Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Sedmý Indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12
Autor
Téma 
Creator
Stálý Člen

Karma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 177

... tych 714 gé by to mohlo byt samo K+

Some people tell me that I need help...Some people can fuck off and go to hell.
[list]

Old Post 12-12-2008 v 17:14 PM
Creator je offline   Profil uživatele Creator   Find more posts by Creator   Foto galerie člena Creator   Click here to Send Creator a Private Message   Add Creator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Palec nahoru Vyhlášení vítěze!!!!!! Příspěvek č. 178

Zdravím všechny pěstitelé a přátelé ,dnes jsem to všechno navážil a už je vše v mrazáku.....Tentokráte mě to velice mile překvapilo a výsledek mě trošku šokoval ...neboť už vidím až tu gramáž tady napálím tak to zase bude :vážil jsi to mokréééé ....vážil jsi to ze stonkamááááá .....atd ..předem upozorňuji,že jsem vše řádně ošetřil od veškerých listů!!! a váženo to bylo tak suché,že to sušší už bejt nemohlo ...proto žádám nevěřící Tomáše ,aby to tady těmito komentáři nezasíraly ,moc děkuji
Jinak všem moc děkuji za komentáře,rady a nápady a také za k


......a ted konečně k výsledkůmm


3.Místo Dwarf Vingette&DcDusa - oba dva tipovaly:723 g
2.Místo NoNamess - 750 g-parták,kámoš a výbornej 400watážník
1.Místo Fujtajbl - 780 g

Všem gratuluju za jejich perfektní typ a posílám odměnu ve formě K+



JACK HERRER 2ks..............157g
MOUTAIN JAM 2ks..............126 g
SAGE 2ks..............104 g
NORTHEN LIGHT 3ks..............385 g
--------------------------------------------------------------------------------------

Sečteno a podrženo............772 g

Naposledy upravil MANHUNTT 22-12-2008 v 19:14 PM

Old Post 12-12-2008 v 19:35 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Škůdci Menší vylepšení na příště...... Příspěvek č. 179


Tak jsem na doporučení a dobrej typ některých členů,nakoupil pár vychytávek které nainstaluji během týdne do pěstírny



Jinak ještě jednou všem díky a také přeji všem do nového roku hodně úspěchu hlavně v pěstování a také samo hodně zdraví..

Naposledy upravil MANHUNTT 28-12-2008 v 09:30 AM

Old Post 22-12-2008 v 19:13 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ravalium08001
Stálý Člen

Karma uživatele ravalium08001 - 71% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 180

715......good luck...

Old Post 24-12-2008 v 23:05 PM
ravalium08001 je offline   Profil uživatele ravalium08001   Find more posts by ravalium08001   Foto galerie člena ravalium08001   Click here to Send ravalium08001 a Private Message   Add ravalium08001 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ravalium08001! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 181

citace:
Původní příspěvek od ravalium08001
715......good luck...


to jako tipuješ když výsledek je o 2 příspěvky výš?

Old Post 25-12-2008 v 00:10 AM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Dotaz Je to vůbec možné???? Příspěvek č. 182

citace:
Původní příspěvek od ravalium08001
715......good luck...



................................

Old Post 25-12-2008 v 11:28 AM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hydrotekk
Stálý Člen

Karma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 291  

Re: Je to vůbec možné???? Příspěvek č. 183

citace:
Původní příspěvek od MANHUNTT



................................


je!!! oni tu jsou nejaky lidi uplne blby...nechci nekoho urazit ale kdys to tu sleduji jak jde uroven na Goweru dolu tak skoro placu
pak smazu zatim cuzz

Máma mi říkala že bych mel vysadit, máma je máma, nechal sem si poradit nestačil se divyt co všechno se dá sklidit ....
nemam rad kdys zmich rizku znikaji matky!neres mou cestinu ja neresim tebe

Old Post 25-12-2008 v 11:31 AM
Hydrotekk je offline   Profil uživatele Hydrotekk   Find more posts by Hydrotekk   Foto galerie člena Hydrotekk   Click here to Send Hydrotekk a Private Message   Add Hydrotekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Millanm
Stálý Člen

Karma uživatele Millanm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Millanm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Millanm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Millanm - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 184

2MANHUNTT: Paráda... na tvoje kytky je radost pohledět
2Hydrotekk: Hele to je ještě dobrý koukni se třeba na takový líbimseti.cz to je stranka na poblití

''Když chci , tak se neptám jestli můžu''
Jediné české fórum o pěstování houbiček
Hnojáci 2008

Old Post 25-12-2008 v 19:32 PM
Millanm je offline   Profil uživatele Millanm   Find more posts by Millanm   Foto galerie člena Millanm   Click here to Send Millanm a Private Message   Add Millanm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Nápad Menší UPGRADE lampy......... Příspěvek č. 185


Jak jsem již psal,pořídil jsem pár nových vychytávek do pěstírny a to konkrétně tyto věcičky:Stínidlo motýlek ADJUST Medium, 400-600 W ,Tepelný štít - diffuser světla - velký, 600-1000W a Závěs na lampy - Easy Rolls .Vše jsem už nainstaloval viz foto a jsem velice zvědav na výsledky.

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 28-12-2008 v 09:28 AM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-04-2017 - 1st Indoor - 133 odpovědí
29-10-2013 - DMG indoor 400w - 146 odpovědí
18-05-2012 - second indoor 600w - 16 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6820200 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív