Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Základní tipy pro začátečníky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 14 15 16 17 18
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 241

To.: vondris
http://grower.cz/pestovani/navody/z...-hnojeni/7.html odkaz na FAQ -jak hnojit a zalévat-
čus Abaddon

Old Post 22-12-2012 v 15:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chena
Nový Člen

Karma uživatele chena - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 242

chlapci mám problém když jsem drobet přehnojil a přelil mám počkat než to vyschne a pak zalejt jen čistou nebo to rovnou prohnat čistou a začít vysušovat odznova pěstuju v kokosu a dělá mi to trochu problém to vychytat ....

Old Post 29-03-2013 v 15:16 PM
chena je offline   Profil uživatele chena   Find more posts by chena   Foto galerie člena chena   Click here to Send chena a Private Message   Add chena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DUBSTEP.Maniac
Stálý Člen

Karma uživatele DUBSTEP.Maniac - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 243

Já bych to prolil abych snížil tu koncentraci hnojiva a pak nechal vyschnout.
a kdyz jsou korinky dostatecne dole a nemam sanci je poskodit trosku tu hlinu prstama zreju napovrchu...Ale to už nevím jestli je dobrý nápad D

Old Post 29-03-2013 v 16:12 PM
DUBSTEP.Maniac je offline   Profil uživatele DUBSTEP.Maniac   Find more posts by DUBSTEP.Maniac   Foto galerie člena DUBSTEP.Maniac   Click here to Send DUBSTEP.Maniac a Private Message   Add DUBSTEP.Maniac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chena
Nový Člen

Karma uživatele chena - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 244

hele a to mám jakože fakt natvrdku projelt aby z toho dole lila voda ? není to trochu moc ? pak to vyždímat jak ručník

Chceš to přece propláchnout, ne jen zalít, tak je postav do vany a každé dopřej aspoň pět litříků vody, jinak je neodsolíš.

Old Post 29-03-2013 v 16:50 PM
chena je offline   Profil uživatele chena   Find more posts by chena   Foto galerie člena chena   Click here to Send chena a Private Message   Add chena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 245

citace:
Původní příspěvek od chena
hele a to mám jakože fakt natvrdku projelt aby z toho dole lila voda ? není to trochu moc ? pak to vyždímat jak ručník

Chceš to přece propláchnout, ne jen zalít, tak je postav do vany a každé dopřej aspoň pět litříků vody, jinak je neodsolíš.


Ano, jestli je chceš odsolit, musíš je pořádně prolejt, tak je nastěhuj do vany a každé dopřej aspoň pět litříků vody.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 29-03-2013 v 17:15 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chena
Nový Člen

Karma uživatele chena - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 246

díky, tak jsem to prolil a čekám jestli se srovnají jestli ne tak se vybodnu na samonakvétačky a koupím řízky . jsem šílenec se hned první indoor pouštět do tohohle....

Old Post 31-03-2013 v 10:05 AM
chena je offline   Profil uživatele chena   Find more posts by chena   Foto galerie člena chena   Click here to Send chena a Private Message   Add chena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 247

Nechci ti kazit radost kámo ale automaty nejsou vhodný na indoor.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 31-03-2013 v 11:36 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 248

citace:
Původní příspěvek od chena
chlapci mám problém když jsem drobet přehnojil a přelil mám počkat než to vyschne a pak zalejt jen čistou nebo to rovnou prohnat čistou a začít vysušovat odznova pěstuju v kokosu a dělá mi to trochu problém to vychytat ....


čau,
1. co to prosímtebe znamená drobet přehnojil?
2. nenechávej ten kokos ,,vysušovat'', to není hlína.

Old Post 31-03-2013 v 11:53 AM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chena
Nový Člen

Karma uživatele chena - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 249

zdar drobet znamená že jsem to hnojil ze začátku každej den 1ml v 1l vody hnojívkem na kořeny ale nevím jistě jestli to bylo přehnojený...prostě mi to nechce růst....jj četl jsem že je to hydromedium.. doxenone takže co mi poradíš co snima ? mám je vyndat ze skříně a zkusit to dám mimo třeba do obejváku a pak to přendat ven a nakopat tam řízky nebo jak ?

Old Post 31-03-2013 v 16:28 PM
chena je offline   Profil uživatele chena   Find more posts by chena   Foto galerie člena chena   Click here to Send chena a Private Message   Add chena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chena
Nový Člen

Karma uživatele chena - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 250

jo a proč to není vhodný pro indoor ? myslel jsme že když to budu svítit klasika 18/6 a pak až se to přepne do květu tak nasadím 12/12 nebo to u nich tak nefunguje ?

Old Post 31-03-2013 v 16:32 PM
chena je offline   Profil uživatele chena   Find more posts by chena   Foto galerie člena chena   Click here to Send chena a Private Message   Add chena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 251

Asi tak bych to udělal, automaty dát někam za okno do tepla a do skříně řezy.
Nepíšeš nic o hodnotách ph a ec, bez toho těžko radit, taky nemusí být přehnojený ale hladový, chce to proměřit ph + ec zálivky a následnýho výtoku a hned budeš vědět odkud vítr vane.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 31-03-2013 v 16:42 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 252

Jako pěstovat automaty indoor samozřejmě lze ale jde tam hlavně o to, že potřebují hodně světla, takže bys na mě měl svítit celou dobu 18/6 a to by se ti tak nějak prodražilo a i výnos bys měl mít venku vyšší.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 31-03-2013 v 16:48 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BalTo
Nový Člen

Karma uživatele BalTo - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 253

Chci se zeptat kdyz se doporučuje kytku zalévat, pěstuji v kokosu. Někde jsem četl že dvě hodiny po a před rozsvícením, ale to se mi zase neslučuje s tím, že by se do skříně nemělo lézt, když mají tmu...

Old Post 01-04-2013 v 06:49 AM
BalTo je offline   Profil uživatele BalTo   Find more posts by BalTo   Foto galerie člena BalTo   Click here to Send BalTo a Private Message   Add BalTo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dan
Stálý Člen

Karma uživatele dan - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 254

to platí pro hydro-systémy. kokos nejde přelít, když ho zaliješ zároveň ho i pročistíš. čili čim častěji, tim lépe, ale přehánět to nemusíš. stačí 1x-2x denně.

Old Post 01-04-2013 v 07:10 AM
dan je offline   Profil uživatele dan   Find more posts by dan   Foto galerie člena dan   Click here to Send dan a Private Message   Add dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BalTo
Nový Člen

Karma uživatele BalTo - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 255

Já vím, ale měl jsem na mysli jestli se doporučuje zalévat za světla, nebo za tmy, nebo je to úplně jedno a můžu zalévat kdy budu chtít...

Old Post 01-04-2013 v 08:36 AM
BalTo je offline   Profil uživatele BalTo   Find more posts by BalTo   Foto galerie člena BalTo   Click here to Send BalTo a Private Message   Add BalTo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 256

citace:
Původní příspěvek od dan
to platí pro hydro-systémy. kokos nejde přelít, když ho zaliješ zároveň ho i pročistíš. čili čim častěji, tim lépe, ale přehánět to nemusíš. stačí 1x-2x denně.


Tak to nevím, 1x - 2x denně? Kokos už jedu dlouho a stačí mi jednou za tří dny a všechno v pohodě.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 01-04-2013 v 11:36 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 14 15 16 17 18  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0268930 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív