Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak si uzivate sklizne.....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Xan.
Stálý Člen

Karma uživatele Xan. - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 1

hh mno ja mel bohuzel jen jednu kiti ale i pres to sem posledni tejden furt zhulenej hlavne diky kamosum

Jak vypadá vaše pracovna? kdy, kde, co, v kolika, jste poprve hulili? Vaše plocha
Peace & Flowers

|----------------------| ,,
| THC TRUCK | '|""";.||.___.
|_..._...______==== _|__|..., ] |
"(@ )'(@ )""""*|(@ )(@ )*****(@)

Old Post 13-10-2006 v 15:54 PM
Xan. je offline   Profil uživatele Xan.   Find more posts by Xan.   Foto galerie člena Xan.   Click here to Send Xan. a Private Message   Add Xan. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wokap
Stálý Člen

Karma uživatele Wokap - 62% PěstitelskáKarma uživatele Wokap - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 2

...moc si neužívám, bylo mi sklizeno... A tak vám tiše závidim a pálim loňský zásoby - zbejvá tak 20 G a je hotovo... Letos nebudou veselý Vánoce. Ale vám to moc přeju a doufám, že mi ještě dokvete DP co mám za domem, ale na květ nasadil tak před 14ti dněma, takže asi jen na mlíko. Peace kamarádi...

Touha po změněném stavu vědomí je vrozená, normální potřeba, stejně jako hlad nebo sexuální puzení. Ale neříkám touha po změněném stavu vědomí pomocí chemické látky, drogy jsou pouze jedním ze způsobů jak tuto touhu uspokojit, existují i další...



Wokap´s out 2oo5

Pokoušu tě!

Old Post 13-10-2006 v 16:34 PM
Wokap je offline   Profil uživatele Wokap   Find more posts by Wokap   Foto galerie člena Wokap   Click here to Send Wokap a Private Message   Add Wokap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
very_hard
Stálý Člen

Karma uživatele very_hard - 57% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 3

Aj ja ti ticho zavidim lebo mne sa vsetko osemenilo takze nic stoho ale buducy rok budem aj ja taky ale tak prajem ti prijemne hulenie a daj si sluka aj za mna Cmuk

Old Post 13-10-2006 v 22:59 PM
very_hard je offline   Profil uživatele very_hard   Find more posts by very_hard   Foto galerie člena very_hard   Click here to Send very_hard a Private Message   Add very_hard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toxikoman
Stálý Člen

Karma uživatele Toxikoman - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 160  

Příspěvek č. 4

mne tento rok nic nevyslo....dopc...snad vy ste na tom lepsie peace

Old Post 14-10-2006 v 12:55 PM
Toxikoman je offline   Profil uživatele Toxikoman   Find more posts by Toxikoman   Foto galerie člena Toxikoman   Click here to Send Toxikoman a Private Message   Add Toxikoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferdinand Bongo
Stálý Člen

Karma uživatele Ferdinand Bongo - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 5

tu sa to uz skor zacina menit na thread Čorky...

~Ferdinand~ a jeho OUT a WIN 07

majme sa radi a dajme si prdy
~Ferdo Bondžo~

Old Post 14-10-2006 v 16:07 PM
Ferdinand Bongo je offline   Profil uživatele Ferdinand Bongo   Find more posts by Ferdinand Bongo   Foto galerie člena Ferdinand Bongo   Click here to Send Ferdinand Bongo a Private Message   Add Ferdinand Bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

ferdinand: njn...tak mě taky vybrali, takže mě živí kámoši...a sere mě to

Old Post 14-10-2006 v 18:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risan
Stálý Člen

Karma uživatele Risan - 65% PěstitelskáKarma uživatele Risan - 65% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 251  

Příspěvek č. 7

ja jsem mel tez smulu z cele moji urody zbyla jedna veci vetev nebot tata neseka uplne dokonale tou kosou. takže jsem dneska sklidil asi tak 3-5 g takže mi to vydrži tak aspon na mesic. a pak mam nastesti dalsi sklizen. ve skrini. (ještě že tak)

Old Post 14-10-2006 v 23:01 PM
Risan je offline   Profil uživatele Risan   Find more posts by Risan   Foto galerie člena Risan   Click here to Send Risan a Private Message   Add Risan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risan
Stálý Člen

Karma uživatele Risan - 65% PěstitelskáKarma uživatele Risan - 65% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 251  

Příspěvek č. 8


takhle to vypadá:

Old Post 14-10-2006 v 23:02 PM
Risan je offline   Profil uživatele Risan   Find more posts by Risan   Foto galerie člena Risan   Click here to Send Risan a Private Message   Add Risan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
khook
Stálý Člen

Karma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 236  

Příspěvek č. 9

Jak si užívám sklizně ?

Velmi dobře koupil sem si novou váhu a díky ní i můj vysněnej mercedes

......joke of course.......

chronic 70W by khook


FREESTYLE PLANTAGE box

The biggest khook on the world

Old Post 16-10-2006 v 13:57 PM
khook je offline   Profil uživatele khook   Find more posts by khook   Foto galerie člena khook   Click here to Send khook a Private Message   Add khook to your buddy list     Navštiv homepage uživatele khook! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MastaHBlastaH
Stálý Člen

Karma uživatele MastaHBlastaH - 66% PěstitelskáKarma uživatele MastaHBlastaH - 66% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 99 

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od very_hard
Aj ja ti ticho zavidim lebo mne sa vsetko osemenilo takze nic stoho ale buducy rok budem aj ja taky ale tak prajem ti prijemne hulenie a daj si sluka aj za mna Cmuk

presne to iste sa stalo mne cely rok mi to pokazi

Old Post 16-10-2006 v 15:28 PM
MastaHBlastaH je offline   Profil uživatele MastaHBlastaH   Find more posts by MastaHBlastaH   Foto galerie člena MastaHBlastaH   Click here to Send MastaHBlastaH a Private Message   Add MastaHBlastaH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ski
Stálý Člen

Karma uživatele Ski - 56% PěstitelskáKarma uživatele Ski - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 11

ja sem rad ze z 9 kytek papayi sem prisel jen o 2 ty byly ve sklenicku fiala pheno a bile pheno... jinak docela sem sizacal uzivat sklizne az ted jelikoz sem pred 5 dny skosil mnam uzite si to!!!!

2007...->!! Muj Windoor !! SKLIZENO USUSENO...
Rok 2008:....KO.Windor/Outdoor!->70W skrin LOWRYDER!
zajima te BEZPECNOST?!
2012 SKITTGROW OUTDOOR

Old Post 16-10-2006 v 17:17 PM
Ski je offline   Profil uživatele Ski   Find more posts by Ski   Foto galerie člena Ski   Click here to Send Ski a Private Message   Add Ski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostě
Stálý Člen

Karma uživatele kostě - 64% PěstitelskáKarma uživatele kostě - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 168 

Příspěvek č. 12

vražedně

jsem tu a jsem tu rád

Old Post 16-10-2006 v 18:45 PM
kostě je offline   Profil uživatele kostě   Find more posts by kostě   Foto galerie člena kostě   Click here to Send kostě a Private Message   Add kostě to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Index
Stálý Člen

Karma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 13

víc než je zdrávo

Old Post 16-10-2006 v 20:19 PM
Index je offline   Profil uživatele Index   Find more posts by Index   Foto galerie člena Index   Click here to Send Index a Private Message   Add Index to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toxikoman
Stálý Člen

Karma uživatele Toxikoman - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 160  

Příspěvek č. 14

Ganja joe - haha moj clovek

Old Post 17-10-2006 v 08:01 AM
Toxikoman je offline   Profil uživatele Toxikoman   Find more posts by Toxikoman   Foto galerie člena Toxikoman   Click here to Send Toxikoman a Private Message   Add Toxikoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThomasK
Stálý Člen

Karma uživatele ThomasK - 14% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 15

No užívám jak se patří
Z 12ti kytek asi 4ři kvalitní, dneska jsem ještě pokosil jednu z posledních kytek (skérko) co zmašťuje jak ... :-)
Mějte se a užívejte, okradeným soustrast, a čórkařům SMRT!

Old Post 17-10-2006 v 20:36 PM
ThomasK je offline   Profil uživatele ThomasK   Find more posts by ThomasK   Foto galerie člena ThomasK   Click here to Send ThomasK a Private Message   Add ThomasK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ms.KAYA
Nový Člen

Karma uživatele ms.KAYA - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 4  

Palec nahoru Příspěvek č. 16

Jak si užívám sklizně?


Samozřejmě plnými prásky!!
Sklidila jsem cca 9 kytiček,a myslím že uskromním-li se trochu,do jara vydržim....|Ale občas už je to fuška, ochutnávat.....

Old Post 18-10-2006 v 15:58 PM
ms.KAYA je offline   Profil uživatele ms.KAYA   Find more posts by ms.KAYA   Foto galerie člena ms.KAYA   Click here to Send ms.KAYA a Private Message   Add ms.KAYA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4728900 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív