Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Základní tipy pro začátečníky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 15 16 17 18
Autor
Téma 
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 257

citace:
Původní příspěvek od BalTo
Já vím, ale měl jsem na mysli jestli se doporučuje zalévat za světla, nebo za tmy, nebo je to úplně jedno a můžu zalévat kdy
budu chtít...


Když kvetu, zalívám těsně po sepnutí lampy kvůli co nejmenší vlhkosti.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 01-04-2013 v 11:37 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
travodlak
člen

Karma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 498 

Příspěvek č. 258

taky radši zalejvám chvíli po rozednění...dobrá snídaně je základ dne...

Old Post 01-04-2013 v 12:31 PM
travodlak je offline   Profil uživatele travodlak   Find more posts by travodlak   Foto galerie člena travodlak   Click here to Send travodlak a Private Message   Add travodlak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele travodlak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Project33
Nový Člen

Karma uživatele Project33 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 259

Ahoj, může mi někdo z vás, hoši, doporučit seeds banku? Nikol

Project33

Old Post 05-08-2013 v 20:42 PM
Project33 je offline   Profil uživatele Project33   Find more posts by Project33   Foto galerie člena Project33   Click here to Send Project33 a Private Message   Add Project33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MTB1954
Nový Člen

Karma uživatele MTB1954 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 260

Díky za sqělý popis.
Jako začátečník využiju, z důvodu vlastní zelenosti je mi fučení CO2 eklháf.
Jde asi o to, zda se to dělá pro radost, nebo pro kšeft.

Bukvan

Old Post 11-05-2014 v 09:19 AM
MTB1954 je offline   Profil uživatele MTB1954   Find more posts by MTB1954   Foto galerie člena MTB1954   Click here to Send MTB1954 a Private Message   Add MTB1954 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyŠišák
Nový Člen

Karma uživatele JohnyŠišák - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 261

Ahoj´ mám kytičky, a dávám je na noc domu a ráno ven.
Včera jsem zapomněl a nechal kytičky prez den na pokoji. V tom pokoji bYlo jak v parku, ale není tam slunickǒ přijde mi, ze se vytáhli jako ve fóliovniku. Jsou AF ve květu. Co ta lýtka chce více? Slunce nebo dusno? Diky

Old Post 16-07-2014 v 21:26 PM
JohnyŠišák je offline   Profil uživatele JohnyŠišák   Find more posts by JohnyŠišák   Foto galerie člena JohnyŠišák   Click here to Send JohnyŠišák a Private Message   Add JohnyŠišák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 262

citace:
Původní příspěvek od JohnyŠišák
Ahoj´ mám kytičky, a dávám je na noc domu a ráno ven.
Včera jsem zapomněl a nechal kytičky prez den na pokoji. V tom pokoji bYlo jak v parku, ale není tam slunickǒ přijde mi, ze se vytáhli jako ve fóliovniku. Jsou AF ve květu. Co ta lýtka chce více? Slunce nebo dusno? Diky

Slunce!
Dusno budeš mít doma,až vaši zjistí že pěstuješ.lol

Old Post 16-07-2014 v 21:33 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyŠišák
Nový Člen

Karma uživatele JohnyŠišák - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 263

Proč by bylo dusno?

Old Post 16-07-2014 v 21:48 PM
JohnyŠišák je offline   Profil uživatele JohnyŠišák   Find more posts by JohnyŠišák   Foto galerie člena JohnyŠišák   Click here to Send JohnyŠišák a Private Message   Add JohnyŠišák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janeg
Nový Člen

Karma uživatele Janeg - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 264

citace:
Původní příspěvek od Project33
Ahoj, může mi někdo z vás, hoši, doporučit seeds banku? Nikol


Měl jsem pár semínek od Carpatian seeds. Všecky vyklíčili v krásný rostlinky. (jenže tak rychle, že jsem ještě neměl nachystaný hrnky :-)
Nabízejí ale jen AF/Fem.
(to už sem si u nich asi šplhnul dost :-)

Old Post 17-07-2014 v 07:36 AM
Janeg je offline   Profil uživatele Janeg   Find more posts by Janeg   Foto galerie člena Janeg   Click here to Send Janeg a Private Message   Add Janeg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenysatan
Stálý Člen

Karma uživatele zelenysatan - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 265


čau díval jsem se a mám asi řasy v květináči.
dole mam takové zelé v misce na vodu pod květináčem tak jsem jí vymyl a vyměnil za novou a kytku prolil vodou jedná se o kytku starou asi 1 měsíc.
vadí to?

Old Post 24-07-2014 v 19:00 PM
zelenysatan je offline   Profil uživatele zelenysatan   Find more posts by zelenysatan   Foto galerie člena zelenysatan   Click here to Send zelenysatan a Private Message   Add zelenysatan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teatree
Stálý Člen

Karma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 266

citace:
Původní příspěvek od zelenysatan
čau díval jsem se a mám asi řasy v květináči.
dole mam takové zelé v misce na vodu pod květináčem tak jsem jí vymyl a vyměnil za novou a kytku prolil vodou jedná se o kytku starou asi 1 měsíc.
vadí to?


Řasy se ti tam možná dělají proto, že máš v podmisce vodu, tu tam nenechávej, kořeny musí prosychat..po zalívání všechnu vodu z podmisky vylévej..

Čajíčkova první hlína - 400W
Čajíčkova hlína podruhé - 400W
Čajíčkova hlína č.3, RQS, 400W

Old Post 16-08-2014 v 16:00 PM
teatree je offline   Profil uživatele teatree   Find more posts by teatree   Foto galerie člena teatree   Click here to Send teatree a Private Message   Add teatree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 267

ahoj,chci se zeptat ,je vlhkost ve skříni opravdu nutná ,nejde to i bez ní ?

Old Post 15-10-2017 v 13:55 PM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 268

citace:
Původní příspěvek od Michaelos
ahoj,chci se zeptat ,je vlhkost ve skříni opravdu nutná ,nejde to i bez ní ?


Jde to i bez ní, ale podmínky nebudou ideální. Vysoká vlhkost je nutná při výsadbě nových klonů. Jak se chytnou, pak už je to pouze o těch idealnich podmínkách.
Naopak nizká vlhkost pri květu je žádoucí z důvodu minimalizace výskytu plisně.

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 15-10-2017 v 16:16 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 269

citace:
Původní příspěvek od JAHmaican


Jde to i bez ní, ale podmínky nebudou ideální. Vysoká vlhkost je nutná při výsadbě nových klonů. Jak se chytnou, pak už je to pouze o těch idealnich podmínkách.
Naopak nizká vlhkost pri květu je žádoucí z důvodu minimalizace výskytu plisně.


A co pára ze zvlhčovačky ,může se dostat do objímky ?Nebo stačí kytku třeba pětkrát deně poprášit rozprašovačem ????????

Old Post 15-10-2017 v 16:28 PM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sezam
Stálý Člen

Karma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 270

Rozhodně se zvlhčovačkou nemiř na lampu, samozřejmě hrozí skrat v objímce, ale můžeš si zničit lampu, pokud se na ní dostane voda. Vždy zvlhčovačka musí být pod lampou.

4x White Widow 70W HPS SCROG - Levně a přesto účinně
7x Amnesia Jack 70W HPS - FEM klony - Další homemade mini boxík, tentokrát o krůček blíž k ideálu.
AKTUÁLNÍ Early Skunk + Chocolope - Natural Seeds 70W HPS - Indica se sativou v jednom boxu, uvidíme, co nám z toho vznikne.
Lidé jsou zaslepení svými názory, přitom by jen stačilo umět se zamyslet nad pohledem ostatních. Hned by bylo na světě líp.

Old Post 15-10-2017 v 17:28 PM
Sezam je offline   Profil uživatele Sezam   Find more posts by Sezam   Foto galerie člena Sezam   Click here to Send Sezam a Private Message   Add Sezam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 271

citace:
Původní příspěvek od Sezam
Rozhodně se zvlhčovačkou nemiř na lampu, samozřejmě hrozí skrat v objímce, ale můžeš si zničit lampu, pokud se na ní dostane voda. Vždy zvlhčovačka musí být pod lampou.


Tak to tu kytku radši desetkrát denně poprášim

Old Post 15-10-2017 v 18:48 PM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeterJozef
Stálý Člen

Karma uživatele PeterJozef - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 272

[účet odstraněn]

Old Post 28-05-2018 v 15:44 PM
PeterJozef je offline   Profil uživatele PeterJozef   Find more posts by PeterJozef   Foto galerie člena PeterJozef   Click here to Send PeterJozef a Private Message   Add PeterJozef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 15 16 17 18  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4387840 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív