Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » new box 400w.(18x Chronic)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7
Autor
Téma 
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 81

citace:
Původní příspěvek od Mr.MEN
No palice se asi o 2x zmenší tak že bych řekl že asi tak o polovinu. Tak že by si měl mít z jedny kytky asi cca 100g. Jestli je těch 210g jen z jedné kytky.


s tim bych si dovolil nesouhlasit, velikosti mozna, ale vahy ne

Old Post 29-10-2008 v 01:33 AM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 82

souhlasím s celllerem,zkoušel jsem to zas jen tak zvážit a už to má mín jak polovinu mokrý váhy a to to schne teprve 3 den

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 29-10-2008 v 07:44 AM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
telekuk
Stálý Člen

Karma uživatele telekuk - 94% PěstitelskáKarma uživatele telekuk - 94% PěstitelskáKarma uživatele telekuk - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 83

Podle mých zkušeností se ti váha zmenší nejméně o 2/3 toho co to vážilo v mokrym stavu.Jinak sklizen vypadá víc než dobře. káčko sílám :-)

telekuk

Old Post 29-10-2008 v 10:04 AM
telekuk je offline   Profil uživatele telekuk   Find more posts by telekuk   Foto galerie člena telekuk   Click here to Send telekuk a Private Message   Add telekuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chuck Taylors
Stálý Člen

Karma uživatele Chuck Taylors - 88% PěstitelskáKarma uživatele Chuck Taylors - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 84

Joo tak podle mých zkušeností ti to seschne na 1/5 toho co to vážilo v mokrým stavu.Teda pokud to chceš mít opravdu suché

Old Post 31-10-2008 v 05:57 AM
Chuck Taylors je offline   Profil uživatele Chuck Taylors   Find more posts by Chuck Taylors   Foto galerie člena Chuck Taylors   Click here to Send Chuck Taylors a Private Message   Add Chuck Taylors to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 85




zdar growers tak vše je usušeno,uskladněno a zváženo a celková hmotnost je tramtadadá!!!! 391g krásně tvrdýho a vonavýho skanoura a to nepočítám to co padlo během vegetace a sušení to byl taky nějakej ten gramýk. další věc který jsem se bál byla,že po uschnutí to bude zas seno ale naštěstí tomu tak neni všechno je tak jak to má být . chut taky nemá chybu je taková jakoby zemitá hutná člověk se toho brka skoro nají a po zahození vajgla nastává dost silnej zčud a ten ''mají naši huličové rádi'' já vím melu nesmysly ale zrovna jsem dočoudil tak že tak.jinak všem díkes za rady při tomhle growu dost mi to pomohlo a taky za káčka kterejch jsem obdržel ranec s tím jsem taky nepočítal že se budou holky takhle líbit.tak že tímhle to tady zavírám možná sem ještě šoupnu nějaký fotky haše s listí a spodních paliček,je toho dost tak uvidíme co dokážou pytle od jurka5.tak pic

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Naposledy upravil roboot 01-11-2008 v 22:24 PM

Old Post 01-11-2008 v 20:59 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
niemand007
Stálý Člen

Karma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 86

čaues,
jen tak pro zajímavost. nevíš náhodou na kolik nakonec seschla ta 210g kytka? jinak pěknej počin a dobrý skóre.

jsem hroznej zmrd a chci bejt nejlepší kámoš tvýho nejlepšího kámoše. ale tebe nemám rád, ty blbečku
mamkárna002
3xNebula,400W,bubler10L
metr čtvereční
táta tě zabije!
jak jsem se na to vysral a přešel na drip
Thread no.040125

Old Post 02-11-2008 v 09:14 AM
niemand007 je offline   Profil uživatele niemand007   Find more posts by niemand007   Foto galerie člena niemand007   Click here to Send niemand007 a Private Message   Add niemand007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 87

2niemand007
ta měla 41g po usušení tak že je to jak říkal Chuck Taylors že to seschne na 1/5 toho co to vážilo v mokrým stavu

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 02-11-2008 v 11:43 AM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 88


tak tady je múj první pokus s pytlema od jurka5 a s listím s chronika tohle je z takový větší hrsti po jednom mixování ta menší je z 20um pytle a ta druhá ze 70.je to krásnej plastik krásně voní ale to je mi k ničemu protože nevím jak to mám kouřit když to nahřeju tak bublá a lepí jedinej zpúsob je to nastříhat ale i to jde dost ztěžka.nemáte někdo nějakej fígl ne spíš radu jak na to jestli se to ješte nemá třeba nějak dopéct nebo naopak zmrazit fakt nevím díkes

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 06-11-2008 v 22:23 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mopagi
Stálý Člen

Karma uživatele mopagi - 93% PěstitelskáKarma uživatele mopagi - 93% PěstitelskáKarma uživatele mopagi - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 89

citace:
Původní příspěvek od roboot
tak tady je múj první pokus s pytlema od jurka5 a s listím s chronika tohle je z takový větší hrsti po jednom mixování ta menší je z 20um pytle a ta druhá ze 70.je to krásnej plastik krásně voní ale to je mi k ničemu protože nevím jak to mám kouřit když to nahřeju tak bublá a lepí jedinej zpúsob je to nastříhat ale i to jde dost ztěžka.nemáte někdo nějakej fígl ne spíš radu jak na to jestli se to ješte nemá třeba nějak dopéct nebo naopak zmrazit fakt nevím díkes


zkus to jeste trosku mokry hodit do trouby na par minut at se to ohreje a pak to uhnetej v ruce...sic to musis hnetat celkem dlouho aby se nerozsypaval ale pak je z toho krasnej plastak akorat na suchej drink....a jeste jedna rada k tomu....pokud mozno delej to v rukavicich...ja to delal poprve bez a mel sem ruku po hodine celou zelenou a neslo to nicim dolu.... v praci se mi smaly ze sem se hrabal rukou v prdeli :/

kazdopadne K+ za grow

Old Post 07-11-2008 v 11:39 AM
mopagi je offline   Profil uživatele mopagi   Find more posts by mopagi   Foto galerie člena mopagi   Click here to Send mopagi a Private Message   Add mopagi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 90

čuz ja nemám problém s tím to spojit hned jak jsem to vyndal z pytle tak sem to zmáčknul přes hadr a už to byla krásná modelína jedině jestli to nemyslíš tak jako že ten plastik hodit do trouby aby nějak vyschnul, co,múžú to zkusit ale myslím že se to rozteče stačí to chvíli mít v ruce a pěkně to změkne.jinak když se to podaří rozstříhat a zakouřit tak je výbornej dlouho jsem nekouřil tak dobrej haš

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 09-11-2008 v 13:20 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 91

to Robot:
znáš suchej drink? Naprosto ideální řešení, jak kouřit plastik...

Potřebuješ k tomu skleničku (cca 2-3 dcl), pivní tácek a špendlík, nebo jehlu. Toď vše !!!

postup : vezmeš kousek plastiku a kreditkou, občankou, nebo čímkoliv z něho uválíš hada tlustýho tak 1-2mm a dlouhýho 1 - 4cm (podle počtu kuřáků). Potom v půlce propíchneš pivní tácek jehlou a napíchneš na něho hada. Toho zapálíš, necháš ho trošku rozhořet, pak ho sfoukneš a dáš do skleničky (tácek musí těsnit samozřejmě). Jak bude plastik doutnat, bude se ti pomalu kouřem plnit sklenička, podle chuti si jí necháš naplnit no a pak už jen odsuneš tácek a dým "vypiješ"
Je to opravdu výborný způsob konzumace, pač kouříš pouze ten shit, takže můžeš na 100% vychutnat jeho chuť...
Rozhodně doporučuju vyzkoušet, je to klasika

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 10-11-2008 v 10:52 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 92

cau roboote, covece, pytle od jurka5 mam ted taky doma, zkousel sem, a jeden hash se mi droly, a ten duhy je krasne cerny, ale primo po vyndani z pytlu, je to stejne nazelenaly, mel si to taky? Jinak chut a ucinky zalezi na tom, z ceho ten hash je, muj voni jen slabe, chutna neutralne, zhuluje jemne, po delsi dobe nabehne, pak rychle vyprcha, nevim, kd esme udelal chybu sakra kdyztak PM a smazu, dotaz je na tebe, tak mu to kluci tady nezasirejte, pak pisni a ja to klidne smazu¨

Jinak to hulim zatim jen suchacem

Old Post 10-11-2008 v 14:03 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 93

zdar zahradníci tak že 2 rasta pasta: čuz heled hulím baj voko tak 12 let tak že sucháč pro mě není novinkou už jich mám pár(set) za sebou ale takhle to taky nejde prostě to jen bublá když to zapálím,jinak ted jsem se vrátil z hospy kde jsme to testovali se znamejma a všichni to chválej,jen ta příprava je složitější.2 CELLER:heled měl jsem to takový bežový v tý 70 a o trochu tmavší ve 20 ale vúbec ne zelený ale to taky múže bejt tím že jsen to kvrdlal jen vařečkou a ne mixerem jinak vúně chut a účinky jsou na jedničku ale to je dost daný tím z čeho jsem to dělal.nic nemaž a pic

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Naposledy upravil roboot 10-11-2008 v 22:48 PM

Old Post 10-11-2008 v 21:42 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kumbál
Stálý Člen

Karma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 244  

Příspěvek č. 94

Ahoj, hodil bys sem prosím nějaké info o tom jak jsi to sušil? Pokud víš teplotu a vlhkost bylo by to supr. Balil si ty kytky do něčeho? nebo si je jen pověsil (nebo ostříhal od stonku?)? Taky jsem četl něco o tom že je vychytávka vymáčet je v horký vodě, která z nich vytáhne hnusný chuťový buňky a třeba i případnej bordel, ale to už si snad nastuduju. Za vše předem dík. :-)

Old Post 12-11-2008 v 14:49 PM
Kumbál je offline   Profil uživatele Kumbál   Find more posts by Kumbál   Foto galerie člena Kumbál   Click here to Send Kumbál a Private Message   Add Kumbál to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 95

čuz kumbále jen jsem je vytrhch očistil od hlíny a pověsil do boxu v kterým s malejma přestávkama jela ventilace nonstop,teplota tam byla kolem 18° a vlhkost netuším a za tejden to bylo krásně suchý a ta chut je i bez toho máčení super stejně tomu moc nevěřím.pic

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 13-11-2008 v 20:49 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nec
Nový Člen

Karma uživatele nec - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 96

čus robote, nikde jsem se nedočetl od koho máš genetiku, přemýšlím též o chroniku a sháním někoho kdo mi prodá řezivo.

Old Post 22-11-2008 v 17:23 PM
nec je offline   Profil uživatele nec   Find more posts by nec   Foto galerie člena nec   Click here to Send nec a Private Message   Add nec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-08-2013 - 400W 9x CHRONIC - 42 odpovědí
02-05-2010 - 400W 17xchronic - 64 odpovědí
22-06-2009 - NFT 400W ob,chronic - 14 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6332350 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív