Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Hermafrodit !!!!je MoŽnÁ ZÁchrana ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
wind
Nový Člen

Karma uživatele wind - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 8  

Palec dolů Herman!!!!Co s ním?? Příspěvek č. 1

zdravím.mám big problém a potřeboval bycz radu.moje power plant jsou v 28 dni květu a na dvou jsem zjistil hermafrodity.všeho všudy asi 20 pupenů které jsem zlikvidoval nerozjeté a zhruba 5 totálně roztažených namrdaných pylem.zlikvidoval jsem je .byly ve spodních částí kyti,ale určitě se něco syplo.jaké budou následky??budou se mi samčí bobule házet na nich dál,nebo je s tím klid??

Naposledy upravil wind 22-03-2008 v 09:28 AM

Old Post 18-03-2008 v 07:12 AM
wind je offline   Profil uživatele wind   Find more posts by wind   Foto galerie člena wind   Click here to Send wind a Private Message   Add wind to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blackpoint
Nový Člen

Karma uživatele Blackpoint - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 2

Hi!!!! mno tag pupeny by mely naky jeste naskakat..... musis to kontrolovat a kontrolovat.-/ jo a s tim opylenim bych rekl ,ze docela zalezi na ofuku kytizz co tam mas nbo nemas???

Old Post 18-03-2008 v 08:41 AM
Blackpoint je offline   Profil uživatele Blackpoint   Find more posts by Blackpoint   Foto galerie člena Blackpoint   Click here to Send Blackpoint a Private Message   Add Blackpoint to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wind
Nový Člen

Karma uživatele wind - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 3

ofuk tam samo je,ale je smerovany na hlavy,takze do spodu by to nemelo jit.proc se vubec z femine semen tvori hermani?je to nejakou chybou v pesteni,nebo co??nechapu.

Old Post 18-03-2008 v 09:28 AM
wind je offline   Profil uživatele wind   Find more posts by wind   Foto galerie člena wind   Click here to Send wind a Private Message   Add wind to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 4

Mno je to v tom že feminizované jsou z hermafroditů teda co jsem četl. Dělá se to tak že zdravou čistou ženskou opylí pylem z hrmana a z toho prí jsou feminizované semínka. Ale jinak jsem měl taky na jedny kytce sem našel par koulí utrhal pak uš sem tam nic nenašel a stejnak jsem měl palky plný semínek, jako nebylo to tak strašny ale tak 80semínek v jedné kytce bylo.

Tak jediny co ti doporučím je trhat to cos našel, ale par semínek tam 100%bude tak nebo tak.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 18-03-2008 v 13:55 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wind
Nový Člen

Karma uživatele wind - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 5

no jo budu škubat jak vsteklý.sklidit to ,to by bylo o ničem.stejně to není zralý,takže uvidíme.snad to nebude tak strašné.jo jinak kdyby měl někdo nějaký ok. řezy tak se ozvěte.zatím díky.

Old Post 18-03-2008 v 14:17 PM
wind je offline   Profil uživatele wind   Find more posts by wind   Foto galerie člena wind   Click here to Send wind a Private Message   Add wind to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 6

Hlavně klidnou hlavu. Stejnej problém jsem taky řešil a nebejt toho, že jsem zpanikařil a všechny hermouše vytrhal a zbytek sekl předčasně, tak jsem mohl mít vyšší výnos. Normálně to nech dojet. Já to nakonec stejně neuhlídal a pár hermo-kytek jsem přehlídnul, ale nijak se to nerozšířilo. Nakonec ty hermouši na tom byli hmotnostně nejlépe - o chuťi se ale radši zmiňovat nebudu, nicméně to zhulovalo. Příčin může bejt víc, buď samčí pyl, kterej se ti nějakým způsobem dostal do pěstírny (v tomhle počasí nepravděpodobné-venky ještě nejedou), nebo je spíš nakopnutá matka (někdo jí dával pořádný šoky a ona teď dělá hermouše), dál to může bejt taky třeba teplotníma šokama přímo u tebe (velmi nízká teplota v noci x velmi vysoká přes den), problémy může způsobovat i vysoké pH (kolem 7), ale to už spíš pokud k tomu ty klony z matky mají nějaké predispozice - viz nakoplá matka, jak jsem psal výše.

Old Post 18-03-2008 v 20:04 PM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wind
Nový Člen

Karma uživatele wind - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 7

no zatím to nevypadá až tak špatně.sem tam se vytvoří pupen,ale snazim se je trhat rychleji než se roztáhnou.ty hermany se mi udelaly nejspíš kvůli těm teplotním výkyvům,jak jsi psal.kyti mám ve sklepě kde bývá někdy i 9 stupnů když je venku mráz,takže se není co divit když otevřu skřín,kde mají 30 a vpálí na ne 9 stupnů tak to musí být pro ně facka jak prase.proto se mi taky zhermily pouze větve které jsou nejblíže u dveří skříně.no co,je to můj první indorek,tak to beru celkem jako úspěch.mikrofony jedou a pěkně nabírají.hnojím alga bloom,green sensation a amino bloom a kyti vypadají velmi zdravě.zatím dík všem,kteří poradili.zdarec.

Naposledy upravil wind 25-03-2008 v 03:49 AM

Old Post 21-03-2008 v 15:55 PM
wind je offline   Profil uživatele wind   Find more posts by wind   Foto galerie člena wind   Click here to Send wind a Private Message   Add wind to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wind
Nový Člen

Karma uživatele wind - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 8  

jak jsme na tom Příspěvek č. 8

tak už 3 dny ani jedna samčí svině.myslím,že je to ok.jsem zvědav kolik palic bude semenit.snad to schytaly jen ty spodky.

Old Post 25-03-2008 v 03:03 AM
wind je offline   Profil uživatele wind   Find more posts by wind   Foto galerie člena wind   Click here to Send wind a Private Message   Add wind to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 9

jestli se ti syplo jak říkáš a měl si zapnutý větráky tak nevim nevim, pyl je sviňa ..

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 13-04-2008 v 22:40 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Dotaz proč? asi kvítky v palicích Příspěvek č. 10

Čau , jsem v 60dni květu a se mě zažali dělat v šiškách jakoby žlutý kvítky myslim že se tomu říká banánky bohužel foto nemám.
na jiné odrudě je nedělají kvítky a zase mi příde že vyraží na vrškách čerství bílí chloupky

mám to radči seknout nebo co ?
Proč to dělá ?

díky za rady...

Old Post 29-05-2014 v 13:50 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 11

Hermafroditismus, máš tam samčí květy. Nech to normálně dozrát, kolik ten model potřebuje - i kdyby se z nich vysypal pyl, v téhle fázi to už nic nemůže způsobit.

http://www.420magazine.com/gallery/data/504/16Mar11_hermie.jpg

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 29-05-2014 v 13:58 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 12

jo přesně jak je na fotce, ale proč to udělalo by mě zajímalo?

Old Post 29-05-2014 v 14:28 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hamm
Nový Člen

Karma uživatele Hamm - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 13

Stres, nestabilní genetika bych tipoval

Největší radost je vidět jak vám rostou kytky před očima.

Old Post 29-05-2014 v 15:10 PM
Hamm je offline   Profil uživatele Hamm   Find more posts by Hamm   Foto galerie člena Hamm   Click here to Send Hamm a Private Message   Add Hamm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 14

genetika je v pořádku , spíš jsem je asi stresnul jelikož před 10 dni jsem zjistil při odtoku vysoké hodnoty jak EC tak PH a netušim jak dlouho byli v takovém stavu

Old Post 29-05-2014 v 15:48 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 15

tak jsem to sekl a zjistil jsem že je to komplet naprcaný! nechápu v čem je problém když před tím jsem stim nikdy neměl problémy a ted už za poslední 3kola 2x. a to maj ještě lepší podmínky než kdy měli a jeto ještě víc naprcaný.

v cocosu se mě to nikdy nestalo a když ted jedu hydro/ libra truhle tak už po druhý, už mě i napadá že to snad bude tím systémem ale je to asi nesmysls.

že prej prodělávaj stres ale to mě příde že dřív prodělávali daleko větší stresy a hermáče jsem neměl nikdy
ted si hlídam teplotu,vlhkost,ec,ph a mám hermáče
se snažim kytkám co nejvíc dát a ted zase todle !
nemáte někdo nakou radu aby se mi to zase nestalo už fakt nevim.

Old Post 02-06-2014 v 08:44 AM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 16

Co je to za odrůdu?

Obecně, kytka je stresovaná tím, když se jí mění podmínky: extrémní výkyvy teplot, fluktuace pH (mimo přijatelné hodnoty), nepravidelná fotoperioda (včetně lezení do boxu "v noci") atd. Některé odrůdy jsou na to náchylnější než jiné.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 02-06-2014 v 10:53 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6796760 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív