Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Oznámení » Klub Grower
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 113

citace:
Původní příspěvek od euroob
Carlos:
ano, jsem tady chvilinku (protoze predtim byli placene registrace)

ale grower uz chvili sleduji, toto forum jsem zbezne taky proletel a musim nesouhlasit s jednou veci, porad dokola se tady omyla jak to tu maj lidi zadarmo (dokonce tucne)
"..schvalne sem vam tam dal vase registrace , kolik jsi toho Radoslave zaplatil ? NIC , kolikrat ses tady na neco dival a pomohlo ti to ? ZADARMO !!"

Jenze otazkou je, co tu mam zadarmo. Zadarmo tu mam obsah, ktery sem zadarmo vlozili jini lide. Pokud zde nekdo jen cte, tak at zaplati, to beru dokonce jako slusnost, ale pokud i prispiva obsahem tak proc by mel platit ? To byl take duvod proc jsem se neregistroval kdyz to bylo placeny. To jsem mel platit za to abych zverejnoval plany, zdrojaky atd co mam k automatizovane pestirne ? Platit za to ze tu zverejnim sve zkusenosti ? kapitalismus naruby

Grower je dobry web, hodne dobry web, ale nezapominejte kdo ho dela. Server si na sebe muze vydelat z navstevnosti pokud ji ma velkou (a to ze nemate nejake obchodniky co by vam to domlouvali je ciste vas problem). Takze prosim, ve jmenu lidske slusnosti, prestante porad omylat to, jak tady lidi maj neco zadarmo, a jeste k tomu to psat tucnym pismem. Jinak jsou pripravovane zmeny fajn a souhlasim i s tim rozdelenim na placeny klub a free cast. Jedine co mi rve oci je to "ZADARMO"


Přesne tak a nejvetší díky patří členům jako xmalcolm,hlava,aleš a spol... takovy lidi delají kvalitní server o pestení a ne banda teenagerů která se sem ted hrne

Takže díky převažne jim!

Old Post 20-08-2008 v 10:26 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 114

zdravim,
jsem na groweru uz nejaky ten patek. Dal mi hodne a diky jemu mam vysledky a vedemosti takove jako mam. 80 kacek neni absolutne zadny tezky peniz kdyz platim pausal patnact stovek...Novinky rad uvitam, ale jen pokud budou prijemne a ne prehnane. Budu rad kdyz se vsechno zprehledni.Vím ze je to tezka prace ale promazaval bych vice stara temata ktere nemaji co dat jak nove prichozim tak i stalym uzivatelum.

Na groweru travim i nekolik hodin za den..pokud by admin ci modi chteli snecim pomoct neni problem se domluvit..

At se dari panove a damy...

...elektropunxx

!!rikam ti nedavej do toho speka ten tabak!!

Old Post 20-08-2008 v 11:23 AM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

Příspěvek č. 115

carlos: nerozmyslal si niekedy o tom, ze namiesto platby smskou by si dal platbu kartou? (niekdo to to uz spominal predomnov) je viacero moznosti a myslim ze vsetky ti daju viac penazi z tych 80kc ako ked to pojde cez sms. Ked uz ma clen platit na prevadzku serveru nech aspon vacsina tych penazi ide tomu severu. Osobne som zistoval podmienky a mozes si vybrat viac menej z dvoch variantov:

a) nizke naklady na zalozenie ale pomerne vysoke % z obratu (0,5USD+5% zo sumy - u konkretnej spolocnosti)

b) cca 10000kc za zriadenie a okolo 2% zo sumy. tato varianta by asi bola vyhodnejsia pre grower kedze sa jedna pomerne maly obnos

Pre tych co maju vacnu paranoju by sa mohla zaviest paypal platba (tiez par % zo sumy).

myslim ze v tejto dobe ma uz kazdy kartu ktorou sa da platit cez web a je to rychly, lacny a bezpecny nastroj.

Co sa tyka toho bazaru a neclenov tak neclenom by sa mohlo dovolit davat inzeraty ale nech si za kazdy zaplatia par korun (vyuzit niaky mikro pay system alebo kazdy by mal vlastny ucet na ktory by si mohol loadnut $ a za kazdy inzerat by sa mu stiahla suma).

A co sa tyka ludi ktorym sa to nepaci alebo zda drahe:
nikdo vas nenuti tam byt a platit. SKuste si prevadzkovat portal a zistite co je to za makacku.

citace:
Původní příspěvek od niemand007
Právě nyní má grower 21.157 členů. i kdyby pouhých 1000 členů poslalo každé 3 měsíce 79,- Kč, tak je to za rok 316.000,-Kč, což už jsou ty servery minimálně 2 ! Tolik ale grower snad neexpanduje (nevím), ale i kdyby. tisíc členů je pouhý zlomek a dá se předpokládat, že bude platit členů mnohem víc. I v případě, že by se zavedl jednorázový poplatek 79,- Kč pro každého člena, pak by to hodilo 1.671.403,- Kč. I v případě, že by nebyl povinný a zaplatila ho jen polovina z nás, tak je to okolo 800.000,- což už je na novej hardware, roční hypotéku i zánovní BMW...


no a carlos nema pravo na nove bawo? myslis si ze to robi len tak pre zabavu a nema nic lepsie na praci? mozno ma hypoteku, mozno zenu a deti, mozno ma nakladne konicky, mozno chce ist na dovolenku na Kubu. Grower ma dobre meno, aj aku taku corporate identity (ak sa to tak da nazvat kedze nejde o spolocnost) a nevidim dovod preco by nemal byt ako zdroj prijmov pre majitela. ak si si nevsmol zijeme v trhovj ekonomike a nerentabilne veci zanikaju a nahradzuju ich rentabilnejsie

city growing 05
bezpecne posielanie klonov

Old Post 24-08-2008 v 13:21 PM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 116

tak co bude s klubem?

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 01-09-2008 v 17:40 PM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 117

dockej casu, nedockave vlce.
Doslova zanedlouho

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 01-09-2008 v 18:53 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ortaniel
Stálý Člen

Karma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 442  

Příspěvek č. 118

Mě teda 80,- nesere vůbec. To dám za 4 piva a ani nemrknu.
A že na tom někdo vydělá, mě taky vůbec nevadí. Kdybych tu nechtěl chodit, tak neplatím registaraci a vyhnu se tady tomu obloukem.

Pokud se to promaká, bude server navíc(na fotky), nějaké výhody a tak, jsem pro.

Děláme to taky trošku pro sebe, no ne ?
Nebo si snad někdo myslí, že do toho někdo bude cpát ze svý kapsy statísíce, aby my jsme se měli líp ? Tomu nevěřím!

Old Post 01-09-2008 v 19:16 PM
Ortaniel je offline   Profil uživatele Ortaniel   Find more posts by Ortaniel   Foto galerie člena Ortaniel   Click here to Send Ortaniel a Private Message   Add Ortaniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 119

citace:
Původní příspěvek od Ortaniel

Nebo si snad někdo myslí, že do toho někdo bude cpát ze svý kapsy statísíce, aby my jsme se měli líp ? Tomu nevěřím!



Ani tomu věřit nemusíš. Je to biznys jako spousta dalších a tohle je jen rozvoj podnikání.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 02-09-2008 v 05:12 AM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 120

citace:
Původní příspěvek od Radoslav



Ani tomu věřit nemusíš. Je to biznys jako spousta dalších a tohle je jen rozvoj podnikání.


No a co ze je to byznys? kdyz prijdes za svym oblibenym prodavacem parku v rohliku a on zacne mit neco specialniho (treba salat ) tak je to taky rozvoj podnikani, a protestujes proti nemu s transparentem?


rajda mno budu cekat

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 02-09-2008 v 05:26 AM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ortaniel
Stálý Člen

Karma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 442  

Příspěvek č. 121

Radoslav: pak už je na tobě, jestli těch 27,- měsíčně budeš chtít dát ...

Old Post 02-09-2008 v 05:56 AM
Ortaniel je offline   Profil uživatele Ortaniel   Find more posts by Ortaniel   Foto galerie člena Ortaniel   Click here to Send Ortaniel a Private Message   Add Ortaniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 122

už aby to bylo

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 02-09-2008 v 08:01 AM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 123

I všechny inkarnace Drevo Kocura se dockaji.
Radovan:

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 02-09-2008 v 10:02 AM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 124

citace:
Původní příspěvek od guerilla
už aby to bylo

jo jo...... ať už možu upnout pořádný foto

Old Post 02-09-2008 v 10:14 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

Příspěvek č. 125

citace:
Původní příspěvek od Stoned_r41d3r
I všechny inkarnace Drevo Kocura se dockaji.
Radovan:


hh to su ktore?

city growing 05
bezpecne posielanie klonov

Old Post 02-09-2008 v 11:27 AM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 126

citace:
Původní příspěvek od Lupus


No a co ze je to byznys? kdyz prijdes za svym oblibenym prodavacem parku v rohliku a on zacne mit neco specialniho (treba salat ) tak je to taky rozvoj podnikani, a protestujes proti nemu s transparentem?



Proti podnikání absolutně nic nemám. Jen mi uniká, co vlastně v tom klubu bude tak bezvadný. Možnost vkládání větších fotek? - už tak se sem daj dat dost kvalitní a velký fotky, jen to asi neumíte - nebo nevím o co tu jde, to chcete pomocí groweru tisknout plakáty? Nebude se zobrazovat reklama? A tady jí je nějak moc? - já osobně ji vůbec nevnímám, celej internet je plnej reklamy a tady jí je jak šafránu. A co dál? Nic víc se tu moc nerozvinulo - jen samý - už aby to bylo ap.

A myslel jste někdo na nově příchozí lidi, co nebudou znát výhody klubu? Neodradí je mizerná kvalita a funkčnost neklubového groweru?

A na závěr: když mi někdo bude každej den dávat zadarmo párek v rohlíku a pak si na mě vymyslí nějakou specialitu s tím, že mu za ni budu platit, tak to asi prvně vyzkouším,než začnu pět chválu, protože nejsem ovce, že. Ale jedno vím jistě, a to je, že když mi začne vyhrožovat tím, že mi začne ten párek dávat bez kečupu, když si nezačnu kupovat tu specialitu, tak ho pošlu do pr..le a půjdu si pro párek v rohlíku jinam a nebo se na párky taky vyseru, protože jich jsem stejně přežranej.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 03-09-2008 v 06:38 AM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ortaniel
Stálý Člen

Karma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 442  

Příspěvek č. 127

Radoslav: tak si jdi kupovat párky jinam, třeba na grower.ru

Old Post 03-09-2008 v 13:52 PM
Ortaniel je offline   Profil uživatele Ortaniel   Find more posts by Ortaniel   Foto galerie člena Ortaniel   Click here to Send Ortaniel a Private Message   Add Ortaniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 128

citace:
Původní příspěvek od Radoslav


Proti podnikání absolutně nic nemám. Jen mi uniká, co vlastně v tom klubu bude tak bezvadný. Možnost vkládání větších fotek? - už tak se sem daj dat dost kvalitní a velký fotky, jen to asi neumíte - nebo nevím o co tu jde, to chcete pomocí groweru tisknout plakáty? Nebude se zobrazovat reklama? A tady jí je nějak moc? - já osobně ji vůbec nevnímám, celej internet je plnej reklamy a tady jí je jak šafránu. A co dál? Nic víc se tu moc nerozvinulo - jen samý - už aby to bylo ap.

A myslel jste někdo na nově příchozí lidi, co nebudou znát výhody klubu? Neodradí je mizerná kvalita a funkčnost neklubového groweru?

A na závěr: když mi někdo bude každej den dávat zadarmo párek v rohlíku a pak si na mě vymyslí nějakou specialitu s tím, že mu za ni budu platit, tak to asi prvně vyzkouším,než začnu pět chválu, protože nejsem ovce, že. Ale jedno vím jistě, a to je, že když mi začne vyhrožovat tím, že mi začne ten párek dávat bez kečupu, když si nezačnu kupovat tu specialitu, tak ho pošlu do pr..le a půjdu si pro párek v rohlíku jinam a nebo se na párky taky vyseru, protože jich jsem stejně přežranej.


Tak bez na icmag hombre

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 03-09-2008 v 16:19 PM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2099100 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív