Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 4. pokus pod 250w růst a 400w květ
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33

diky chlape

Old Post 10-07-2008 v 19:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Hlína 49.den v květu Příspěvek č. 34





Ahojte pěstitelé tak jsem po dlouhé chvíli zde byl jsem nemocen a byl jsem odkázan na zachodovou mísu tak jsem moc neodepisoval. Ale už je to docela v pohodě a už jsem udělal pár fotek před koncem a myslím si že je to v pohodě ale nema to na tu sklizeň bíleho ruska to bylo fakt lepší..............

Old Post 19-07-2008 v 18:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
praKurva!
Nový Člen

Karma uživatele praKurva! - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od grosancho
Jestli ti můžu doporučit tak tohle: http://www.klecka.cz/growshop/Hnoji...ial-0_75-l.html


mno, proč ne. já na desinfekci používám klasický SAVO nalitý v rozprašovači výsledek je vždy 100%

Old Post 19-07-2008 v 23:33 PM
praKurva! je offline   Profil uživatele praKurva!   Find more posts by praKurva!   Foto galerie člena praKurva!   Click here to Send praKurva! a Private Message   Add praKurva! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36

To ja to taky savem stříkam a je to pořad tam ty ludry tak nevím

Old Post 20-07-2008 v 00:47 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 37

Mno savem bych já skříň nestříkal. Takovou žíravinu a vi to lijete do skříně? To co ti nabídl grosancho používám i já a je to bez zápachu a je to biologicky odbouratelné tak že ho můžeš požívat i když ti kytky rostou. Kdybys savo omylem kápl na kytky tak asi dlouho nevydrží u Roomcleanu nemusím mýt strach a mám tam pořád maximální čisto.

Jinak by mě docela zajímalo co děláš špatně že ty kytičky máš tak ubohé jestli je to kvůli těm breberkám nebo něco jiného. Protože pod 400kilem vypěstovat takové chudé tyčky je docela hrůza.

Začátek docela luxus a ten konec docela hrůza a docela škoda .
SRY ale je to tak!

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 20-07-2008 v 01:25 AM

Old Post 20-07-2008 v 01:15 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 38

Ja to tym savem dělám jen po sklizni a pak to nechávám otevřené a pak tam dam nové řízky . A během růstu a květu to čistím clinem s alkoholem a taky vydělávám kytky ven.

A mam je chudé to dělají ty kundy protoze jich tam bylo mega a na vrchních listech se jich zbavíš ale ty mrdky pod listma ty jen těžko ale to bych musel asi list po listu mo uvidím koupim za měsíc : http://www.growshop.cz/katalog/deta...ef90b8231e441c1

A uvidím s ním tam bude květ a rust ve staré......

Old Post 20-07-2008 v 11:11 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 39

Ten homebox trochu prosvítá je to Lightbox ok. musíš to mít někde kdy by na periodu 12/12 byla tma .

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 20-07-2008 v 12:07 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 40

Aha tak on prosvíta??? Kua Jak to teda delaj ze to prosvíta

Old Post 20-07-2008 v 12:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 41

Mno u Light prostě něco ubrali a tím pádem prosvítá aby to bylo levnější. Proto také stoji míň o pár tisíc neš normální homebox.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 21-07-2008 v 01:20 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42

Tak jsem si to domluvil a budu mít místo toho homeboxu light bude homebox L a bude to stát o 2litry více ale už nebude prosvítat

Old Post 24-07-2008 v 21:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Závěr a tipování Příspěvek č. 43







Ahojte milý přátelé tak jsem to pokosil ale jsem zklamaný z množství nemám to zvážený ale jsem z toho špatný že to není jak minule tak pěkně košaté ale musím ještě se hodně zlepšit ale budu teďkaj brat jen 6 řezů takže více prostoru a jeste uvidím jestli nezmenčím obsah květníku z 6.5l na 3.5l ale uvidím a chtěl bych se zeptat kolika litrový květináč pro matku????A děkuji za rady a můžete tipovat a pak napíšu jakou to mělo chuť atd par fotek

Old Post 27-07-2008 v 12:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 44

Tak vidím že nikdo nemá zájem tak mam 69 gramů žádná sláva ale jsem rád za to co je

Old Post 01-08-2008 v 09:00 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-01-2015 - 9x Og Kush 250w růst 600w květ - 0 odpovědí
13-03-2010 - Indoor 250W růst 600W květ - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8004040 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív