Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » new box 400w.(18x Chronic)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7
Autor
Téma 
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 97

zdárek neci chronica má od jednoho matkáře tady od nás na groweru není a ted má asi nějaký problémy nejde se s nim nijak spojit.nejseš první kdo má zájem už jsem to psal i těm ostatním,tak že soráč.jinak zásoby pěkně ubejvaj první 100 g zhuleno a pořád mi to chutná,tak pic jdu si dát brk

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 23-11-2008 v 09:21 AM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nec
Nový Člen

Karma uživatele nec - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 98

tak ať chutná

Old Post 23-11-2008 v 11:08 AM
nec je offline   Profil uživatele nec   Find more posts by nec   Foto galerie člena nec   Click here to Send nec a Private Message   Add nec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patreees
Stálý Člen

Karma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 193  

Příspěvek č. 99

Moooc pěkný to máš už chci taky ) jinak K+

Old Post 26-12-2009 v 01:27 AM
Patreees je offline   Profil uživatele Patreees   Find more posts by Patreees   Foto galerie člena Patreees   Click here to Send Patreees a Private Message   Add Patreees to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigV
Stálý Člen

Karma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 100

hezke K+

1. indoor - Ebb and Flow 400W, Outdoor 2015 by bigV, Kořenový hormon - zadara, 3 molární KCl - udělejte si doma!

Old Post 30-01-2010 v 11:14 AM
bigV je offline   Profil uživatele bigV   Find more posts by bigV   Foto galerie člena bigV   Click here to Send bigV a Private Message   Add bigV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 101

K +++++++++ LETÍ, jak seš spokojenej s chronicem?myslíš že je lepší mít více kytek nebo méně?

My next indoor-Mountain Jam,Jack Herer,S.A.G.E.,Cheese,William Wonder,no name

Naposledy upravil 08-02-2010 v 18:06 PM

Old Post 07-02-2010 v 23:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 102

Jen by mě zajímalo za co sem dostal k-

Old Post 08-02-2010 v 01:31 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koloušek
Stálý Člen

Karma uživatele Koloušek - 93% PěstitelskáKarma uživatele Koloušek - 93% PěstitelskáKarma uživatele Koloušek - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 103

Bambuca: Přeháníš to se spamem. Otevřu IN galerii a je tu 9 příspěvků v řádě a to jen od tebe. Většinou se jedná o blbosti typu K+ letí apod. To, že to má někdo hezký napiš dotyčnýmu radši do karmy...
Původně jsem ti nechtěl psát, ale co je moc to je moc
K.

Tým, že človek sleduje svoj osobný záujem, obhajuje záujem spoločnosti účinnejšie, ako keby sa o to v skutočnosti usiloval. Nikdy som nevidel, že by vzišlo veľa dobrého od ľudí, ktorí sú oddaní činnostiam zameraným na verejné blaho…
Velmi zajímavý dokument> Zajatci bíleho boha

Můj první indoor, pro radost, 400W

Old Post 08-02-2010 v 16:03 PM
Koloušek je offline   Profil uživatele Koloušek   Find more posts by Koloušek   Foto galerie člena Koloušek   Click here to Send Koloušek a Private Message   Add Koloušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 104

Koloušek
:se spamem? podle tebe je to že někomu napíšu že to má supr,že se mi to líbí a že mu posílám k + spam?to mi přijde jako hloupost

Old Post 08-02-2010 v 16:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 105

citace:
Původní příspěvek od Bambuca
Koloušek
:se spamem? podle tebe je to že někomu napíšu že to má supr,že se mi to líbí a že mu posílám k + spam?to mi přijde jako hloupost

podobné věci,máš to hezký,K letí piš do karmy.
Přímo do dredu piš jen věci,který poslouží jako rada
a budou nějakou informační hodnotu pro ostatní

Old Post 08-02-2010 v 16:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 106

myslim že toho člověka to potěší kdyžý mu napíšu kladnej názor,do příspěvku a + mu hodiin karmec a tam mu to taky dám

Old Post 08-02-2010 v 16:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 107

přesně jak říká Raoul_Duke

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 08-02-2010 v 16:31 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-08-2013 - 400W 9x CHRONIC - 42 odpovědí
02-05-2010 - 400W 17xchronic - 64 odpovědí
22-06-2009 - NFT 400W ob,chronic - 14 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8425550 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív