Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Děsnej kravál
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
sadalv
Stálý Člen

Karma uživatele sadalv - 30% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 43  

Dotaz Děsnej kravál Příspěvek č. 1

Nazdar lidičky mám doma ufo 400 a je to děsnej mazec.Koupil jsem na to tu rouru obalenou molitanem a nic.Pacháč to sice brzdí ale z druhy strany cooltube to hučí jak z vysavače. Máte někdo nějaky námět?

Jabloň neplodí švestky
Nikoho nenabádam k užívání ani ničeho jinýho jako pěstování a šíření omamnejch látek.A vůbec jsem poeta a fantasta.Mám rád lidi a zvířata.

Old Post 28-04-2008 v 10:27 AM
sadalv je offline   Profil uživatele sadalv   Find more posts by sadalv   Foto galerie člena sadalv   Click here to Send sadalv a Private Message   Add sadalv to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sadalv! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

obal to polystyrenem nebo skelnou vatou(je to svinstvo ,ale da se s tim poradit.hlavne udelej neco jako tlumic u vyvodu ze skrine.....ja to mam poreseny tak ,ze mam do trubky ,ktera jde od ufa smotanej polystyren do tvaru stramberskeho ucha a na tom jeste maly kyblik.mam ufo 700M3/h a neni slyset vubec nic.

Old Post 28-04-2008 v 10:53 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 3

Ahoj!

Ach, zbytočný thread. Pár centimetrových dĺžok hore je thread, ktorý sa týmto zaoberá:

http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=33216

UFO s výkonom 400 m3 robí poriadny fukot. Hlavné je mať čo najpriamejše a najrovnejše potrubie, tzn. žiadne prekážky v podobe záhybov a tak. Tiež je dobré mať veľký priemer toho potrubia.

Marihuana je dar.

Naposledy upravil Ono 28-04-2008 v 11:58 AM

Old Post 28-04-2008 v 10:56 AM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 4

benji:
co to je stramberské ucho?

sadalv:
o odhlučnění je tu dost topiků, tak se mrkni. Lidi si chválí i hlukové tlumiče na trubku. Já osobně zvolil zaizolování skříně rockwoolem.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 28-04-2008 v 10:58 AM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadalv
Stálý Člen

Karma uživatele sadalv - 30% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 5

Víš co to je fajn ale ja mam skřín 1,2x1,2x2 to nevim jak bych to izoloval.
Takže tlumiče sou v poho jo::::??? já nějakej hluk snesu ale v noci mě to děsí.Co na to řikaji sousedi??? hehehe
Větrák vod kompu.

Jabloň neplodí švestky
Nikoho nenabádam k užívání ani ničeho jinýho jako pěstování a šíření omamnejch látek.A vůbec jsem poeta a fantasta.Mám rád lidi a zvířata.

Old Post 28-04-2008 v 11:07 AM
sadalv je offline   Profil uživatele sadalv   Find more posts by sadalv   Foto galerie člena sadalv   Click here to Send sadalv a Private Message   Add sadalv to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sadalv! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadalv
Stálý Člen

Karma uživatele sadalv - 30% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 6

Ty vole decka co se mi stalo...ne
zasadím kytky,zapnu světlo, jdu do práce ne
přijdu z práce v pokoji všude hlína a zelení.
Si říkám co se děje ne.
Koukám na stan se klepe ne.
Slyším jen nějaký plastový rachot.....haluz
Tak rozepnu stan my to vcuclo vlasy......
Koukám všechny květináče přilepený u filtru tak vypnu odtah.
Květníky spadly na zem a mě vlasy do čela.
Tam byl takovej odtah že sem normálně myslel že se ten stan zbalí spátky do krabice.

Jabloň neplodí švestky
Nikoho nenabádam k užívání ani ničeho jinýho jako pěstování a šíření omamnejch látek.A vůbec jsem poeta a fantasta.Mám rád lidi a zvířata.

Old Post 29-04-2008 v 08:01 AM
sadalv je offline   Profil uživatele sadalv   Find more posts by sadalv   Foto galerie člena sadalv   Click here to Send sadalv a Private Message   Add sadalv to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sadalv! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6554410 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív