Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1. indoor - Ebb and Flow 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
bigV
Stálý Člen

Karma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 157  

Hydroponie 1. indoor - Ebb and Flow 400W Příspěvek č. 1


Nazdárek Growerstvo,
vítám vás ve svém vlákně - 1. indoor - Ebb and Flow 400W.

Přemýšlel jsem dlouho o systému na svůj první indoor a vyhrála záplava. Tímto děkuji za inspiraci člověkům jako Machoman, Mr. Green a ostatním, kteří svým dílem přispěli! Vím, že hydro napoprvé je docela velký oříšek..nicméně věřím, že se mi podaří ukočírovat a doberu se zdárného konce...Budu velmi rád za vaše cenné rady, kritiku a konstruktivní řešení v průběhu kola.

Growroom: Darkroom DR100 (1x1x2m) - mylarová folie - výrobce udává odraz 97% (návrat k původnímu projektu)

Systém: Ebb and Flow (odliv a příliv) homemade - 0.95x0.95m (vnitřkem) zasazený v kovovým "stolku", maltovník 90l + víko homemade..vodu bude dodávat Atman AT200, na vstupu a výstupu jsou kulatá sítka, co se dávají do vod. baterií..

Ventilace: pacháč na 125mm, TT125 + 2m potrubí, musím ještě koupit světený stmívač na regulaci výkonu (díky Kobra777 za inspiraci), páč to TT řve jak kráva :-)..musím říct, že spoustu věcí jsem pořizoval před více jak rokem (nebyl vůbec čas něco rozjíždět) a kdybych věděl, co dnes, koupil bych samo něco úplně jiného..dále ofuk Alaska 1500 (klipsňák) 2x, přítah zatím pasivní - později se o to bude starat 6 PC větráčků 9x9cm

Osvětlení: stínítko oldschool, předřadník Parlux gearbox 400W,
mám tu 3 sluníčka - 1. Sylvania Grolux 400W, 2. Philips SON-T Pro 400W, 3. Philips MASTER SON-T PIA Plus 400W = rozhoduji se mezi 1. a 3.

Úprava vody: 30% peroxid vodíku, kys. dusičná 65%, kys. fosforečná 85%, PH metr PEN-1 (příští kolo něco lepšího), Nutrient Tester combo - EC,PPM,CF (snad bude stačit)

Hnojky: Atami - hydro A+B, PK 13,14, bloom stimulator, tableta blossombuilder 2x; Plagron - Phyt-amin...chybí tu něco???nějaké doporučení???

Genetika: ta by měla být tento víkend 10ks SAGE, takže ke všemu tomu možná pojedu i scrog....

Pěstu čest
V


to Machoman: díky

1. indoor - Ebb and Flow 400W, Outdoor 2015 by bigV, Kořenový hormon - zadara, 3 molární KCl - udělejte si doma!

Naposledy upravil bigV 16-12-2009 v 18:37 PM

Old Post 07-05-2009 v 13:47 PM
bigV je offline   Profil uživatele bigV   Find more posts by bigV   Foto galerie člena bigV   Click here to Send bigV a Private Message   Add bigV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigV
Stálý Člen

Karma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 157  

Hydroponie 1. indoor - Ebb and Flow 400W Příspěvek č. 2


Atmanek AT 200 v maltovníku

1. indoor - Ebb and Flow 400W, Outdoor 2015 by bigV, Kořenový hormon - zadara, 3 molární KCl - udělejte si doma!

Naposledy upravil bigV 07-05-2009 v 17:39 PM

Old Post 07-05-2009 v 14:28 PM
bigV je offline   Profil uživatele bigV   Find more posts by bigV   Foto galerie člena bigV   Click here to Send bigV a Private Message   Add bigV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigV
Stálý Člen

Karma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 157  

Hydroponie 1. indoor - Ebb and Flow 400W Příspěvek č. 3


maltovník........

1. indoor - Ebb and Flow 400W, Outdoor 2015 by bigV, Kořenový hormon - zadara, 3 molární KCl - udělejte si doma!

Naposledy upravil bigV 07-05-2009 v 14:42 PM

Old Post 07-05-2009 v 14:30 PM
bigV je offline   Profil uživatele bigV   Find more posts by bigV   Foto galerie člena bigV   Click here to Send bigV a Private Message   Add bigV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigV
Stálý Člen

Karma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 157  

Hydroponie 1. indoor - Ebb and Flow 400W Příspěvek č. 4


zde můžete vidět napouštěcí "stůl" jako celek...

medium bude rockwool = celkem 5 rohoží (zkrácených) po dvou kytí



to startér: díky

1. indoor - Ebb and Flow 400W, Outdoor 2015 by bigV, Kořenový hormon - zadara, 3 molární KCl - udělejte si doma!

Naposledy upravil bigV 20-05-2009 v 12:41 PM

Old Post 07-05-2009 v 14:37 PM
bigV je offline   Profil uživatele bigV   Find more posts by bigV   Foto galerie člena bigV   Click here to Send bigV a Private Message   Add bigV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
startér
Stálý Člen

Karma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 5

čus, setup vypadá zatím dost dobře, jedu ebb taky, tak budu sledovat.. docela by mě zajímala výška napouštěcího stolu a to jestli máš pořešenej přepad, nebo budeš muset vychytávat přesně jak dlouho napouštět, aby ti nedošlo k přelití - ebb odpanění jak to nazval vtipně Machoman. Jinak, jseš si jistej tím rockwoolem? já osobně upřednostňuju keramzit, ale asi je to věc názoru.

Kařdopádně K+ for Y.

Old Post 07-05-2009 v 15:55 PM
startér je offline   Profil uživatele startér   Find more posts by startér   Foto galerie člena startér   Click here to Send startér a Private Message   Add startér to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigV
Stálý Člen

Karma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 6


startér: díky moc.. výška stolu je 50cm (+20cm vana) a je volena s ohledem na výšku maltovníku..přepad mám zatím ve výšce 3 cm (na fotce to bílé vpravo) a budu asi zvyšovat (1" hadicí) na 6-7 cm. Průtok odtoku lze redukovat ventilem..jinak samotná přívodná větev nemá zpětný ventil, páč mi ho Atman 200 neprotáhne..šlo by to řešit třeba MaxiJetem 1000, ale to možná někdy jindy...

Mr. Green říká: "The roots need oxygen to breathe!"..takže vstup je zároveň i výstupem..pak už jen vychytat timing...

co se týče media - původně jsem chtěl taky keramzit, ale na doporučení zvolen rockwool...uvidíme jak budu spokojen, třeba bude příště změna


Pěstu čest

V

1. indoor - Ebb and Flow 400W, Outdoor 2015 by bigV, Kořenový hormon - zadara, 3 molární KCl - udělejte si doma!

Old Post 07-05-2009 v 16:45 PM
bigV je offline   Profil uživatele bigV   Find more posts by bigV   Foto galerie člena bigV   Click here to Send bigV a Private Message   Add bigV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
startér
Stálý Člen

Karma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 7

jasný.. špatně jsem to napsal, šlo mi o výšku vany a ne stolu :-) 20 cm je dost, tak proč napouštět jenom 6-7? Komerčně vyráběný verze se sice napuští ještě o něco míň, ale klidně bych přepad zvednul třeba až na 15, uděláš tak daleko víc kořenovýho prostoru. Nevýhoda je, že budeš potřebovat větší minimální množství roztoku. A víc ho budeš při výměně vyhazovat... ale řekl bych, že za ten prostor to stojí. Koukni na machomana, kolik napouští..

Old Post 07-05-2009 v 18:05 PM
startér je offline   Profil uživatele startér   Find more posts by startér   Foto galerie člena startér   Click here to Send startér a Private Message   Add startér to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od startér
jasný.. špatně jsem to napsal, šlo mi o výšku vany a ne stolu :-) 20 cm je dost, tak proč napouštět jenom 6-7? Komerčně vyráběný verze se sice napuští ještě o něco míň, ale klidně bych přepad zvednul třeba až na 15, uděláš tak daleko víc kořenovýho prostoru. Nevýhoda je, že budeš potřebovat větší minimální množství roztoku. A víc ho budeš při výměně vyhazovat... ale řekl bych, že za ten prostor to stojí. Koukni na machomana, kolik napouští..


Z části máš pravdu ale ty RW rohože stačí zaplavit na 2cm a ono se to rozleze až na velkou kostku která je na ní posazená(všechno rovnomerne zavlaženy,žadny sraní s kapilarama)...to že tam může štelovat hladinu je velky plus.Samo pravdu máš že jak bude napouštet až nahoru bude potřeba dost roztoku.Tady by bylo dobry naprat co nejvíc rohoží a valit na SoG.Roztok dávat pryč nemusí,stačí počkat jak ho dojede skoro do konce,potom napustit čistou zpehačkovanou vodu,nechat jeden dva dny a pak tam nasolit hnojky.

Ta vetší výška bude práve dobrá na finalní(ne jen finální) proplach kdy to může zaplavit komplet,v tom práve vidím nevyhodu tohodle systemu pokud se použije vana s menší výškou.Kořeny sice budou stejne hlavne dole,ale ty rohože se přece jen zasolují.Nevím jestli jsem to psal,ale dolů to chce ješte nejakou vrstvu netkanky po celé ploše vany-kořeny z rohoží do nich prolezou.Tu je tam samo potřeba dát před posazením rohoží.Cely to pak přetahnout folií,vyřezat jen díry na kytky a je z toho peknej,čistej a učinej system

Old Post 07-05-2009 v 19:17 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
startér
Stálý Člen

Karma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 9

Jasně, s RW rohožema tohle jde, ale s keramzitem by jsi tohle dělat nemohl.. myslím napustit jenom 2 cm. A pokud jde o ten finální proplach je to každopádně plus, jenom si musí nechat přístupnej ten přepad, aby ho nezaházel rohožema atd. a aby šel pak posunout nahoru.

jinak s tím dojížděním roztoku skoro do konce.. Pro chod systému potřebuju +-25l roztoku (nádrž 60), takže by se v mém případě o proplach moc nejednalo, kdybych nechal 25l roztoku a doplnil vodou (vznikla by zhruba poloviční koncentrace). Já ho teda vždycky vyčerpám a na proplach leju upravenou vodu, po 24 hodinách jí vyleju a naleju novou, kam nacpu zas hnojky.

Old Post 07-05-2009 v 21:48 PM
startér je offline   Profil uživatele startér   Find more posts by startér   Foto galerie člena startér   Click here to Send startér a Private Message   Add startér to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigV
Stálý Člen

Karma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 157  

Obecné Příspěvek č. 10




Nazdárek Groweři,
dnes jsem si dovezl genetiku - 10ks SAGE. Řízečky šly do napufrovaných kostek a pak pod 2x18W Philips 965. Tam přečkají do prokořenění a šup do boxu, kde na ně bude netrpělivě čekat Philips SON-T PIA Plus 400W.

Jinak naspod vany dám několik vrstev netkané textilie, odtokové místo se budu snažit nechat samozřejmě přístupné - rohože přijdou pak vedle sebe mezi vstup a výstup..

Dnešní nášup:

1ml A + 1ml B složky / litr, 10 kapek H2O2 / litr

to vše upraveno na: Ph 5,5

EC 1,3 - zdá se trošku vysoké,,snad si s tím holky poradí...příště dám kdyžtak míň hnojek

Pěstu čest

V

1. indoor - Ebb and Flow 400W, Outdoor 2015 by bigV, Kořenový hormon - zadara, 3 molární KCl - udělejte si doma!

Old Post 08-05-2009 v 22:16 PM
bigV je offline   Profil uživatele bigV   Find more posts by bigV   Foto galerie člena bigV   Click here to Send bigV a Private Message   Add bigV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigV
Stálý Člen

Karma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 157  

Hydroponie pufrovani rohozi Příspěvek č. 11





Nazdárek Growerstvo,
první Sage prorostl velkou kostku, tak jsem se rozhodl napufrovat rohože a pomalu připravovat nový domov...

1. dal jsem naspod pár vrstev netkanky
2. rohože jsem vydělal z obalu a zkrátil na rozměr vany
3. zaplavil jsem je - asi 80l roztoku (skoro plný maltovník)

30ml A + 30ml B složky, 3 ml 30% H202, 13ml 65% kys. dusičné = Ph 5.55 EC 1.1

No a samozřejmě pár foteček.....

Pěstu čest

V

1. indoor - Ebb and Flow 400W, Outdoor 2015 by bigV, Kořenový hormon - zadara, 3 molární KCl - udělejte si doma!

Old Post 12-05-2009 v 14:53 PM
bigV je offline   Profil uživatele bigV   Find more posts by bigV   Foto galerie člena bigV   Click here to Send bigV a Private Message   Add bigV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigV
Stálý Člen

Karma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 12

Zdravím vás,
kytí se budou dnes večer už stěhovat...

A já přemýšlím, jak nejlépe umístit 10ks kytí na 5 rohoží, aby se při tom co nejlépe využilo prostoru. Ještě bych dodal, že pojedu na 95% scrog.

Budu rád za vaše cenné rady..



Pěstu čest
V

1. indoor - Ebb and Flow 400W, Outdoor 2015 by bigV, Kořenový hormon - zadara, 3 molární KCl - udělejte si doma!

Old Post 13-05-2009 v 11:07 AM
bigV je offline   Profil uživatele bigV   Find more posts by bigV   Foto galerie člena bigV   Click here to Send bigV a Private Message   Add bigV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 13

čágo-šachovnicove mi přijde nejlepší řešení,ale myslím že je jedno jak to tam naskládáš-vyplneny to bude dobře tak jako tak

Naposledy upravil Machoman 13-05-2009 v 11:21 AM

Old Post 13-05-2009 v 11:12 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 14

já osobně bych to tam naskládal
x .x. x
x x x x
x .x. x
nedbaje rohoží a mezer mezi nima. kořeny si cestu najdou a bude to tak imo asi nejlíp rozhozené do prostoru.
scrog vřele doporučuju, protože nejaký metr dvacet čisté výšky na kytky neni vubec moc. já sám teď řeším ve stejném prostoru, jak tam ty mrchy narvat, aby se za měsíc nepálili o výbojku.

Old Post 13-05-2009 v 11:19 AM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigV
Stálý Člen

Karma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 157  

Obecné 1/18 Příspěvek č. 15






Hoj všichni,
dnes se holky stěhovaly, do nového...

dokktor: tvoje řešení se mi líbí, ale chtěl jsem využít ty rohože všechny, když už tam jsou, už i kvůli kořenovému základu..ale díky ti, i Machomanovi!

Takže jsem je naskládal po dvou na jednu rohož..ty blíže k sobě jsou rozděleny na třetiny, ty dále na 4,5tiny - počítal jsem tak dlouho, až mi vyšlo tohle . Snad to bude ok...Pomohl jsem si špejlema, abych líp trefil středy a myslím, že se mi to i povedlo..

Dost chvástání, musel jsem odpustit 10l roztoku a přidat jen vodu s upraveným Ph, páč to všechno trošku stouplo na Ph 5.8 EC 1.4. Teď mají Ph 5.6 a EC 1.0. Ale stejně hnojek uberu; chtěl bych začít s EC 0.8.
Zalívat je budu zezačátku 2x denně - po zapnutí a před vypnutím..

Fotečky jsem taky udělal...

Pěstu čest
V


to Igraczek: díky

1. indoor - Ebb and Flow 400W, Outdoor 2015 by bigV, Kořenový hormon - zadara, 3 molární KCl - udělejte si doma!

Naposledy upravil bigV 20-05-2009 v 12:43 PM

Old Post 13-05-2009 v 21:37 PM
bigV je offline   Profil uživatele bigV   Find more posts by bigV   Foto galerie člena bigV   Click here to Send bigV a Private Message   Add bigV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigV
Stálý Člen

Karma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% PěstitelskáKarma uživatele bigV - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 157  

kroucení listů Příspěvek č. 16




Nazdárek,
ráno jsem kouknul na holky a nevypadaly, že se jim tam líbí...zkroucené listy a jakoby trošku povadlé...něco jsem v rychlosti nafotil

Teplota: max. 30,2 °C
min. 24,5 °C

Lampu jsem zvednul až na 70cm výšky.

Vlhkost: 40% - uff hodně málo,,stříkal jsem je upravenou vodou s H202, ale zvlhčovač bude nejlepší. Kdybych zapnul větrák, tak je usuším, ne?

Imho to bude asi vlhkostí, takže objednána SPS 818A..zítra by měla přijít. Možná zaplavovat 3x denně....

Jaké jsou vaše ctěné názory????

Pěstu čest
V

to Machoman, smeal, pAliCZaKoff: díky za K+

1. indoor - Ebb and Flow 400W, Outdoor 2015 by bigV, Kořenový hormon - zadara, 3 molární KCl - udělejte si doma!

Naposledy upravil bigV 20-05-2009 v 12:45 PM

Old Post 14-05-2009 v 11:08 AM
bigV je offline   Profil uživatele bigV   Find more posts by bigV   Foto galerie člena bigV   Click here to Send bigV a Private Message   Add bigV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-03-2013 - 1. Indoor 10xPower Plant 400w - 101 odpovědí
14-05-2011 - 1 indoor by strýček pompo 400W - 35 odpovědí
12-06-2010 - 1. Pájecí indoor 12x NYCD 400W - 41 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8924960 seconds with 40 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív