Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » letosek?-->windor+mech.drip+pure-nature(?!)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

letosek?-->windor+mech.drip+pure-nature(?!) Příspěvek č. 1



Cuz zkurky...

Tak letos bych tedy s dovolenim taky neco odpresentoval.
Asi budu pestit na trech mistech, prvni je okenko(pametnici mozna pamatuji muj 1. pokus), dale mechanicky drip a nakonec cistou prirodu...
No donedavna byly vsechny z prvni varky na okne, kde jsem jim postavil provizorni parenicek a dokonce si mohly uzivat i ofuku, jak vidno z fotek. Kdyz bylo moc pod mrakem, nebo tak, tak jsem je daval pod 2*15W cool white. Jinak se zatim mejte.

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 24-05-2008 v 22:45 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Dripink Příspěvek č. 2






No tady bych rad pripomel tema. ktere je tu:

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

Bohuzel kapka byl za podivnych okolnosti smazan, cili nutno davat quote, ale jiste to za to stoji...

Driv jsem zkousel ty kolicky pro in, ale tohle mi prijde zajimavejsi a hlavne ucinejsi. Jde o to, ze vedete hadicku z nadrze nebo kohoutku prez kolicky ke kytkam. Je asi jasne, ze potrebujete nejaky tlak. No a princip je jednohuchy: pokud je sucho, tak v kolicku zace klesat tlak vody, ktery prez pist s hrotem tlaci na hadicku, cili voda zacne odkapavat. A pokud prsi( je vlhko) tak tlak stoupne a hadicka se priskripne. Dulezite je jenom nastaveni, ma to ovladaci kolecko s + / - cili ja to nastavil tak, ze jsem poradne koliky nejprve namocil, pak radne zalil hlinu a otacenim kolecka to nastavil asi tak na 1 kapku za 10 s. Ted ma bejt sucho, cili pocitam s tim, ze to zacne kapat rychlejc. No nadrze ma kazda kytka po 5 litrech+ jeden 5lirovej maj spolecny...

musim zjisti kolik se vejde do litru kapek...


Hlinu jsem udelal takhle: 7 kyblu cernozeme + 2 kyble kompostu + 2 kyble pisku + jeden karmezitu a perlitu (asi malo karmezitu atd., ale vic sem nemel).

Navrh jsem dal kameny, aby puda tolik nevysychala.

Tot vse, napady a pripominky vitany.

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Naposledy upravil xpapousek 25-05-2008 v 14:08 PM

Old Post 24-05-2008 v 23:07 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 3

Pěkný Papoušku. Ten drip máš (ne)normálně někde v přírodě anebo vlastní zahrada(chata,příbuzní...)?

Nápady vítány? Tak místo kamenu polož netkanou textilii proti odparu vody. Stojí asi stovku za 5m v každým zahrádkářství. Funguje znamenitě!

Výborně- ty keramický kolíky sou sympatický. Objednávám si to tu
Pěst!

PS: Kapka1 nebyl smazanej za "podivných okolností", nýbrž pro zcela průzračné porušení pravidel- byl moc mladej...bogužel.

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Naposledy upravil Tayem de Tox 25-05-2008 v 08:06 AM

Old Post 25-05-2008 v 07:49 AM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ortaniel
Stálý Člen

Karma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 442  

Příspěvek č. 4

To je vychytaný drip jak cip !
Ale pozor, ať nepřeleješ ...

Nicméně, a to je zásadní, nějak mi uniklo co to je za modýlky ? Jestli to nejni tajemství

Ortanielův 2008 outgrow - Himalaya Gold, MIX'07

SPT Valašsko 2009 - White Skunk, White Widow, Pure Power Plant, MIX'07

Úsporky 125W a 200W - Afghan, Kalichakra, Mountain Jam, Shit

SPT Valašsko 2010 - Purpurea Ticinesis x Cinderella99, SHIT, MIX'07

2012 - T.H. Seeds - Mendocino Madness

2013 - Beskydské fialovění - Holands's Hope a Purple#1
Vstávej semínko holala, bude z tebe fiala

Old Post 25-05-2008 v 10:13 AM
Ortaniel je offline   Profil uživatele Ortaniel   Find more posts by Ortaniel   Foto galerie člena Ortaniel   Click here to Send Ortaniel a Private Message   Add Ortaniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Windor Příspěvek č. 5




Cau

Tak zde bych rad pripomel tento tred, ktery se zaobira windorem:

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=24517
a take muj posledni pokus na okne:
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1


deTox: Dekuji kolego! (cimrmani) Je to na chate, mit toto v prirode a spolehat, ze to nikdo nenajde... to bych musel bydlet asi na kavkazu ... Folii na tvou radu koupim, ale az pojedu zase na chatu...

Ortaniel: Diky, proti preliti jsem mel v planu dat do substratu co nejvic perlitu a karmezitu, ale bohuzel jsem nemel dostatecne mnozstvi... snad budou kolicky plnit svoji funkci - jinak



Model na okne je White widow, ten drip je taky WW. Ty dva odlisne modely v mem zlutem pareniku (k rozpoznani pouhym okem) jsou z noname seminek, ktere jsou asi 5 let stare ...
ty pujdou pekne do prirody...

Cily windor k dnesnimu dni je zasazen, jak je videt z fotky, kyticka uz vazne potrebovala presadit...



A posledni foto je dalsi prosadka do prirody. Model je Jack Herer*Belladona by Nepro (teda aspon to rikal ... ) Parenickem je tentokrat suplik z lednicky - diky mami


Zatim se mejte...

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 27-05-2008 v 17:33 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

venky Příspěvek č. 6





No a zbyva akorat tak prestavit moje policko ve volne prirode, tak tedy tady ho mame:


Planuju tam dat tak kolem osmi kytek, zatim tam jsou 2 nonamy ze seminek, jeden samec by nevadil, doufam, ze buci nebudou oba ...

Policko je mezi dvema polema, v krovi a mezi par stromama...




Jako obranu teritoria proti zveri jsem pouzil maso v pytliku povesene na klaciku ( na fotu vpravo a proti slimakum jsem musel dat vanis - slimaku se zbavis




Substrat je pro pelargonie + perlit(vmichanej) + karmezit (vmichanej+na dne je vrstvicka na igelitu) + rockwol (natrhanej na dne) + hnuj (na dne nad karm. a rock.)








Pri vybirani mista neni nad to, poradne nad tim hezky z hora pošpekulovat Clovek ma pekny rozhled...









No a zde by mely za par mesicu vykukovat palicky ... doufejme

Zatim

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Naposledy upravil xpapousek 31-05-2008 v 00:15 AM

Old Post 31-05-2008 v 00:05 AM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

čau
nikdy sem maso jako obranu nezkoušel ale napadlo mě spíš že to víc života přiláká než odláká. hlavně toho masožravýho publika.
drip docela praktickej nápad
kytky v klídku, flek mi připadá malinko malej ale poroste to v pohodě

Old Post 05-06-2008 v 14:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

update Příspěvek č. 8






A ano, je tu opet Arnost se svou dikoteeekou...





Cili prvni poohlednuti mi dovolte venovat dripu, tu je





Roslinky rostou, ale jsou dost zluty, zrejme spatne pH pudy, ale dit ja ji pouzival vloni a vse bylo ok, nejpravdepodobnojsi teda asi preliti, ale to takhle snad nevipada...











citace:
Původní příspěvek od MIRIS
čau
nikdy sem maso jako obranu nezkoušel ale napadlo mě spíš že to víc života přiláká než odláká. hlavně toho masožravýho publika.
drip docela praktickej nápad
kytky v klídku, flek mi připadá malinko malej ale poroste to v pohodě


Cus dik, k tomu masu, ja nevim neni-li to primo ve faq, ale nekde tady urcite jo... odezene to hlavne vysokou, a nejakejch mrchozroutu (krkavcu atd.) bych se snad bat nemusel




Tady je dalsi posadka ven, prevazne Double Dutch, nejake GWS a pak jeden sirotek, ktery sve rodice chudak nepoznal
Timto patri dik breederovi







A widor? Vsak vite, jak to s takovymi chodi, toulava krev se usadila a z kytky se stala starostliva hlava rodiny


(Co bych povidal - to bych se jen opakoval)

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Naposledy upravil xpapousek 14-06-2008 v 16:51 PM

Old Post 14-06-2008 v 16:41 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 9






Cau



Takze jak jsem psal, jel jsem na chatu. Kolicky me prekvapily i po 14 dnech stale odkapavaly. Kytka se mi zda docela velka, sem zvedavi co s ni udela jeste tech 6-8 tejdnu na rustu









Detajlik jedne.














Trochu zhora....normalne ponozky v sandalech nenosim












Pak jsem se otocil na protejsi svah a co nevidim, zpravy nelhaly, bylo to opravdu vostre( myslim vichrici minuly ctvrtek nebo kdy to bylo)






Tak jsem si rekl, ze se tam do toho lesa pujdu podivat. Sel jsem asi 2 kilaky k takovejm vodopadkum, normalne to clovek ujde tak za 20 min. , ted za dvojnasobek. Tak jako na te fotce to bylo porad.



Tak nashledanou...cekejte update z policka viz. nahore.....

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Naposledy upravil xpapousek 16-02-2012 v 15:25 PM

Old Post 06-07-2008 v 20:16 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

update z pole Příspěvek č. 10





Cau lidi

Takze , jak jsem slibil tak cinim. Je tu update z meho policka. Ze dvou kytek ze seminek byli nakonec dva kucí, no stejne ta genetika za moc nestala. Cili jsem se rozhod je nahradit rezy K2-jek. Jsou tam nakonec tri, pac jeden DoubleDuch nerozdychal presazeni...asi jsem neco zanedbal...








Tady fotka z druhe strany a da se to na ni dobre popsat, cili: Ty nejmensi tri jsou K2, ty dve velke uprostred jsou Belladona*Jack Herer, ty stredni co jsou nejbliz a nejdal jsou DoubleDutch a ta posledni mezi nema je moje favoritka GWS












A zde ju vidime z detajlu, sice listy po necem stradaji, ale je videt, ze se rodice nezaprou













No a koukejte co mi na policku take roste, co myslite, mam je slupnout?

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 12-07-2008 v 19:23 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Millanm
Stálý Člen

Karma uživatele Millanm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Millanm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Millanm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Millanm - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 11

Neni na ne docela brzo ? Ale tvarej se ze by mohly bejt i tim za co je mame

''Když chci , tak se neptám jestli můžu''
Jediné české fórum o pěstování houbiček
Hnojáci 2008

Old Post 12-07-2008 v 20:30 PM
Millanm je offline   Profil uživatele Millanm   Find more posts by Millanm   Foto galerie člena Millanm   Click here to Send Millanm a Private Message   Add Millanm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

Nemyslim si ze je to to co jsi myslite, a jeste je i brzo docela..jeste tak 2-4 tydny podle pocasi

Old Post 12-07-2008 v 20:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

ultimate windoor :D Příspěvek č. 13




Hojte typci...

No dnes asi jen fotos, pac nemam moc casu, info doplnim pozdeji






1









2











3

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 21-07-2008 v 19:13 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 14




Takze prikladam nejake info, pac sem to slibil...a taky uz sem se propadl na druhou stranu fora...

Info o windoru bude nasledovat:

svetlo:podle mraků
rozmery site: 70*50
hnojky: zatim wuxal - dá se, kvet: biobiz, final: final s.
ofuk: ano - 2*12V
UV-b: ano - 12W
zatemnovani: ano - rozedneni: za 20s stmivani: za 40s



cena:......................PM

Jinak bystrejsim mozna doslo , ze budu zatemnovat, zacnu asi nejak za tejden. Mno uvidíme, snad mi to pomuze dostat se blize k magicke hranici 50g Ano rikam to otevrene, jde mi o vynos





Zde listy - s bleskem










A zde ta sama genetika, ale tahle kytka se vyslovene "skvarila" pod lampou.

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 23-07-2008 v 23:31 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Nápad policko+drip Příspěvek č. 15




Cau, pridavam nejake foto

Zde, prvni dve ty jsou z policka, docela se jim dari. Doufam, ze ted zacne trochu svitit slunicko (dneska bylo uz konecne tak nejak korektne letne )













K2- vsechny tri vypadaji nejak takhle, asi nebudu zastipovat a "pojedu na hlavni centralni salam"











Zde fotky dripu, jakz takz jede, divim se, ze ty pruhledne nadoby a hadicky jeste nezarostly rasama
Jo trochu sem tomu roztahal vetve, dle me lepsi nez ostrihat listy, ikdyz jsem jich taky par odstranil

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 26-07-2008 v 20:38 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Prepnuti pomoci vyzivy? Příspěvek č. 16



Cau rad bych pripomel tenhle tred :

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=29925

Pokud nemate co delat, doporucuju precist
Pac mam na poli dve dvojce a jednu tojci stejnych modelu v relativne totoznech podminkach rad bych na nich zkusil pokus. Vzdy na jedne nebo dvou od modelu skusim aplikovat kombinaci hodne velke koncentrace kristalonu kvet (zalivka), ripenu a final solutionu a pk (postrik a zalivka) Zajimalo by me, jesi to treba o tejden nebo dva urychli sklizen...a jak to bude znat na kvalite sisek.

Nepiste prosim ze to bude diky kristalonu shit a nebo ze je zabiju, kdyztak napiste, co by tyhle kytky (viz foto ) mohly jeste vydrzet za koncentrace...

Jo a jeste tady galerie lidi co to pry uspesne delaji : Dudusek Kabuto



A jesi tadynaty fotce nekdo vyznaci "matros" tak ma bod a dostava se do vedeni v prubeznem hodnoceni 2. nejodvaznejsi souteze, ktera kdy na goweru byla...

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Naposledy upravil xpapousek 16-02-2012 v 15:26 PM

Old Post 29-07-2008 v 23:58 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1588490 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív