Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Jak zapojit větráky a kolik jich potřebuji?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Melon
Stálý Člen

Karma uživatele Melon - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 52 

Dotaz Jak zapojit větráky a kolik jich potřebuji? Příspěvek č. 1


Kolik potřebuju větráků na skříň o rozměrech výška šířka hloubka 120x85x60. Já osobně se myslím že by mi stačili 2x přítahy 2x odtahy

Nevím jak zapojit Pc větráky. Chtěl bych podardit jak je zapojuje te vy?

Old Post 03-04-2008 v 11:52 AM
Melon je offline   Profil uživatele Melon   Find more posts by Melon   Foto galerie člena Melon   Click here to Send Melon a Private Message   Add Melon to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Melon! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grove.Tekk
Stálý Člen

Karma uživatele Grove.Tekk - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 2

skus je zapojit přez náký 12V trafo

Old Post 03-04-2008 v 17:12 PM
Grove.Tekk je offline   Profil uživatele Grove.Tekk   Find more posts by Grove.Tekk   Foto galerie člena Grove.Tekk   Click here to Send Grove.Tekk a Private Message   Add Grove.Tekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Intergalacticc
Stálý Člen

Karma uživatele Intergalacticc - 95% PěstitelskáKarma uživatele Intergalacticc - 95% PěstitelskáKarma uživatele Intergalacticc - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 3

čágo tak hlavně záleží natom jak jsou ty větráky silné klidně by sis vystačil i z jedním ufáčem a pasivním přítahem musíš se trochu rozepsat aby ti byli schopni ostatní pomoct chapej takhlenc se rady moc nedočkáš i třeba foto by nebylo špatné

ohledně toho zapojení budeš mít nejlepší když si to necháš zprovoznit u nějakého známého který tomu rozumí (jestli máš možnost) pokud si kopyták na elektriku jako já tak je to lepší přecejenom bezpečnost je hodně důležitá

Naposledy upravil Intergalacticc 03-04-2008 v 17:33 PM

Old Post 03-04-2008 v 17:24 PM
Intergalacticc je offline   Profil uživatele Intergalacticc   Find more posts by Intergalacticc   Foto galerie člena Intergalacticc   Click here to Send Intergalacticc a Private Message   Add Intergalacticc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Melon
Stálý Člen

Karma uživatele Melon - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 4

Větráčky žerou každý 12w chtěl bych tam umístit 4 a 12w trafo se sežene těžko.

Old Post 05-04-2008 v 16:41 PM
Melon je offline   Profil uživatele Melon   Find more posts by Melon   Foto galerie člena Melon   Click here to Send Melon a Private Message   Add Melon to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Melon! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 5

Trafa se IMHO prodávají podle toho kolik bezpečně zvládnou dodávat ampérů, ne wattů. A podle voltů samozřejmě. Máš v tom asi guláš, ne?

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 05-04-2008 v 16:52 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Melon
Stálý Člen

Karma uživatele Melon - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 6

To tedy mám.. jak máš zapojené větráky ty?

Old Post 05-04-2008 v 17:08 PM
Melon je offline   Profil uživatele Melon   Find more posts by Melon   Foto galerie člena Melon   Click here to Send Melon a Private Message   Add Melon to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Melon! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
niemand007
Stálý Člen

Karma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 183  

Re: Jak zapojit větráky a kolik jich potřebuji? Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Melon

Kolik potřebuju větráků na skříň o rozměrech výška šířka hloubka 120x85x60. Já osobně se myslím že by mi stačili 2x přítahy 2x odtahy

Nevím jak zapojit Pc větráky. Chtěl bych podardit jak je zapojuje te vy?


...by nebylo od věci uvést, čím tam hodláte svítit, pane. například představa 400w výbojky a 4 pc větráčků mi vykouzlila usměv na líci. bez pořádné ventilace to jen propaluje elektriku a chcípá...

jsem hroznej zmrd a chci bejt nejlepší kámoš tvýho nejlepšího kámoše. ale tebe nemám rád, ty blbečku
mamkárna002
3xNebula,400W,bubler10L
metr čtvereční
táta tě zabije!
jak jsem se na to vysral a přešel na drip
Thread no.040125

Old Post 19-04-2008 v 22:38 PM
niemand007 je offline   Profil uživatele niemand007   Find more posts by niemand007   Foto galerie člena niemand007   Click here to Send niemand007 a Private Message   Add niemand007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8





To Melon: tak treba ja to mam zapojeny na trafo za 225kc s max 12V a 500 mA. na tom mam zapojenej jeden vetracek 12V 0,33A a druhej 12V 0,08A.
0,33 + 0,08 < 0,5 takze by to melo vydrzet.

Old Post 20-04-2008 v 10:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1194350 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív