Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Oznámení » Klub Grower
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 97

Ne, fotky budes mit v tematu v plne velikosti.
Aspon tak to chapu ja.

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 06-08-2008 v 22:34 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 98

Stoned : Svaha to myslí přesně jako ty

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 06-08-2008 v 23:09 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Chemical
Stálý Člen

Karma uživatele The Chemical - 46% PěstitelskáKarma uživatele The Chemical - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 134  

Re: Re: Re: Klub Grower Příspěvek č. 99

citace:
Původní příspěvek od Hlava



Kdybys mi prodal "nejakou zprcanou venkovku" za 200stovky a je se stim sral 3-4mesice venku a byla by z toho sracka tak bych byl fakt nadsenej , spatnej priklad jsi uvedl , dale , kdyz neco budes schanet ,neni od toho nabidka ? Ty si jen vybers co chces a napises PMko autorovi a je to , slo hlavne o to zpoplatnit lidi kteri maj v bazaru inzerat neustale na prvni strance darovaci a vymneny tread myslim bude docela v pohode jen se tomu budem muset venovat vice , domnivam se ze nabidka v bazaru prevysuje poptavku , tzn. ze bys měl sehnat cokoli aniž bys se musel registrovat ...


Já jsem samozřejmě nemyslel jen tak nějakou "venkovku". Myslel jsem, když budu mít genetiku ze seedbanky za několik desítek eur, pěstovanou venku a náhodou nevychytám nějakýho samce...
V tom případě jsou dvě kila za dvacet semen myslím docela směšná cena. Pokud tu bude free thread s nabídkou, pak jsem z ticha. Ale ještě bych tedy přidal thread s poptávkou. Co když budu schánět něco konkrétního, speciálního a nikdo to nebude nabízet v threadu s nabídkou? Třeba když budu shánět semínka nějaké ethnobotanické rostliny. Přeci nebudu posílat 80kč za to, že ani nemám jistotu, že se někdo ozve(=za nic). Pokud by se toto vyřešilo nějakými volnými vlákny(které se ale musejí pravidelně promazávat pro udržení přehlednosti), pak mlčím a snahu o zpoplatnění inzerátů, zavánějících komercí, chápu

S pozdravem The Chemical

EDIT: Pravopis

Naposledy upravil The Chemical 07-08-2008 v 21:01 PM

Old Post 07-08-2008 v 10:41 AM
The Chemical je offline   Profil uživatele The Chemical   Find more posts by The Chemical   Foto galerie člena The Chemical   Click here to Send The Chemical a Private Message   Add The Chemical to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 100

citace:
Původní příspěvek od Svahadji
- smazání neaktivních threadů starších jak jeden rok (kromě síně slávy)
- smazání fotek z galerií neumístěných v aktivních threadech
.




S tim bych zasadne nesouhlasil. A abych jen...:

profil clena : -vsechny temata jim zalozene + jeden klik ke vsem prizpevkum clena

Veci avatary se mi nezamlouvaji, co je male to je hezke

Jinac by me zajimalo razeni temat podle karmy, to jako system vypocita z karmy prispivajicich? Neslo by udelat pro temata zvlastni karmu?

Dal by bylo super vice odkazu ve faq na temata, treba v receptari (prijde mi dost zastrceny, na to, ze tam jsou nejlepsi temata), nebo v pestovani. Tak zatim

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 08-08-2008 v 07:57 AM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
euroob
Nový Člen

Karma uživatele euroob - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 101

Carlos:
ano, jsem tady chvilinku (protoze predtim byli placene registrace)

ale grower uz chvili sleduji, toto forum jsem zbezne taky proletel a musim nesouhlasit s jednou veci, porad dokola se tady omyla jak to tu maj lidi zadarmo (dokonce tucne)
"..schvalne sem vam tam dal vase registrace , kolik jsi toho Radoslave zaplatil ? NIC , kolikrat ses tady na neco dival a pomohlo ti to ? ZADARMO !!"

Jenze otazkou je, co tu mam zadarmo. Zadarmo tu mam obsah, ktery sem zadarmo vlozili jini lide. Pokud zde nekdo jen cte, tak at zaplati, to beru dokonce jako slusnost, ale pokud i prispiva obsahem tak proc by mel platit ? To byl take duvod proc jsem se neregistroval kdyz to bylo placeny. To jsem mel platit za to abych zverejnoval plany, zdrojaky atd co mam k automatizovane pestirne ? Platit za to ze tu zverejnim sve zkusenosti ? kapitalismus naruby

Grower je dobry web, hodne dobry web, ale nezapominejte kdo ho dela. Server si na sebe muze vydelat z navstevnosti pokud ji ma velkou (a to ze nemate nejake obchodniky co by vam to domlouvali je ciste vas problem). Takze prosim, ve jmenu lidske slusnosti, prestante porad omylat to, jak tady lidi maj neco zadarmo, a jeste k tomu to psat tucnym pismem. Jinak jsou pripravovane zmeny fajn a souhlasim i s tim rozdelenim na placeny klub a free cast. Jedine co mi rve oci je to "ZADARMO"

Old Post 08-08-2008 v 15:11 PM
euroob je offline   Profil uživatele euroob   Find more posts by euroob   Foto galerie člena euroob   Click here to Send euroob a Private Message   Add euroob to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 102

pripada ti blbe platit za pausal k internetu? tam je taky obsah zadarmo. Platis za HW, SW a podporu. To jak jsou vysky techto poplatku nastavene je ciste otazka Carlose.
Vim ze se v tom asi toci uz docela slusne penize, ale vite kolik tak velky projekt a stoji hodin casu? Kolik hodin premysleni? Pokusu?
Nasranosti ze neco nefunguje?
Je na absolutne na kazdem, jak se rozhodne ohodnotit svuj cas.
EDIT: opravil jsem gramatiku, predtim jsem spal mooc malo, a tak to tak vypadalo jinak si za tim stale stojim

Naposledy upravil 10-08-2008 v 01:25 AM

Old Post 08-08-2008 v 17:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 103

Je zvlastni ze s nepodepsanym k minus jsem se setkal snad jenom dvakrat za celou dobu co tu jsem...

Driv to tu bylo bezplatne a problemy tohodle druhu nebyli. Je tu proste moc novych lidi.

Old Post 10-08-2008 v 18:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 104

Blokovat to samozřejmě jde, ale k čemu?... Co až dospějí a budou se sem chtít přihlásit? Druhá věc je, že ne každý má unikátní IP adresu. Uživatelé např. s připojením od O2 nebo UPC mají dynamickou adresu, a tak by se mohlo stát, že zabanovanou adresu dostane někdo jiný, kdo by se sem chtěl dostat. Je to sice malé procento, ale možnost tu je. Navíc ten, kdo ten ban obdržel, a připojí se za nějaký den, získá od DHCP adresu novou a tím i možnost se opět registrovat. Proto je zakazování přístupu na grower podle IP adres podle mě nesmysl...

Old Post 10-08-2008 v 18:09 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 105

ehm, tusim ze asi budu znacne OT ale ... co zavest anti-multi? aby mohl mit kazdy clen jen jeden nick, a pak by se tvorily vyjimky jako - jsme tri a mame jeden pocitac, chodi ke me na G bratranec a tak proste kdyz uz by bylo vice nicku na jednom IP tak by bylo idealni aby to bylo zduvodnene, podobne by se to dalo resit i se smazanymi uzivateli, ne kazdy ma bezdrat s nahodnym pridelovanim IP

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 11-08-2008 v 06:06 AM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 106

citace:
Původní příspěvek od Marokanec

Edit: a když tak o tom přemýšlím,dá se zabránit zneužívání karma systému?Já kdybych byl mlaďoch,nabouchal bych 10nicků a do půl roka bych měl spousty kostek úplně za nic


no a ? Tak bude karmu třeba s 50tisíci body ... ta mu je stejně k ničemu když se bude chovat jak debil nebo jak děcko stejně se snim bude tak jednat a navíc bude nápadnej a MODové myslím mají přístup ke karmám členů ... takže neřešit

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 11-08-2008 v 06:17 AM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 107

citace:
Původní příspěvek od Marokanec

Edit: a když tak o tom přemýšlím,dá se zabránit zneužívání karma systému?Já kdybych byl mlaďoch,nabouchal bych 10nicků a do půl roka bych měl spousty kostek úplně za nic



...už to tady hodne chytraku zkusilo ale nepochodily , za zneuziti karmy davame trestny body , kdyz člen nepochopi nasleduje ...

Old Post 11-08-2008 v 16:47 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šlajs
Stálý Člen

Karma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 108

[účet odstraněn]

Naposledy upravil Šlajs 12-08-2008 v 11:54 AM

Old Post 11-08-2008 v 18:34 PM
Šlajs je offline   Profil uživatele Šlajs   Find more posts by Šlajs   Foto galerie člena Šlajs   Click here to Send Šlajs a Private Message   Add Šlajs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Šlajs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plha
Nový Člen

Karma uživatele plha - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 109

citace:
Původní příspěvek od Šlajs
EDIT>
Jeste by nebylo zle dat clenum klubu pravo moderovat sve vlastni thready v Bazaaru. Protoze treba Guerilla prijima kontakty PM only, ale pisou tam lidi, co nemaji dostatek prizpevku pro zaslani PM. Tak by jim mohl poslat PMko on sam a posleze si svuj thread vycistit dle vlastniho uvazeni.

Kdyz ma clen nula prispevku, nemuze PMka nejenom psat, ale ani cist. Funkce se mu aktivuji po napsani jednoho prispevku

Old Post 12-08-2008 v 22:16 PM
plha je offline   Profil uživatele plha   Find more posts by plha   Foto galerie člena plha     Add plha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 110

citace:
Původní příspěvek od Šlajs
Ač ne příliš rád se taky vrátím k tématu karmy. Že by si ji "klubeři" mohli vypnout. Programátorsky jednoduché, ale má to svá plus i minus.
EDIT>
Jeste by nebylo zle dat clenum klubu pravo moderovat sve vlastni thready v Bazaaru. Protoze treba Guerilla prijima kontakty PM only, ale pisou tam lidi, co nemaji dostatek prizpevku pro zaslani PM. Tak by jim mohl poslat PMko on sam a posleze si svuj thread vycistit dle vlastniho uvazeni.


PM muzes psat hned, problem je v tom ze mu tam pisou protoze neumi pm pouzivat...

Old Post 13-08-2008 v 08:18 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
farda
Stálý Člen

Karma uživatele farda - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 257  

Příspěvek č. 111

bude nekde zverejnen pocet clenu Gklubu? online/offline + (celkem)

Old Post 15-08-2008 v 12:11 PM
farda je offline   Profil uživatele farda   Find more posts by farda   Foto galerie člena farda   Click here to Send farda a Private Message   Add farda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 112

Ano, přehled těch co podpořili Grower předplacením Klubu chystáme. Označení Člen klubu bude však pro všechny předplatitele volitelné. Pokud si tedy člen bude přát, zaškrtne v Můj Grower příslušnou volbu a bude nést titul Člen Klubu a současně figurovat na zmíněném seznamu podporujících členů.

Možnost vypnout si sám sobě zobrazování karmy (pokud jste členem klubu) chystáme. Dále také možnost odfiltrovat si při procházení fór témata, která mají nižší úroveň karmy než např. 3 kostky. Mohlo by to přispět k jinému náhledu na užitečné diskuse, kdy veškeré nekvalitní diskuse vám systém automaticky skryje.

Old Post 15-08-2008 v 12:26 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5243310 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív