Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Poprvé vevnitř ...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné Poprvé vevnitř ... Příspěvek č. 1

Čus lidi,

Setup:
Skříň: Na zakázku vyrobená, rozměry jsou 100cm (šířka), 60cm (hloubka) a 160cm (výška)

Sluníčko: Sodík 250W HPS, koupil jsem jej ve vídeňském growshopu Bushplanet v sadě s předřadníkem a stínítkem

Přítah/odtah: Přítah je pasivní - 4 mřížky ( 2 mřížky se síťovinou, další 2 se záklopnými žaluziemi ), odtah zajišťuje ventilátor typu UFO od Systemairu - RWK 125 s regulátorem výkonu

Elektrika: Elektrický obvod mě ve skříni dělal známý. Jeden drát přivádí šťávu do plastové krabice, ve které je předřadník a ještě rozvod do 4 zásuvek, po stěnách plastové krabice. Též mě i zapojoval UFO s regulátorem.

Hnojky, zemina: Prodavač v Bushlanetu mě doporučil TERRA VEGA (růst) A TERRA FLORES (květ) od firmy Canna, pak jsem ještě dokoupil Phyt-Amin od Plagronu. Kytičky porostou v Royalty mixu od Plagronu.

Kytky: Zítra si pro ně jedu a tímto bych chtěl poděkovat členovi Duffy_Duck ( K+ už dostal )

Další věci, jako jsou různé šroubky, vruty, apod. zde vypisovat nebudu.


Pracovní postup:
1) Nejprve jsem přímočarou elektrickou pilkou vyřezal díry do stran skříně, drobnosti jsem dodělal klasickou lupínkovou pilkou. Pak jsem zasadil mřížky.

2) Přímočarou pilkou jsem vyřezal do horního rohu pravé strany skříně díru o průměru 125 mm, do které jsem zasadil UFO. Je přišroubované na venkovní straně skříně, pomocí plechu dodaného s ufem.

3) Pak jsem přišrouboval háky do stropu skříně, připravil si řetězy a na ně zavěsil stínítko. Objímku jsem měl už zapojenou, akorát jsem ji přišrouboval ke stínítku.

Zítra ještě musím během dopoledne vylepil na stěny bílou pěstitelskou folii (první věc, kterou mám v plánu vyměnit - za diamantovou) a zkontrolovat, kde vázne světlo. Když jej zapnu, rozjede se předřadník, ve světle občas proběhne výboj, ale nerozsívítí se - NEVÍ NĚKDO, KDE BY MOHL BÝT PROBLÉM ??? V průběhu týdne mám ještě v plánu dokoupit klipsnový ventilátor a zvlhčovačku vzduchu.

Ještě přihodím nějaký fotky a to by bylo zatím vše, o průběhu pěstění budu pravidelně informovat. Navíc mám konečně k dispozici foťák, takže vše pěkně uvidíte.

Pěstování zdar ;-)

Naposledy upravil 11-11-2008 v 07:05 AM

Old Post 01-03-2008 v 20:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2




Nějaký fota:


1) Skříňka

2) Zátiší se "světlometem"

3) Unidentified flying object ... prostě UFO a regulátor výkonu

Old Post 01-03-2008 v 20:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3




4) Ostatní blbinky

5) První krok postupu

6) Rozvod šťávy

Old Post 01-03-2008 v 20:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4




7) UFO připevněné na straně skříně

8) Detail objímky

9) Teploměr a vlhkoměr v jednom, na straně skříně

Old Post 01-03-2008 v 20:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5




10) Zátiší s hnojkama

11, 12) Pohledy do skříně

Old Post 01-03-2008 v 20:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Infiniti
Stálý Člen

Karma uživatele Infiniti - 92% PěstitelskáKarma uživatele Infiniti - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 6

pěkné

Old Post 02-03-2008 v 12:09 PM
Infiniti je offline   Profil uživatele Infiniti   Find more posts by Infiniti   Foto galerie člena Infiniti   Click here to Send Infiniti a Private Message   Add Infiniti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7



Čuss,

takže jsem tu znova ... Jak že to vypadá?

Dnes jsem v průběhu dopoledne rozchodil výbojku - kde byl problém se mě nepodařilo zjistit, ale když jsem přeměřil hodnoty celého obvodu a překontroloval všechny části, tak se to rozsvítilo. Asi mě má Bůh rád Teď se pokouším ustálit teploty ve skříni a ještě to budu muset konečně vylepit tou folií.

Také jsem si dneska dovezl osazenstvo skříně - 7x Super Skunk, 3x Durga Mata a 3x skunk, který se "řízkaři" nějak pomíchal, čili se neví, oč jde (musím upozornit, že sem je dostal darem, dokonce i ty dvě DM). DUFFY, patří ti mé velké DÍKY Teď ale řeším dilema, které kousky dám "na palubu", protože pro všechny se tam místo nenajde ... Jak by jste to vyřešili Vy?

Přidávám fotky mých "mazlíčků" a zároveň se omlouvám za kvalitu fotek, moc se mi nepovedly.

Zatím

1) Strýček Super Skunk
2) A tady i s tetičkou Durgou

Naposledy upravil 02-03-2008 v 18:09 PM

Old Post 02-03-2008 v 17:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 8

Mno tak přesadil bych tam ty nejhezčí a ten zbytek bych zatím nechal v těch kelímkách. Ale jinak jakou máš tu folii ?

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 02-03-2008 v 22:18 PM

Old Post 02-03-2008 v 22:02 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

Mr.MEN: Folii mám klasickou bílou, koupenou na nějakým e-growshopu (tuším, že to byl Klečka, ale nechci kecat) .... dám to tam na první grow a uvidím, jak to bude fungovat. Kdyžtak bych v druhým kole přezbrojil na tu diamantovou

Old Post 02-03-2008 v 23:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 10

Mno hele jak chceš černobílou folii do bílí skříně neni to zbytečné? No kdyš uš jí máš koupenou tak asi ne. Ale jestli si chceš ulehčit práci tak to tam nedávej a na příště kup tu diamantovou. Jestli se to od tý černobílí bude odrážet o par % víc na tom uš nesejde. Aspoň se můžeš zaobírat něčím jiným.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 03-03-2008 v 13:24 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

ahoj....
doufám že si to dylema vyřešil.... stejně bych je přesadil všechny alespoň do o něco větších kelímků ať se jim nebrzdí růst...a potom je dal do finálních truhlíků...
přeji hodně zdaru jinaj to máš fakt vymazlený :-)
a budu sledovat.....

Old Post 10-03-2008 v 12:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12



Zdrawím,

jsem po delší době opět zde. Poslední dobou nemám moc času, takže to tu trochu "chcípalo", ale slibuju, že se napravím

Kytkám se vcelku daří, rostou jako z vody. Hnojím klasicky podle dávkování, pH vody udržuju mezi 6,2-6,4 ( nemám elektronický pH metr, měřím pomocí papírků ) a dvakrát týdně na ně stříkám phyt-amin. Teplotu přes den udržuju na 27-29 stupních a vlhkost 52-54%, v noci je ve skříňce +- 18 stupňů a vlhkost 40%. Kytky jsou už zastřižený a také sem je přesadil do květináčů, ve kterých už nejspíš zůstanou ( objednával sem zhruba před měsícem u Klečky 5L květináče, ale někde se nejspíš stala chyba - dodnes nedošly ). Vidím to ještě tak na týden - dva týdny než přepnu na květ

Zatím čus


Přidávám ještě fotky:
1) Superskunk při přesazování
2) Kořenový systém SS

Naposledy upravil 24-03-2008 v 22:28 PM

Old Post 24-03-2008 v 22:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13




Další fotky:
3) Úspěšně přesazen
4) Superskunk víc zblízka
5) A z boku

Old Post 24-03-2008 v 22:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14


A ještě jedna

6) Pohled do skříně - už s folií ( narozdíl od předešlých fotek ) a v rožku jde vidět zvlhčovačka ( je to hrozná kráva a půjde ze skříňky pryč, místo ní mám vyhlídnutou tuhle: http://www.datart.cz/katalog/Zvlhco...rs-SPS-808.html ).

Old Post 24-03-2008 v 22:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

zdravím tě
vidím že si to dylema vyřešil....
holky vypadají velmi pěkně a musím říct že to zastřihnutí se ti vydařilo protože je máš pěkně košaté...
ohledně té zvlhčovačky je to dobrá volba koupil jsem si tu samou a naprostá spokojenost... vydrží jet 24 hodin takže nemusíš mít strach když nejsi doma že holky nemají vlhkost. na minimální režim i 2 dny.
akorát nevidím nikde nějaký ofuk??? alespoň nějaký větrák ať jim uděláš trochu toho větru....
jinak to máš móóóc pěkné
ať se daří

Old Post 25-03-2008 v 12:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16




Duffy duck: Taky tě zdrawím a děkuju za pochvalu Ofuk už mám vyřešený - koupil jsem kytičkám klipsňák, tak doufám, že jim to tam pořádně rozfouká.Byl jsem se dívat po zvlhčovačkách tady u nás a nenašel jsem žádnou vhodnou, takže zvolím tu, na kterou jsem dával dříve odkaz. Kytičky zatím vypadají vcelku zdravě a spokojeně

Přidávám nějaký fotky:
1) Posila do skříně
2) V akci
3) Kytičky

Old Post 27-03-2008 v 13:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5129020 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív