Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Oznámení » Klub Grower
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
niemand007
Stálý Člen

Karma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 81

email ****@grower.cz
no nevim, já osobně bych si z tejhle domény neobjednal ani pizzu. možná pro účely growerů mezi sebou, ale stejně bych používal stávající, který je tak 100 násobně diskrétnější. chápu to. je to logickej krok vstříc uživateli. ale úplná hovadina vzhledem k obsahu fóra, který je sice legální, avšak činnost uživatelů už tolik ne. myslím, že tato služba se zde nedočká masového využití. prostor by bylo moudřejší využít na fotky. osobně mě zaujalo pouze zobrazení karmy tématu,což bych uvítal. ostatní "zlepšováky" mi přijdou spíš jen k tomu, aby donátor měl pocit, že za svoje peníze něco dostává...

jsem hroznej zmrd a chci bejt nejlepší kámoš tvýho nejlepšího kámoše. ale tebe nemám rád, ty blbečku
mamkárna002
3xNebula,400W,bubler10L
metr čtvereční
táta tě zabije!
jak jsem se na to vysral a přešel na drip
Thread no.040125

Old Post 03-08-2008 v 13:24 PM
niemand007 je offline   Profil uživatele niemand007   Find more posts by niemand007   Foto galerie člena niemand007   Click here to Send niemand007 a Private Message   Add niemand007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 82

rozhodne pro vnitrogrowerovou mailovou komunikaci <posilani souboru etc..> ocenim mail nick@grower.cz

Usetri mi to tvoreni dalsi emailove identity.

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 03-08-2008 v 13:43 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
niemand007
Stálý Člen

Karma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 83

stoned: jo tak ty to třeba oceníš. mě to přijde zbytečné.
no já jsem jenom týpek z malýho města a jsem vyučenej klempíř. nemám tušení kolik stojí ultraryhlé serverové SAS HDD. předpokládejme, že je to fakt palba a ten server vyjde na částku přesahující 100.000,- Kč. Právě nyní má grower 21.157 členů. i kdyby pouhých 1000 členů poslalo každé 3 měsíce 79,- Kč, tak je to za rok 316.000,-Kč, což už jsou ty servery minimálně 2 ! Tolik ale grower snad neexpanduje (nevím), ale i kdyby. tisíc členů je pouhý zlomek a dá se předpokládat, že bude platit členů mnohem víc. I v případě, že by se zavedl jednorázový poplatek 79,- Kč pro každého člena, pak by to hodilo 1.671.403,- Kč. I v případě, že by nebyl povinný a zaplatila ho jen polovina z nás, tak je to okolo 800.000,- což už je na novej hardware, roční hypotéku i zánovní BMW...

jsem hroznej zmrd a chci bejt nejlepší kámoš tvýho nejlepšího kámoše. ale tebe nemám rád, ty blbečku
mamkárna002
3xNebula,400W,bubler10L
metr čtvereční
táta tě zabije!
jak jsem se na to vysral a přešel na drip
Thread no.040125

Old Post 03-08-2008 v 14:25 PM
niemand007 je offline   Profil uživatele niemand007   Find more posts by niemand007   Foto galerie člena niemand007   Click here to Send niemand007 a Private Message   Add niemand007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
R3dm4n
Stálý Člen

Karma uživatele R3dm4n - 96% PěstitelskáKarma uživatele R3dm4n - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 84

No tak ja by som stím celkom aj súhlasil,je to v pohode nápad.A ešte ma napadlá taká jedna drobnosť.Neviem či to tu už niekto navrhoval ,alebo nie ,ale mňa napadlo ,že kto si zaplatí za tie 3 mesiace 70,- tak bude mať možnosť uploud foto aspon 300kb(alebo aj viac ) a ten kto si nezaplatí ,bude mať dajme tomu tích 150kb,teda keby to už nešlo inak ..
Možno je to blbosť ,ale bola to iba taká moja mišlienka Peace ..


Outdoor 2011

Old Post 03-08-2008 v 16:07 PM
R3dm4n je offline   Profil uživatele R3dm4n   Find more posts by R3dm4n   Foto galerie člena R3dm4n   Click here to Send R3dm4n a Private Message   Add R3dm4n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 85

citace:
Původní příspěvek od niemand007
stoned: jo tak ty to třeba oceníš. mě to přijde zbytečné.
no já jsem jenom týpek z malýho města a jsem vyučenej klempíř. nemám tušení kolik stojí ultraryhlé serverové SAS HDD. předpokládejme, že je to fakt palba a ten server vyjde na částku přesahující 100.000,- Kč. Právě nyní má grower 21.157 členů. i kdyby pouhých 1000 členů poslalo každé 3 měsíce 79,- Kč, tak je to za rok 316.000,-Kč, což už jsou ty servery minimálně 2 ! Tolik ale grower snad neexpanduje (nevím), ale i kdyby. tisíc členů je pouhý zlomek a dá se předpokládat, že bude platit členů mnohem víc. I v případě, že by se zavedl jednorázový poplatek 79,- Kč pro každého člena, pak by to hodilo 1.671.403,- Kč. I v případě, že by nebyl povinný a zaplatila ho jen polovina z nás, tak je to okolo 800.000,- což už je na novej hardware, roční hypotéku i zánovní BMW...


jenze co vim, tak pri placenim sms vetsinu penez sezerou operatori.
Uvazovali jsme ze bychom tak jednou neco zpoplatnili, a zisk byl myslim kolem dvacky ani ne.

Navic hrube pochybuju ze by toho vyuzila polovina clenu

Old Post 03-08-2008 v 16:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 86

Smlouva s poskytovatelem mne zavazuje k mlčenlivosti, ale výnos z SMS je něco úplně jiného než nominální cena SMS včetně DPH. Potřebovali bychom alespoň 1.000 členů klubu, abychom z předplatného pokryli provoz serveru.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 03-08-2008 v 21:35 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kozel
Stálý Člen

Karma uživatele kozel - 97% PěstitelskáKarma uživatele kozel - 97% PěstitelskáKarma uživatele kozel - 97% PěstitelskáKarma uživatele kozel - 97% PěstitelskáKarma uživatele kozel - 97% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 87

No je tu toho dosť a nejako mi možno ušla jedna vec ,že kolko bude stáť sms ,alebo proste predplatné v prepočte na SK? Proste aká bude cena ja by som do toho šiel...

150w bubler vs hlina "scrog" 06´

Eu,NL,WR,BB...........out 07´

BUBLER 250w - AK-47 "scrog" 08´

Bubler 250w - Chronic "scrog" 09´

Old Post 03-08-2008 v 22:49 PM
kozel je offline   Profil uživatele kozel   Find more posts by kozel   Foto galerie člena kozel   Click here to Send kozel a Private Message   Add kozel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Chemical
Stálý Člen

Karma uživatele The Chemical - 46% PěstitelskáKarma uživatele The Chemical - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 88

Mě osobně také přijde nesmyslné omezovat vkládání příspěvků do bazaru, které rozhodně pěstování v Čechách rozhodně nepomůže. Co když se mi zprcá venkovka a budu chtít jednorázově prodat dvacet semen za dvě stovky, abych rozšířil dál dobrou genetiku? A nebo co když si budu chtít rozšířit genofond a nějaká semínka poměnit? To se mi přeci nevyplatí posílat 80Kč navíc...
A pokud budu shánět nějakou věc, tak přeci také nebudu platit 80Kč za to, že ani nemám záruku, že se mi nikdo ozve. A myslím že dva darovací free thready tomu rozhodně nepomohou...

Old Post 03-08-2008 v 23:36 PM
The Chemical je offline   Profil uživatele The Chemical   Find more posts by The Chemical   Foto galerie člena The Chemical   Click here to Send The Chemical a Private Message   Add The Chemical to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 89

mě 150 kb na fotku teda bohatě stačí..

kapacita serveru by šla regulovat. Např:
- automatické mazání pm starších jak jeden rok
- smazání neaktivních threadů starších jak jeden rok (kromě síně slávy)
- smazání fotek z galerií neumístěných v aktivních threadech
toto lze nastavit automaticky (jednorázová práce)
dále pročištění témat od zbytečných, nic neříkajících, atd témat a příspěvků (mod activity)
Po těchto krocích by se vidělo kolik dalšího HDD je potřeba a zda vůbec. Pokud ano řešil bych to sbírkou na HDD a provoz serveru za který by bylo to členství v "klubu" při zachování součastného rozsahu služeb pro stávající registrované členy.

dále by byl dobrý veřejný report MOD aktivity - aby členové věděli na koho se obracet s dotazy a prosbami, jelikož činnost, či aktivita drtivé většiny modů je pro běžného uživatele nezaznamenatelná (invisible mod atd.)

Něco jak reklamní panel již existuje (nahoře na listě) avšak je využit jen roh. Nevidím problém využít celý tento řádek, který je již stejně tím jedním současným bannerem blokován. 4ili místo jednoho banneru by jich mohlo v řádku být 5-6 pro komerční inzerenty (živnostníky)
V sekci Zahradnický bazar by mohl být inzertní panel rozšířen pro stálé prodejce z řad členů (řezy, komponenty, semena, pomůcky, ... )

můj subjektivní názor je, že toto by mohlo být schůdné jak pro provozovatele, tak pro všechny členy.

Naposledy upravil Svahadji 04-08-2008 v 10:44 AM

Old Post 04-08-2008 v 10:34 AM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Re: Re: Klub Grower Příspěvek č. 90

citace:
Původní příspěvek od Krupieer

Podle me tu tohlr neni potreba!!!!!!


....a co je tady podle tebe potřeba ? máš nejake navrhy nebo seš tady jen od toho abys kritizoval ..??

citace:
Původní příspěvek od ZeeGun
Též bych zkousnul více reklamních banerů, stím že nebudem nic platit a server se bude postupně vylepšovat..
Zee


...vice banneru , to NE!! je lepsi mit jeden banner vpravo nahore a exit page (ktera bude pro cleny zrusena tusim) a ne mit pres pul monitoru nesmyslne a rusici reklamy o nicem ....

citace:
Původní příspěvek od Hanyz
(nejenom) mě je trnem v oku zpoplatněné přispívání do zahradnického bazaru, ale žádat umožnění této funkce i pro nečleny klubu by asi bylo házením hrachu o zeď, protože mi něco říká, že je to primární příčinou vzniku těchto novot


Hanyz Registrován: Nov 2004

No , pokud vim tak Grower funguje jiz od roku 2000 , pokud si pamatuji tak za pristup se neplatilo tusim do roku 2004-5 kdy byli udelany placene registrace pres SMS , myslim ze Ty jsi nic neplatil , kdyztak me oprav takze nevim co se divite ? ja jako MOD si nedelam narok na zadnej plat , nebo odmenu , ale HW a Administrace proste neco stoji a porad aby se na to skladali ti sami lide taky porad nejde a hlavne co je v cechach ZADARMO ?? Jo Grower je byl a bude

citace:
Původní příspěvek od Radoslav
Nemůžu než namítnout, že chtít po členech nějaký peníze je nápad hodně uhozenej. Pokud chcete vydělávat na provoz, tak to dělejte přes reklamu, nebo nějaký jiný aktivity. Inzeráty si platí taky pouze podnikatelé a osoby, které vkládají inzerát opakovaně, či s komerčními úmysly. Alespoň na solidních servrech. Tohle je pokus o vraždu tohoto servru. Nezbude tu nikdo jinej, než pár pitomců, kteří se budou chtít naučit pěstovat hulení, ale všichni ostatní se na to vyserou. Carlosi, zas tak moc pro mě neděláš, aby jsem ti každý tři měsíce poslal 80,-Kč.

Zkrátka, po internetu se pohybuju pouze v místech, kde se neplatí a pokud tady tomu má být jinak, tak já osobně tu pak nebudu.


Radoslav Registrován: Feb 2002

..schvalne sem vam tam dal vase registrace , kolik jsi toho Radoslave zaplatil ? NIC , kolikrat ses tady na neco dival a pomohlo ti to ? ZADARMO !! Nenakupoval jsi v bazaru nikdy nic ? zase bez poplatku , ten kdo bude chtit neco nutne prodat tak si klidne zaplati o tom nepochybuji nebo muzes jit do Annonce do rubriky zahrada , ta je taky "zadarmo"

citace:
Původní příspěvek od Radoslav


A ty jako ještě namáš žádnýho obchodního zástupce, který by ti sháněl právě takový klienty, kteří by ti platily za reklamu a inzerci? Komerční inzerce je přeci inzerce např. nějakého growshopu, který zrovna neprahne po drahým baneru, nebo např. když někdo prodává bazarový váhy a prodává je opakovaně, tak je zřejmý, že na tom vydělává, pak není nejmenší důvod, proč by jsi na tom taky neměl vydělat.

Prostě, pokud chceš rozvíjet tenhle server, tak není žádoucí omezovat přístup uživatelů. Vždyť ty lidi, co sem chodí, byť zadarmo, jsou tvůj největší kapitál. Čím víc lidí sem dostaneš, tím víc si budeš moci účtovat za reklamu. Myslíš, že někdo bude chtít inzerovat na nějakým uzavřeným serveru, jehož komunita bude mít sestupnou tendenci?



..ale jiste , carlos ma najmuto 8 obchodnich zastupcu kteri objizdej kraje a nabizeji drtice a trika Grower do kazde trafiky v ČR , OMFG . ))))))

Nevim Radoslave , umis cist veci ktere ani nejsou napsane a nejen v tomhle vlaknu kde jsi četl ze budeme omezovat pristup uzivatelu ??? Tim ze zrusime placenou registraci , omezime pristup uzivatelu ??? Mel by sis nejdriv precist to co pises a zkontrolovat jestli odpovidas ve spravnem foru/vlaknu .

Prosim Vas vsechny zamyslete se nad tim , Grower tady funguje uz skoro 8let , s pro navstevniky nebo cleny jen minimalnimi nebo zadnymi naklady ( opravdu si nemyslim ze nekomu rozhodi rodinny rozpocet 80kc na 3mesice , to v tehle dobe opravdu nechapu, to jsou dva panaky vodky co vychlastam za 3 min, takhle z toho budu mit prospech 3mesice , jste opravdu takove socky?? )

Uz nekolik let zijem v postkomunisticke dobe , demokracie je nazev kterej se jaksi opotreboval ,drive bylo vsechno vsech a za nic se neplatilo , to uz ale 18let neplati ,takze to pochopte ze chceme hlavne zaplatit naklady na provoz serveru !!! Nikdo ale nikoho NENUTI a uz vubec ne Tebe . Grower club je sluzba pro ty co se chtej odlisit a zaroven prispet na provoz .

citace:
Původní příspěvek od Radoslav

Carlosi, zas tak moc pro mě neděláš, aby jsem ti každý tři měsíce poslal 80,-Kč.


Ne jiste ze neudelal pro Tebe nic , jen zalozil Grower.cz ....no comment ...

citace:
Původní příspěvek od The Chemical
Co když se mi zprcá venkovka a budu chtít jednorázově prodat dvacet semen za dvě stovky, abych rozšířil dál dobrou genetiku? A nebo co když si budu chtít rozšířit genofond a nějaká semínka poměnit? To se mi přeci nevyplatí posílat 80Kč navíc...
A pokud budu shánět nějakou věc, tak přeci také nebudu platit 80Kč za to, že ani nemám záruku, že se mi nikdo ozve. A myslím že dva darovací free thready tomu rozhodně nepomohou...



Kdybys mi prodal "nejakou zprcanou venkovku" za 200stovky a je se stim sral 3-4mesice venku a byla by z toho sracka tak bych byl fakt nadsenej , spatnej priklad jsi uvedl , dale , kdyz neco budes schanet ,neni od toho nabidka ? Ty si jen vybers co chces a napises PMko autorovi a je to , slo hlavne o to zpoplatnit lidi kteri maj v bazaru inzerat neustale na prvni strance darovaci a vymneny tread myslim bude docela v pohode jen se tomu budem muset venovat vice , domnivam se ze nabidka v bazaru prevysuje poptavku , tzn. ze bys měl sehnat cokoli aniž bys se musel registrovat ...

EDIT:Jeste bych chtel rict abyste si uvedomili kolik tady v Bazaru od roku 2000 probehlo transakci !! Většinou k spokojenosti vsech.

Tot snad nejake odpovedi ....uf



Zaverem jeste dotaz na carlose , jak zaplatim kdyz nemam mobil , fakt ho nemam , budes to nejak resit nebo si mam sehnat "kamose s mobilem "

Diky vsem Hlava

Old Post 05-08-2008 v 18:02 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 91

Mám dotaz, co z galerkami členů který jsou odstřánení a mají fotky v galerkách. Přepokladám že jich nebude málo ( jasné že normálni fotky/ growy se můžu v galerkách nechat ) , takže jsi myslím že vymazaním by se zase uvolnilo nejaký to místo na disku. Máme to promazávat ručne, nebo to udělá robot, který bude zmenšovat fotky?
pro príklad : http://grower.cz/forum/showthread.p...5392#post435392 ( příspěvek )---> http://grower.cz/home/viewer.php?userid=10433 ( jeho galerka )

Old Post 06-08-2008 v 00:26 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MEDICINEMAN
Stálý Člen

Karma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 340 

Re: Re: Re: Klub Grower Příspěvek č. 92

citace:
Původní příspěvek od Hlava


slo hlavne o to zpoplatnit lidi kteri maj v bazaru inzerat neustale na prvni strance


Hehe, no tak tech tolik zase neni a imho by se to melo resit individualne ADMINistraci pripadne MODeraci. Bazar je snad moderovane forum ne? 80Kc je sazba tak pro me,ja si za to obcas vyhodne koupim vetrak nebo hadicku, ne pro nekoho kdo hrne 200 klonu mesicne a spamuje do bazaru.

no show

Old Post 06-08-2008 v 11:00 AM
MEDICINEMAN je offline   Profil uživatele MEDICINEMAN   Find more posts by MEDICINEMAN   Foto galerie člena MEDICINEMAN   Click here to Send MEDICINEMAN a Private Message   Add MEDICINEMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Re: Re: Re: Klub Grower Příspěvek č. 93

citace:
Původní příspěvek od Hlava
No , pokud vim tak Grower funguje jiz od roku 2000 , pokud si pamatuji tak za pristup se neplatilo tusim do roku 2004-5 kdy byli udelany placene registrace pres SMS , myslim ze Ty jsi nic neplatil , kdyztak me oprav takze nevim co se divite ? ja jako MOD si nedelam narok na zadnej plat , nebo odmenu , ale HW a Administrace proste neco stoji a porad aby se na to skladali ti sami lide taky porad nejde a hlavne co je v cechach ZADARMO ?? Jo Grower je byl a bude

Ano, neplatil jsem nic za registraci, což neznamená, že ode mne grower (carlos) neviděl ani korunu.

Hlavoune já nepsal nic o tom, že je nehoráznost za něco chtít peníze. Není těžké si spočítat počet nových registrací a nových inzerátů a pak na základě toho udělat ekonomické rozhodnutí doprovázené časovým omezením výhod (so far OK). Ale umístit zpoplatnění bazaru na konec za všechna ty pozlátka typu větší avatar, vlastní titul, označení člen klubu grower apod je jako ve smlouvě napsat něco malým písmem vespod Napsat na rovinu "Potřebujem z určitých/neurčitých důvodů zvýšit příjem groweru od dobrovolníků, kteří mimo jiné využijí grower pro inzerci a něco tak můžou prodat", tak ani neceknu

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 06-08-2008 v 11:21 AM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HNO
Stálý Člen

Karma uživatele HNO - 92% PěstitelskáKarma uživatele HNO - 92% PěstitelskáKarma uživatele HNO - 92% PěstitelskáKarma uživatele HNO - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 136 

Příspěvek č. 94

Automatická úprava velikosti fotek je super nápad, to tu fakt chybělo. Když nemusim fota zmenšovat tak mi nevadí limit 150kb. Tleskám.

Nejdřív hledej, pak se ptej !
Outdoor 2008 - 23 kytek, 7 poli + test hnojiv AH vs. BioBizz
Outdoor 2012 - maká se na tom

Old Post 06-08-2008 v 13:24 PM
HNO je offline   Profil uživatele HNO   Find more posts by HNO   Foto galerie člena HNO   Click here to Send HNO a Private Message   Add HNO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HNO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
farda
Stálý Člen

Karma uživatele farda - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 257  

Re: Klub Grower Příspěvek č. 95

Me osobne zaujali pouze tyto novinky:
citace:
Původní příspěvek od carlos
KLUB GROWER FEATURE LIST:

* Zobrazení karmy u tématu a řazení témat dle karmy
* Prohlížení témat s fotografiemi v plné velikosti
* Zvednutý limit pro velikost fotografie na 300 Kb
* Automatický přístup skrz SSL po přihlášení



ovsem s tim zvednutim velikosti fotografie na 300Kb bych spis rek ze to je zachovani puvodni velikosti

jestli bych byl ochoten za to platit je otazka

Old Post 06-08-2008 v 14:15 PM
farda je offline   Profil uživatele farda   Find more posts by farda   Foto galerie člena farda   Click here to Send farda a Private Message   Add farda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 96

"* Prohlížení témat s fotografiemi v plné velikosti" - to znamená že se ukáže list threadu s plnou velikostí 150 kb místo náhledu?

Old Post 06-08-2008 v 14:39 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6462060 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív