Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Zajimave fakta o Marihuane
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
pestouniii
Stálý Člen

Karma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 248  

Zajimave fakta o Marihuane Příspěvek č. 1

Na internetu jsem nasel clanek o trave a dost se mi libil. Konecne taky neco pozitivniho Chtel jsem se s vama o nej podelit, pokud nekdo zna neco podobnyho tak to sem hodte... zatim

http://www.dropin.cz/odrogach.shtml?x=165241

"Vy už jste féroví huliči, vy to hulíte bez tabáku!!" - hláška z r.2006 vychovatele a protidrogového preventisty na DDM

Old Post 11-08-2008 v 18:11 PM
pestouniii je offline   Profil uživatele pestouniii   Find more posts by pestouniii   Foto galerie člena pestouniii   Click here to Send pestouniii a Private Message   Add pestouniii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 2

Tohle už jsem četl. Ale nějaké knížky o tom třeba od Herera jsou trochu více do podrobna ale tohle je tak akorát

Ale trošku mě štve že tam všude používají slovo marihuana. Mě se to vždycky nějak nelíbilo tomu tak říkat. A jak jsem si přečetl knížku "Velká kniha o konopí" tak jsem pochopil proč.
citace:
Termín marihuana, zpopularizovaný Hearstovými novinami ve třicátých letech není, jak si lidé někdy myslí, španělským názvem pro konopí. To je cáñano. Ovšem obskurní slangový výraz marihuana byl užíván k zalarmování veřejnosti a umožnil expertům vyhnout se porovnávání bizarních zpráv, týkajících se "mexické drogy", a známých kvalit konopí.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 11-08-2008 v 19:10 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dracula
Stálý Člen

Karma uživatele Dracula - 69% PěstitelskáKarma uživatele Dracula - 69% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 3

je to dobrej clanek , a nezaujatej proti ganji, proste rika to co je pravda, a kdys to daji na DROP IN tak to bude pravda. myslim ze se nazor lidi na ganju hodne meni,a az pozdechaji komoussky babky co sou proti a kterym celej zivot tlacili do hlavy ze to je droga tak to bude LEGALLL D

Dracula OUTDOOR 08

DRACULA OUTDOOR 2009+balkón: Masterkush , Durban Poison x Early Misty , Peking


Policajt sa pýta či tu fajčíme aj trávu
s očami jak číňan vravím Ne pijeme kávu



Old Post 12-08-2008 v 09:51 AM
Dracula je offline   Profil uživatele Dracula   Find more posts by Dracula   Foto galerie člena Dracula   Click here to Send Dracula a Private Message   Add Dracula to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

jj souhlas na dropinu pisou pravdive a nezaujate, zadna propaganda proste pravdivy fakta,

nastesti aspon nekdo pise opravdu jak se veci maji

Old Post 12-08-2008 v 10:06 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DanekRider
Stálý Člen

Karma uživatele DanekRider - 5% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 5

Perfektní článek,při čtení toho co konopí způsobuje za stavy,sem dostal pořádnou slinu Hned to dávám přečíst mamce,at se tež trochu poučí.

Jsem narkoman,fetuju marihuánu.

Old Post 12-08-2008 v 13:14 PM
DanekRider je offline   Profil uživatele DanekRider   Find more posts by DanekRider   Foto galerie člena DanekRider   Click here to Send DanekRider a Private Message   Add DanekRider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bufik
Nový Člen

Karma uživatele Bufik - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 6

Mi povídej o slině

Old Post 12-08-2008 v 15:00 PM
Bufik je offline   Profil uživatele Bufik   Find more posts by Bufik   Foto galerie člena Bufik   Click here to Send Bufik a Private Message   Add Bufik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bassgooch
Stálý Člen

Karma uživatele bassgooch - 60% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 7

Tak já tady mam článek z roku 2002 a původním zdrojem jak autor píše je sdružení konopa.cz, které asi netřeba představoat...

Článek je podobný tomu z prvního příspěvku (respektive tam jsou více, méně ty samá fakta, ono taky co jinýho se dá napsat) článek je podle mě poutavý a pěkně se čte. Je tam toho trochu víc o konkrétním zpracování konopí...

Článek je TUHLE

Jinak dropiňáckej článek je dobrej no. Jen houšť!!

\...Balkdoor_08... / \...Co nosíte za páskem?.../
Ubi sementem feceris, ita mettes!
Omnis vita supplicium est
Te andrie non possum! Musa sapientum fixa est in aure!!!

Old Post 12-08-2008 v 15:36 PM
bassgooch je offline   Profil uživatele bassgooch   Find more posts by bassgooch   Foto galerie člena bassgooch   Click here to Send bassgooch a Private Message   Add bassgooch to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bassgooch! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pestouniii
Stálý Člen

Karma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 8

bassgooch - hehe hodne dobrej clanek.. mam chut zacit pestovat konopi tak jako zemedelci kukurici nebo obili!!! zajimalo by me docela proc se pestovani konopi za prumyslovym ucelem tak omezilo. ze by kvuli penezum??

posilejte dalsi odkazy..

"Vy už jste féroví huliči, vy to hulíte bez tabáku!!" - hláška z r.2006 vychovatele a protidrogového preventisty na DDM

Old Post 14-08-2008 v 16:14 PM
pestouniii je offline   Profil uživatele pestouniii   Find more posts by pestouniii   Foto galerie člena pestouniii   Click here to Send pestouniii a Private Message   Add pestouniii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bassgooch
Stálý Člen

Karma uživatele bassgooch - 60% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 62  

Osvícení Příspěvek č. 9


Tak jsem zase surfoval a našel jsem čísi blog a hehe pobavil týpek.

-PROZŘENÍ-

Pro Autora článku: Jsi-li na groweru pojď na mou hruď

\...Balkdoor_08... / \...Co nosíte za páskem?.../
Ubi sementem feceris, ita mettes!
Omnis vita supplicium est
Te andrie non possum! Musa sapientum fixa est in aure!!!

Old Post 14-08-2008 v 16:38 PM
bassgooch je offline   Profil uživatele bassgooch   Find more posts by bassgooch   Foto galerie člena bassgooch   Click here to Send bassgooch a Private Message   Add bassgooch to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bassgooch! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pestouniii
Stálý Člen

Karma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 10

pridavam dalsi docela zajimavej clanek: http://www1.cs.mfcr.cz/CmsGrc/Tisko...tionUnpublished

i prodej rezu je hodne rizikovy jsou to pekny mrdky

"Vy už jste féroví huliči, vy to hulíte bez tabáku!!" - hláška z r.2006 vychovatele a protidrogového preventisty na DDM

Old Post 24-08-2008 v 14:55 PM
pestouniii je offline   Profil uživatele pestouniii   Find more posts by pestouniii   Foto galerie člena pestouniii   Click here to Send pestouniii a Private Message   Add pestouniii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tajné
Stálý Člen

Karma uživatele Tajné - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 11

citace:
čínským znakem pro konopí je velký "člověk"

WTF? Blbost.

Old Post 27-09-2008 v 17:51 PM
Tajné je offline   Profil uživatele Tajné   Find more posts by Tajné   Foto galerie člena Tajné   Click here to Send Tajné a Private Message   Add Tajné to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-05-2004 - info o marihuane - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7640200 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív