Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Leonotis leonurus - Africká tráva ;-)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
worrapS
growrider

Karma uživatele worrapS - 89% PěstitelskáKarma uživatele worrapS - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 92  

Upozornění Leonotis leonurus - Africká tráva ;-) Příspěvek č. 1


Na jaře jsem zasadil tuhle kytku, jejíž semínka jsem koupil z vegetalismus.cz. Měla by mít podobné účinky jako tráva a člověk musí vyzkoušet co se dá že :-D Teď na konci léta je z ní pěkná zdravá rostlina a začíná jí nabíhat na květ, jak je vidět na fotkách. Nemám s ní žádné zkušenosti a potřebuju vědět kdy sklízet. Pište cokoli pls.

Old Post 18-08-2008 v 09:33 AM
worrapS je offline   Profil uživatele worrapS   Find more posts by worrapS   Foto galerie člena worrapS   Click here to Send worrapS a Private Message   Add worrapS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
worrapS
growrider

Karma uživatele worrapS - 89% PěstitelskáKarma uživatele worrapS - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 2


Další fotky

Old Post 18-08-2008 v 09:38 AM
worrapS je offline   Profil uživatele worrapS   Find more posts by worrapS   Foto galerie člena worrapS   Click here to Send worrapS a Private Message   Add worrapS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

http://www.biotox.cz/enpsyro/pj3rlel.html
počkal by som na kvety, otrhal ich v plnej kráse a čakal či nenahodí ešte dalšie kvety. Ale imho dosti nepravdepodobné.

edit: trochu som použil google, a tá rastlina sa mi nezdá nejak identická s fotkami, čo som videl
http://toptropicals.com/pics/garden...leonurus5el.jpg

hlavne tie listy, ako by to bola úplne iná rastlina

Old Post 18-08-2008 v 09:57 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Chemical
Stálý Člen

Karma uživatele The Chemical - 46% PěstitelskáKarma uživatele The Chemical - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 4

Hmm, zdá se, že sis neobjednal Leonotis leonorus, ale Leonurus Sibiricus ( Srdečník sibiřský)
viz. http://www.vegetalismus.cz/marihuan...tail-6-101.html

Old Post 18-08-2008 v 11:12 AM
The Chemical je offline   Profil uživatele The Chemical   Find more posts by The Chemical   Foto galerie člena The Chemical   Click here to Send The Chemical a Private Message   Add The Chemical to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 5

ne ne srdečník sibiřský jsem měl minulej rok a ten vypadá úplně jinak ( http://st.blog.cz/c/cajeleci.blog.c...zky/1523737.jpg )

ovšem to co pěstuješ nevypadá jako leonotis leonurus ani jako zmíněný srdečník sibiřský tak nevim no...

Old Post 18-08-2008 v 11:44 AM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dwarf Vingette
Stálý Člen

Karma uživatele Dwarf Vingette - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 6

Ja bych se to bal kourit

potom smazu

Old Post 18-08-2008 v 11:56 AM
Dwarf Vingette je offline   Profil uživatele Dwarf Vingette   Find more posts by Dwarf Vingette   Foto galerie člena Dwarf Vingette   Click here to Send Dwarf Vingette a Private Message   Add Dwarf Vingette to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Chemical
Stálý Člen

Karma uživatele The Chemical - 46% PěstitelskáKarma uživatele The Chemical - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Rákosníček
ne ne srdečník sibiřský jsem měl minulej rok a ten vypadá úplně jinak ( http://st.blog.cz/c/cajeleci.blog.c...zky/1523737.jpg )

ovšem to co pěstuješ nevypadá jako leonotis leonurus ani jako zmíněný srdečník sibiřský tak nevim no...

Jo, sorry, přehlídl jsem se. No ještě mě napadá, že ti mohli nedopařením poslat šantu kočičí, ta vypadá taky podobně....

Old Post 18-08-2008 v 12:45 PM
The Chemical je offline   Profil uživatele The Chemical   Find more posts by The Chemical   Foto galerie člena The Chemical   Click here to Send The Chemical a Private Message   Add The Chemical to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

Harvesting: The leaves and flowers are smoked for their cannabis-like effects. These parts may be gathered at any time and dried quickly. Harvest no more than one-third of the leaves at one time. Let the plant grow and fill out for at least a month before harvesting again. In Africa a resin is gathered from the leaves. Plants grown in less torrid climates do not tend to exude this resin. Such leaves can be smoked, however, or subjected to alcohol extraction.

a podle obrázků to ještě ještě nebude ke konzumu..

Old Post 18-08-2008 v 13:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lolecnakonec
Nový Člen

Karma uživatele lolecnakonec - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 9

Neboj se! Tohle je leonotis nepetifolia. Tahle kytka by mela být ještě silnější, na vegetalismu to mají blbě. Taky ji pěstuju, ale zatím není ani náznak květů.

Old Post 18-08-2008 v 15:01 PM
lolecnakonec je offline   Profil uživatele lolecnakonec   Find more posts by lolecnakonec   Foto galerie člena lolecnakonec   Click here to Send lolecnakonec a Private Message   Add lolecnakonec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 10

Ty jo proč vám to ještě nekvete? To já už jsem LS sklidil už asi před měsícem dokonce už mám semínka. LL mi už krásně kvete měří asi 2m a už mám pár sáčků červených květů.

A kvete to tak že z té pichlavé koule začnou pa patrech lézt květy ty se vždycky utrhnou, jinak spadnou na zem, takhle to kvete docela dlouho.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 19-08-2008 v 00:13 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

Mnel jsem uplne to same, dorostlo to obludnych rozmeru a po kvetu ani pomatky. Listy mneli stimulacni a relaxacni ucinky podle zpusobu uziti.

Old Post 19-08-2008 v 01:12 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
worrapS
growrider

Karma uživatele worrapS - 89% PěstitelskáKarma uživatele worrapS - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 12

Díky za info i názory ;-)

Srdečník sibiřský to není, to je úplně jiná kytka. Btw je ho kousek vidět na první fotce vpravo dole :-)

Už se těším na oranžové špeky. Peace

Old Post 19-08-2008 v 10:42 AM
worrapS je offline   Profil uživatele worrapS   Find more posts by worrapS   Foto galerie člena worrapS   Click here to Send worrapS a Private Message   Add worrapS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od praxer
Mnel jsem uplne to same, dorostlo to obludnych rozmeru a po kvetu ani pomatky. Listy mneli stimulacni a relaxacni ucinky podle zpusobu uziti.


jak aby byl efekt stimulační a jak na to aby byl relax?

Old Post 19-08-2008 v 10:45 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lolecnakonec
Nový Člen

Karma uživatele lolecnakonec - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 14

Je to nějaké divné. Ty tvoje kytky jsou tak malé a ty moje mají přes dva metry, ale vůbec nechcou kvést.

Old Post 19-08-2008 v 12:03 PM
lolecnakonec je offline   Profil uživatele lolecnakonec   Find more posts by lolecnakonec   Foto galerie člena lolecnakonec   Click here to Send lolecnakonec a Private Message   Add lolecnakonec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

sklidnujici relax. ucinky mnelo koureni, a caj.
Stimulacni mnel odvar s primesi alkoholu a zvykani listu. Pro zvykani se list musi slozit do takoveho balicku a vlozit do ust, pomalu sat, moc nezvykat. Zlepsovalo to videni v noci, clovek mnel pocit velke fyz. sily.
Chut caje a odvaru vcelku hnusna, chce to rychle vypit a az pak to zacit zkoumat jinak to nevypijes :]
Nikomu ale nic neradim, jedna se o subjektivni expy.

Old Post 19-08-2008 v 17:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
worrapS
growrider

Karma uživatele worrapS - 89% PěstitelskáKarma uživatele worrapS - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 16

> lolecnakonec: špatně se díváš, perspektiva to zkresluje. kytky mají odhadem 190 cm (jsou o něco vyšší než já).

Old Post 19-08-2008 v 17:33 PM
worrapS je offline   Profil uživatele worrapS   Find more posts by worrapS   Foto galerie člena worrapS   Click here to Send worrapS a Private Message   Add worrapS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4768690 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív