Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Kde je chyba?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
hippie
Nový Člen

Karma uživatele hippie - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 8 

Pohodička Příspěvek č. 1

Zdárek všichni! Jedu skříň na SHC400W, mám tam 3 vetráky a pořád je tam okolo 35°C. Nechápu proč. Jeden mám v díře v boční stěně, druhej v díře ve stropu a třetí fouká ze spodu na kytky. I gdyž je tam 35°C, tak rostou pěkně, ale jak dosáhnout těch vysněnějch 28°C ? * díky a hlavneě to hulte i gdyž se to v poslední době těm nahoře nelíbí... !!!!!!! :-)

Old Post 16-04-2002 v 16:59 PM
hippie je offline   Profil uživatele hippie   Find more posts by hippie   Foto galerie člena hippie   Click here to Send hippie a Private Message   Add hippie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xhtml
Stálý Člen

Karma uživatele xhtml - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 34 

odsavani Příspěvek č. 2

Ten vetrak ze stropu ti tam fouka a nebo odsava teplej vzduch od lampy . Jestli ti tam fouka tak to bude ten problem

Don't cry so high
take a joint and fly

Old Post 16-04-2002 v 17:04 PM
xhtml je offline   Profil uživatele xhtml   Find more posts by xhtml   Foto galerie člena xhtml   Click here to Send xhtml a Private Message   Add xhtml to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 3

Souhlasim s xhtml ale bejt tebou tak si skusim udělat ještě odtah od lampy a třeba skusit využít skla pod víbojku......

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 16-04-2002 v 17:18 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danielf
Stálý Člen

Karma uživatele danielf - 45% PěstitelskáKarma uživatele danielf - 45% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 123 

Příspěvek č. 4

hele, jakej mas teplomer?Ja sem si ted koupil novej digitalni a s tim starym se to neda porovnat.Ten starej mi ukazoval 30,5 stupnu s otevrenym oknem v pokoji a ten novej mi ukazuje 24,3 se zavrenym oknem.No a je to.Tak to taky zkus zmerit jinym a uvidis.

Old Post 16-04-2002 v 17:21 PM
danielf je offline   Profil uživatele danielf   Find more posts by danielf   Foto galerie člena danielf   Click here to Send danielf a Private Message   Add danielf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hippie
Nový Člen

Karma uživatele hippie - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 5

Jasne, že mě tam voba ty větráky vodsávaj. For ant: Jak to myslíš s tím vodtahem od lampy? Ten co je ve stropu, tak je vod lampy tak 15 - 20 cm , ale stejně se mi zdá že ven ze skříně nejde až tak teplej vzduch, spíš takovej vlažnej.

Old Post 16-04-2002 v 17:25 PM
hippie je offline   Profil uživatele hippie   Find more posts by hippie   Foto galerie člena hippie   Click here to Send hippie a Private Message   Add hippie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hippie
Nový Člen

Karma uživatele hippie - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 6

Jo, to není zas tak vod věci, ale stejně myslím , že v teploměru by chyba bejt neměla, i když je to normalni pokojovej rtuťovej.

Old Post 16-04-2002 v 17:27 PM
hippie je offline   Profil uživatele hippie   Find more posts by hippie   Foto galerie člena hippie   Click here to Send hippie a Private Message   Add hippie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sativa
Stálý Člen

Karma uživatele sativa - 88% PěstitelskáKarma uživatele sativa - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 369  

Nápad to hippie Příspěvek č. 7

no, nenapsal si taky rozměry skříně, to je docela důležité, když máš 400W
taky napiš, kde máš teploměr, jestli u vrcholů kytek, nebo někde hned pod lampou.....ale to snad bude v pořádku, na to by si asi přišel


Takže podle mě to bude trochu v tom, že jak píšeš ti oba dva větráky odsávají vzduch a třetí fouká zespoda na kytky a ty doufáš, že se ti tam výrazně ochladí===== to je přece podle mě úplná blbost a to z jednoho prostého důvodu- vždyť ti tam vůbec nefouká žádný ochlazený vzduch, musíš mít jeden pro odtah a druhej pro sání studeného vzduchu z místnosti........když ti tam nejde studený vzduch, nic se neochladí !!!


..... nebo máš prostě málo výkonný větráky


Holandsko - tam a zpět a levně = NÁVOD

Miniprojekt 70W

Old Post 16-04-2002 v 19:47 PM
sativa je offline   Profil uživatele sativa   Find more posts by sativa   Foto galerie člena sativa   Click here to Send sativa a Private Message   Add sativa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hippie
Nový Člen

Karma uživatele hippie - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 8 

Pohodička to Sativa Příspěvek č. 8

O.K Já to nějak zkusím s těma větrákama udělat. Vono to bude na pohodu.
Jinak ta teplota je tak na úrovni kytek (cca 50 - 60cm) od výbojky. Skříň asi 1,5m x 75cm x 2m na výšku.

Old Post 17-04-2002 v 13:32 PM
hippie je offline   Profil uživatele hippie   Find more posts by hippie   Foto galerie člena hippie   Click here to Send hippie a Private Message   Add hippie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hippie
Nový Člen

Karma uživatele hippie - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 9

Jasně, v místnosti je celkem teplo, tak 25°C , jenže tam stejně nemám šanci vzduch nějak vochladit, není tam ani jeden radiátor. Možná gdybych nechal votevřenou ledničku.... :-)
Jinak včera sem votočil větrák v boční stěně tak, že fouká z venku dovnitř a stáhlo mi to teplotu na 32°C (takže vo 3stupňě). To bych řek, že už je celkem solidka.

Old Post 18-04-2002 v 11:50 AM
hippie je offline   Profil uživatele hippie   Find more posts by hippie   Foto galerie člena hippie   Click here to Send hippie a Private Message   Add hippie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Rosení Příspěvek č. 10

to Slik
Vždyť ti stačí úplně obyčejnej rozprašovač vody za pár korun. Párkrát za den do pokropíš a máš po problému.

Old Post 18-04-2002 v 15:13 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Def
Stálý Člen

Karma uživatele Def - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 53 

Hydroponie Příspěvek č. 11

to slik: A nebo spínací hodiny,trafíčko 220/12, usměrnovač, vobyčejný čerpadýlko ze škůdky a rozprašovač. Párkrát za den to pokropí a máš po problému .
Měj se

Def

Old Post 18-04-2002 v 15:29 PM
Def je offline   Profil uživatele Def   Find more posts by Def   Foto galerie člena Def   Click here to Send Def a Private Message   Add Def to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-04-2008 - 1. Indoor - kde je chyba? - 23 odpovědí
05-10-2005 - co dokáže jedna chyba - 17 odpovědí
08-07-2005 - Moje chyba - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4947710 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív