Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » new box 400w.(18x Chronic)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
GLORS
Stálý Člen

Karma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 220  

Příspěvek č. 49

čus,měl jsem ten samej problém co ty.koupil jsem si na doporučení OMITE 540ew ale je to něakej hardcore.pohrozil jsem jim tim ajakoby vyslišeli a vypadli jinam.taky to mohlo být že omylem přelil RIPPENEM.hodně štěstí.

Old Post 07-10-2008 v 09:00 AM
GLORS je offline   Profil uživatele GLORS   Find more posts by GLORS   Foto galerie člena GLORS   Click here to Send GLORS a Private Message   Add GLORS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 50


právě že ten OMITE 540ew se mi nechce kupovat taky si myslím že je to nějakej HC pujdu radši do toho bioolu,jinak nska jsem všechny nejvíc napadený listy ostříhal ale stejně to potřebuje stříknout a přijde mi že jim pryskyřice nějak moc nešmakuje,na listech u palic sem nenašel ani náznak po sviluškách,se jim nedivým by se tam přilepily a už by se ani nehly je to pekelně ulepený.a rippen teda respektive final solutin pojedu tak za 14 dní tak že to mi ted taky nepomúže.ztm pic
jo a takhle vypadá to napadený listí

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Naposledy upravil roboot 09-10-2008 v 21:13 PM

Old Post 07-10-2008 v 09:13 AM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
<MarTri>
Stálý Člen

Karma uživatele <MarTri> - 72% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 51

Cau, resim podobnej problem ve svym Threadu El Nino Second session update..je to ve fotogalerii indoor nahore se muzes kouknout.

M

Jsem drajva jak McGajva, myslim na vsechno jak Alzhajma...

Old Post 08-10-2008 v 09:51 AM
<MarTri> je offline   Profil uživatele <MarTri>   Find more posts by <MarTri>   Foto galerie člena <MarTri>   Click here to Send <MarTri> a Private Message   Add <MarTri> to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 52

2<MarTri>:ty jo kámo nevím jestli to karate je správná volba to je taky slušnej hardcore pokud se nepletu,ty už to máš vyzkoušený nebo si to aplikoval ted prvně.fakt se bojím abych to ted nějak neposral nska vyrážím do zahradnictví se poptat a něco koupím a taky potřebuju něco na plísen ta se mi pro změnu objevila na outu asi kuprikol nebo jak se to jmenuje.ztm pic a dikes

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Naposledy upravil roboot 09-10-2008 v 21:12 PM

Old Post 08-10-2008 v 10:44 AM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 53

Hoj Robote,
taky jsem měl na in 2x svildy a omit mi vždy pomohl...
Akorát bych to neaplikoval míň jak 14 dní před sklizní, aby to kytizz stihly odbourat.
Varianta dvě je, vyprdnout se na všechno a nechat je dojet. Tebe už čeká tipuju tak 20-25 dní do konce a to už ti nestihnou nějak zásadně zničit úrodu (pokud nebereš sežraný listy jako zničenou úrodu ), toto mám odzkoušené ze své poslední sklizně... Taky jsem je chynul kolem 40 Q a vybodl jsem na ně a nijak se to na sklizni neodrazilo.
Když otrháš nejvíc napadený listí a necháš je, tak si myslím že to bude OK!

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 08-10-2008 v 10:57 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
<MarTri>
Stálý Člen

Karma uživatele <MarTri> - 72% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 54

Zdar Roboote

Ja to Karate kombinuju s Talstarem, doporucil mi to typek v Gshopu, uz to aplikuju po nekolikaty, protoze se mi Svilusky objevily uz i minulej grow, poprvy jsem to trosku prepalil a kytky trochu spalil (protoze tam bylo davkovani na vcechno mozny, jen pro nas zamer tam nebylo zadny info, treba na jablone to jo
Nicmene davam 1-2 ml na 0.5l a kytky to nijka vizuelne neposkodilo, tim padem myslim, ze je vse ok.
Objednal jsem si tak z Bilola Chelcice dravy roztoce proti sviluskam /viz muj thrad/ ale nechal jsem to dlouho lezet na poste a vetsina uz se jich pri aplikaci moc nehejbala. Rozhodne bych ted objednaval baleni 500 ks, posilaj to obratem a je to biologicky setrne reseni..cena je par stovek, tech 100 kusu stalo 79kc, takze zadna pecka, mozna levnejsi nez postrik
Ja bych to urcite nenechaval jen tak jak piste Rasta /no offence/ minulej grow jsem to moc neresil a kytky pak dokvetaly o cca 2-3 tydny dele nez za normalnich okolnosti a ani uroda nebyla tak silna. Svilusky se mnozi astronomicky rychle..bacha na to.

Nejlip to poznas kdyz kytky lehce orosis, na kapkach rosy asi uvidis pavucinky, nejspis na palicich (schvalne to zkus)

hodne stesti pri boji, budu sledovat jak ti to dopadne, ja jsem na 38 dnu kvetu tak asi nejak podobne jak ty.

Jsem drajva jak McGajva, myslim na vsechno jak Alzhajma...

Old Post 08-10-2008 v 14:16 PM
<MarTri> je offline   Profil uživatele <MarTri>   Find more posts by <MarTri>   Foto galerie člena <MarTri>   Click here to Send <MarTri> a Private Message   Add <MarTri> to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
<MarTri>
Stálý Člen

Karma uživatele <MarTri> - 72% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 55

Jo a jeste jsem zapomnel, nejlepsi je grow room po napadeni sviluskama vysirit, desinfekce se mi moc neosvedcila, preci jen nedosahne vsude jako kdyz to tam krute vypalis
Samozrejme, dat cistou a novou sterilizovanou hlinu, vyvarit kvetinace atpd.

tady je link na tu Biolabku ve Vodnanech _dravy roztoc_ Phytoseiulus persimilis

http://www.zemcheba.cz/_cz/biola.html

Vubec tam neberou telefony, ale nechal jsem vzkaz na zaznamniku, poslal jsem pro jistotu i email a kdybych bejval checkoval doma schranku, by to ty chudaci mozna i prezili a mohli ty svilusky poradne rozsekat

Jsem drajva jak McGajva, myslim na vsechno jak Alzhajma...

Old Post 08-10-2008 v 14:23 PM
<MarTri> je offline   Profil uživatele <MarTri>   Find more posts by <MarTri>   Foto galerie člena <MarTri>   Click here to Send <MarTri> a Private Message   Add <MarTri> to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 56


zdárec pánové tak na doporučení až moc akční paní zahradnice(jsem tam s ní kecal snad hodku)jsem koupil tohle.jako účinnou látku to používá přírodní sole mastných kyselin mělo by je to zadusit už jsem to postříkal tak uvidíme náhodou nemáte s tím někdo zkušenost .včera jsem taky koukal někde na netu na ty roztoče ale to už by mohlo bejt pozdě než by to přišlo ty brebery se množej jak divý,ale díkes za rady v příštím kole budu zas o něco chytřejší jo a taky všem dík za K+

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Naposledy upravil roboot 09-10-2008 v 21:11 PM

Old Post 08-10-2008 v 21:01 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 57






tak tady jsou další pohledy do mojí in zahrádky.boj se sviluškama sem zřejmě vyhrál teda aspon většina vypadá že je pryč tak že múžem vesele pokračovat dál

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 10-10-2008 v 10:36 AM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 58


mnam

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 10-10-2008 v 18:05 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaliguli
Stálý Člen

Karma uživatele kaliguli - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 40  

prosba Příspěvek č. 59

Zeli k+ vyborna prace,potreboval bych poradit s plagronem. Meni se hodnota PH vody po sredeni? jelikoz merim kapkama a plagron je hnedej tak to pak nezjistim.dik

Old Post 10-10-2008 v 18:35 PM
kaliguli je offline   Profil uživatele kaliguli   Find more posts by kaliguli   Foto galerie člena kaliguli   Click here to Send kaliguli a Private Message   Add kaliguli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 60

2 kaliguli:vúbec to nesleduju jen to míchám s odstátou vodou

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Naposledy upravil roboot 10-10-2008 v 21:58 PM

Old Post 10-10-2008 v 21:17 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 61






zdárek lidi tak po návratu z Cultivy se ještě asi začnou dít věci!byl jsem tam obdarován green sensation a ještě bloombasticem od atami tak že hned jak sem přijel tak jsem jim dál plnohodnotnou výživu 40ml bloomu 10ml repro forte 10ml greensensation snad se to múže takhle všechno kombinovat ale to poznám,ten bloombastic si nechám na nějakej s příštích growú bude se hodit.taky se mi tam podařilo odvařit foták tak sem hážu fotky v mobilový kvalitě ale doc ujdou.ztm

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Naposledy upravil roboot 12-10-2008 v 21:01 PM

Old Post 12-10-2008 v 17:38 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 62





tak se mi podařilo zázrakem rozchodit foták ani nevím co sem udělal ale hlavně že funguje.tak sem nafotil čerstvý fotoz

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 13-10-2008 v 21:31 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 63

jo chtěl jsem se zeptat kolikrát tejdně používáte green sensation nikde jsem se to ztm nedočet dík

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 14-10-2008 v 10:53 AM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 64






47 den 12/12 tak vypadá že holkám GS chutná začaly ještě víc cukrovatět a tu už jsem myslel že to víc nejde viděl bych to že ještě tak dvakrát zahnojím a začnu s FS už se nemúžu dočkat až si dám první brčko ne že by už neproběhla nějaká zkouška záštipku ale to neni ono že ale i tak to bylo mooc dobrý.jinak sem tam připojil odtah kvúli tý vlhkosti a ted je tam kolem 40% níž už to nedostanu a teplota stalé kolem těch 27°.a tady něco na ukázku.pic

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 15-10-2008 v 16:13 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-08-2013 - 400W 9x CHRONIC - 42 odpovědí
02-05-2010 - 400W 17xchronic - 64 odpovědí
22-06-2009 - NFT 400W ob,chronic - 14 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9098830 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív