Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » problém na hranicích
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
JagGa
Nový Člen

Karma uživatele JagGa - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 1 

Upozornění Příspěvek č. 1

před Týdnem sem jel do NL autem přes rozvadov český celníci byli v pohode ale němci dělali problémi
zečalo to klasikoU:KAM jedu,na jak dlouho,chechtáky chtěly vidět, to vše bylo OK. PAK SE mi zeptali jesli beru drogy odpověd byla ne. tak mi udělali prohlidku auta a os. prohlidku nic nenašli pak mi řekli že musim jít na test na drogy. to jsem řek že nejdu a oni že jesli odmítnu tak mě vemou do nemocnice na krev. no tak sem šel na test no a samozdřejmne byl pozitivní.řekli mi ze jsem ZASRANEJ FETÁK přesně tak to řekli a že ty v německu nemaj co dělat.dali mi berana do pasu a poslali domu.



prosim o odpověd hulim každej den tak2-4 brčka když přestanu za jak dlouho to zmizí z moči???????

dík

Old Post 14-05-2002 v 12:36 PM
JagGa je offline   Profil uživatele JagGa   Find more posts by JagGa   Foto galerie člena JagGa   Click here to Send JagGa a Private Message   Add JagGa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 2

Kdyz vypijes 6 piv, tak Ti v moci nenajdou ani mocovinu....

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 14-05-2002 v 13:31 PM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
andrey
Stálý Člen

Karma uživatele andrey - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 3

To je divnýýý.......
1)test můžeš odmítnout! a oni tě k němu nemůžou nutit!
2)zmlátili tě....
Co dělat THC zmizí za měsíc z moči a za tejden z krve....
NEVIM TO JISTĚ!

Old Post 14-05-2002 v 19:13 PM
andrey je offline   Profil uživatele andrey   Find more posts by andrey   Foto galerie člena andrey   Click here to Send andrey a Private Message   Add andrey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Era
Bursovní spekulant

Karma uživatele Era - 64% PěstitelskáKarma uživatele Era - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 219  

:))))))))))))))))))))))))))))))))))) Příspěvek č. 4

2andrey
Beran do pasu nebude ani hmat, ani chvat, ale štempl (razítko)

Nemodifikovaný modifikovanému nevěří...

Old Post 14-05-2002 v 20:06 PM
Era je offline   Profil uživatele Era   Find more posts by Era   Foto galerie člena Era   Click here to Send Era a Private Message   Add Era to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Era! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Era
Bursovní spekulant

Karma uživatele Era - 64% PěstitelskáKarma uživatele Era - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 219  

Kontrola Příspěvek č. 5

Jestli voni to tam v Deutschlandu nemaj jako u nás s foukáním do balonku: můžeš odmítnout, ale platíš za to automaticky 15000Kč pokutu. A oni to považují za přestupek, tudíž jsi nežádoucí. Don´t smoke and drive
Raději neřídit, pak nemůžou chtít dělat testy.

Nemodifikovaný modifikovanému nevěří...

Old Post 14-05-2002 v 20:09 PM
Era je offline   Profil uživatele Era   Find more posts by Era   Foto galerie člena Era   Click here to Send Era a Private Message   Add Era to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Era! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 6

JagGa: a jak to řešíš s pasem ? jel si tam jen tak a nebo tam děláš, jestli tam děláš tak si asi v piči co?!

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 14-05-2002 v 20:40 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jjja
Stálý Člen

Karma uživatele jjja - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 42 

hovno Příspěvek č. 7

měls je poslat do prdele protože titesty nemohou přikázat.... a na krev te vzít taky nemůžou a poku jsi neřídil smouknutej tak bych je udal-- teda aspon ty cesky nevim jak jetos nemcema

jen neztratit úctu.

RESPEKT.....

Old Post 14-05-2002 v 21:02 PM
jjja je offline   Profil uživatele jjja   Find more posts by jjja   Foto galerie člena jjja   Click here to Send jjja a Private Message   Add jjja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 8

Jo němci na hranicích jsou strašní debilové. Mě dělaj prohlídku pokaždý když jedu do německa (jen když mam sebou nějakýho staříka - třeba fotra tak je to OK). Jednou jsem jel s kámošema a to dokonce rozebraly i subwoofer a v motoru sání na vzduch (složit si to musel samozřejmě sám). A já měl v kapse malinký kousky barevnýho papíru a voni hned: Tripe, Tripe??! A začaly to volizovat idioti!!! Na to jsme všichni dostaly brutální záchvat smíchu (aby ne). Celá ta šaškárna trvala skoro 2 hodiny. No ale nakonec nás pustily.

[Edited by Haman on 15-05-2002 at 05:40 PM]

Haman - Flying smokers

Old Post 15-05-2002 v 16:38 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 9

to haman: normální buzerace!!, shit

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 15-05-2002 v 17:41 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Huple
Nový Člen

Karma uživatele Huple - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 10 

Palec nahoru Příspěvek č. 10

Můj recept na převážení ať už semínek či přímo hůla je celkem jednoduchý. Pokud vás jede víc, je dobré si před vstupem do České republiky najít nějaký nenápadný hraniční přechod, který můžou přecházet i pěší. Pak stačí jen v dostatečné vzdálenosti před přechodem vystoupit z auta a s inkriminovaným materiálem přejít pěšo. Vím, že pěší turisty celníci v naprosté většině vůbec neprohledávají. Za přechodem pak už jen stačí znovu usednout do auta a v pohodě a klidu dojet domů.

Old Post 07-06-2002 v 12:46 PM
Huple je offline   Profil uživatele Huple   Find more posts by Huple   Foto galerie člena Huple   Click here to Send Huple a Private Message   Add Huple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Huple
Nový Člen

Karma uživatele Huple - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 11

To je dost dobrý, ale co se týče Rozvadova, to je asi ten nejprovařenější přechod u nás. Fakt doporučuju nějakej zapadlejší. radši nebudu psát jaký, páč nemám iluze o tom, že si tenhle server fízlové nemonitorujou. Kdo hledá, ten najde!

Old Post 12-06-2002 v 16:47 PM
Huple je offline   Profil uživatele Huple   Find more posts by Huple   Foto galerie člena Huple   Click here to Send Huple a Private Message   Add Huple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemarc
Stálý Člen

Karma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 12

THC a ostatní látky z užívání canabis mohou v těle zůstat i několik měsíců. Klidně i 5 měsíců.

Lem

Summer Queen - MODRÁ kytka

Old Post 12-06-2002 v 19:33 PM
Lemarc je offline   Profil uživatele Lemarc   Find more posts by Lemarc   Foto galerie člena Lemarc   Click here to Send Lemarc a Private Message   Add Lemarc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tobex
Stálý Člen

Karma uživatele tobex - 55% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 13

V krvi se THC drzi az pul roku a v moci max tyden, pokud hulis tak jak rikas tak pri dobrem pitnem rezimu za 4 dny, ale kazdej mame jinej organismus. Jeden den jsem dal deset brk a pak jsem denne chcal na lakmusovy papirky- stoji asi 40Kc za ctyri dny uz tam nic nebylo.

Old Post 16-06-2002 v 15:43 PM
tobex je offline   Profil uživatele tobex   Find more posts by tobex   Foto galerie člena tobex   Click here to Send tobex a Private Message   Add tobex to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tobex! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jjja
Stálý Člen

Karma uživatele jjja - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 42 

to tobex Příspěvek č. 14

na lakmusovy papírky? A na ve skole ucily že lakmus jakožto indikator kyselosti pozna jenom zasadu a kyselinu ale THC... to je nejaky blbost... leda že bysses před hulenim nalil octem a oak pravidelnym pitnym režmem ho odstranoval z tela ale zjistit přítomnost THC lakmusovym indikátorem... to je nějaká békovyna

Old Post 16-06-2002 v 19:25 PM
jjja je offline   Profil uživatele jjja   Find more posts by jjja   Foto galerie člena jjja   Click here to Send jjja a Private Message   Add jjja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cpt. Pierre
Stálý Člen

Karma uživatele Cpt. Pierre - 72% PěstitelskáKarma uživatele Cpt. Pierre - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 121  

Dotaz Kam je to nejlepčí skovat do letadla? Příspěvek č. 15

Dík za radu kdo máte zkušenosti.

Why drink and drive when you can smoke and fly?


Cpt. Pierre

Old Post 17-06-2002 v 00:11 AM
Cpt. Pierre je offline   Profil uživatele Cpt. Pierre   Find more posts by Cpt. Pierre   Foto galerie člena Cpt. Pierre   Click here to Send Cpt. Pierre a Private Message   Add Cpt. Pierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Galen Aldaron
Stálý Člen

Karma uživatele Galen Aldaron - 63% PěstitelskáKarma uživatele Galen Aldaron - 63% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 150  

Dotaz vlak Příspěvek č. 16

Noo a prosim jak je to s cestovanim vlakem? Pekne v lehatkovem oddeleni - jen tak na vandrovani. Chodi celnici i se psem casto? Prohledavaji? Hlavne me zajimaji hranice s Slovenskem a Slovensko s Polskem....... He? Slovaci?
Myslite, ze je lepsi napect nejake kolacky, ci co, a tvarit se jakoby nic ... nebo nekam zasantrocit filmovku s malou vodnici Treba podvagon ?
Predem dekuji za znalecke poznatky a konstruktivni napady ( nee vyse uvedeneho typu )

Old Post 19-06-2002 v 17:37 PM
Galen Aldaron je offline   Profil uživatele Galen Aldaron   Find more posts by Galen Aldaron   Foto galerie člena Galen Aldaron   Click here to Send Galen Aldaron a Private Message   Add Galen Aldaron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-09-2006 - Pomocchytili mě na hranicích - 21 odpovědí
01-04-2004 - kontroly nahraniciach - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8050700 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív