Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co jste ochotni dát za....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
wolllf
Stálý Člen

Karma uživatele wolllf - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 30  

Obecné Příspěvek č. 1

MARIHUANU? Teď mi to tak napadlo, když jsem se vrátil z dvoudenního "výletu" - sázení.
Jsem jako kdybych se vrátil z Koreje )-:
Kdybyste mě viděli jak vypadám, tak se svalíte na zem a začnete se smát. Jsem fakt dost omlácenej a krvavej.
Vysázel jsem asi na patnácti místech - a převážně - ve velmi hustých křovích - kterými jsem se musel doslova probít, vysekat, rozsekat....atd. /outdoor ten je levnější/
Takže se ptám ...KOLIK JSTE OCHOTNI DÁT ZA TRÁVU?
Myslím tím tak nějak všeobecně.

...Wolf

Old Post 02-05-2002 v 21:24 PM
wolllf je offline   Profil uživatele wolllf   Find more posts by wolllf   Foto galerie člena wolllf   Click here to Send wolllf a Private Message   Add wolllf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jimny
Nový Člen

Karma uživatele jimny - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 2

ja hulim uz piaty rok a ganju si furt kupujem,za gramec dobreho indoora davam 250 az 300 kilca,ten rok som sa fakt nasral a a zasadil mrdne rastlin,ak mi vyjde len polka z toho tak mam hulco na cely rok,a usetrim dost menge,aby som si zivot este viac sprijemnil

Old Post 03-05-2002 v 08:00 AM
jimny je offline   Profil uživatele jimny   Find more posts by jimny   Foto galerie člena jimny   Click here to Send jimny a Private Message   Add jimny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wampyr
Stálý Člen

Karma uživatele Wampyr - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 3

To Wolf..
Me uz vubec nebavi nic kupovat.Stoji to moc a moc penizku.Vcera sme byli sazet ale nic sme nezasadili.Na nasich misteckach zrovna byli lidi.Tak jedeme zase pristi tyden.Doufam, ze nam vyroste tolik, ze uz nebudu muset utratit jedinou korunu.

Krasna to predstava.
A odpoved kolik?Prijatelna cena by byla tak okolo 100,-/g

Old Post 03-05-2002 v 09:29 AM
Wampyr je offline   Profil uživatele Wampyr   Find more posts by Wampyr   Foto galerie člena Wampyr   Click here to Send Wampyr a Private Message   Add Wampyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydrantek
Stálý Člen

Karma uživatele hydrantek - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 4

U nas se moc neprodava a kdyz tak to jsou lidi ktery dealujou vseobecne. Kazdy ma a obcas da. Takze poho.
Jinak si myslim ze 150 - 200 MAX za gram dobreho skera je v poho

Kde bil debyl dyz tu nebil?

Old Post 03-05-2002 v 10:00 AM
hydrantek je offline   Profil uživatele hydrantek   Find more posts by hydrantek   Foto galerie člena hydrantek   Click here to Send hydrantek a Private Message   Add hydrantek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hicks
Stálý Člen

Karma uživatele Hicks - 77% PěstitelskáKarma uživatele Hicks - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 5

Hulím už tak 4 roky a za celou tu dobu sem nedal ani korunu za THC. U nás v Českým Amstru si fakt hulení kupovat nemusíte.

Nechcu tu nějak machrovat, ale když nemám já, tak má někdo okolo (například v pátek ve skoro jakýkoliv hospodě seženete na fajfku zadarmo, a to nejsou žádný technický sračky).

Jinak není nad pěstění, ale zdá se mi, že v poslední době je celkem problém s výběrem lokalit na outdoor.
Dost na shit když vám ze 4 polí zbyde jedno (svině zemědělský a trhačský!!!).
Takže všem pěstitelům přeju krásný kytičky a pálky. :-)

Old Post 03-05-2002 v 11:15 AM
Hicks je offline   Profil uživatele Hicks   Find more posts by Hicks   Foto galerie člena Hicks   Click here to Send Hicks a Private Message   Add Hicks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Total kapor
Stálý Člen

Karma uživatele Total kapor - 3% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 74 

Palec nahoru Příspěvek č. 6

to Jimny

Cau koci, konecne si sa pripojil. posielam ti K+ na privitanie.

Old Post 03-05-2002 v 16:27 PM
Total kapor je offline   Profil uživatele Total kapor   Find more posts by Total kapor   Foto galerie člena Total kapor   Click here to Send Total kapor a Private Message   Add Total kapor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teksun
Stálý Člen

Karma uživatele teksun - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 7

gdyž si ted představím kolik sme za to dávali penízek tag 250,- za géčko ale ted jag máme svý kouření tag mi ta cena přijde pěkně vysoká a vidím kolik ušetříme když každej tejden nekupujem, lepčí je prostě pěstovat víc si toho vážíš a máš pag ke kouření jinej vztah, já naše kouření neumím moc vohodnotit sem zaujatá přijde mi moc dobrý na to abych ho hodnotila a gdyž už je potřeba vohodnotit tag vyměnit

Old Post 06-05-2002 v 18:41 PM
teksun je offline   Profil uživatele teksun   Find more posts by teksun   Foto galerie člena teksun   Click here to Send teksun a Private Message   Add teksun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
baboss
Stálý Člen

Karma uživatele baboss - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 40 

Pohodička Příspěvek č. 8

U mě byly doby kdy sem dal za 1g az 600Kc. Ted začínam indoor a přestávám se divit lidem co to prodávaj tak draho, protože co to pěstování sežere prachů, ale na druhou stranu se mi to vrátí..............

baboss
Všechny věci jsou jedem a nic není bez jedu. Ovšem závisí pouze na množství, jestli se věc jedem stane. Paracelsus

Old Post 06-05-2002 v 20:27 PM
baboss je offline   Profil uživatele baboss   Find more posts by baboss   Foto galerie člena baboss   Click here to Send baboss a Private Message   Add baboss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 9

hm, 250 na ruku, musel jsem... ale co jsem o tom modylku slysel, to proste nejde rict ne... a taky bych od toho mel dostat seminka gratis (to jeste ale nevim), takze to ted rozjedu s necim poradnym - to co pestuju tedka, tomu se ani neda rikat pestovani... ale uz si kupuju naky vybojky, ve stredu skaknu nekam do kseftu a uz to pojede natvrdo!

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 06-05-2002 v 20:31 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hugo
Stálý Člen

Karma uživatele Hugo - 18% PěstitelskáKarma uživatele Hugo - 18% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 10

Co se týče potu, času a námahy tak dost a rád. Ale že bych šel a koupil si od někoho tak to ani náhodou. Nebudu podporovat někoho, kdo si z trávy dělá byznys. Pořád budu tvrdit, že tohle je o pěstování, slízení, vyměňování modelů, ochutnávání od ostatních a né o prodávání a kupování. Pro mě je tohle prostě dealing a šmitec. Ale o tom je tady debat dost.

.......get high.......higher than before..........

Old Post 06-05-2002 v 23:03 PM
Hugo je offline   Profil uživatele Hugo   Find more posts by Hugo   Foto galerie člena Hugo   Click here to Send Hugo a Private Message   Add Hugo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tim
Stálý Člen

Karma uživatele Tim - 21% PěstitelskáKarma uživatele Tim - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 165 

Ted me obrali do hola za trosku MJ Příspěvek č. 11

Jsem si rikal, ze si neco sezenu. Taxem sel za jednim ### a ten mi nabidl plasti sacek o velikosti papirovych zapalek napechavany necim zelenym. Jsem si rek, no dobre, vyzkousime co bude. 1/4 jsem vysypal do faje a zapalil. No hulili jsme to asi 10min a nakonec jsem byl uplne vedle a ### taky vedle sebe. Nakonec jsem ### za to vyplazl $10. No nejsem ja blb?
Jen doufam ze priste potkam ??? lepsiho.

Tak to bylo se mnou. Jestli chcete videt nejake foto, nebo i tu faju (ze skla) tak mi napiste do pm. Podle zajmu nafotim spoustu a postnu.

It is 4:20!!!
Time for smoke.
HighLife

Old Post 07-05-2002 v 09:02 AM
Tim je offline   Profil uživatele Tim   Find more posts by Tim   Foto galerie člena Tim   Click here to Send Tim a Private Message   Add Tim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 12

tak za mojí dlouholetou huličskou kariéru sem koupil asi jednou, max dvakrát, a to už je dávno, tak že můžu říc, že nekupuju a ani kupovat nebudu

ale uplnej opak je s pěstěním, zatim sem do toho narval docela dost a ještě nemám všechno venku, ale baví mě to a rozhodně je lepší pár dní námahy, než uděláte políčko, vysejete a pak už je jen veget, občas hnojíte a štípete a zalejváte, to už neni moc námahy a pak ta radost ze sklizně, tomu se prostě žádný nakupování nikdy nemůže vyrovnat!

dost sem taky narva do zařízení skříně, kterou mi nakonec doma zakázali :-) ale zařízení se neztratí a vypadá to, že u kámoše na ubytovně je jedna volná skříň a hlavně elektrika zdarma!!!!! tak že do toho jdeme :-))

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 07-05-2002 v 09:54 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolllf
Stálý Člen

Karma uživatele wolllf - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 30  

Pohodička Příspěvek č. 13

Taaak...Otone-teď si to rozlousk! Já nechtěl slyšet právě jen MONEY,MONEY. Já chtěl také vědět jaké místo ve vašem životě hraje tráva a jak moc jí máte rádi - a s tím i související pěstění! Já jsem sice z toho servanej - ale víte s jakým pocitem večer usínám? To se nedá popsat....
Karmička pro Otona....!

Wolf...

Old Post 07-05-2002 v 10:54 AM
wolllf je offline   Profil uživatele wolllf   Find more posts by wolllf   Foto galerie člena wolllf   Click here to Send wolllf a Private Message   Add wolllf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Palec dolů Budte radi, ze jste radi, Příspěvek č. 14

protoze tady ve Finsku si kupite tzv. "gram" ktery vazi zhruba 0.8 g a je za 20 EUR. Na druhou stranu je fakt , ze je to nejakej silenej outdoor z Gambie, takze balicek vydrzi i 3-4 dny a je hodne masakrozni. Ale v prepoctu to mate za 600 kilo. Takze budme radi, ze jsem radi i za ty 250-300

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 07-05-2002 v 13:06 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
Stálý Člen

Karma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 264 

Palec dolů Příspěvek č. 15

Tohle téma se zvrhlo něam úplně jinam, než tvůrce chtěl. Myslím, že bude rozumnější ho uzavřít.

Protože směr, kterým se ubírá je dost o hovnu, jestli vám připadá hulení drahý, tak nebuďte blbí a zasaďte si.

.: kalkulačka spotřeby :. .:kalkulačka výkonu :. .: Maroc # Afghan :.
............: šlukovka ze žárovky :...........

Old Post 07-05-2002 v 13:28 PM
majklovec je offline   Profil uživatele majklovec   Find more posts by majklovec   Foto galerie člena majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message   Add majklovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Klidek Majklovce, Příspěvek č. 16

samozrejme, ze se tohle zvrhlo uplne nekam jinam, nez bylo mysleno.

Pokud reknu, co vsechno bych dal za to...tak jen to,ze to muzu stejne dat az se vratim domu. Tady ve Finsku pestovat nemuzu a nemam jak, a to nejsem blbej, protoze bych rad zasadil, ne ze ne. Proto jsem taky napsal, ze "ti" kteri kupuji, muzou byt radi za tu cenu kterou maji, protoze ja platim dvakrat vice.Ale nestezuju si. Pokud si chci zakourit, musim proto neco obetovat.A obetovat tady muzu pouze penize. Nic jineho.


A s tim sazenim se taky neboj, uz za mesic jsem doma a pak uz se jen bude stavet a pestit a stavet a pestit a starat se ...

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 07-05-2002 v 13:36 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-06-2014 - Co jste schopni napsat in high? - 46 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1774670 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív