Profil uživatele snuff   Find more posts by snuff   Foto galerie člena snuff   Click here to Send snuff a Private Message   Add snuff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
budvar
Stálý Člen

Karma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 253  

ad karma Příspěvek č. 10

Začínající přijde ke karmě velmi snadno...............fotkami svojí skříně

Advokát s kufříkem dokáže ukrást víc peněz, než tlupa chlapů s pistolema.

Old Post 23-07-2002 v 19:14 PM
budvar je offline   Profil uživatele budvar   Find more posts by budvar   Foto galerie člena budvar   Click here to Send budvar a Private Message   Add budvar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskot
Stálý Člen

Karma uživatele Piskot - 25% PěstitelskáKarma uživatele Piskot - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 204 

Obecné Příspěvek č. 11

Mila Lino

Chapu tvoji situaci,ale ty se snaz pochopit situaci tech kluku.Vsechno to o cem pises neni problem groweru ale problem zakonu.Ty si myslis,ze kdyby sme vsichni co tady jsme zily v Holandsku a schazeli jsme se na Grower.nl ze by ti nikdo neposkytl rizky?Ja myslim,ze naopak by sis mohla vybirat.Bez ohledu na pocet tvych prispevku a na pocet karmy.Kluci se jen chrani a maji trochu strach.Copak to je tak tezke pochopit?
To prece neni o tom,ze ty mas malo karmy tak tim padem nemas pravo nakoupit rizky nebo semena.To rozhodne ne.
Hele vsichni ti co by ti mohli poskytnout rizky nemaji strach o samotne rizky.Za ty by je snad nikdo nezaviral,ale kdyz spocitas dve a dve dohromady tak zjistis,ze vsichni ti kteri maji moznost rizkovat musi mit prece z ceho ne?Kdyz ti da nekdo rizek tak musi mit doma matku a tim padem i skrin.Tudiz kdyby si byla policajt (coz urcite nejsi) tak by stacilo ziskat adresu "rizkare" a potom jen u neho zazvonit.A "velke dopadeni" je tady.Kdyz se podivas do Galerie na thread Pestovali marihuanu na namesti tak uvidis jak pet policajtu dela zasah na dvaceticentimetrovou chuderku rostlinku a delaji z toho halo.Tak nedej boze kdyz prijdou k "rizkarovi" kterej ma doma deset nadhernych samic v plnym kvetu a dalsich pet rostlin ususenych v komore.Prave toho se vsichni boji.Chapes?
Takze to neni az tak o zasluhach na Groweru ale spis o stupidnich zakonech ktery omezuji lidskou svobodu.A v tom je celej problem.
Nicmene zkousej to dal a urcite se s nekym domluvis.Napis mu do PM dopis jak se veci maji.Poskytni svoje cislo na mobil jestli se nebojis a on se urcite nekdo ozve.
Good Luck a nenervuj se skodi to zdravi.Pestitelky jsou u nas vzacnosti a nechceme o ne prijit.

Jo a jeste posilam K+ at se ti ta cesta k duveryhodnosti ukrati.Mimochodem uz sem ti dnes jedno dal myslim,ze v Kanale nebo v Kurarne ted nevim.


[Edited by Piskot on 24-07-2002 at 12:28 PM]

Piškot @ like @ high

Old Post 24-07-2002 v 11:21 AM
Piskot je offline   Profil uživatele Piskot   Find more posts by Piskot   Foto galerie člena Piskot   Click here to Send Piskot a Private Message   Add Piskot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

fotky skříní Příspěvek č. 12

to: Budvar
No řek bych že na to aby sem dal člověk fotky svojí skříně musí bejt povaha. Konkrétně mě to sere už od tý doby co sem se sem zaregistroval - co by mohlo bejt lepšího než se pomasírovat s industriální krasavicí a zelenejma modelkama - je jasný že to přidá renomé a váhu názorům. Ukázaná prostě platí. V podstatě každej sere na to jestli někdo dělá lahodu po který se omdlívá - ta se přes drát ochutnat nedá. Malej problém je akorát v tom někdo to může cítit že to je jako vyvěsit na nástěnku sebebonz. Naštěstí čert to vem.
Good Luck
Snarky

Snark in the System

Old Post 24-07-2002 v 16:14 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tofi
Stálý Člen

Karma uživatele tofi - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 13

K+ to piskot líp bych to asi zformulovat neuměl, s těma fotkama mě mrzí, že sem nesehnal nějakej fér foťák s objetkivem na makro foto,poněvadž jsem ve čtvrtek sklidil ...příště

grow it, roll it, smoke it

Old Post 24-07-2002 v 19:19 PM
tofi je offline   Profil uživatele tofi   Find more posts by tofi   Foto galerie člena tofi   Click here to Send tofi a Private Message   Add tofi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 14

Snarku, ty jsi jeden z případů, kterej nemusí mít kytky v galerce a každej stejně ví, že tohle řemeslo mistrně ovládáš .

Jinak musím Piškota taky pochválit, už jenom čekám, kdy se ti pod nickem objeví ten ombudsman .

Old Post 24-07-2002 v 20:09 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 15

to Piskot: chlape napsal si to opravdu krástě a přesně tak jak to je, K+

to lina: přeju ti to samý jako Piskot, kterej nám všem mimochodem předvedl jak se dá zaručeně a oprávněně sehnat karma, protože nepsal žádný kraviny, tak že jestli ti o tu karmu jde, drž se v jeho stopách

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 25-07-2002 v 12:26 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Pohodička no to je masáž Příspěvek č. 16

to Al Ban:
Tak bych řek že byste si tu chválu měli schovávat pro někoho kdo si to fakt zaslouží - třeba Viridis - od toho se mám konkrétně ohledně elektriky eště dost co učit.
Díky a Good Luck
Snarkie

[Edited by snark on 25-07-2002 at 03:11 PM]

Snark in the System

Old Post 25-07-2002 v 14:02 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6714710 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív